quote:Op woensdag 17 juli 2013 12:22 schreef Bamba het volgende:
Volgende week mri, het zit op een gekke plaats om endo te zijn. Ben benieuwd..
Lekker duidelijk dusquote:Op woensdag 17 juli 2013 13:51 schreef Bamba het volgende:
[..]
Het kan iets met mn darmen zijn, of spieren. Kan ookzijn dat ik doorgestuurd word naar de chirurg hierna.
afbijtenquote:Op woensdag 17 juli 2013 15:32 schreef Queller het volgende:
Niet van nagels houden lijkt me zó handig! Damn, wat heb ik een hekel aan nagels vijlen
Ik wou dat ik het kon. Nou ja, nagels bijten kan ik wel, maar ik kan het niet aanzien. Bij anderen wel, maar niet bij mezelf. Als mijn nagels niet goed zijn, dan schijt ik daar hopen van. Een afwijking; ik weet hetquote:
fijn dat het er nu niets ernstig is, veel succes en beterschap met Boequote:Op woensdag 17 juli 2013 15:20 schreef Qwea het volgende:
Ooh, dierenarts belde. Baloe's urine dichtheid (?) was te laag, en dat zou kunnen duiden op nier problemen. Maar er zat geen gruis oid in. En het stomme is dat het bloedonderzoek helemaal NIKS laat zien... en het bloedonderzoek is betrouwbaarder dan de urine.. dus eigenlijk is er niks aan de hand.
Ik moet hem weer 3x daags op maagbeschermers zitten ipv 2x daags. Vrijdag weer ff contacten.
Ruilen??quote:Op woensdag 17 juli 2013 15:36 schreef Queller het volgende:
[..]
Ik wou dat ik het kon. Nou ja, nagels bijten kan ik wel, maar ik kan het niet aanzien. Bij anderen wel, maar niet bij mezelf. Als mijn nagels niet goed zijn, dan schijt ik daar hopen van. Een afwijking; ik weet het
Dat is wel apart, zegt mij ook niks... Maar even goed in de gaten houden..quote:Op woensdag 17 juli 2013 15:28 schreef Qwea het volgende:
Ja, snap alleen die lage dichtheid dan niet in de urine.
Als ik niet zo gehecht was aan mijn nagels, dan deed ik het. Werkelijk, ik heb de schurft aan vijlen. En dan stel ik het uit (want geen zin) en stel ik het uit (want geen zin) en dan wordt het alleen maar lastiger. En heul lange nagels vind ik ook weer niet mooi.quote:
Ik heb mijn duimnagel een aantal maanden geleden gebroken... en op een nogal aparte manier, er groeide gewoon steeds weer een scheurtje in... alsof ik met m'n vinger ergens tussen heb gezeten zonder het gemerkt te hebben of zo. Dus die moest ik echt heel kort houden, echt net niet tot op het vlees... Inmiddels doet 'ie weer normaal en zijn ze weer netjesquote:Op woensdag 17 juli 2013 15:50 schreef Queller het volgende:
Een week of 8 geleden brak ik een nagel. Dat gebeurt bijna nooit, maar dit was een klapper. In het vlees gescheurd, dus dramatisch kort (vooral ook ten opzichte van de rest). En daar heb ik me toch aan gestoord
Ja, met mijn voet. Had in het zhuis geen nagelknipper of pleisters. En elke x vragen was ook zoietsquote:
Als je het door een ander laat doen ben je een eckte heteroquote:Op woensdag 17 juli 2013 16:26 schreef Queller het volgende:
[..]
Erger nog: ik lijk wel een heteroWant een pot met zulke lange nagels is nie mogelijk nie
Spannend...is dat vanwege de artrose?quote:Op woensdag 17 juli 2013 16:46 schreef Qwea het volgende:
Oehw. DA belde. Morgen beginnen met Anarthron bij BaloeHet is al binnen
Nou hopelijk snel weer goede verbindingen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 16:44 schreef Laysa het volgende:
Volgende week komt de UpC monteur om naar dat o zo geweldige internet te kijken![]()
Want het hoorde inderdaad niet dat de telefoon telkens uitviel en dat draadloos internet zo vreselijk traag is (dat gaat de monteur hopelijk verhelpen)...dus nu zit ik ouderwets weer aan een draadje
![]()
En ze konden vrijdag al![]()
Maar dan kom je Nijmegen niet in en al helemaal niet bij mij![]()
Dus vandaar volgende week![]()
Zo...dan ga ik nu weer nagelknagen
Ik ga duimen dat het helptquote:Op woensdag 17 juli 2013 16:46 schreef Qwea het volgende:
Oehw. DA belde. Morgen beginnen met Anarthron bij BaloeHet is al binnen
Yeah Rightquote:Op woensdag 17 juli 2013 17:17 schreef miss_dynastie het volgende:
Zojuist de pakketbezorger aan de deur over mijn klacht... natuurlijk niet diegene die mijn pakketje in het houthok heeft geflikkerd, maar een collega (hoe voorspelbaar)... volgens hem gaat het tot ontslag leiden van de verantwoordelijke bezorger
![]()
Ja, dat kwam niet geloofwaardig overquote:
Ik zou een klacht in dienen dat er een debiel aan je deur staat.quote:Op woensdag 17 juli 2013 17:19 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja, dat kwam niet geloofwaardig over
edit: dat van die collega dus, dat van dat ontslag wel.
Hij ook: Hoe gaan we dit oplossen? Dus ik zo: Ik heb een klacht ingediend en reactie gehad dat ik daar niets meer op ga horen, dus voor mij houdt het daarmee op. Hij: ja maar ik moet een reactie geven... alsof ik daar iets mee te maken heb![]()
Wel apart...quote:Op woensdag 17 juli 2013 17:17 schreef miss_dynastie het volgende:
Zojuist de pakketbezorger aan de deur over mijn klacht... natuurlijk niet diegene die mijn pakketje in het houthok heeft geflikkerd, maar een collega (hoe voorspelbaar)... volgens hem gaat het tot ontslag leiden van de verantwoordelijke bezorger
![]()
Ja nou ja, het zal niet de eerste keer zijn denk ik? Je wordt toch niet ontslagen om één klacht?quote:
Jaquote:
Lijkt me niet inderdaad, goed dat je toch een klacht hebt ingediendquote:Op woensdag 17 juli 2013 17:27 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja nou ja, het zal niet de eerste keer zijn denk ik? Je wordt toch niet ontslagen om één klacht?
Linksom of rechtsom, mijn gezeur gisteravond over dat klagen geen zin heeft is hierbij wel onzin gebleken
Ik ging me nog schuldig voelen ook.... jee, wat zit ik in een mutserige periode zegquote:Op woensdag 17 juli 2013 17:33 schreef roos85 het volgende:
Ja nou ja, het zal niet de eerste keer zijn denk ik? Je wordt toch niet ontslagen om één klacht? Linksom of rechtsom, mijn gezeur gisteravond over dat klagen geen zin heeft is hierbij wel onzin gebleken
Zou ik ook hebben, terwijl hij het aan zichzelf te danken heeft..quote:Op woensdag 17 juli 2013 17:34 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik ging me nog schuldig voelen ook.... jee, wat zit ik in een mutserige periode zeg![]()
Ahaaaa. Hij had wrs de opdracht gekregen excuses aan te bieden, maar dat durfde hij niet. En als jij dan zou zeggen 'Ok bedankt, doe het niet meer en dan is het goed zo' kon hij dat als reactie geven. Maar omdat hij niet durfde te zeggen dat ie het zelf was verzint ie nu ook maar een reactie, wedden?quote:Op woensdag 17 juli 2013 17:19 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja, dat kwam niet geloofwaardig over
edit: dat van die collega dus, dat van dat ontslag wel.
Hij ook: Hoe gaan we dit oplossen? Dus ik zo: Ik heb een klacht ingediend en reactie gehad dat ik daar niets meer op ga horen, dus voor mij houdt het daarmee op. Hij: ja maar ik moet een reactie geven... alsof ik daar iets mee te maken heb![]()
quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:24 schreef Qwea het volgende:
Greys :SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Doen het niet (meer)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
Zou zomaar kunnen... denk wel dat de boodschap duidelijk is dat je hier niet op die manier pakketten bezorgt....quote:Op woensdag 17 juli 2013 17:47 schreef Greys het volgende:
Ahaaaa. Hij had wrs de opdracht gekregen excuses aan te bieden, maar dat durfde hij niet. En als jij dan zou zeggen 'Ok bedankt, doe het niet meer en dan is het goed zo' kon hij dat als reactie geven. Maar omdat hij niet durfde te zeggen dat ie het zelf was verzint ie nu ook maar een reactie, wedden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |