Gewoon in maart op de platte kar je weet zelf.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:08 schreef S0nic het volgende:
[..]
Waar blijft dat topic? Kan ik daar weer over een jaar stuk gaan
Ik heb het alvast geopendquote:Op zondag 30 juni 2013 21:08 schreef S0nic het volgende:
[..]
Waar blijft dat topic? Kan ik daar weer over een jaar stuk gaan
quote:Op zondag 30 juni 2013 21:09 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik heb het alvast geopend
VBL / PSV, alvast gefeliciteerd met het kampioenschap 2013/2014
Stijn switched nogal de laatste tijd. Eerst Feyenoord, nu PSV.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:15 schreef Caland het volgende:
Zo'n topic is alleen grappig als het door een PSVer geopend wordt.
Wat is er uiteindelijk nog betaald?quote:Op zondag 30 juni 2013 21:13 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Voor deze prijs eigenlijk onverantwoord. Hopelijk brengt hij wat de aankopen van 2jaar geleden niet konden brengen, en lees ik dit (over 5 jaar) lachend terug.
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 30-06-2013 om 21:14:44@Basmuijs Een jochie van 8 spotte #Lens en #Maher op de A2 en tipte zijn pap. Top toch? reageer retweet
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 30-06-2013 om 21:20:37#Maher van #AZ naar #PSV is nu al dé binnenlandse toptransfer van deze zomer terwijl de transfermarkt pas morgen open gaat. reageer retweet
Als ik de berichten moet geloven 8miljoenquote:
Die Rik blijft wel de dorpsgek binnen de Psv gerelateerde journalistiek ook hequote:Op zondag 30 juni 2013 21:21 schreef MRN89 het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 30-06-2013 om 21:14:44@Basmuijs Een jochie van 8 spotte #Lens en #Maher op de A2 en tipte zijn pap. Top toch? reageer retweet
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 30-06-2013 om 21:20:37#Maher van #AZ naar #PSV is nu al dé binnenlandse toptransfer van deze zomer terwijl de transfermarkt pas morgen open gaat. reageer retweet
Dat heeft AZ knap gedaan dan en inderdaad een onverantwoord hoge transfersom .quote:Op zondag 30 juni 2013 21:22 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Als ik de berichten moet geloven 8miljoen
quote:
Ach, het is minder dan wat Mertens opgeleverd heeft.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:25 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat heeft AZ knap gedaan dan en inderdaad een onverantwoord hoge transfersom .
Het is eigenlijk nog lager dan ik verwachtte. Afgelopen winter moest hij (naar wat ik gehoord heb) 9mio kosten. Er zullen nog wel wat haken en ogen aan vastzitten.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:25 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat heeft AZ knap gedaan dan en inderdaad een onverantwoord hoge transfersom .
Wat heeft de opbrengst van Mertens er mee te maken? Hoe hoger de aankoopsom hoe groter het risico voor PSV. Dure aankopen hebben PSV in het verleden eerder in de problemen gebracht, dus ik zie liever minder risicovol aankoopgedrag.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:29 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ach, het is minder dan wat Mertens opgeleverd heeft.
Maher is inderdaad een top aankoop, dat kan je toch niet gaan ontkennen?quote:Op zondag 30 juni 2013 21:29 schreef Ajacied422 het volgende:
Zo, wie wordt er nu gekocht? Viergevertje of Arias?
Topaankopen hoor.
Hij heeft vaak geroepen dat hij Maher bij Ajax wil zienquote:Op zondag 30 juni 2013 21:34 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Maher is inderdaad een top aankoop, dat kan je toch niet gaan ontkennen?
Nogal veel natuurlijk. Als je veel geld binnenhaalt door uitgaande transfers, kun je ook voor meer geld inkopen. Best logisch eigenlijkquote:Op zondag 30 juni 2013 21:32 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Wat heeft de opbrengst van Mertens er mee te maken?
Zo gaat het vaak natuurlijk. Niet per se over Ajax-PSV in deze, maar in het algemeen. Speler ophemelen als jouw club interesse heeft, gaat het niet door en gaat hij naar de concurrent kan hij er geen klap van.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:35 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Hij heeft vaak geroepen dat hij Maher bij Ajax wil zien
Topaankoop is het zeker, alleen moet je wel een slag om de arm houden. Vind nog niet dat hij zich bewezen heeft, in toppers ook niet, 8 miljoen is daarbij ook een grote gok en financieel gezien onverantwoord. Heb het idee dat hij teveel als de zoon of gezondene van Jezus wordt gezien en de hele ploeg op sleeptouw moet nemen. Moest hij ook bij AZ doen (weliswaar met kwalitatief mindere spelers om zich heen), en dat was ook wat lastiger. Had dan ook een minder seizoen achter de rug i.m.o. Al speelde hij in 2011/2012 uit de wind doordat Rasmus Elm bijvoorbeeld meer aan het shinen was.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:34 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Maher is inderdaad een top aankoop, dat kan je toch niet gaan ontkennen?
Jazeker, alleen is het financieel onverantwoord om hem te halen. Tevens lopen er nog genoeg spelers in de selectie rond, en Eriksen is er nog. Leuke speler om te zien, nog niet veel bewezen.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:35 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Hij heeft vaak geroepen dat hij Maher bij Ajax wil zien
Ik had hem heel graag bij Ajax gezien hoor. Maar als Ajax niet wil en PSV wil hem wel betalen dan is voor Maher de keuze snel gemaakt. Bij Ajax kwam hij in een wat meer geoliede machine maar bij PSV is het gelijk de blikvanger waaromheen de ploeg gebouwd dient te worden en hij zal vorstelijk betaald krijgen.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:36 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Zo gaat het vaak natuurlijk. Niet per se over Ajax-PSV in deze, maar in het algemeen. Speler ophemelen als jouw club interesse heeft, gaat het niet door en gaat hij naar de concurrent kan hij er geen klap van.
Maar 2 weken geleden riep je nog dat je hoopt dat die kwamquote:Op zondag 30 juni 2013 21:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Jazeker, alleen is het financieel onverantwoord om hem te halen.
Dat zal best zo zijn, want je hebt een heel register. Ik vind dat hij bij Ajax zich beter kan ontwikkelen i.m.o. Maar ja, prijs te hoog, salaris hoog, eriksen is er nog, de jong is er nog.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:40 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Maar 2 weken geleden riep je nog dat je hoopt dat die kwam
Zie Eriksen nog wel weg gaan. Gelukkig is Duarte nog beschikbaar.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat zal best zo zijn, want je hebt een heel register. Ik vind dat hij bij Ajax zich beter kan ontwikkelen i.m.o. Maar ja, prijs te hoog, salaris hoog, eriksen is er nog, de jong is er nog.
Zie Duarte sowieso wel komen, ook al wordt Eriksen niet verkocht. Schijnt dat ze hem willen als rechtsbuiten.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:44 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Zie Eriksen nog wel weg gaan. Gelukkig is Duarte nog beschikbaar.
Ik denk dat hij ook bij Ajax de blikvanger was geweest. Als een speler binnen Nederland voor zoveel geld een transfer maakt let iedereen op hem (Huntelaar, Suarez, PSV spelers 2 jaar terug). Het was wellicht beter voor hem geweest om in een geoliede machine als Ajax terecht te komen, in plaats van in een team in opbouw als PSV. Maar misschien is het ook "goed" dat een speler als Maher nu bij PSV zit, een creatieve speler die een team over een doodpunt kan helpen en hier een team omheen te bouwen. Ook voor Strootman denk ik dat dit een goede ontwikkeling is, die kan doen waar hij goed in is zonder dat alle ogen op hem gericht zijn.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:40 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ik had hem heel graag bij Ajax gezien hoor. Maar als Ajax niet wil en PSV wil hem wel betalen dan is voor Maher de keuze snel gemaakt. Bij Ajax kwam hij in een wat meer geoliede machine maar bij PSV is het gelijk de blikvanger waaromheen de ploeg gebouwd dient te worden en hij zal vorstelijk betaald krijgen.
Je bent er maar druk mee, hé. Ajax heeft Maher niet, PSV wel.. Nu wordt PSV kampioen!1!1!quote:Op zondag 30 juni 2013 21:45 schreef RubenSosa het volgende:
[ afbeelding ]
" En in Amsterdam dachten ze dat ze me konden krijgen "
't is wat.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je bent er maar druk mee, hé. Ajax heeft Maher niet, PSV wel.. Nu wordt PSV kampioen!1!1!
of hij een topteam op sleeptouw kan nemen is nog maar de vraag natuurlijk. Uitblinken bij AZ is anders dan bij een topclub. Voetballend heeft hij het wel in zich maar mentaal moet het ook kloppen.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:45 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Ik denk dat hij ook bij Ajax de blikvanger was geweest. Als een speler binnen Nederland voor zoveel geld een transfer maakt let iedereen op hem (Huntelaar, Suarez, PSV spelers 2 jaar terug). Het was wellicht beter voor hem geweest om in een geoliede machine als Ajax terecht te komen, in plaats van in een team in opbouw als PSV. Maar misschien is het ook "goed" dat een speler als Maher nu bij PSV zit, een creatieve speler die een team over een doodpunt kan helpen en hier een team omheen te bouwen. Ook voor Strootman denk ik dat dit een goede ontwikkeling is, die kan doen waar hij goed in is zonder dat alle ogen op hem gericht zijn.
Maar Ajax wilde wel 7mio betalen voor vGinkel. Waarom niet dat miljoen(tje) meer voor Maher, denk je?quote:Op zondag 30 juni 2013 21:40 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ik had hem heel graag bij Ajax gezien hoor. Maar als Ajax niet wil en PSV wil hem wel betalen dan is voor Maher de keuze snel gemaakt. Bij Ajax kwam hij in een wat meer geoliede machine maar bij PSV is het gelijk de blikvanger waaromheen de ploeg gebouwd dient te worden en hij zal vorstelijk betaald krijgen.
En jij andersomquote:Op zondag 30 juni 2013 21:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je bent er maar druk mee, hé. Ajax heeft Maher niet, PSV wel.. Nu wordt PSV kampioen!1!1!
8 miljoen is zeker een hoop geld, maar voor een talent als Maher betaal je dat. Zie ook dat Ajax van Ginkel wou hebben voor 7 miljoen. Dat is ook een toptalent.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Topaankoop is het zeker, alleen moet je wel een slag om de arm houden. Vind nog niet dat hij zich bewezen heeft, in toppers ook niet, 8 miljoen is daarbij ook een grote gok en financieel gezien onverantwoord. Heb het idee dat hij teveel als de zoon of gezondene van Jezus wordt gezien en de hele ploeg op sleeptouw moet nemen. Moest hij ook bij AZ doen (weliswaar met kwalitatief mindere spelers om zich heen), en dat was ook wat lastiger. Had dan ook een minder seizoen achter de rug i.m.o. Al speelde hij in 2011/2012 uit de wind doordat Rasmus Elm bijvoorbeeld meer aan het shinen was.
Het zou kunnen dat Van Ginkel als groter talent gezien wordt, het zou kunnen dat Sigi Lens en Maher zelf te hoge eisen hadden.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:48 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Maar Ajax wilde wel 7mio betalen voor vGinkel. Waarom niet dat miljoen(tje) meer voor Maher, denk je?
Op papier zeker, maar ik denk dat Strootman, Maher, Wijnaldum niet gaat werken. Een type Hiljemark heb je dan nodig, al weet ik niet of die het juiste niveau heeft.quote:
Ligt nooit aan ajax hequote:Op zondag 30 juni 2013 21:49 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Het zou kunnen dat Van Ginkel als groter talent gezien wordt, het zou kunnen dat Sigi Lens en Maher zelf te hoge eisen hadden.
Dat Ajax 7 miljoen zou hebben geboden op Van Ginkel schijnt ontkracht te zijn. Maar goed, van Ginkel is nog steeds niet verkocht.quote:Op zondag 30 juni 2013 21:49 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
8 miljoen is zeker een hoop geld, maar voor een talent als Maher betaal je dat. Zie ook dat Ajax van Ginkel wou hebben voor 7 miljoen. Dat is ook een toptalent.
Ik ben erg benieuwd hoe het gaat uitwerken, uiteraard is het geen jezus die ons even kampioen gaat maken. Maar een speler die bij zijn eerste interland tegen Italie bijvoorbeeld al zo goed speelt, belooft veel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |