quote:Op vrijdag 5 juli 2013 21:21 schreef Sejt het volgende:
Man United wilt mijn topverdediger hebben voor 30mln. 'Nee' gezegd en heb een verbeterd contract aangeboden.
Natuurlijk kan ik hem nooit eeuwig behouden, maar ik vind het te vroeg om hem nu al te laten gaan.
[ afbeelding ]
Langste reeks is 6 seizoenen, heb een jochie van 16 een jongeman van 22 zien wordenquote:Op vrijdag 5 juli 2013 21:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat weet jij daar nou van? Jij maakt ze toch nooit langer mee dan 3 seizoenen
Wie staat er bovenaan? ADO, Utreg, Grunn?quote:Op vrijdag 5 juli 2013 21:52 schreef dion_v_k het volgende:
Ik sta 6e met Ajax na 29 wedstrijden![]()
Spelen met jeugd is kut![]()
Als ik niet ontslagen word ga ik heel Brazilië leegkopen![]()
Spelen met jeugd is baas man.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 21:52 schreef dion_v_k het volgende:
Ik sta 6e met Ajax na 29 wedstrijden![]()
Spelen met jeugd is kut![]()
Als ik niet ontslagen word ga ik heel Brazilië leegkopen![]()
quote:Op vrijdag 5 juli 2013 22:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Langste reeks is 6 seizoenen, heb een jochie van 16 een jongeman van 22 zien worden
Haters gonna hate.quote:
PSV 68quote:Op vrijdag 5 juli 2013 22:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Wie staat er bovenaan? ADO, Utreg, Grunn?
quote:Op vrijdag 5 juli 2013 22:15 schreef dion_v_k het volgende:
Ik heb in 29 wedstrijden maar 36 keer gescoort, 2 minder dan nummer laatst Zwolle met 38 doelpunten![]()
![]()
![]()
Klopt, ik heb dit ook nog nooit meegemaaktquote:Op vrijdag 5 juli 2013 22:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]Dat is wel erg weinig hoor. Hoe speel je?
Dat is nou niet bepaald een slecht team ofzo.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 22:22 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Klopt, ik heb dit ook nog nooit meegemaakt![]()
[ afbeelding ]
Ouchquote:Op vrijdag 5 juli 2013 22:13 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
PSV 68
Vitesse 61
Feyenoord 60
Twente 59
Ajax 56
5 punten boven nummer 6 Grunnquote:Op vrijdag 5 juli 2013 22:43 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
OuchHoever sta je boven de teams onder je?
quote:Op vrijdag 5 juli 2013 22:40 schreef dion_v_k het volgende:
Als Bojan IRL naar Ajax gaat wil ik een nieuwe game starten![]()
![]()
![]()
Die klimmen nog wel over je heenquote:
Hij wil zich bewijzen. Net zoals ik een groot talent voortaan in de basis laat beginnen op t middenveld, en de speler die voorheen basisspeler was laat invallen. Nu heeft dat talent een kleine blessure dus speelt die andere weer in de basis, en hoppa, 2 assists, een 9.7 en MoMquote:Op woensdag 3 juli 2013 23:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
Zo mijn tweede spits schiet er even 5 in tijdens een wedstrijd, bij afwezigheid van mijn eerste spits. Niks mis mee.
Mogen we alleen maar blij zijn als het Messi is?quote:Op vrijdag 5 juli 2013 23:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nou gewoon afwachten hoor. Het is Messi niet.
Nee maar jij doet wel alsof het Messi is. Is gewoon afwachten natuurlijk. Al kan het nooit slechter zijn dan Derkie en Lukoki.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 23:20 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Mogen we alleen maar blij zijn als het Messi is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |