quote:Voorgaande topics:
Klik hier voor alle IKEA topics in K&W.
Er is ook een topic beschikbaar in CUL
Culinaire toppers van IKEA
quote:TRANSPORTSERVICE
Als niet alles in je auto past, kan je bij IKEA het transport naar huis regelen of een aanhangwagen huren. In deze folder vind je alle informatie over de verschillende transportmogelijkheden die IKEA je te bieden heeft.
Tarieven voor normaal transport:
0 - 50kg > transport 29.- | etagekosten 10.-
50 - 100kg > transport 39.- | etagekosten 20.-
100 - 300kg > transport 59.- | etagekosten 30.-
300 - 500kg > transport 79.- | etagekosten 40.-
En elke volgende staffel van 200 kilo is +20.-
De voorwaarden bij IKEA Delft kunnen afwijken.
Hier kan je kijken wanneer je bezorging gepland staat.
Heb je verder nog vragen, ga dan naar de Transportbalie of Klantenservice.
quote:IKEA CARD: JIJ BEPAALT HOE JIJ BETAALT
Met de nieuwe IKEA Card ligt alles binnen handbereik. Vanaf nu hoef je grote bedragen niet meer in één keer te betalen maar kan je met de IKEA Card in termijnen afrekenen. Je kan er kortom eenvoudig en voordelig mee winkelen bij alle IKEA vestigingen.
quote:Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: van 10 - 21 uur.
Zaterdag: van 9 - 20 uur. IKEA Amsterdam en Delft zijn geopend van 10 - 20 uur.
Zondag:
Koopzondagen
IKEA Amsterdam en IKEA Delft zijn elke zondag geopend van 10 - 18 uur.
IKEA Breda is elke zondag geopend van 11 - 17 uur.
IKEA Haarlem is elke zondag geopend van 12 - 18 uur.
Ook andere vestigingen zijn regelmatig op zondag open, kijk voor het gehele overzicht op:
Openingstijden IKEA
De nieuwe Stockholmcollectiequote:Vragen?
Anna staat iedere dag voor je klaar!
En als Anna het niet weet, vraag je het hier aan één van de medewerkers!
quote:
Oke, maar laatst (3 maanden terug) kocht ik een POANG voetenbankje voor maar 9 euro! Kostte eerst iets van 50 euro.. Hoe kan dat dan, aangezien dat wel verkoophistorie heeft, toch?quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:09 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ff een voorbeeld uit Duitsland;
Die gordijntjes zijn uit het "free-range assortiment". Wordt normaal gesproken niet standaard in de winkels verkocht, maar blijkbaar moest het fr-magazijn er vanaf. Behoorlijke voorraad, geen of korte verkoophistorie, dus meer dan 50% korting.
De grootste is zelfs nog goedkoper dan de kleinere.quote:Vloerkleed TÄNG.
140x200 cm
Van 129.- voor 39.-
170x240 cm
Van 149.- voor 29.-
Ja, en die staan al weken maanden op de site..... overigens zie ik ze nooit en ik kom er schandalig vaakquote:Op woensdag 19 juni 2013 22:14 schreef Bartjebart het volgende:
IKEA Amersfoort heeft ook zo'n voorbeeldje:
[ afbeelding ]
Vloerkleed TÄNG.
140x200 cm
Van 129.- voor 39.-
170x240 cm
Van 149.- voor 29.-
Maar er zijn dus gewoon een aantal overwegingen die je maakt in de winkel wanneer het om afprijzingen gaat. Het is een hele puzzel maar wel een gigantische uitdaging die ik al vaak heb mogen uitvoeren.quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:16 schreef Grijsbaard het volgende:
Ja klopt..! Dat zie je ook vaak dat iets groters goedkoper is.. Dat had ik met die Vanlig glazen.. 0,48 cl uit mijn hoofd voor 99 cent per 6 stuks.. Dat is pas een koopje!
Oke superleuk... Wat mij wel altijd, echt ALTIJD, opvalt is dat ik de zogenaamde koopjeshoek wel behoorlijk duur vind!!! Helemaal voor afgeragte troep.. (met alle respect)quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:17 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Maar er zijn dus gewoon een aantal overwegingen die je maakt in de winkel wanneer het om afprijzingen gaat. Het is een hele puzzel maar wel een gigantische uitdaging die ik al vaak heb mogen uitvoeren.
Nou dan heb ik denk ik mazzel want ik heb echt al met regelmaat goede deals gevonden in de koopjeshoek.quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:19 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Oke superleuk... Wat mij wel altijd, echt ALTIJD, opvalt is dat ik de zogenaamde koopjeshoek wel behoorlijk duur vind!!! Helemaal voor afgeragte troep.. (met alle respect)
Ik heb het over de koopjeshoek van Haarlem en Amsterdam,, Heel vaak maar 30% korting en als je die spullen ziet... oh my gowd..quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:21 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Nou dan heb ik denk ik mazzel want ik heb echt al met regelmaat goede deals gevonden in de koopjeshoek.
En soms heb je daar juist weer de leuke aanbiedingen; voor mijn oudste een Tveit dekmatras van 180*220 voor ¤ 149 gescoord, en voor mijn jongste eea uit de True Blue serie; van 4 spreien heeft oma gordijnen gemaakt, en die spreien (150*250) waren ¤ 5,= per stuk (geen idee wat de originele prijs was), het bijbehorende vloerkleed (200*200) heb ik voor ¤ 25,= gekocht.... originele prijs: ¤ 180,=quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:19 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Oke superleuk... Wat mij wel altijd, echt ALTIJD, opvalt is dat ik de zogenaamde koopjeshoek wel behoorlijk duur vind!!! Helemaal voor afgeragte troep.. (met alle respect)
oke zulke dingen kom ik dus jammer genoeg nooit tegen..quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
En soms heb je daar juist weer de leuke aanbiedingen; voor mijn oudste een Tveit dekmatras van 180*220 voor ¤ 149 gescoord, en voor mijn jongste eea uit de True Blue serie; van 4 spreien heeft oma gordijnen gemaakt, en die spreien (150*250) waren ¤ 5,= per stuk (geen idee wat de originele prijs was), het bijbehorende vloerkleed (200*200) heb ik voor ¤ 25,= gekocht.... originele prijs: ¤ 180,=
HUH!? 80% ?! waar waar?? vertel!!quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:36 schreef Adelante het volgende:
Je moet nooit vooraan een PLUNDRA! periode gaan, ze starten meestal met 20-30% korting en enkele uitschieters. Hoe langer de uitverkoop duurt en een product niet verkoopt, hoe hoger de kortingen. Oude STOCKHOLM serie die er nu echt uit moet, gaat met 80% korting soms.
Dat vloerkleed was eerst voor ¤ 45,= toen stonden we nog te twijfelen want helemaal niet nodig.... en dus hadden we alleen de spreien meegenomen om gordijnen van te maken, een week (of 2) later was het vloerkleed echter nog verder afgeprijsd naar ¤ 25.... toen kon ik het dus niet meer laten liggen, overbodig of niet, het staat gewoon geweldig bij de gordijnenquote:Op woensdag 19 juni 2013 22:26 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
oke zulke dingen kom ik dus jammer genoeg nooit tegen..Ik zal eerdaags wel weer kijken dan..
Amersfoort had van de nieuwe Stockholm serie al een eettafel (240 lang, ik heb werkelijk staan twijfelen of ik in overleg moest met mijn liefquote:Op woensdag 19 juni 2013 22:36 schreef Adelante het volgende:
Je moet nooit vooraan een PLUNDRA! periode gaan, ze starten meestal met 20-30% korting en enkele uitschieters. Hoe langer de uitverkoop duurt en een product niet verkoopt, hoe hoger de kortingen. Oude STOCKHOLM serie die er nu echt uit moet, gaat met 80% korting soms.
Oke wel leuk!quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat vloerkleed was eerst voor ¤ 45,= toen stonden we nog te twijfelen want helemaal niet nodig.... en dus hadden we alleen de spreien meegenomen om gordijnen van te maken, een week (of 2) later was het vloerkleed echter nog verder afgeprijsd naar ¤ 25.... toen kon ik het dus niet meer laten liggen, overbodig of niet, het staat gewoon geweldig bij de gordijnen![]()
In andere vestigingen ook hoor, zitten leverproblemen op de nieuwe serie en dan showen ze tijdelijk wat anders. Opslaan van een showmodel kan niet, want geen ruimte dus wordt ie verkocht via de koopjeshoek. Als het product straks weer goed leverbaar is, wordt ie weer ergens opnieuw geshowd. Blijft een grappige winkel.quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Amersfoort had van de nieuwe Stockholm serie al een eettafel (240 lang, ik heb werkelijk staan twijfelen of ik in overleg moest met mijn lief) en een salontafel in de koopjeshoek staan...
Ja dat klopt, stond er ook op.quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:43 schreef Grijsbaard het volgende:
Oh dus dat zijn gewoon showroommodels..
Ah okay, dat is ook wel logisch eigenlijk, ik dacht dus dat dingen sneller vervangen werden voor een andere, om vooral maar mooi te blijven stralen in de showroom.quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:42 schreef Adelante het volgende:
[..]
In andere vestigingen ook hoor, zitten leverproblemen op de nieuwe serie en dan showen ze tijdelijk wat anders. Opslaan van een showmodel kan niet, want geen ruimte dus wordt ie verkocht via de koopjeshoek. Als het product straks weer goed leverbaar is, wordt ie weer ergens opnieuw geshowd. Blijft een grappige winkel.
zo hoog is de omloopsnelheid ook weer niet, maar meerdere malen per jaar wordt alles wel vervangen. Er zitten wekelijks 10.000 bezoekers aan/op/in de producten en om iets te verkopen moet het altijd in nieuwstaat zijn.quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja dat klopt, stond er ook op.
Wat me vooral deed realiseren dat de showroommodellen er telkens dus maar een paar weken staan.
Nah, we hadden m echt niet nodig, het was ook geen gokken op dat hij nog goedkoper zou worden, maar toen hij wel nog goedkoper was kon ik hem niet meer laten liggen.... hij was leuker dan ¤ 25,=quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:41 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Oke wel leuk!Eigenlijk is dit net beleggen.. Geen risico's nemen (gelijk meenemen) of wél risico's nemen en dan hopen dat hij nog goedkoper wordt..
IKEA is heel kostenbewust, dus vervangen ze eerst een paar keer de hoes alvorens de hele bank vervangen wordt. Tapijten en matrassen worden vaak wekelijks gereinigd met stoomapparaten om vervanging uit te kunnen stellen.quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ah okay, dat is ook wel logisch eigenlijk, ik dacht dus dat dingen sneller vervangen werden voor een andere, om vooral maar mooi te blijven stralen in de showroom.
Hoelang staan artikelen daar normaal? Tot die showroom vervangen wordt of wordt er regelmatig een tafel of bank omgeruild voor een nieuwe zodat ze altijd picture perfect blijven?
Tot hoe laat (of vanaf hoe laat) wordt er eigenlijk gewerkt als de hele winkel eigenlijk bijna wekelijks een grote schoonmaak krijgt?quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:47 schreef Adelante het volgende:
[..]
IKEA is heel kostenbewust, dus vervangen ze eerst een paar keer de hoes alvorens de hele bank vervangen wordt. Tapijten en matrassen worden vaak wekelijks gereinigd met stoomapparaten om vervanging uit te kunnen stellen.
Weer iets wat ik positief aan de IKEA vind!quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:47 schreef Adelante het volgende:
[..]
IKEA is heel kostenbewust, dus vervangen ze eerst een paar keer de hoes alvorens de hele bank vervangen wordt. Tapijten en matrassen worden vaak wekelijks gereinigd met stoomapparaten om vervanging uit te kunnen stellen.
Iedere ochtend is er een leger schoonmakers actief om voor openingstijd alles weer proper te hebben, gedurende de dag is het met name voor alle toiletten en calamiteiten.quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tot hoe laat (of vanaf hoe laat) wordt er eigenlijk gewerkt als de hele winkel eigenlijk bijna wekelijks een grote schoonmaak krijgt?
Ah thnx.... ik ben nou eenmaal altijd nieuwsgierig naar dat soort zakenquote:Op woensdag 19 juni 2013 22:57 schreef Adelante het volgende:
[..]
Iedere ochtend is er een leger schoonmakers actief om voor openingstijd alles weer proper te hebben, gedurende de dag is het met name voor alle toiletten en calamiteiten.
ik ben ook altijd heel nieuwsgierig haha. XDquote:Op woensdag 19 juni 2013 23:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ah thnx.... ik ben nou eenmaal altijd nieuwsgierig naar dat soort zaken
Ik wil een geheel nieuw bed en het liefst een boxspring.quote:Op woensdag 19 juni 2013 23:10 schreef Leandra het volgende:
Jij wilde toch een bed of matrassen?
In Delft zijn de aanbiedingen ook wel interessant:
http://www.ikea.com/nl/nl/store/delft/offers
quote:Op woensdag 19 juni 2013 23:41 schreef JohnB52 het volgende:
Zijn de appalaro (schrijf ik t zo goed?) Tuinmeubelen nog ergens afgeprijsd?
Dus je betaalt alleen bezorgkosten?quote:Op donderdag 20 juni 2013 11:07 schreef athlonkmf het volgende:
Net effe gechat met een medewerker.
bestellen via webshop betekent dat de producten worden afgeleverd tot op de etage. maar je hoeft geen etagetoeslag te betalen.
Dat kan dus best voordelig uitpakken.
Ow ja, dan is het wel voordeliger. Want ik woon op de 3e zonder liftquote:Op donderdag 20 juni 2013 11:07 schreef athlonkmf het volgende:
Net effe gechat met een medewerker.
bestellen via webshop betekent dat de producten worden afgeleverd tot op de etage. maar je hoeft geen etagetoeslag te betalen.
Dat kan dus best voordelig uitpakken.
als ze wel etage toeslag willen heffen moet je bij bestellen ook opgeven hoeveel etages, wel/geen lift etc. Ik zie nu alleen een postcode veld.quote:Op donderdag 20 juni 2013 11:07 schreef athlonkmf het volgende:
Net effe gechat met een medewerker.
bestellen via webshop betekent dat de producten worden afgeleverd tot op de etage. maar je hoeft geen etagetoeslag te betalen.
Dat kan dus best voordelig uitpakken.
Tja, je weet het nooit he met nieuwe services? Altijd effe voor de zekerheid navragen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 11:22 schreef computergirl het volgende:
[..]
als ze wel etage toeslag willen heffen moet je bij bestelen ook opgeven hoeveel etages, wel/geen lift etc. Ik zie nu alleen een postcode veld.
maar goed, zou wel lullig zij als ze beneden staan met je bank, kast,en bed en vervolgens zeggen 'nou doei he'
ik ook, maar met een bank op je rug de metro in gaat niet zo fijnquote:Op donderdag 20 juni 2013 11:28 schreef athlonkmf het volgende:
Voor mij heeft de webshop dus geen toegevoegde waarde (ik kan binnen 20m bij ikea zijn)
met lift geen toeslag?quote:Op donderdag 20 juni 2013 11:17 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Ow ja, dan is het wel voordeliger. Want ik woon op de 3e zonder liftHahaha
En zoals het hierboven staat, dan is vanuit winkel laten bezorgen wel weer goedkoper. Nou ja, ik kijk wel even wat mn winkelwagentje zo gaat doen
20m(eter) ver en dan metro inquote:Op donderdag 20 juni 2013 11:29 schreef computergirl het volgende:
[..]
ik ook, maar met een bank op je rug de metro in gaat niet zo fijn
Ik hoop dat dat voor 20 minuten staat, en niet voor 20 meter, want dan zou het idd wel heel vreemd zijn als je het nog zou moeten laten bezorgenquote:Op donderdag 20 juni 2013 11:28 schreef athlonkmf het volgende:
Voor mij heeft de webshop dus geen toegevoegde waarde (ik kan binnen 20m bij ikea zijn)
bestaan er in NL ikea's dan die binnen 20meter van woningen zijn gevestigd?quote:Op donderdag 20 juni 2013 12:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik hoop dat dat voor 20 minuten staat, en niet voor 20 meter, want dan zou het idd wel heel vreemd zijn als je het nog zou moeten laten bezorgen
Utrecht, Amersfoort sowiesoquote:Op donderdag 20 juni 2013 12:55 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
bestaan er in NL ikea's dan die binnen 20meter van woningen zijn gevestigd?
Je kan natuurlijk ook een alert aan kunnen maken op ikea.nl Dat als dat poduct weer op voorraad is, dat je een mailtje krijgt.quote:Op donderdag 20 juni 2013 14:50 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Ik woon ook binnen loopafstand van de IKEA (laatst nog wat tuinmeubels lopend naar huis gesleept) maar toch zie ik wel de nut van een webshop. Ik zou bijvoorbeeld artikelen die soms uitverkocht raken alvast bestellen, betalen, en dan maar wachten tot ik ze een keer binnen krijg, in plaats van elke keer bij de winkel kijken (wat natuurlijk ook heel leuk is, maar het kost tijd en je komt elke keer met andere dingen terug..)
Toch is dat raar. Als ik 198 PAX kasten bestel (die per stuk +/-50kg wegen) zou ik volgens internet nog steeds 45.- moeten betalenquote:Op donderdag 20 juni 2013 11:09 schreef athlonkmf het volgende:
Volgens de medewerker wel.
Die moest het wel navragen. Ik heb toch beetje m'n twijfels.
Het is trouwens niet altijd 45,-. Voor 100-400 moet ik 99 euro betalen
Zouden er nog kortingsbonnen voor online komen?quote:Op donderdag 20 juni 2013 17:58 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Toch is dat raar. Als ik 198 PAX kasten bestel (die per stuk +/-50kg wegen) zou ik volgens internet nog steeds 45.- moeten betalen
Elke IKEA heeft minimaal 3 compleet ingerichte woningen in zijn vestigingen?quote:Op donderdag 20 juni 2013 12:55 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
bestaan er in NL ikea's dan die binnen 20meter van woningen zijn gevestigd?
Zou kunnen. Maar in Duitsland zie ik dat nooit.quote:Op donderdag 20 juni 2013 17:59 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Zouden er nog kortingsbonnen voor online komen?
(kortingscodes)
Dat is waar, alleen zijn de kosten voor webwinkels goedkoper, waardoor artikelen normaal gesproken op internet ook goedkoper zijn..quote:Op donderdag 20 juni 2013 18:02 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Zou kunnen. Maar in Duitsland zie ik dat nooit.
Ik denk dat er ook wel een verschil zit tussen fysieke winkels en online winkels voor meubelen.
Fysiek is de impulsaankoop vele malen groter dan online volgens mij. Dus als je actie-doelstelling is om mensen naar de winkel te trekken en ze meer te laten kopen dan puur alleen die actie dan is dat online niet zo interessant.
Is deze vaatwasser iets? Ik ben heel erg aan het twijfelen om er eentje te kopen..quote:Op woensdag 19 juni 2013 23:50 schreef Grijsbaard het volgende:
In Utrecht is de lagan dw60 vaatwasser 50% korting dus nu 130 euro!! Er gaat dan ook nog zaterdagavond 20% korting en als je aan de 200 euro komt ook weer 20 euro korting! Dus echt heel goedkoop!
Vaatwasser is van oorsprong geproduceerd door Whirlpool en je krijgt twee jaar garantie van IKEA. Geen slechte deal lijkt me.quote:Op donderdag 20 juni 2013 22:32 schreef MellaBella het volgende:
[..]
Is deze vaatwasser iets? Ik ben heel erg aan het twijfelen om er eentje te kopen..
quote:Op donderdag 20 juni 2013 22:32 schreef MellaBella het volgende:
[..]
Is deze vaatwasser iets? Ik ben heel erg aan het twijfelen om er eentje te kopen..
Het kan nog gekker!!!!!!!!!!!!!!!!! Bij IKEA Utrecht is hij afgeprijsd voor 129 euro!! Daar gaat dus ook nog 20% korting af..!! Nu is de keuze wel gemaakt denk ik!?quote:Op donderdag 20 juni 2013 22:40 schreef Adelante het volgende:
[..]
Vaatwasser is van oorsprong geproduceerd door Whirlpool en je krijgt twee jaar garantie van IKEA. Geen slechte deal lijkt me.
Moet jij eens op n showroom toilet gaan zitten sch**t*n...quote:Op donderdag 20 juni 2013 17:59 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Elke IKEA heeft minimaal 3 compleet ingerichte woningen in zijn vestigingen?
Haha dat had mijn oma een keer per ongeluk gedaan..quote:Op vrijdag 21 juni 2013 01:06 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Moet jij eens op n showroom toilet gaan zitten sch**t*n...
Geluidsniveau (IEC): 52 dB (A).quote:
Als ik zelf afwas maakt het meer geluid kan ik je zeggen...quote:Op vrijdag 21 juni 2013 02:13 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Geluidsniveau (IEC): 52 dB (A).
Is wel vrij luid. Maar goed je hebt altijd wel iets als nadeel bij zulke lage prijzen.
Ik zie sowieso amper Plundra dingen op de site staan.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 08:51 schreef athlonkmf het volgende:
Iemand al langs ikea delft geweest? Zijn er interessante plundradingen die niet op hun site staan?
Same for me. Maar ik ga denk ik later op de dag wel. De midsommar voucher even gebruiken, want ik heb een grote bestellingquote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zie sowieso amper Plundra dingen op de site staan.
Ik wil graag een reden excuus om te gaan.
Je kan scannen, want dat kan je met je tijdelijke kaart ook.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:21 schreef athlonkmf het volgende:
Weet iemand of je een tijdelijke Ikea Family Card kan scannen bij de self service kassa? Je moet daar volgens mij de kaart swipen dacht ik.
Maar als je ook kan scannen, dan is het veel makkelijker, want dan ga je gewoon de kaart digitaal op je telefoon zetten
OK. zometeen even proberen. Is wel een oplossing als het lukt om van een iPhone te scannen. Ik vergeet die kaart altijd.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:27 schreef Puala het volgende:
[..]
Je kan scannen, want dat kan je met je tijdelijke kaart ook.
Gewoon n foto maken bedoel je?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:21 schreef athlonkmf het volgende:
Weet iemand of je een tijdelijke Ikea Family Card kan scannen bij de self service kassa? Je moet daar volgens mij de kaart swipen dacht ik.
Maar als je ook kan scannen, dan is het veel makkelijker, want dan ga je gewoon de kaart digitaal op je telefoon zetten
meerdere opties:quote:
Dat is toch vrij gemiddeld?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 02:13 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Geluidsniveau (IEC): 52 dB (A).
Is wel vrij luid. Maar goed je hebt altijd wel iets als nadeel bij zulke lage prijzen.
Je moet ook nadenken of je je eraan zou storen. Bij ons gaat de vaatwasser aan als we naar bed gaan en aangezien hij beneden staat horen we 'm toch niet..quote:
Die van mij is volgens mij 48, maar ik heb een open keuken en zet hem vaak na het eten aanquote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:02 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Je moet ook nadenken of je je eraan zou storen. Bij ons gaat de vaatwasser aan als we naar bed gaan en aangezien hij beneden staat horen we 'm toch niet..Dus al is ie 75 dB boeit het me nog vrij weinig.
Oké, haha.. Ik kan me er niet zo heel erg om storen.. Helemaal niet voor zo'n prijs(je)..quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:28 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die van mij is volgens mij 48, maar ik heb een open keuken en zet hem vaak na het eten aan
Dat is ook handig! Maar toch, als ik dan 2-3 dagen geen tijd heb zou het weer weg kunnen zijn.quote:Op donderdag 20 juni 2013 15:32 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk ook een alert aan kunnen maken op ikea.nl Dat als dat poduct weer op voorraad is, dat je een mailtje krijgt.
ik omdat ik nog geen tuin heb.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 15:00 schreef Grijsbaard het volgende:
Ik baal dat ik niet in Groningen woon.... Daar is deze afgeprijsd van 99,95 euro voor 19,95 euro: [ afbeelding ]
Dat is al wel vaker gebeurdquote:Op vrijdag 21 juni 2013 01:06 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Moet jij eens op n showroom toilet gaan zitten sch**t*n...
Een reductie van 3db is een geluidsbelevenisreductie van zo'n 50% heb ik me laten vertellen.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:28 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die van mij is volgens mij 48, maar ik heb een open keuken en zet hem vaak na het eten aan
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:42 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Een reductie van 3db is een geluidsbelevenisreductie van zo'n 50% heb ik me laten vertellen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |