Deze spreekt me juist aan!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:42 schreef Clayton1 het volgende:
Deze vond ik wel leuk overkomen, jullie zullen het vast niets vinden.
De tuinsproeier staat aan, geen regen.
[ afbeelding ]
De meeste motors kon ik niet anders vanwege de plek die ik had, de solo rijders zijn allemaal panning op een rechtstuk waar ze 240 km/u rijden.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:25 schreef Frenk3nstein het volgende:
Je bent al lekker creatief bezigBetreffende compositie: probeer die wat beter in balans te brengen. De regel van derden kan een goed middel zijn voor een prettig ogende compositie, kan schteraf op de pc ook nog.
Voor de motorsport-foto's: probeer kritisch te zijn met afdrukken; "is deze compositie werkelijk foto-waardig?", bij veel van dit soort (voertuig-)foto's worden de foto's mooier gevonden als het voer/vlieg/voer-tuig wordt gefotografeerd als het naderend is (dus dat de voorkant er (deels) opstaat ipv de achterkant). Bij panning-shots en profil mag er best een behoorlijke sluitertijd gebruikt worden. Bij dit soort evenementen kun je vaak genoeg schieten, dus er zit dan vast wel een goede bij.
Achteraf op de computer kan tegenwoordig ook makkelijk de compositie/kleuren/ruis etc aangepast worden.
Iets dat al een keer of vijf bij je aangeraden isquote:Op woensdag 17 juli 2013 21:49 schreef Clayton1 het volgende:
[..]
De meeste motors kon ik niet anders vanwege de plek die ik had, de solo rijders zijn allemaal panning op een rechtstuk waar ze 240 km/u rijden.
Ik had dus ook 358 fotos gemaakt.
Wat is de regel van derden?
Oh bedoel je uit het midden. zeg dat dan.quote:Op woensdag 17 juli 2013 22:55 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Iets dat al een keer of vijf bij je aangeraden isRule of thirds. Zoek maar eens op die internetpagina met fotografietips
Het heet nou eenmaal zo dus het wordt zo genoemdquote:Op woensdag 17 juli 2013 23:00 schreef Clayton1 het volgende:
[..]
Oh bedoel je uit het midden. zeg dat dan.
Ja oke, thanksquote:Op woensdag 17 juli 2013 23:01 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Het heet nou eenmaal zo dus het wordt zo genoemd
dat is ws. een instelling jaquote:Op zaterdag 20 juli 2013 21:14 schreef Clayton1 het volgende:
Wie weet het?
Als ik de foto`s van mijn camera haal gooit hij de hele volgorde door elkaar.
Gisteren 158 fotos gemaakt, de allerlaatste 4 heten nu foto13 foto 14 enz enz.
Is dat een instelling of.... ik hoor het graag
Over het algemeen telt de camera verder per foto, na aan bepaald aantal begint ie weer bij 1. Wanneer die al bestaat op je kaartje, zal er een nieuwe map gemaakt worden.quote:
Vooral die met het bospad vind ik leuk, probeer in de nabewerking de foto's iets meer te belichten, vooral dus de donkere delen.quote:Op zondag 21 juli 2013 21:15 schreef IrishBastard het volgende:
En vandaag ook op een wandelingetje over de campus een paar foto's geschoten:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oke dat had ik inderdaad gelezen. maar dat verklaard toch niet waarom mijn laatste foto die ik gemaakt had op mijn pc foto nummer 13 is, en foto 50 op de camera ineens nummer een op de pcquote:Op zondag 21 juli 2013 21:22 schreef Sjiep het volgende:
[..]
Over het algemeen telt de camera verder per foto, na aan bepaald aantal begint ie weer bij 1. Wanneer die al bestaat op je kaartje, zal er een nieuwe map gemaakt worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |