toch snap ik niet zo goed wat je hiervan de bedoeling is. wil je een discussie uitlokken? wil je dat wij alleen leuk zeggen of niet?quote:
Krijg aids. Pisvlek.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 11:57 schreef Tjacka het volgende:
[..]
toch snap ik niet zo goed wat je hiervan de bedoeling is. wil je een discussie uitlokken? wil je dat wij alleen leuk zeggen of niet?
Leuk man.quote:
Ik bak mijn banaan als ode.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:19 schreef Muto het volgende:
Branden jullie ook een kaarsje voor Kapiteintje momenteel? Hij heeft nu een schriftelijke overhoring tentamen.
okquote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
Morgen, zo een serie vage dromen gehad.
wat gaat er gebeurenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:37 schreef Dj_Day-V het volgende:
http://www.youtube.com/user/RockstarGames/videos
Om 3 uur hier even kijken
Alle kuttopics zijn dicht, met uitzondering van het PSV-topic.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:02 schreef JanCees het volgende:
[..]
Als ze allemaal zo zitten te trollen wel ja
Straks vangen ze nog 20 miljoen voor hemquote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:03 schreef Ajacied422 het volgende:
Strootman binnen een paar dagen weg uit de Eredivisie.
HET WORDT BETER
Marcel Brands doet er vast wel iets goeds mee.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:05 schreef JanCees het volgende:
[..]
Straks vangen ze nog 20 miljoen voor hem
quote:Naast Gaël Kakuta en Patrick van Aanholt krijgt Vitesse komend seizoen de beschikking over nog een talent van Chelsea. Britse media weten dat José Mourinho ook Nathan Aké een jaar ervaring wil laten opdoen in de Eredivisie. De achttienjarige defensieve middenvelder, die werd geboren in Den Haag, geniet nog wel altijd het volste vertrouwen van de technische leiding op Stamford Bridge.
Wat wordt er precies beter? Dat Psv geen kampioen wordt met een volledig nieuw, niet op elkaar ingespeeld team moge wel duidelijk zijn.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:03 schreef Ajacied422 het volgende:
Strootman binnen een paar dagen weg uit de Eredivisie.
HET WORDT BETER
idd net als Chelsea in 2004-2005 en bijvoorbeeld PSG vorig jaar.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:16 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dat Psv geen kampioen wordt met een volledig nieuw, niet op elkaar ingespeeld team moge wel duidelijk zijn.
Montpellier is geschrapt uit de uitslag, en doe niet zo kankerdom daar is het te warm voor.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:19 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
idd net als Chelsea in 2004-2005 en bijvoorbeeld PSG vorig jaar.
Ok:quote:
Raar dat Feyenoord ze niet huurt. Of te duur?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:20 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ok:
Twente:
Fer, Cabral, Castaignos
Vitesse:
Leerdam, Ake
PSV:
Wijnaldum, Bruma, Rekik
En dan wijzelf nog:
Mulder, De Vrij, BMI, Nelom, Clasie, Vilhena, Boetius
Eredivisie wordt overspoeld met Feyenoordtalenten
madquote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:20 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Montpellier is geschrapt uit de uitslag, en doe niet zo kankerdom daar is het te warm voor.
Einde bericht. Ik ben weer weg.
Geen idee.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:23 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Raar dat Feyenoord ze niet huurt. Of te duur?
Waarom zou Feyenoord ze huren als ze nog genoeg spelers hebben?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:23 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Raar dat Feyenoord ze niet huurt. Of te duur?
Dat heet versterkingquote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom zou Feyenoord ze huren als ze nog genoeg spelers hebben?
Omdat ze betere spelers altijd kunnen gebruiken.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom zou Feyenoord ze huren als ze nog genoeg spelers hebben?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |