Thanks, die ga ik vanavond eens effe kijken.quote:
Inderdaad, zo een dronken lor die frontaal op je klapt zorgt tenminste voor wat leven in de brouwerij. En voor wat hersens op jouw vooruit.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:26 schreef Drugshond het volgende:
In Rusland gaan rijden is gewoon wauz. Saai zal het zeker niet zijn.
Maar wel een leuk filmpje dat de hele wereld overgaat dankzij je dashcam.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:28 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Inderdaad, zo een dronken lor die frontaal op je klapt zorgt tenminste voor wat leven in de brouwerij. En voor wat hersens op jouw vooruit.
Is het maar te hopen dat iemand de camera uit je auto haalt en het op internet zet, als je hersens op de vooruit zitten zal je dat over het algemeen niet zelf meer lukken.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:29 schreef remlof het volgende:
[..]
Maar wel een leuk filmpje dat de hele wereld overgaat dankzij je dashcam.
15 milli-seconds of fame.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:32 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Is het maar te hopen dat iemand de camera uit je auto haalt en het op internet zet, als je hersens op de vooruit zitten zal je dat over het algemeen niet zelf meer lukken.
Die zit nog in de doos.. ik ga hem vandaag denk ik in elkaar zetten en wat aanpassingen in de software doen. Vliegen komt er vandaag niet van want het stormt hier aardig.quote:
Gaaf! Ik lever wel airsupport.quote:
U gaat Romeinse kaarsen op uw Drone plaatsen?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:41 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Die zit nog in de doos.. ik ga hem vandaag denk ik in elkaar zetten en wat aanpassingen in de software doen. Vliegen komt er vandaag niet van want het stormt hier aardig.
Ik kwam net wel alweer op een ideetje.. met oud en nieuw ga ik een zooitje romeinse kaarsen kopen.. dan heb ik flares op mijn drone
Geen probleem.. die tanks gebruiken de 27 MHz band, ik zit op 2,4 GHz.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:43 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Alleen dan moeten we wel zorgen dat we niet elkaars frequentie storen.
Op Oudejaarsavondquote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:43 schreef Webschip het volgende:
[..]
U gaat Romeinse kaarsen op uw Drone plaatsen?
Pas maar op, want een spuitende kaars brengt je drone wellicht uit balans.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:46 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Op OudejaarsavondIk wil dan ook luchtbeelden maken van vuurwerk, vanaf het strand of zo.. op veilige afstand.
Leugens. Ze rijden hier prima!quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:20 schreef De_Guidance het volgende:
Maar verder is het wel goed geregeld hier, als je ziet hoe mensen in het buitenland rijden.
Oh, voor mij blijft het leuk.. trust me.. teveel mogelijkheden en ik vind vliegen gewoon leuk.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:49 schreef Webschip het volgende:
[..]
Pas maar op, want een spuitende kaars brengt je drone wellicht uit balans.
Het is wel leuk om zo'n ding te hebben. Maar ik weet niet of het nieuwtje er zo af is.
Ja dat mag dus niet hèquote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:30 schreef YokiKater het volgende:
Hihi.. ik heb stickers besteld. Straks gaat mijn drone door het leven als de PH-NSA
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |