Het gaat niet alleen om het start menu haha ik vind heel windows 8 bagger (ja ik heb het geprobeerd) dat gaat het echt niet worden, is geen twijfel over mogelijk.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:33 schreef eleusis het volgende:
Er bestaat bij downgraden wel een serieuze kans dat de maker het niet ondersteunt en je nodige (geluids/wireless/usb3/...)drivers niet kan vinden voor Windows 7.
Ik zou gewoon met de stroom meegaan en Windows 8 houden. Gaat een hele hoop gezeik schelen.
Je kan voor een paar euro een simpele startmenu app kopen zoals Start8: http://www.stardock.com/products/start8/ Dan heb je bijna niet meer met dat domme startscherm van Windows 8 te maken, en heb je eigenlijk gewoon een Windows 7 die iets lekkerder draait maar lelijker is.
want nieuw is altijd beter en alles mag door de strot worden gedouwd?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:36 schreef Catch22- het volgende:
Je kan ook even je autisme proberen te vergeten en er aan wennen
Mensen mogen een eigen voorkeur en mening hebben, toch? Ik wil geen win8, klaar.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:44 schreef Dimens het volgende:
Zo vreselijk is Windows 8 nu ook weer niet.
Windows Vista, 7, 8 en 8.1 drivers zijn exact hetzelfde.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:33 schreef eleusis het volgende:
Er bestaat bij downgraden wel een serieuze kans dat de maker het niet ondersteunt en je nodige (geluids/wireless/usb3/...)drivers niet kan vinden voor Windows 7.
Afgezien van het uiterlijk zie ik geen verschil.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:48 schreef Plantagehouder het volgende:
Gewoon niet zo aanstellen en een weekje wennen, windows 8 werkt fijner dan 7
Nogmaals, ik win8 geprobeerd. Het heeft meer dan een maand gedraaid hier in huis en ik vond het op alle mogelijke manieren bagger, en lelijk. Alleen het feit dat aero weg is vind ik al belachelijk, buiten alle andere goede dingen die ze uit win7 gesloopt hebben. Ik ga in de huidige versie (nee ook 8.1 niet) niet over. Moeten we daar nou echt met zn allen over gaan discussiëren? Mijn vraag was over laptops.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:48 schreef Plantagehouder het volgende:
Gewoon niet zo aanstellen en een weekje wennen, windows 8 werkt fijner dan 7
En vast ook geen Mac en vast ook geen Linux. Tja, dan zul je uiteindelijk achter de feiten aanlopen. Zodra Windows 8.1 uitkomt, komen Metro en het Windows design zeer dicht bij elkaar waardoor dat verschil nog maar minimaal wordt. Behalve dat het startmenu er dan niet is, wat sowieso eigenlijk een nutteloze functie heeft maar waar de mens niet vanaf kan zien omdat het dat nu eenmaal gewend is, lijkt het verder erg op Windows 7.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:47 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Mensen mogen een eigen voorkeur en mening hebben, toch? Ik wil geen win8, klaar.
Dat is windows 8.1 en die brengt start niet terug, ja alleen de knop, die je naar metro brengt, dat is dus echt totaal niet waar het om gaat.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:56 schreef PandaDrop het volgende:
Er komt er grote update voor uit waarbij 'Start" weer terugkeert.
Als je niet met Windows 8 wil werken, ben je echt zwaar autistisch. Heb je maar een randje ervan?
Dan raad ik je aan om toch gewoon Windows 8 te gebruiken. Start sneller op en stabieler dan Windows 7.
Fout, je wilt de Modern/Metro interface niet bij iedere klapscheet voor je neus krijgen. Welnu, je wens is al lang en breed verhoordquote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:47 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Mensen mogen een eigen voorkeur en mening hebben, toch? Ik wil geen win8, klaar.
HET GAAT ME NIET OM HET FUCKING STARTMENUquote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:21 schreef VanishedEntity het volgende:
[..]
Fout, je wilt de Modern/Metro interface niet bij iedere klapscheet voor je neus krijgen. Welnu, je wens is al lang en breed verhoord
Waar gaat het dan wel om, want een beetje autistisch "Windows 8 is kut en ik weet niet waarom" jankballen is op zachtst gezegd, nogal onduidelijk voor degenen bij wie je om advies komt vragen.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:25 schreef delano.888 het volgende:
HET GAAT ME NIET OM HET FUCKING STARTMENU
Erhm, mss omdat win8 standaard met ondersteuning voor nieuwere Hardware/Standaarden aan boord verscheept wordt. (native UEFI support, Hyper-V V3, 4k sector Advanced Format, ReFS etc.). En Windows 8.1 a.k.a. Windows Blue komt eraan; die zorgt ook al voor de nodige fixes.quote:Godsamme wat zijn jullie irritant. Waarom zou ik op 100 manieren proberen win7 te recreëren als er ook gewoon windows 7 bestaat![]()
Veel succes danquote:Laat maar, ik zoek het zelf wel uit verder. Dit topic mag op slot.
Je laat ook niet echt weten waar het wel om gaat anders dan Windows Aero, wat overigens gewoon in Windows 8 zit. En je, op Aero Peek na, standaard al kunt gebruiken. Of bedoel je Aero Glass? Dat thema? Dan krijg ik toch een beetje de neiging te zeggen dat ik het eens ben met de mensen die het hebben over autisme.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:25 schreef delano.888 het volgende:
[..]
HET GAAT ME NIET OM HET FUCKING STARTMENU
Ze hebben fouten gemaakt in Windows 8, maar een totale flop is het ook weer niet.quote:Op woensdag 17 juli 2013 00:03 schreef Ixnay het volgende:
Windows 8 is een flop, dat weet Microsoft zelf ook.
Ze wilden de Apple richting uitgaan omdat dat populair was, maar ze waren vergeten dat een groot deel van hun doelgroep een ongelofelijke hekel aan Apple hebben.
Nee, Win8 is een stuk slechter ontvangen dan nodig was omdat MS de 2 interfaces op een halfslachtige manier geïmplementeerd heeft. Ipv dat ze a la VirtuaWin de interfaces als verschillende virtual desktops waartussen je met bijv een knop in de taskbar of system tray snel kunt schakelen geïmplementeerd hebben, hebben ze Metro speciale status gegeven zodat je bij elke klapscheet "BAM!!" gelijk weer Metro voor je neus krijgt terwijl je op dat moment daar helemaal niet op zit te wachten.quote:Op woensdag 17 juli 2013 00:03 schreef Ixnay het volgende:
Windows 8 is een flop, dat weet Microsoft zelf ook.
Ze wilden de Apple richting uitgaan omdat dat populair was, maar ze waren vergeten dat een groot deel van hun doelgroep een ongelofelijke hekel aan Apple hebben.
Jij snapt er echt niks van.quote:Op woensdag 17 juli 2013 00:03 schreef Ixnay het volgende:
Windows 8 is een flop, dat weet Microsoft zelf ook.
Ze wilden de Apple richting uitgaan omdat dat populair was, maar ze waren vergeten dat een groot deel van hun doelgroep een ongelofelijke hekel aan Apple hebben.
Inderdaad. Als je eenmaal in de destkop-mode zit merk je het verschil niet eens. Behalve de start-knop natuurlijk.quote:Op woensdag 17 juli 2013 01:47 schreef Av- het volgende:
[..]
Jij snapt er echt niks van.
@ts, Windows 8 is gewoon Windows 7 met een ander start menu. Eén programmatje downloaden (start8) en je hebt gewoon weer Windows 7. Dus niet zo lopen janken.
En de vele voordelen van het nieuwe kopieren van bestanden enzoquote:Op woensdag 17 juli 2013 02:26 schreef Confetti het volgende:
[..]
Inderdaad. Als je eenmaal in de destkop-mode zit merk je het verschil niet eens. Behalve de start-knop natuurlijk.
moet je wel ook een w7 licentie hebben die je daarvoor wilt opofferen. Maat van mij is daar ook mee het schip in gegaan. Gewoon w7 OEM aanschaffen is makkelijker en goedkoper.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:32 schreef FredvZ het volgende:
Een laptop met Windows 8 Pro kan je gratis downgraden naar Windows 7.
"Windows 8 is prut. Waarom? Geen idee maar het is prut."quote:Op woensdag 17 juli 2013 09:18 schreef kovenant het volgende:
grappig dat iemand vraagt om windows7 en dat men zelfs hier probeert dat windows8 door de strot te douwen.
makkelijkste optie is denk ik een losse oem windows7 aan te schaffen en die erop te zetten , ben je alleen wat duurder uit.
( ik wil ook niet naar windows8 prut zooi )
Inderdaad, en het missen van bv Volume shadow copy, het missen van het startmenu, het missen van aero, compatibiliteitsproblemen met bepaalde programma's. Allemaal voordelen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 09:14 schreef very het volgende:
[..]
En de vele voordelen van het nieuwe kopieren van bestanden enzo
Het is kapot lelijk, dat zou al reden genoeg moeten zijn.quote:Op woensdag 17 juli 2013 09:24 schreef Dimens het volgende:
[..]
"Windows 8 is prut. Waarom? Geen idee maar het is prut."
Precies Windows 8 draaien is baas.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:44 schreef Dimens het volgende:
Zo vreselijk is Windows 8 nu ook weer niet.
Aero zit gewoon in Windows 8.quote:Op woensdag 17 juli 2013 09:36 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Inderdaad, en het missen van bv Volume shadow copy, het missen van het startmenu, het missen van aero, compatibiliteitsproblemen met bepaalde programma's. Allemaal voordelen.
Mening + aan te passen naar smaak.quote:Het is kapot lelijk, dat zou al reden genoeg moeten zijn.
Niet standaardquote:
Een mening is een mening, ik vind windows 8 echt aarslelijk. Alleen al het 'openen met' scherm wat eruit ziet als een venster van mijn Atari ST OS. En dat hondslelijke, onoverzichtelijke fullscreen startscherm maakt het er niet beter op.quote:Mening + aan te passen naar smaak.
dat is jouw mening.quote:
http://blogging.cwl.cc/20(...)tory-is-new-new.htmlquote:
http://www.pokki.com/windows-8-start-menuquote:het missen van het startmenu
http://betanews.com/2013/02/08/get-aero-back-in-windows-8/quote:het missen van aero
http://www.newzhome.com/h(...)issues-in-windows-8/quote:compatibiliteitsproblemen met bepaalde programma's
In het begin gewoon de dingen die je tegenstaan aanpassen, image maken en vervolgens gewoon gebruiken. Ik heb tot op heden 0,0 problemen gehad met windows 8. Dat metro-menu heb ik in geen maanden meer gezien, ik boot gelijk naar de desktop en alles werkt gewoon prima.quote:Allemaal voordelen.
Schandalig? Als jij een nieuwe telefoon koopt heb je toch ook geen keuze welk OS erop staat? Daar staat ook gewoon het nieuwste op. Tuurlijk kan je downgraden, maar dat kan met windows ook.quote:Waarom die discussie, TS vraagt toch gewoon hoe hij aan een laptop met windows 7 komt, ik moet dat gedrocht van een windows 8 ook niet en het is gewoon schandalig dat je geen keuze hebt bij aanschaf van een laptop.
Ja ik ga mijn OS eerst compleet hacken zodat het weer op windows 7 lijktquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:08 schreef very het volgende:
[..]
http://blogging.cwl.cc/20(...)tory-is-new-new.html
[..]
http://www.pokki.com/windows-8-start-menu
[..]
http://betanews.com/2013/02/08/get-aero-back-in-windows-8/
[..]
http://www.newzhome.com/h(...)issues-in-windows-8/
[..]
In het begin gewoon de dingen die je tegenstaan aanpassen, image maken en vervolgens gewoon gebruiken. Ik heb tot op heden 0,0 problemen gehad met windows 8. Dat metro-menu heb ik in geen maanden meer gezien, ik boot gelijk naar de desktop en alles werkt gewoon prima.
[..]
Schandalig? Als jij een nieuwe telefoon koopt heb je toch ook geen keuze welk OS erop staat? Daar staat ook gewoon het nieuwste op. Tuurlijk kan je downgraden, maar dat kan met windows ook.
Het is niet meer dan logisch dat men standaard het laatste OS op hun nieuwe producten zet...DUH!
En de discussie ontstaat omdat iemand zonder onderbouwing poep roept. Dat is, vooral op fok, natuurlijk voer voor (eenzijdige) discussie.
die keus is er wel hoor, namelijk afhankelijk van de telefoon die je koopt..quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:08 schreef very het volgende:
Schandalig? Als jij een nieuwe telefoon koopt heb je toch ook geen keuze welk OS erop staat? Daar staat ook gewoon het nieuwste op. Tuurlijk kan je downgraden, maar dat kan met windows ook.
Ik vind W8 heel fijn werken, vooral icm een formfactor als de Lenovo Yoga 13", ideaal.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:16 schreef kovenant het volgende:
en dat is eigenlijk toch schandalig dat je trucs uit moet gaan halen om iets goed werkend te krijgen??
een OS is bedoeld om iets gemakkelijker te maken, vooral met grafische interface.
wat mij betreft "en dat is mijn mening" hebben ze de plank compleet misgeslagen.
windows7 tot windows8.1 zich volledig heeft bewezen wat ik niet zie gebeuren.
quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:15 schreef mschol het volgende:
[..]
die keus is er wel hoor, namelijk afhankelijk van de telefoon die je koopt..
bij pc's kan je wel een andere pc kopen, maar krijg je nog steeds maar 1 OS voorgeschoteld...
??quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:13 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ja ik ga mijn OS eerst compleet hacken zodat het weer op windows 7 lijktkan ik beter windows 7 blijven gebruiken aangezien 8 echt 0 voordeel biedt.
Een telefoon vergelijken met een computer vind ik echt een slechte vergelijking. Voor computers heb je TIG besturingssystemen, voor telefoons slechts een handvol waarbij de besturingssystemen ook nog eens niet universeel zijn en normaal gesproken installeer je geen OS op een telefoon. Ik verander het OS van mijn televisie of router ook niet.
Ja leuk, alleen : Het zijn niet de producten van Microsoft. !quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:31 schreef very het volgende:
[..]
[..]
??
iPhone bijvoorbeeld? Elke nieuwe telefoon heeft iOS 6, tenzij je inderdaad een oude 3G koopt. Als jij ook een hele oude laptop koopt krijg je ook een oud OS, dus ik vind het helemaal niet zo'n slechte vergelijking.
En ja, die paar kleine "hacks" zijn de andere verbeteringen wat mij betreft wel waard.
En nogmaals: het is volstrekt logisch dat MS bij hun productne standaard de nieuwste versie van hun besturingssysteem mee levert. Je kan gewoon terug naar 7 downgraden, mocht je dat willen.
Dus ik zie ook het probleem niet zo eigenlijk
Ja leuk, alleen: Al die fabrikanten hebben wel contracten met Microsoft waarin zij ook W8 opgedrongen krijgen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:34 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ja leuk, alleen : Het zijn niet de producten van Microsoft. !
quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:34 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ja leuk, alleen : Het zijn niet de producten van Microsoft. !
Maar alsnog moet ik dan verplicht een windows licentie kopen, dat is toch raar?quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:44 schreef very het volgende:
[..]
Zoals komttijd al zegt: elke fabrikant heeft deals met MS.
En als het je niet bevalt, dan doe je toch lekker linux gebruiken.
Die licentie zit gratis bij je systeem, dus je hoeft geen licentie te kopen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:46 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Maar alsnog moet ik dan verplicht een windows licentie kopen, dat is toch raar?
Gratisquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:54 schreef very het volgende:
[..]
Die licentie zit gratis bij je systeem, dus je hoeft geen licentie te kopen.
quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:54 schreef very het volgende:
[..]
Die licentie zit gratis bij je systeem, dus je hoeft geen licentie te kopen.
quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:55 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Gratis![]()
![]()
![]()
mijn god wat een geniale opmerking. Ik wist niet dat Microsoft een filantropische instelling was.
quote:
Je snapt het echt niet, ik stop met deze discussie.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:00 schreef very het volgende:
[..]
[..]
Als jij een laptop/desktop koopt, dan staat er gewoon windows op. Daar hoef je geen aparte licentie voor te kopen. En als je het oneerlijk vind dat die prijs misschien gewoon doorberekend is in de producten, dan stel je toch zelf je systeem samen met losse onderdelen.
je krijgt dus geen gratis licentie..quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:00 schreef very het volgende:
[..]
[..]
Als jij een laptop/desktop koopt, dan staat er gewoon windows op. Daar hoef je geen aparte licentie voor te kopen. En als je het oneerlijk vind dat die prijs misschien gewoon doorberekend is in de producten, dan stel je toch zelf je systeem samen met losse onderdelen.
Dat betekent niet dat je er niet dik voor betaaltquote:Op woensdag 17 juli 2013 11:00 schreef very het volgende:
[..]
[..]
Als jij een laptop/desktop koopt, dan staat er gewoon windows op. Daar hoef je geen aparte licentie voor te kopen.
quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:01 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Je snapt het echt niet, ik stop met deze discussie.
quote:
De prijs van een systeem is gebaseerd op hardware en op licenties die ze nou eenmaal hebben met monopolist MS. Dus los van of je er nou windows op wilt of niet, je moet gewoon die licentiekosten betalen omdat de fabrikanten van de hardware die deals hebben. Dus je moet het maar gewoon slikken, en als je het echt niet wilt, dan moet je losse onderdelen kopen. Dat is een beetje lastig met laptops natuurlijk. Je kan vast wel via omwegen aan laptops komen zonder OS, maar of die dan ook goedkoper zijn...ik vraag het me af.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:05 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Dat betekent niet dat je er niet dik voor betaalt
ik heb zowel 8 als 7.. en 8 is ,op dezelfde hardware, niet merkbaar veel sneller, hooguit bij opstarten, maar dat doe je wellicht 1x per maand..quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:12 schreef SherlockHolmes het volgende:
Mensen die zeggen dat Windows 8 "0" voordelen heeft![]()
Ga weg, Windows 8 heeft een stabielere kernel, start veel sneller op, Windows Explorer is zwaar verbeterd, het is sneller, en met 8.1 hoef je het Startscherm nooit te zien.
Wat een hondsautisten hier zeg, Windows 7 is gewoon een minder OS dan Windows 8, wat niet wegneemt dat ook Windows 7 perfect is. Hoe kun je op iets haten dat hetzelfde is + een ander startmenu + 2x meer snelheid + betere functies.
Het moet wel een gebaseerde mening zijn. Waarom wil je geen Windows 8? Het is lichter, kleiner, presteert beter in games. Modern UI vind je klote? Dan gebruik je het toch niet? Ik heb inmiddels op al mijn systemen gewoon Windows 8 draaien. Het verschil met 7 merk je amper als je dat niet wil...quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:47 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Mensen mogen een eigen voorkeur en mening hebben, toch? Ik wil geen win8, klaar.
Dit is een mening net als mensen van mening zijn dat Windows 7 toch beter is. Je post is derhalve zinloos.quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:12 schreef SherlockHolmes het volgende:
Mensen die zeggen dat Windows 8 "0" voordelen heeft![]()
Ga weg, Windows 8 heeft een stabielere kernel, start veel sneller op, Windows Explorer is zwaar verbeterd, het is sneller, en met 8.1 hoef je het Startscherm nooit te zien.
Wat een hondsautisten hier zeg, Windows 7 is gewoon een minder OS dan Windows 8, wat niet wegneemt dat ook Windows 7 perfect is. Hoe kun je op iets haten dat hetzelfde is + een ander startmenu + 2x meer snelheid + betere functies.
Hoezo goedkoper? Je mag toch gewoon 'gratis' downgraden naar 7 toch? Enige wat je moet zien te vinden is een OEM W7 Pro ISO.quote:Op woensdag 17 juli 2013 09:24 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
moet je wel ook een w7 licentie hebben die je daarvoor wilt opofferen. Maat van mij is daar ook mee het schip in gegaan. Gewoon w7 OEM aanschaffen is makkelijker en goedkoper.
...en die is flink duurder dan een OEM W7 Home licentie. Plus dat W8 Pro ook duurder is. Dus zelf een W7 Home OEM-licentie kopen is goedkoper.quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:51 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Hoezo goedkoper? Je mag toch gewoon 'gratis' downgraden naar 7 toch? Enige wat je moet zien te vinden is een OEM W7 Pro ISO.
Oké dat prijsverschil lijkt me logisch. Het heeft dan ook alleen nut als je zelf een Pro licentie nodig hebt, voor bijv. zakelijk gebruik.quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:56 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
...en die is flink duurder dan een OEM W7 Home licentie. Plus dat W8 Pro ook duurder is. Dus zelf een W7 Home OEM-licentie kopen is goedkoper.
Overigens kun je bij sommige fabrikanten (Dell?) voor een meerprijs wel een afwijkend OS zoals W7 kiezen.
...en al een (computer met) geldige W7 pro licentie hebt.quote:Op woensdag 17 juli 2013 15:00 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Oké dat prijsverschil lijkt me logisch. Het heeft dan ook alleen nut als je zelf een Pro licentie nodig hebt, voor bijv. zakelijk gebruik.
Of Windows 8 Pro voorgeïnstalleerd.quote:Op woensdag 17 juli 2013 15:12 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
...en al een (computer met) geldige W7 pro licentie hebt.
Wat Kenju direct boven jou zegt; dan moet het wel een gebaseerde mening zijn, en laat het daar bij TS nou net aan ontbreken. Vooralsnog hebben we hier nog steeds niet gehoord op welk punt win8 voor hem in gebreke blijft waardoor hij win7 echt moet hebben (software incompatibiliteits-issues come to mind). Vandaar alle reacties in de trant van doe nou maar die win8(.1) laptop nemen en rag er eventueel classicshell als je Metro echt niet kan uitstaan.quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:43 schreef Megumi het volgende:
Dit is een mening net als mensen van mening zijn dat Windows 7 toch beter is. Je post is derhalve zinloos.
Jawel. Waar jij op doelt is Windows Aero Glass, wat niet Windows Aero is. Het is enkel een grafisch onderdeel van Windows Aero.quote:
Toon eens een paar benchmarks waarin windows 8 beter presteert in games dan.quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:42 schreef Kenju het volgende:
[..]
Het moet wel een gebaseerde mening zijn. Waarom wil je geen Windows 8? Het is lichter, kleiner, presteert beter in games. Modern UI vind je klote? Dan gebruik je het toch niet? Ik heb inmiddels op al mijn systemen gewoon Windows 8 draaien. Het verschil met 7 merk je amper als je dat niet wil...
Het verschil is niet groot, maar is er wel:quote:Op donderdag 18 juli 2013 08:48 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Toon eens een paar benchmarks waarin windows 8 beter presteert in games dan.
En @ Sherlockholmes, windows 8 gebruikt dezelfde kernel als windows 7, zelfde drivermodel, zelfde alles. Hooguit hier en daar wat bijgeschaafd. Derhalve zijn de prestaties dan ook hetzelfde.
Als ik de benchmarks zie verschilt het per game, de ene draait sneller op 7, de ander iets sneller op 8. Qua prestaties zou ik windows 8 ook niet laten liggen maar ik zou er ook niet voor overstappen.quote:Op donderdag 18 juli 2013 16:50 schreef Kenju het volgende:
[..]
Het verschil is niet groot, maar is er wel:
http://www.tomshardware.c(...)erformance,3331.html
http://www.dailymotion.co(...)ps_tech#.Uef_ciNqNok
Het ging me er in deze niet om om Windows 8 neer te zetten als het betere platform voor games, maar meer om aan te geven dat het in dat opzicht niet minder presteert, maar zelfs beter en dat het voor iemand die gamet, het iig geen reden kan zijn om op basis van de prestaties het niet te willen.
Gemiddeld presteert het wel degelijk beter. Met optimalisaties gaat dat verschil groter worden. Niet wereldschokkend en een reden om over te stappen, maar toch.quote:Op donderdag 18 juli 2013 16:54 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Als ik de benchmarks zie verschilt het per game, de ene draait sneller op 7, de ander iets sneller op 8. Qua prestaties zou ik windows 8 ook niet laten liggen maar ik zou er ook niet voor overstappen.
Iedereen die pro windows 8 is haalt altijd erbij dat het zoveel sneller is en dat is gewoon duidelijk niet zo. Op sommige vlakken íets sneller, op sommige vlakken iets trager.
Waarom wil de BMW 3 serie rijder geen toyota prius? Hij is ruimer, zuiniger, comfortabler én goedkoper.quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:42 schreef Kenju het volgende:
[..]
Het moet wel een gebaseerde mening zijn. Waarom wil je geen Windows 8? Het is lichter, kleiner, presteert beter in games. Modern UI vind je klote? Dan gebruik je het toch niet? Ik heb inmiddels op al mijn systemen gewoon Windows 8 draaien. Het verschil met 7 merk je amper als je dat niet wil...
Waarom installeer je er Windows op? Kon je het niet houden?quote:Op woensdag 17 juli 2013 22:05 schreef Dimens het volgende:
Grappig trouwens. Ik ben weer Windows 8 op mijn MacBook Air aan het installeren en het valt mij op dat het installatieproces in Windows Aero Glass is.
Teveel vrije tijd -> uit verveling Windows 8 installeren op mijn MacBook Air.quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:12 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Waarom installeer je er Windows op? Kon je het niet houden?
Dit is de grootste onzin die je kunt verzinnen natuurlijk. Alsof iedere linux-distro hetzelfde zou presteren.quote:Op donderdag 18 juli 2013 08:48 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Toon eens een paar benchmarks waarin windows 8 beter presteert in games dan.
En @ Sherlockholmes, windows 8 gebruikt dezelfde kernel als windows 7, zelfde drivermodel, zelfde alles. Hooguit hier en daar wat bijgeschaafd. Derhalve zijn de prestaties dan ook hetzelfde.
Linux distro's met 1001 verschillende custom kernels vergelijken met windows. bovendien zijn de verschillen onderling inderdaad minimaal, net als bij windows.quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:17 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Dit is de grootste onzin die je kunt verzinnen natuurlijk. Alsof iedere linux-distro hetzelfde zou presteren.
Dit.quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:17 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Dit is de grootste onzin die je kunt verzinnen natuurlijk. Alsof iedere linux-distro hetzelfde zou presteren.
een "custom kernel" betekent hooguit dat die "hier en daar wat bijgeschaafd" is.quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:19 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Linux distro's met 1001 verschillende custom kernels vergelijken met windows.
Uit benchmarks blijkt niet dat windows8 een stuk vlotter is.quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:20 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Dit.
Leuk dat volgens Metro2005 alles hetzelfde is, maar wel heel raar dat Windows 8 een stuk vlotter is.
Wel met opstarten. Hoe verklaar je dat? En hoe verklaar je dat Windows 8 ook een stuk stabieler is?quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:24 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Uit benchmarks blijkt niet dat windows8 een stuk vlotter is.
Omdat windows 8 EFI ondersteund. Stabieler is echt gelul.Dan had je gewoon een kut windows 7 installatie.quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:24 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Wel met opstarten. Hoe verklaar je dat? En hoe verklaar je dat Windows 8 ook een stuk stabieler is?
Opstarten en afsluiten zijn twee dingen waar wel een duidelijk verschil te zien is. En dat ligt niet aan de EFI-ondersteuning aangezien ze testen vanaf het Windows logo.quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:24 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Uit benchmarks blijkt niet dat windows8 een stuk vlotter is.
Tja, om nou de perfomance van een OS op te hangen aan snel het opstart, wat ik al aangaf: MS-DOS start in 1 seconde op maar is verder een retetraag OS op moderne pc's. Verder zie ik in de benchmarks inderdaad dat windows8 iets sneller is in sommige dingen en iets trager in andere dingen. In de praktijk zul je dit niet merken en dan hou je dus alleen de veranderde UI over en daar is nu eenmaal niet iedereen kapot van (understatement)quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:27 schreef Kenju het volgende:
[..]
Opstarten en afsluiten zijn twee dingen waar wel een duidelijk verschil te zien is. En dat ligt niet aan de EFI-ondersteuning aangezien ze testen vanaf het Windows logo.
http://itnews2day.wordpre(...)he-performance-test/
Als je bios het ondersteund gebruikt windows hetquote:Wat bedoel je eigenlijk met de ondersteuning van EFI? Je gaat toch altijd het EFI in buiten Windows om? Of kan dat ook vanuit Windows zelf?
??? EFI is toch in plaats van BIOS?quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:31 schreef Metro2005 het volgende:
Als je bios het ondersteund gebruikt windows het
Als je bios een EFI bios is dus.quote:
Ja denk dat maar als je daar gelukkig van wordt.quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:05 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Klopt, Metro2005 heeft gewoon geen flauw idee waar hij het over heeft.
Maar hoe zit het dan met de invloed van Windows? Hoezo ondersteund Windows 8 EFI? De EFI doet toch verder niets met Windows? Hoezo heeft het invloed op de opstarttijd van Windows dan?quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:28 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Als je bios een EFI bios is dus.
Beetje ongelukkig verwoord.
Het is een vrij technisch verhaal maar het komt er op neer dat hardware sneller kan worden aangesproken, drivers sneller geladen kunnen worden en er geen bios geladen hoeft te worden en dat je bv vanuit de slaapstand direct je pc aan.quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:32 schreef Kenju het volgende:
[..]
Maar hoe zit het dan met de invloed van Windows? Hoezo ondersteund Windows 8 EFI? De EFI doet toch verder niets met Windows? Hoezo heeft het invloed op de opstarttijd van Windows dan?
Ok, tnx.quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:38 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Het is een vrij technisch verhaal maar het komt er op neer dat hardware sneller kan worden aangesproken, drivers sneller geladen kunnen worden en er geen bios geladen hoeft te worden en dat je bv vanuit de slaapstand direct je pc aan.
Wil je alle details weten dan kan je hier eens wat lezen erover:
http://h30565.www3.hp.com(...)l-Rock-Your/ba-p/198
windows vista en 7 ondersteunden het overigens ook al maar 8 gebruikt het wel beter.
EFI is géén vorm van BIOS. EFI is een vervanger van BIOS. Dus ja, dan denk ik dat inderdaad.quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:28 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Als je bios een EFI bios is dus.
Beetje ongelukkig verwoord.
[..]
Ja denk dat maar als je daar gelukkig van wordt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |