SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sterkheidsbaas van alles.
Heb namelijk ook nog rabarber en aardbeien in huisquote:Rabarber met aardbeien
ingrediënten:
2 personen: per persoon 95 Kcal
250 gram rabarber
1/2 dl sinaasappelsap
witte basterdsuiker
100 gram aardbeien
bereiding:
Maak de rabarber schoon en snijd de stengels in stukjes van 2 cm. Kook de rabarber in het sinaasappelsap in enkele minuten gaar. Laat de rabarber afkoelen en maak het op smaak met basterdsuiker. Was de aardbeien, verwijder de kroontjes en snijd de aardbeien in vieren. Schep de aardbeien door de rabarber.
Verdeel het over 2 coupes.
Ene beetje gerookte makreel hoor, niet een halve ofzo.quote:Op donderdag 20 juni 2013 11:46 schreef Isabeau het volgende:
Gerookte makreel als ontbijtIk moet er niet aan denken!
Wel lekker verder
Wat doe je met die rabarber, Lonaa? Mijn ervaring is dat gekookte rabarber gecombineerd wordt met enorm veel suiker...
En over suiker gesproken. Ik had nog een flesje Teriyaki woksaus staan, gekregen van iemand. En gisteren vroeg ik me af of ik dat ook zelf kon maken, dus wat zit er nou in zo'n flesje? Ingrediënt nr 1: wateren op de tweede plaats: suiker....
Ik vermijd kant en klare verpakkingen en dergelijke zo veel mogelijk, want idd echt overal gaat suiker inquote:Op donderdag 20 juni 2013 11:59 schreef Lonaa het volgende:
Sinds ik van nog meer dingen de verpakking ben gaan lezen is het me enorm opgevallen in hoe ontzettend veel dingen suiker en aanverwanten zitten, echt bizar.
In mijn zelfgemaakte brood zit vaak ook geen suiker. Soms een beetje voor de gist, om die te voerenquote:Op donderdag 20 juni 2013 12:06 schreef Isabeau het volgende:
In bijna al het brood zit ook suikerin de vorm van dextrose vaak.
Allinson heeft geen suiker toegevoegd, alleen volkorenmeel, water, zout en gist.
Ik nu ook nog niet, want dan eet ik weer veel te veel broodquote:Op donderdag 20 juni 2013 12:24 schreef Lucky_Strike het volgende:
Zelf brood bakken begin ik voorlopig maar niet aan. Misschien over 20 kilo
Nee joh, echt niet duurder hoor!quote:Op donderdag 20 juni 2013 14:33 schreef Zeester het volgende:
Ik heb toevallig na het zwemmen net bij een vriendinnetje zelfgebakken brood gelunched, en het is wel écht heel erg lekker! Alleen het is duurder ook dan in de winkel kopen over het algemeen, en mij toch net wat teveel moeite.
Ow, ik heb juist weleens een berekening gezien waarmee, als je elektriciteits-kosten enzo meerekend het uiteindelijk duurder uitkomt dan brood uit de supermarkt. Maar goed, sowieso eet ik de laatste tijd dus vrijwel geen brood, dus het zou sowieso niet uitkunnen hierquote:Op donderdag 20 juni 2013 15:20 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nee joh, echt niet duurder hoor!![]()
http://www.frugallivingnw(...)step-by-step-recipe/
Dit is bloem, water, beetje gist, beetje zout.
idd.quote:Op donderdag 20 juni 2013 12:32 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik nu ook nog niet, want dan eet ik weer veel te veel brood
Maar tzt lijkt me dat ook wel leuk om te doen
Die is echt heel erg leuk! Goed ding om je voor je houden voor over 8 kilo. Over 8 kilo mag jij zonder aarzelen als beloning dit rokje! Vind ik ook!quote:Op donderdag 20 juni 2013 16:39 schreef Brighteyes het volgende:
Net zo'n leuk rokje gezien: http://i1.ztat.net/large/ST/92/1B/01/L5/06/ST921B01L-506@1.1.jpg
Maar ja... alleen nog maar in 40 verkrijgbaar en om nu 70 euro uit te geven omdat het mss over 8 kg past...Dat gaat me een tikje te ver.
maar hard mijn best doen, dan kan ik over een tijdje gewoon op 'in het mandje' klikken bij deze maat.
Hoewel het dan ook vast wel voor zal komen dat hij er dan alleen in 36 is.
You go girl!quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:13 schreef Brighteyes het volgende:
Net twee afleveringen west wing zitten kijken, season finale, en nu wil ik door ipv Jillian te gaan doen.
Maar ik kan dat!Nu dus maar omkleden en op naar level 2!
The West Wing!quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:13 schreef Brighteyes het volgende:
Net twee afleveringen west wing zitten kijken, season finale, en nu wil ik door ipv Jillian te gaan doen.
Maar ik kan dat!Nu dus maar omkleden en op naar level 2!
Ja, en een paar prachtige benen eronder!quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:22 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
You go girl!
Rokje is inderdaad mooi. Maar volgens mij alleen maar mooi als je echt een slanke taille hebt. Ziet er ook uit als heel mooi materiaal.
Frozz is echt heerlijk! Het zit schuin tegenover 1 vd vestigingen van m'n werk, heel af en toe mag ik dan wel een kindermaatje, met dan 1 gezonde, en 1 ongezonde topping van mezelf (ongezond altijd kletskoppen NOM!!!)quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:31 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik ben wat afgeweken van mijn lijstje vandaag. Vroeg gegeten dus vanmiddag mijn slmpie ijsje en paprika overgeslagen. Omdat het brood op was heb ik alleen de nicoise op maar dat was toch meer dan gedacht dus dat kwam niet slecht uit.
Vanavond asperges in plaats van gorgonzolaspinazie gegeten dus ook daar wat minder dan gepland op qua kcal.
En dat komt goed uit want ik heb mijn vriend en mij net getrakteerd op een FrozzFrozen yogurt a 100 kcal per bakje met 3 toppings naar keuze uit een range van 30. Ik heb verstandig gedaan en ben voor aardbei, blauwe bes en pecannoten. Vriendje ging voor brownie, stroopwafel en witte chocolade.
Als ik naar jouw lijstje kijk dan is mijn eerste reactie: je ontbijt is wel erg karig. Dan moet je juist goed eten.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 07:24 schreef Marco001 het volgende:
Ook maar weer eens hier posten, volg het al af en toe, en vind heterg knap dat jullie zoveel kunnen eten en toch afvallen.
Mijn gemiddeld eetpatroon is 2 volkoren beechuit als ontbijt, 3 broodjes tussen de middag en lunch wat de pot schaft. Verder af en toe wat fruit o.i.d. als tussendoor en dat is het wel.
Als ik meer eet kom ik geheid aan.
bedoelde ook boterhammen.. en meet dan 2 beschuitjes en 1 koffie(1 jam, 1 kaas) krijg ik sochtends niet eens op.(volgens mij dan. )quote:Op vrijdag 21 juni 2013 07:31 schreef Sometimes het volgende:
[..]
Als ik naar jouw lijstje kijk dan is mijn eerste reactie: je ontbijt is wel erg karig. Dan moet je juist goed eten.
Bij de lunch zou ik voor boterhammen kiezen in plaats van broodjes.
Verder geef je wat weinig informatie om echt goed op te kunnen reageren.
Onregelmatige diensten wilt niet zeggen dat je ook per se slecht moet eten. Er zijn genoeg makkelijk mee te nemen gezonde tussendoortjes. Post eens een lijstje van je op een dag precies eet?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 07:43 schreef Marco001 het volgende:
[..]
bedoelde ook boterhammen.. en meet dan 2 beschuitjes en 1 koffie(1 jam, 1 kaas) krijg ik sochtends niet eens op.(volgens mij dan. )
Verder rij ik taxi, dus mijn eetpatroon is nogal onregelmatig en dat is denk ik de grootste boosdoener.
Zout eet ik heel weinig(alleen dat wat al door het brood zit en tijdens het mountainbiken. Isotone sportdrank en een bidon water met eens snufje zout.)
Ja, echt drup drup drup van m'n voorhoofd op de grondquote:Op donderdag 20 juni 2013 22:41 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, en een paar prachtige benen eronder!
Fluster, ik loop meestal jaren achter met dit soort dingen, zo ook nu, maar ik vind het zo'n waanzinnige serie!Ik ga nu aan seizoen 6 beginnen.
En Jillian level 2 was minder heftig da de eerste keer dat ik eraan begon, maar jemig hey, het zweet droop van mijn lijf!
Zo nu ga ik eerst even lekker sporten en daarna de spullen pakken voor het weekendje weg!!quote:Alleen ik heb een vraagje, omdat ik zelf niet zo goed weet wat ik moet doen. Een vriendin van mij (met wie ik ook sport) raadt mij aan om een afspraak te maken met een holistisch arts. Met als een van de redenen het moeilijke afvallen en de continue gespannen gevoel in mijn rug en schouders. Ze denkt dat ik te veel afvalstoffen in mijn lijf heb waardoor ik moeilijk afval, en dat die afvalstoffen eerst ook hun uitgang moeten vinden.
Weet je ik sta daar echt wel open voor, en geloof echt wel dat zo'n arts op een andere manier kijkt en je daarbij ook kan helpen. Maar het is een flinke uitgave, en ben benieuwd naar hoe jullie hier naar kijken.
Ik weet dat het bij haar heel goed heeft geholpen en ze van heel veel klachten af is. Maar goed zoals ik al zeg, ik wil meer meningen omdat het een flinke uitgave is.
Echt alsof ik onder de douche vandaan kom inderdaad. Ik heb wel een ventilator staan. Tijdens de cardiominuten hups ik 2 meter naar links zodat ik voor de ven sta.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:21 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Ja, echt drup drup drup van m'n voorhoofd op de grondVolgende keer misschien even een raam openzetten voor ik begin
![]()
![]()
Ik doe het ook nog eens op blote voeten, dus lekkere voetafdrukken overal
Toen ik meer ging eten, viel ik ineens ook meer af. Soms is weinig eten een signaal voor je lichaam om zo efficiënt mogelijk met de binnenkomende energie om te gaan. En ik heb natuurlijk geen idee wat je avondeten is, een erg vette maaltijd of 2x opscheppen kan je ook zomaar ver boven de 1000 kcal voor één maaltijd brengen.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 07:24 schreef Marco001 het volgende:
Ook maar weer eens hier posten, volg het al af en toe, en vind heterg knap dat jullie zoveel kunnen eten en toch afvallen.
Mijn gemiddeld eetpatroon is 2 volkoren beechuit als ontbijt, 3 broodjes tussen de middag en lunch wat de pot schaft. Verder af en toe wat fruit o.i.d. als tussendoor en dat is het wel.
Als ik meer eet kom ik geheid aan.
Ik heb geen ventilatorquote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:23 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Echt alsof ik onder de douche vandaan kom inderdaad. Ik heb wel een ventilator staan. Tijdens de cardiominuten hups ik 2 meter naar links zodat ik voor de ven sta.
Nou vind ik dat soort 'artsen' altijd een enorme load of crap maar ik heb me er eigenlijk nooit echt in verdiept. Maar ik denk dat je bij wijze van testperiode ook best zelf een tijdje (geen idee hoe lang zoiets moet) kunt detoxen. Daar heb je zo'n figuur toch niet voor nodig?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:23 schreef J0ycie88 het volgende:
Ik heb even mijn post gekopieerd vanuit slank omdat ik op zoek ben naar meerdere meningen:
[..]
Zo nu ga ik eerst even lekker sporten en daarna de spullen pakken voor het weekendje weg!!
Voorzethorren doen het bij mij primaquote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:25 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Ik heb geen ventilatorEn de ramen kunnen ook niet open vanwege de katten
![]()
Ja, kan wel, maar dan moeten de katten de kamer uit, vind ik ook weer zielig (zo gezellig, 's nachts, katjes op je bed)
Zij heeft bepaalde druppels gekregen, en is ook gezocht voor wel voeding ze overgevoelig is, dus dat zou de meerwaarde zijn van zo'n arts.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:26 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Nou vind ik dat soort 'artsen' altijd een enorme load of crap maar ik heb me er eigenlijk nooit echt in verdiept. Maar ik denk dat je bij wijze van testperiode ook best zelf een tijdje (geen idee hoe lang zoiets moet) kunt detoxen. Daar heb je zo'n figuur toch niet voor nodig?
Is een optie, alleen is dit niet mijn eigen huis, maar een huurhuisquote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:29 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Voorzethorren doen het bij mij primaEentje is wel vastgeplakt met ducttape omdat een buurkat de hor er uit mikte en ik midden in de nacht wakker werd van een hoop gestommel en mijn kat nog net bij haar staart kon grijpen terwijl ze het 'wild' ging verkennen om de vijand te grazen te nemen. Ze is heel waaks
Maar ik vond het toch niet zo'n goed idee.
Oh... Dan weet ik het ook nietquote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:29 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Zij heeft bepaalde druppels gekregen, en is ook gezocht voor wel voeding ze overgevoelig is, dus dat zou de meerwaarde zijn van zo'n arts.
Tenzij je er over 3 maanden uit gaat lijkt het mij wel waard om een paar latjes met wat gaas te bespannenquote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:31 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Is een optie, alleen is dit niet mijn eigen huis, maar een huurhuis
Voor buurkatten ben ik niet bang, die kunnen hier niet komen
Zonder lullig te willen zijn denk ik écht dat je meer zou hebben aan een goede psycholoog dan aan een holistisch dokter. Uiteindelijk ben jij degene die het moet doen, en het is meer je geest die tegenwerkt dan je lichaam, denk ik. Maar als jij het geld er voor over hebt, dan kun je je ook best een keer naar die dokter wagen, baad het niet...quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:23 schreef J0ycie88 het volgende:
Ik heb even mijn post gekopieerd vanuit slank omdat ik op zoek ben naar meerdere meningen:
[..]
Zo nu ga ik eerst even lekker sporten en daarna de spullen pakken voor het weekendje weg!!
En wat zit er in die druppels? Als ik naar zo'n arts ga kunnen zij mij ook wel heel veel wijsmaken. Om te beginnen met de spier in mijn nek die ALTIJD vast zit. Maar hey, dat is aan de rechterkant en ik ben toevallig ook blind aan mijn rechteroog waardoor die spier iets teveel belast is door het draaien van mijn hoofd.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:29 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Zij heeft bepaalde druppels gekregen, en is ook gezocht voor wel voeding ze overgevoelig is, dus dat zou de meerwaarde zijn van zo'n arts.
Ik vin dhet ook enorme nonsens en zonde van je geld. Je lichaam is zelf uitstekend in staat zich te ontdoen van afvalstoffen (via je nieren, lever, huid, longen) en als die niet goed werken dan krijg je heel andere klachten. Verder denken mensen dat afvalstoffen zich 'ophopen' in je darmen, maar ook dat is nonsens. Je darmen zien er van binnen uit als de binnenkant van je lip/wang. En zeg nou zelf, hoopt daar je voedsel (hoe vet of plakkerig ook) zich daar ook op?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:23 schreef J0ycie88 het volgende:
Ik heb even mijn post gekopieerd vanuit slank omdat ik op zoek ben naar meerdere meningen:
Zo nu ga ik eerst even lekker sporten en daarna de spullen pakken voor het weekendje weg!!
Nice! Enjoy! Ik vind het zo jammer dat ik het jaren geleden allemaal al gezien heb. En zelfs al eens herkeken heb.quote:Op donderdag 20 juni 2013 22:41 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Fluster, ik loop meestal jaren achter met dit soort dingen, zo ook nu, maar ik vind het zo'n waanzinnige serie!Ik ga nu aan seizoen 6 beginnen.
Ikzelf vind 2 echt het pittigst, maar is natuurlijk persoonlijk.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:10 schreef Lucky_Strike het volgende:
I am well on my way to being shredded
En inmiddels doe ik elke oefening met mijn 1 kg gewichtjes ipv met 0.5 of die twee afwisselen. Dat is een dag eerder dan gepland. Waarom is er geen schouderklop-emoticon
![]()
Ik hoor Dido en Be over hoe moeilijk level 2 is. Is level 3 makkelijker dan? Daar hoor ik jullie namelijk niet over.
Dit laatste dus. Ik kan het niet zo goed omschrijven maar wat Tinkepink zegt bedoel ik dus. Ik zal er nog wel goed over nadenken en op zoek gaan naar info over die arts.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:12 schreef Tinkepink het volgende:
Een holistisch arts is niet per definitie een kwakzalver. Hier geven fysiotherapeuten ook holistische therapie en uit ervaring weet ik dat zij resultaten bereiken die een normale fysiotherapeut niet bereikt.
Ze kijken niet alleen naar afvalstoffen, maar ook naar doorstroming en blokkades in spieren en zenuwen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |