Sorry Frank, maar dat vind ik echt zo'n nare mentaliteit.quote:Op maandag 8 juli 2013 15:22 schreef Frank_Drebin het volgende:
Ik vind het niet eens zo gek om daar geen feest van te maken, zeker gezien de crisis vind ik dat een aardig gebaar wel eigenlijk.
Helaas, maar dat maakt het des te mooier hij wij er hier een geweldig feest van kunnen maken, zo vanzelfsprekend is dat blijkbaar niet in de wereld.quote:Op maandag 8 juli 2013 15:22 schreef TUFKAL het volgende:
We hebben niet allemaal de behoefte om te hossen in de wereld.
zo geweldig was het toch niet...quote:Op maandag 8 juli 2013 15:24 schreef AlanGarner het volgende:
[..]
Helaas, maar dat maakt het des te mooier hij wij er hier een geweldig feest van kunnen maken, zo vanzelfsprekend is dat blijkbaar niet in de wereld.
quote:Volgens een peiling van juni heeft slechts 42 procent van de Vlamingen vertrouwen in Filip als koning, tegenover 65 procent van de Walen.
Vanuit je zolderkamertje fokkend zal het vast geen bijzondere dag geweest zijn nee, je moest wel zelf meedoen natuurlijkquote:
Elke fokker zit op een zolderkamerquote:Op maandag 8 juli 2013 15:30 schreef AlanGarner het volgende:
[..]
Vanuit je zolderkamertje fokkend zal het vast geen bijzondere dag geweest zijn nee, je moest wel zelf meedoen natuurlijk
Man, een van de betere feesten die ik ooit heb meegemaakt
Wat dat betreft zou daar opheffing van het koningshuis idd een goede optie zijn, in tegenstelling tot hier. Wellicht zelfs een splitsing van Vlaanderen en Wallonië. 1 koning werkt niet als je niet eens 1 land bent.quote:Op maandag 8 juli 2013 15:27 schreef mvdejong het volgende:
Omdat het koningshuis daar een stuk minder leeft bij de bevolking. Terwijl hier slechts een kleine minderheid van de bevolking als het er op aankomt echt de monarchie zou willen afschaffen, is het in Belgie echt een fors deel van de bevolking.
De populariteit van het Belgische koningshuis is in de loop der tijden niet echt geholpen door de weigering/onvermogen van voorgaande vorsten om Vlaams te spreken, de weigering van Boudewijn om de abortus-wet te ondertekenen, en wat politiek bijzonder onhandige uitspraken van de aankomend koning over een eventuele lossere band van de deelstaten binnen een meer federaal Belgie.
Als Belgie zich volledig opsplist, dan zal het koningshuis zijn Waalse roots wellicht volgen en alleen voor Wallonie koning zijn.quote:Op maandag 8 juli 2013 15:32 schreef AlanGarner het volgende:
[..]
Wat dat betreft zou daar opheffing van het koningshuis idd een goede optie zijn, in tegenstelling tot hier. Wellicht zelfs een splitsing van Vlaanderen en Wallonië. 1 koning werkt niet als je niet eens 1 land bent.
En Vlaanderen een president ofzo?quote:Op maandag 8 juli 2013 15:34 schreef mvdejong het volgende:
[..]
Als Belgie zich volledig opsplist, dan zal het koningshuis zijn Waalse roots wellicht volgen en alleen voor Wallonie koning zijn.
"Philippe" is nou eenmaal de naam onder welke hij in het geboorteregister staat ingeschreven (+ nog een stuk of 5/6, eindigende op "Maria" om de Katholiek achtergrond te benadrukken). Met die naam zal hij dus de Belgische wetten ondertekenen. De de spelling van de naam waaronder hij wordt aangeduid zal natuurlijk afhankelijk zijn van de taal van het betreffende medium.quote:Op maandag 8 juli 2013 15:35 schreef redboyke het volgende:
vlaanderen onafhankelijk! dan zou telenet opeens een monopoly positie hebben en moeten ze wel de kabel openstellen.
owja en prins filip gaat waarschijnlijk philippe heten als die koning word. en zijn nederlands trekt ook op niks dus je weet al direct dat die de walen gaat voortrekken.
Of De Burgermeester van Samson en Gertquote:
ow ok ik ken niks van het koningshuis. zou toch liever een president hebben dan hebben de mensen om de 4 jaar kans om ook eens in de staatskas te graaien.quote:Op maandag 8 juli 2013 15:38 schreef mvdejong het volgende:
[..]
"Philippe" is nou eenmaal de naam onder welke hij in het geboorteregister staat ingeschreven (+ nog een stuk of 5/6, eindigende op "Maria" om de Katholiek achtergrond te benadrukken). Met die naam zal hij dus de Belgische wetten ondertekenen. De de spelling van de naam waaronder hij wordt aangeduid zal natuurlijk afhankelijk zijn van de taal van het betreffende medium.
Dat draagt vooral bij aan de populariteit onder jongeren inderdaad, maar ook bij ouderen en gezinnen met jonge kinderen zijn ze enorm populair. Dat zuipen is pas sinds een jaar of 10 a 15 zo.quote:Op maandag 8 juli 2013 15:42 schreef Keith_Bakker het volgende:
Het koningshuis is hier ook alleen maar zo populair vanwege die masterlijke zuip- en partyhardy dag aan het eind van april.
Maxima idd ook, ben zelf stiekem ook een beetje fanquote:Op maandag 8 juli 2013 15:51 schreef AlanGarner het volgende:
[..]
Dat draagt vooral bij aan de populariteit onder jongeren inderdaad, maar ook bij ouderen en gezinnen met jonge kinderen zijn ze enorm populair. Dat zuipen is pas sinds een jaar of 10 a 15 zo.
En natuurlijk is Maxima het koningshuis binnen halen de beste PR-actie die ze ooit hadden kunnen doen
Als je alles zakelijk en rationeel bekijkt wel ja. Maar iets ceremonieels vind ik juist in deze tijden iets wat nog een beetje iets moois geeft aan het koude digitale tijdperk waarin iedereen voor zichzelf lijkt te leven.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:26 schreef aspirantspierbundel het volgende:
het koningshuis is het enige wat dat land nog een beetje samenhoudt... en wat boeit een koning in deze tijd nog, is wat goedkope folklore meer niet
Mooie uitlegquote:Op maandag 8 juli 2013 17:43 schreef ZoDiep het volgende:
Albert is gewoon een stamhoofd van een verdeelde stam die de zuidelijke gebiedsdelen van het Koninkrijk der Nederlanden bezet houdt.
Kijk maar naar de titels:
Willem-Alexander Koning der Nederlanden >> Gebiedsclaim
Albert Koning der Belgen >> iedereen die belg is is mijn slaaf, we zouden net zo goed in amerika kunnen gaan wonen, maar daar lukt het nooit om zo'n groot gebied te bezetten én dan loopt mijn halve stam weg.
Maarja, België volgt ons in alles wat het centrale beleid/koningshuis aangaat. Is ook logisch, bij ons zit er nu een baas op de troon met een bazin naast hem, dan zouden ze daar nog altijd met die bejaarde brontosaurus rondlopen... Filip is een houten klaas, maar zijn vrouw is redelijk populair, de van Saxen-Coburgs proberen een maxima'tje te doen met die vrouw van filip want anders kapt vlaanderen er mee.
Waar ze bang voor zijn is dat er een schandaal over die Albert komt, dat vlaanderen in het parlement zegt, doei, onafhankelijk, en dat het dan een rotzooitje wordt. Als het Egyptische toestanden worden in vlaanderen, dan gaat Nederland natuurlijk niet toekijken hoe de belgische politie keihard ingrijpt tegen miljoenen Nederlandssprekenden.
Beetje rampdenken dit, maar ik zie die gastjes er voor aan
Begrijp me niet verkeerd, ik weet dat de meerderheid van de mensen nood heeft aan een ideaal plaatje om zichzelf aan vast te klampen... zoiets geeft hoop, creëert een eenheidsgevoel.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:55 schreef AlanGarner het volgende:
[..]
Als je alles zakelijk en rationeel bekijkt wel ja. Maar iets ceremonieels vind ik juist in deze tijden iets wat nog een beetje iets moois geeft aan het koude digitale tijdperk waarin iedereen voor zichzelf lijkt te leven.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |