Gezellig, weer zo'n vlegel die geen ¤100 op kan hoesten en de boel platlegt.quote:Benzinedief veroorzaakt ongeluk, A12 afgesloten
Lange files op de A12 tussen Nootdorp en Den Haag. De weg is afgesloten na een ernstig ongeval met twee auto's. De bestuurder van één van de auto's had eerder op de getankt zonder te betalen. De politie dwong de BMW tot stoppen. Het weggedeelte blijft zeker tot 20:00 uur dicht.
Na zijn benzinediefstal werd het kenteken van de auto in het kentekenleessysteem gezet. Agenten signaleerde de wagen op de A4 bij Leidschendam. De bestuurder krijgt een stopteken en volgt dat ook op. Maar als de agent uit de auto stapt, scheurt hij weg. Zijn collega moet wegspringen, zegt KLPD-woordvoerder Frans Zuiderhoek tegen RTL Nieuws.
Achtervolging
De politie zet de achtervolging in en ziet hoe de auto op de A12 richting Den Haag tegen een andere auto botst. Die auto slaat over de kop. De bestuurder van die auto raakt gewond en wordt naar het ziekenhuis gebracht. De benzinedief raakt lichtgewond. Hij is na behandeling aangehouden. Ook zijn bijrijder, een vrouw, is gearresteerd.
In oktober 2011 kwam een man om het leven toen een benzinedief inreed op een door de politie gecreëerde file. Die benzinedief kreeg toen zes jaar cel. Hij mag tien jaar niet meer rijden.
Vrij baan voor de benzinedieven. Want als we er iets tegen doen dan wordt het gevaarlijk!quote:
Collateral damage dus.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:42 schreef LXIV het volgende:
[..]
Vrij baan voor de benzinedieven. Want als we er iets tegen doen dan wordt het gevaarlijk!
Doen ze normaal ook niet hoor.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:43 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Inderdaad. Een beetje achter boeven aan gaan. Wat denken ze wel?!
Mwah, het gaat ook om het signaal.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:43 schreef Joene het volgende:
Mijns inziens faalt de politie door de bizarre achtervolging voor 100 euro
kenteken was bekend ok auto kan gestolen zijn , maar achtervolging op deze manier op hoge tot zeer hoge snelheid. Waardoor mensen over de kop slaan etc . Te bizar voor woordenquote:Op maandag 8 juli 2013 21:42 schreef LXIV het volgende:
[..]
Vrij baan voor de benzinedieven. Want als we er iets tegen doen dan wordt het gevaarlijk!
Wat ik uit het bericht opmaak is de achtervolging pas ingezet toen de bestuurder van de auto op een politieagent in reed. Echt bizar ja, dat ze achter iemand aanrijden die verdacht wordt van poging tot zware mishandeling (afhankelijk van de snelheid mogelijk poging tot doodslag) op een agent.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:43 schreef Joene het volgende:
Mijns inziens faalt de politie door de bizarre achtervolging voor 100 euro
quote:De bestuurder krijgt een stopteken en volgt dat ook op. Maar als de agent uit de auto stapt, scheurt hij weg. Zijn collega moet wegspringen, zegt KLPD-woordvoerder Frans Zuiderhoek tegen RTL Nieuws.
reed niet op agent in , reed weg nadat de agenten uit stapten ! Na de volg politie aktie.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:45 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Wat ik uit het bericht opmaak is de achtervolging pas ingezet toen de bestuurder van de auto op een politieagent in reed. Echt bizar ja, dat ze achter iemand aanrijden die verdacht wordt van poging tot zware mishandeling (afhankelijk van de snelheid mogelijk poging tot doodslag) op een agent.
Impulsief-agressieve figuren belanden wel vaker in de bak.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:45 schreef TC03 het volgende:
Het gaat niet alleen om 100 euro, maar ook om dit:
[..]
"Zijn collega moet wegspringen"quote:Op maandag 8 juli 2013 21:46 schreef Joene het volgende:
[..]
reed niet op agent in , reed weg nadat de agenten uit stapten ! Na de volg politie aktie.
Oh en de aanvankelijke achtervolging wekt niet de indruk op hoge snelheid te zijn geweest. De auto werd gesignaleerd en met een stopteken naar de kant begeleid. Prima toch?quote:Op maandag 8 juli 2013 21:46 schreef Joene het volgende:
[..]
reed niet op agent in , reed weg nadat de agenten uit stapten ! Na de volg politie aktie.
Er komt ook poging tot doodslag bij, mag ik hopen.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:43 schreef Joene het volgende:
Mijns inziens faalt de politie door de bizarre achtervolging voor 100 euro
quote:Maar als de agent uit de auto stapt, scheurt hij weg. Zijn collega moet wegspringen
Vaak gebruiken ze valse nummerplaten, dus ze laten gaan heeft geen zin.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:44 schreef Joene het volgende:
[..]
kenteken was bekend ok auto kan gestolen zijn , maar achtervolging op deze manier op hoge tot zeer hoge snelheid. Waardoor mensen over de kop slaan etc . Te bizar voor woorden
Als je dit toelaat, waar is dan de grens? Dan zeg je eigenlijk: benzine mag je stelen, want het is te gevaarlijk om er tegen op te treden. Die benzinedieven werken allemaal met een vals kenteken.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:47 schreef Ticootje het volgende:
Hoeveel is een leven waard?
Ja terecht dat ze proberen iemand aan te houden. Maar kenteken is bekend, rekening nasturen door cjib?
Gestolen voertuig? Ook dat kan natuurlijk, maar ga je dan een levensgevaarlijke rit aan? Rond spits?
Eens. Poging tot doodslag als er op deze manier gevlucht wordt.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:50 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als je dit toelaat, waar is dan de grens? Dan zeg je eigenlijk: benzine mag je stelen, want het is te gevaarlijk om er tegen op te treden. Die benzinedieven werken allemaal met een vals kenteken.
Je moet de straffen gewoon zo hoog maken dat ze het wel uit hun hoofd laten. Voor benzinediefstal standaard doodslag in rekening brengen. Want daar kan het in uitlopen.
straffen hoog eens. Mensen levens in gevaar ivm achtervolging op een A12 die bizar druk is rond 17 uur . Sorry dan had hij geluk dit keer.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:50 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als je dit toelaat, waar is dan de grens? Dan zeg je eigenlijk: benzine mag je stelen, want het is te gevaarlijk om er tegen op te treden. Die benzinedieven werken allemaal met een vals kenteken.
Je moet de straffen gewoon zo hoog maken dat ze het wel uit hun hoofd laten. Voor benzinediefstal standaard doodslag in rekening brengen. Want daar kan het in uitlopen.
Dat mag je hopen. Zal wel niet gebeuren.quote:Op maandag 8 juli 2013 21:48 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Er komt ook poging tot doodslag bij, mag ik hopen.
[..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |