cafeïne is slecht voor jouquote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Oké, zal ik nu even wat koffie zetten
Dat is niet goed hoor, zo vlak voor het slapen gaan.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Oké, zal ik nu even wat koffie zetten
Op jouw leeftijd zoveel koffie drinken is kanker ziekelijk!quote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Oké, zal ik nu even wat koffie zetten
Ooit koffie drinkenquote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:35 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Op jouw leeftijd zoveel koffie drinken is kanker ziekelijk!
Die komt binnenkort quasi nonchalant dit topic binnen om aan te tonen hoe weinig ie om FOK! geeft.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
die is al een dag unbanned maar vertikt het om in te loggen op FOK!
Afkickverschijnselen
Komt ie wel een beetje laat achter danquote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:36 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij heeft het gehad met FOK!. Hij voelde zich niet meer geliefd hierzo.
ik drink liters thee in de middagquote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:36 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ik drink helemaal geen koffie of thee. Alleen Schultenbrau bier!
Net doen alsof je een leven hebt is best zielig.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
die is al een dag unbanned maar vertikt het om in te loggen op FOK!
Afkickverschijnselen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ontkenningsfase hè. Hij las mee in zijn ban en zelfs zijn adoptiezoon miste hem niet.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:36 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Komt ie wel een beetje laat achter dan
Stiekem mist Stijn hem wel hoor.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ontkenningsfase hè. Hij las mee in zijn ban en zelfs zijn adoptiezoon miste hem niet.
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:37 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Net doen alsof je een leven hebt is best zielig.denk niet dat hij dit leuk vindt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
daar gaat je krediet
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 00:37 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Net doen alsof je een leven hebt is best zielig.Als hij nog een ban had gehad las hij deze spoiler niet héSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
AFCA!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |