Nee, maar het zit er wel een beetje ingeprogrammeerd hè. Daarbij laten heel veel vrouwen initiatief over aan mannen, waardoor die telkens het voortouw nemen en daar zit jij mee opgescheept.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 20:25 schreef Voluptas het volgende:
Ik zit met een grote vraag....denken alle mannen de hele tijd aan seks als ze met een vrouw zijn die ze leuk vinden?
Niet zoveel. En er is nergens iets mis gegaan, ik ben toevallig wat terughoudender dan gemiddeld en nu zeg je dat er iets mis met mij is. Ik heb wel altijd een vorm van preutsheid gehad, toen ik als tiener met mijn ouders en zusje op strandvakanties ging. Liep iedereen lekker rond in hun zwempakjes en bedekte ik met handdoeken mijn lichaam, want stel je voor als iemand naar me keek en nee ik was niet onzeker over mijn lichaam. Ik heb overigens geen idee waar dit vandaan komt.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:22 schreef Doctor_Neo_Cortex het volgende:
[..]
Oke, hoeveel bedpartners heb je gehad? Ik neem aan dat er ergens iets mis is gegaan. Je bent niet ineens zo.
Ja, er is iets anders aan je. Als je dat gaat ontkennen is er helemaal geen praten met jou. Samengevat kan ik het volgende zeggen: sommige mannen willen alleen seks. Je gaat niet iemand vinden die een relatie met je wil als je maanden niks doet alleen om diegene en jezelf te testen. Je jaagt daar alleen mensen mee weg. Meteen met iemand het bed in duiken is overdreven, maanden wachten is ook overdreven.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:26 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Niet zoveel. En er is nergens iets mis gegaan, ik ben toevallig wat terughoudender dan gemiddeld en nu zeg je dat er iets mis met mij is. Ik heb wel altijd een vorm van preutsheid gehad, toen ik als tiener met mijn ouders en zusje op strandvakanties ging. Liep iedereen lekker rond in hun zwempakjes en bedekte ik met handdoeken mijn lichaam, want stel je voor als iemand naar me keek en nee ik was niet onzeker over mijn lichaam. Ik heb overigens geen idee waar dit vandaan komt.
Ik merk ook wel dat ik anders ben. En mijn bedoeling is inderdaad niet om de mensen die ik echt leuk vind, weg te jagen. Moet ik wel op letten dus,quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:29 schreef Doctor_Neo_Cortex het volgende:
[..]
Ja, er is iets anders aan je. Als je dat gaat ontkennen is er helemaal geen praten met jou. Samengevat kan ik het volgende zeggen: sommige mannen willen alleen seks. Je gaat niet iemand vinden die een relatie met je wil als je maanden niks doet alleen om diegene en jezelf te testen. Je jaagt daar alleen mensen mee weg. Meteen met iemand het bed in duiken is overdreven, maanden wachten is ook overdreven.
Ik kan hieruit afleiden dat je ook met mensen blijft daten die je niet echt leuk vindt. Anders zou je niemand waar je mee date weg willen jagen, of je gaat er zelf bij weg.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:31 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ik merk ook wel dat ik anders ben. En mijn bedoeling is inderdaad niet om de mensen die ik echt leuk vind, weg te jagen. Moet ik wel op letten dus,
vrouwen die dat denkenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 20:41 schreef Voluptas het volgende:
Als je als vrouw je benen meteen spreidt, ben je nergens goed voor dan alleen seks en als je ff wacht dan gebruik je die man als speelgoed
Mannen logica
Ik ben in het begin nogal wantrouwend ja. Ik ben niet iemand die meteen heel spontaan is, maar ben wel eerlijk en niet fake en dat vinden ze dan wel weer leuk aan me. Ik wacht een tijdje totdat ik me op mijn gemak voelquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:24 schreef Joris85 het volgende:
Okee, laat ik maar even al het verder gebeurde negeren en tegen beter weten in....
[..]
Nee, maar het zit er wel een beetje ingeprogrammeerd hè. Daarbij laten heel veel vrouwen initiatief over aan mannen, waardoor die telkens het voortouw nemen en daar zit jij mee opgescheept.
Het lijkt me niet onredelijk van je om grenzen aan te geven, maar vraag je wel af wat je onder een relatie verstaat. Een praatbuddy kan ook een goede vriend zijn. Als je samen iets wil hoort daar doorgaans intimiteit bij en waarom zou dat in z'n geheel on hold moeten worden gezet? Wachten met seks lijkt me slim, maar als je echt iemand leuk vindt en vertrouwt, waarom dan zo'n lange test? (met telkens een zoemer als hij je aanraakt?) Misschien vul ik teveel voor je in en begrijp ik je verkeerd, maar het komt meer over als wantrouwend en dominant handelen dan als gelijkwaardig en gezond.
Ik date niet met mannen die ik niet leuk vind. Ik geef ze wel nog een paar dates de ''kans''. En daarna ben ik gewoon eerlijk als ik het echt niet zie zittenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:32 schreef Doctor_Neo_Cortex het volgende:
[..]
Ik kan hieruit afleiden dat je ook met mensen blijft daten die je niet echt leuk vindt. Anders zou je niemand waar je mee date weg willen jagen, of je gaat er zelf bij weg.
Volgens mij is alles hieraan positief, behalve het wantrouwende. Tenzij je de verkeerde jongens uitkiest, maar dat is dan weer een ander probleem.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:33 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ik ben in het begin nogal wantrouwend ja. Ik ben niet iemand die meteen heel spontaan is, maar ben wel eerlijk en niet fake en dat vinden ze dan wel weer leuk aan me. Ik wacht een tijdje totdat ik me op mijn gemak voel
dus de rest is niet echt leuk? je doet het voor de aandacht?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:31 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ik merk ook wel dat ik anders ben. En mijn bedoeling is inderdaad niet om de mensen die ik echt leuk vind, weg te jagen. Moet ik wel op letten dus,
Dan moet je ook niet zeggen dat je jongens die je echt leuk vindt niet af wil stoten. Je stoot die namelijk expres zelf af door aan te geven dat je niks met ze wil verder. Je bent duidelijk tegen die jongens, maar je bent een soort test voor de jongens die je wel leuk vindt.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:35 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ik date niet met mannen die ik niet leuk vind. Ik geef ze wel nog een paar dates de ''kans''. En daarna ben ik gewoon eerlijk als ik het echt niet zie zitten
Aandacht interesseert me echt nietquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:36 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
dus de rest is niet echt leuk? je doet het voor de aandacht?
TS wordt oude vrijster, want ze gaat de ideale man nooit vinden. Of ze vindt de perfecte kneedbare man en gaat nooit echt plezier hebben in ene relatie, gaat in een vechtscheiding en pikt dan de kinderen van hem af.. zoiets.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 20:51 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Ah jij bent het type dat ze meteen wil veranderen, vormen en kneden zodat ze aan jouw wereldbeeld conformeren. En wat heeft het jou tot nu toe opgeleverd?
Gelukkig eens een hart onder de riemquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:36 schreef Joris85 het volgende:
[..]
Volgens mij is alles hieraan positief, behalve het wantrouwende. Tenzij je de verkeerde jongens uitkiest, maar dat is dan weer een ander probleem.
Ik geef niet aan dat ik niets met ze wil, maar wel dat ik even wil wachten en dat geldt voor de mannen die ik leuk vind.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:37 schreef Doctor_Neo_Cortex het volgende:
[..]
Dan moet je ook niet zeggen dat je jongens die je echt leuk vindt niet af wil stoten. Je stoot die namelijk expres zelf af door aan te geven dat je niks met ze wil verder. Je bent duidelijk tegen die jongens, maar je bent een soort test voor de jongens die je wel leuk vindt.
Oh shit, TS, je bent ook deze? Haha, vergeet al mijn advies dan maar. Als je zo oppervlakkig en labiel bent snap ik wel dat je jongens laat 'wachten'. Je kan ook wel eerlijk vertellen dat jongens op den duur inzien dat je een leipo bent hoor.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:40 schreef Arduino het volgende:
Ik vind een gevangene leuk en heb hem nu als penvriend omdat hij er zo leuk uitzag op tv. Hij moet alleen nog wel 5 jaar zitten.
Het lijkt mij in ieder geval niet te harden met haar.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:40 schreef Arduino het volgende:
Je hebt nu drie topics aangemaakt met problemen met mannen in een maand tijd.
• Ik vind een gevangene leuk en heb hem nu als penvriend omdat hij er zo leuk uitzag op tv. Hij moet alleen nog wel 5 jaar zitten.
• Meerdere mannen hebben mijn nummer gekregen afgelopen maand maar ze bellen allemaal niet terug.
• Willen alle mannen alleen maar sex? Hier moeten ze toch minstens maanden op wachten anders hebben ze gewonnen.
Ik hoop voor je dat je troll bent. Anders ben je volgens mij gewoon veel te hard opzoek en daarbij heel veel eisend.
Gwn onzeker ... moet nog loskomenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:43 schreef Deckard het volgende:
[..]
Het lijkt mij in ieder geval niet te harden met haar.
Klopt ik ben veeleisend en een beetje koppig. Maar daarom verdien ik niet om maar een oude vrijster te worden toch? Mannen mogen best wat meer begrip voor mij tonenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:41 schreef El-Duderino het volgende:
TS, wat zou je zeggen als een man helemaal geen pogingen onderneemt?
Ja de gemiddelde man zal niet al te lang wachten en uiteindelijk iets uit proberen. Het is ook een deels bevestiging dat het goed zit. Nu hoeft dat niet direct bij de eerste date, maar iemand die na een paar weken nog niet intiem is, dan zal meestal geen goed doen.
Praatbuddy? het laatste waar ze op zitten te wachten. Iemand maakte de opmerkingen "daar hebben ze vrienden voor" en dat is ook nog eens helemaal waar.
Je mag voorzichtig zijn, maar de boot maar blijven afhouden en roepen " ze moeten er maar moeite voor doen" klinkt wel heel erg naar de koel en vries afdeling van de wehkamp. (koud en op afstand)
Moeite moet uiteindelijk beloont worden, en dat is niet alleen maar met leuk praten.
Je bent dus inderdaad veeleisend.
Leipo?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:42 schreef Doctor_Neo_Cortex het volgende:
[..]
Oh shit, TS, je bent ook deze? Haha, vergeet al mijn advies dan maar. Als je zo oppervlakkig en labiel bent snap ik wel dat je jongens laat 'wachten'. Je kan ook wel eerlijk vertellen dat jongens op den duur inzien dat je een leipo bent hoor.
Het is anders prima vertoeven met mijquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:43 schreef Deckard het volgende:
[..]
Het lijkt mij in ieder geval niet te harden met haar.
Ga leven dan.. en niet op mr perfect wachten want die is er nietquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:45 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Leipo?![]()
En ik wilde gewoon normaal zijn
Ik wil eigenlijk geen genoegen met minder nemen, moet ik nu dan mijn norm opeens verlagen ofzo?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:46 schreef mitchelll0181 het volgende:
[..]
Ga leven dan.. en niet op mr perfect wachten want die is er niet
Je norm verlagen ... Je was toch al mannen tegengekomen die je wel zag zitten ?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:47 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ik wil eigenlijk geen genoegen met minder nemen, moet ik nu dan mijn norm opeens verlagen ofzo?
TS spreekt zichzelf tegen, ziet zichzelf als een catch en wil dat iedereen kruipt voor haar om aan haar te voldoen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:48 schreef mitchelll0181 het volgende:
[..]
Je norm verlagen ... Je was toch al mannen tegengekomen die je wel zag zitten ?
Klopt, maar ik vind de huidige ook al weer niet zo mega fantastisch. Het zit me ook nooit eens meequote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:48 schreef mitchelll0181 het volgende:
[..]
Je norm verlagen ... Je was toch al mannen tegengekomen die je wel zag zitten ?
Tuurlijk, maar het moet dan wel begrip van 2 kanten zijn. Je kan dat niet alleen voor jezelf eisen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:44 schreef Voluptas het volgende:
Klopt ik ben veeleisend en een beetje koppig. Maar daarom verdien ik niet om maar een oude vrijster te worden toch? Mannen mogen best wat meer begrip voor mij tonen
Wat een bullshit, ik ben geen prinses op een erwt. Mannen gaan vaak vanzelf op hun knie bij mij en vertonen kruiperig gedrag, ik ben degene die ze ophijst om even verdorie normaal te doen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:49 schreef Doctor_Neo_Cortex het volgende:
[..]
TS spreekt zichzelf tegen, ziet zichzelf als een catch en wil dat iedereen kruipt voor haar om aan haar te voldoen.
De ware liefde wacht altijd ts.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:17 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ik vind mezelf tekort doen als ik meteen ga lopen bekken met hem..Hij gebruikt trouwens fantastische versiertrucs om mij over te halen, maar hee ik ben niet van gisteren..dat ik meteen een nat broekje krijg van '''je bent zoooo mooi'' ''ik vind je leuk/hou van jou'' ''kan niet zonder jou''. Laat maar zien dat je een tijd kan wachten. Zo.
Ok, nou dan gun ik die ene de volgende date een kusje op mijn wang lolz. Zo goed?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:51 schreef El-Duderino het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar het moet dan wel begrip van 2 kanten zijn. Je kan dat niet alleen voor jezelf eisen.
Zal je het die man wel heel duidelijk moeten maken. Maar een vrouw die niet eens een kusje of een knuffel wil.....wees dan niet verbaasd dat ze geïrriteerd worden. Enja het blijft nou eenmaal zo dat wij mannen iets wat meer gericht zijn op een meid in bed krijgen. Niks mis mee, maar het lijkt wel of jij ze bijna straft voor hun gedrag.
Misschien zal je in het knuffelen en kussen iets meer moeten meegaan.
Ehquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:44 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Klopt ik ben veeleisend en een beetje koppig. Maar daarom verdien ik niet om maar een oude vrijster te worden toch? Mannen mogen best wat meer begrip voor mij tonen
Oh TS, ik zou echt op je wachten al was het 6 jaar.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:51 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Wat een bullshit, ik ben geen prinses op een erwt. Mannen gaan vaak vanzelf op hun knie bij mij en vertonen kruiperig gedrag, ik ben degene die ze ophijst om even verdorie normaal te doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
al doe je dat iedere keer; verder komt het toch nooitquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:54 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ok, nou dan gun ik die ene de volgende date een kusje op mijn wang lolz. Zo goed?
Dan word ik toch gewoon lesbisch? Wtf. Als mannen mij niet kunnen handelen, dan zoek ik mijn heil toch lekker ergens anders.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:55 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Eh
Nee jij verdient helemaal geen man
Niemand gaat op jou wachten labiel wijf
Maak zo maar een topic aan dat je op je 40e nog steeds maagd bent en niemand jou begrijpt
Hou je niet van pikken ?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:55 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ik eindig liever als een oude vrijster dan een vrouw waar 20 man over heen is geweest.
quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:54 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ok, nou dan gun ik die ene de volgende date een kusje op mijn wang lolz. Zo goed?
20quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:55 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ik eindig liever als een oude vrijster dan een vrouw waar 20 man over heen is geweest.
Zegt de vrouw die intimiteit als een beloning ziet.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:57 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ik ben 100 % hetero, maar helaas zijn meeste mannen gewoon rare wezens.
Nou dan heeft mijn date iets om naar uit te kijken. Een kusje op mijn wang, daar mag hij wel zijn handjes voor knijpenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:55 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
al doe je dat iedere keer; verder komt het toch nooit
Zeg dan gewoon dat je alleen vriendschap wil en verder niks.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:57 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Ik ben 100 % hetero, maar helaas zijn meeste mannen gewoon rare wezens.
Daarvoor zei je dus dat je hem wel echt leuk vindt.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:49 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Klopt, maar ik vind de huidige ook al weer niet zo mega fantastisch. Het zit me ook nooit eens mee
Zoquote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:58 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Nou dan heeft mijn date iets om naar uit te kijken. Een kusje op mijn wang, daar mag hij wel zijn handjes voor knijpen
Hij is ook echt wel leuk, wel jammer dat hij zo een gebruikelijke ''man-complex'' heeft. Maar ik geef hem even de kans, ik kijk er wel tegenaan. Gewoon om mezelf aan te passen. En waarom haal je die crimineel erbij? Dat staat lost van dit topic.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:59 schreef bobbiey het volgende:
[..]
Daarvoor zei je dus dat je hem wel echt leuk vindt.
Doe die man een plezier en geef hem geen sex zodat ie doorheeft dat je hem enkel wil om niet als kattenvrouw te eindigen.
Ik snap dus niet dat je vriend (?) dat pikt, wil toch zeggen dat jij hem niet aantrekkelik vindt als je zolang kan wachten met hem nog maar te zoenen?
En jij bent zo een vrouw die brieven schrijft naar criminelen omdat ze stoer en spannend zijn maar die partner die zo dom is om zo lang op je te wachten vind je maar een klootzak omdat ie sex met je wil?
Dan verdien je gewoon om als kattenvrouw te eindigen
Dat toont aan dat je een ziek mens bent. Geloof me ik ben 1 van die mannen die men vrouw liever niet met een uitgebreid seksueel verleden heeft maar zo een crush en brief naar een crimineel is echt 10 keer erger dan dan 5 gangbangs door het nederlandse voetbalelftal. En wat is dat man-complex? dat ie sex wil? dat maakt hem gewoon mens.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 22:03 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Hij is ook echt wel leuk, wel jammer dat hij zo een gebruikelijke ''man-complex'' heeft. Maar ik geef hem even de kans, ik kijk er wel tegenaan. Gewoon om mezelf aan te passen. En waarom haal je die crimineel erbij? Dat staat lost van dit topic.
quote:Op dinsdag 9 juli 2013 22:05 schreef TerryStone het volgende:
Als red flags verzamelen een onderdeel op de olympische spelen was geweest dan had je nu een gouden medaille
Wat een geneuzel zeg. Dat je er niet mee eens ben, ok. Maar om nou asociaal te zeggen dat ik ziek in mijn hoofd ben, gaat me veel te ver.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 22:05 schreef bobbiey het volgende:
[..]
Dat toont aan dat je een ziek mens bent. Geloof me ik ben 1 van die mannen die men vrouw liever niet met een uitgebreid seksueel verleden heeft maar zo een crush en brief naar een crimineel is echt 10 keer erger dan dan 5 gangbangs door het nederlandse voetbalelftal. En wat is dat man-complex? dat ie sex wil? dat maakt hem gewoon mens.
Volgens mij moet je gewoon een keer goed genomen worden. Ben je er direct van af.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:46 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Het is anders prima vertoeven met mij![]()
Ok, genoeg...ik ga alvast mijn lading katten bestellen.
quote:Op dinsdag 9 juli 2013 22:08 schreef Deckard het volgende:
[..]
Volgens mij moet je gewoon een keer goed genomen worden. Ben je er direct van af.
Hier is je prijs.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 22:08 schreef Voluptas het volgende:
[..]
Wat een geneuzel zeg. Dat je er niet mee eens ben, ok. Maar om nou asociaal te zeggen dat ik ziek in mijn hoofd ben, gaat me veel te ver.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |