Moet dat ook nog steeds invullen. Had ook een brief binnen gekregen en daarin stond dat ik aardig wat kon terug krijgen.quote:
quote:Op dinsdag 25 juni 2013 18:20 schreef pietkanarie het volgende:
De documentaire 'nachtvlindertje' (over een meisje dat op haar 26e verjaardag euthanasie laat doen) was wel even meer dan drie keer slikken. Zo'n dubbel verhaal. Heel triest en mooi tegelijk...
Ja, die is het inderdaad. Was zeker wel heftig... vooral richting het einde van de documentaire (en dus ook haar leven)quote:Op dinsdag 25 juni 2013 19:38 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]klinkt heftig inderdaad, ik ga hem vanavond terugkijken, thanks.
http://pers.ncrv.nl/persb(...)-dagen-van-priscilla
Ik heb wel wat domme opmerkingen gemaaktquote:Op dinsdag 25 juni 2013 22:12 schreef M1979 het volgende:
[..]
What happened? Heb je een erg lompe actie gehad?
1 tip. Niet doen.. Was zelfs advies van belastingadviseur: niet doen.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 18:11 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Moet dat ook nog steeds invullen. Had ook een brief binnen gekregen en daarin stond dat ik aardig wat kon terug krijgen.
Alleen moet eerst een Digi-D aanvragen en heeeeeel goed mijn jaaropgave zien te vinden van 2011.
Hoezo niet?quote:Op dinsdag 25 juni 2013 22:21 schreef Ambipur het volgende:
[..]
1 tip. Niet doen.. Was zelfs advies van belastingadviseur: niet doen.
Brief hoeft niet te kloppen.quote:
Oh well, iedereen maakt wel eens een domme opmerking. Shit happens!quote:Op dinsdag 25 juni 2013 22:16 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Ik heb wel wat domme opmerkingen gemaakt
En ik maak mezelf gewoon echt gek wat nergens voor nodig is..
Dat is gewoon lui, want elk jaar kun je geld terug krijgen.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 22:26 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Brief hoeft niet te kloppen.
http://www.belastingdiens(...)astingteruggaaf+2011
Dan mag je elk jaar belasting gaan doen, want dan sta je gezellig in hun systeem.
En jij maar depressief lopen doen hierquote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:15 schreef Mishu het volgende:
Geweldig!!! Scriptie gehaald met een 7,3
En moe
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |