1 VICHOT Arthur Equipe Cycliste FDJquote:Op zondag 23 juni 2013 17:15 schreef borisz het volgende:
Iemand de complete top10 van Stokbroodland?
Cyclingnews heeft alleen een top5.
48 seconden hierquote:
Ik weet het niet, ik heb hier alleen een ticker als info.quote:
Zijn er maar heel weinig daarachter die kunnen achtervolgen, heel veel eenlingen.quote:Op zondag 23 juni 2013 17:17 schreef Van_Poppel het volgende:
Het is nog 20km...denk niet dat Volderke het haalt.
quote:Op zondag 23 juni 2013 17:17 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik weet het niet, ik heb hier alleen een ticker als info.
Toch wel. Al heeft het geen zin.quote:Op zondag 23 juni 2013 17:18 schreef groenen het volgende:
Gregje zal zich niet willen opofferen voor Gilbert.
Nee, dat zeg je altijd, heeft niks met happen te maken. Vooral kansloos is het.quote:
En met 1 spuit in de kont.quote:Op zondag 23 juni 2013 17:20 schreef Van_Poppel het volgende:
De Gilbert van 2011 had dit met 2 vingers in de neus gewonnen.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Thomas_Degandquote:Op zondag 23 juni 2013 17:20 schreef nostra het volgende:
Waarom spreekt een Vlaming een Vlaamse naam op zijn Frans uit
Ohquote:Op zondag 23 juni 2013 17:21 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Thomas_Degand
Zo werkt dat in de sport.quote:Op zondag 23 juni 2013 17:24 schreef SaintOfKillers het volgende:
Een half uur geleden was Devolder nog die loser die al 3 jaar niets meer voorstelt en nu doen ze alsof hij een monster is dat je onmogelijk nog kan terughalen als je 'm meer dan 10 meter geeft.
Moet je toch concluderen dat het een slimme renner is, want hij wint elke keer op dezelfde manier. Zelden overduidelijk de beste, maar rijdt weg op een goed moment, "krijgt" zijn voorsprong en niemand heeft zin om het zelf te gaan dichtrijden, want dan ondermijn je je eigen kansen.quote:
Hij is misschien niet meer zo sterk als toen hij de Ronde won maar een minuut moet hij wel vast kunnen houden hoor.quote:Op zondag 23 juni 2013 17:24 schreef SaintOfKillers het volgende:
Een half uur geleden was Devolder nog die loser die al 3 jaar niets meer voorstelt en nu doen ze alsof hij een monster is dat je onmogelijk nog kan terughalen als je 'm meer dan 10 meter geeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |