Misschien het eens langere tijd zonder vriend proberen. Kijk wat meer rond, geniet ervan dat je vrijgezel bent.quote:Op donderdag 27 juni 2013 00:58 schreef Babela het volgende:
Nou ik kom mij helaas weer melden hier..
Had een leuke nieuwe vriend dacht ik.. Niet dus. Het verhaal is wel te lezen in mn topic. Wat n klotezooi ik heb nooit geluk
Denk dat het gewoon nog steeds die 'emotionele achtbaan' is. En ja, als je sterk van iemand hebt gehouden dan gaat dat ook niet zomaar weg. Ik denk dat ik nog wel even bezig ben met het verwerken er van. Toch bizar dat iets als een relatie zo'n gigantische impact op je leven kan hebben. Ik had het pas door toen het uit ging...quote:Op vrijdag 28 juni 2013 09:17 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Zit momenteel in dezelfde fase (na zes maanden). Het ging een tijd prima, maar uit het niets kwam opeens die boosheid en teleurstelling weer terug. Ik heb ruim drie maanden bewust geen contact meer met haar en weet ook niet waar ze nu mee bezig is, maar het is precies wat je zegt: die drang om contact op te nemen groeit elke dag door het gemis. Ik denk dat je bezighouden met andere dingen uiteindelijk toch het beste helpt, al merk ik dat op het moment dat er even niets gebeurt het gevoel toch weer terugkomt.
De tijd zou het moeten helpen, maar het mag van mij allemaal wel wat sneller gaan![]()
Hij trok het niet meer door alle ruzies en wantrouwen, het werkte gewoon niet. Bah ik mis hem zo, het was zo fijn en vertrouwd. Niet goed dit.quote:
Mja wil je die ruzies en het wantrouwen weer opnieuw?quote:Op vrijdag 28 juni 2013 13:23 schreef perfectsecret het volgende:
[..]
Hij trok het niet meer door alle ruzies en wantrouwen, het werkte gewoon niet. Bah ik mis hem zo, het was zo fijn en vertrouwd. Niet goed dit.
Nee absoluut niet, maar ik ben blijkbaar nog zo gek op hem na een halfjaar. Ik word er gewoon moedeloos van, wanneer kan ik normaal met hem omgaan en geen gevoel meer hebben. Wil gewoon over hem heen zijn, dit werkt gewoon niet. Scheelt wel dat ik dinsdag 2 weken naar Ibiza ga en over een maand verhuis en hem dan niet meer ga zien.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 13:35 schreef Ivo1986 het volgende:
[..]
Mja wil je die ruzies en het wantrouwen weer opnieuw?
Dan richt je gedachten daarop, lekker genieten en hoe mooi je het straks gaat inrichtenquote:Op vrijdag 28 juni 2013 14:30 schreef perfectsecret het volgende:
[..]
Nee absoluut niet, maar ik ben blijkbaar nog zo gek op hem na een halfjaar. Ik word er gewoon moedeloos van, wanneer kan ik normaal met hem omgaan en geen gevoel meer hebben. Wil gewoon over hem heen zijn, dit werkt gewoon niet. Scheelt wel dat ik dinsdag 2 weken naar Ibiza ga en over een maand verhuis en hem dan niet meer ga zien.
Mooiquote:Op zaterdag 29 juni 2013 19:00 schreef StrawberrySwing het volgende:
, in deze fase ben ik nu. Ik ga wel door met mn leven en ik ben wel over hem heen, maar ik mis hem/ons soms wel. Het is zo'n gek besef dat iemand die zo dicht bij je stond, jarenlang, opeens weer zo ver van je af kan staan alsof jullie dat nooit samen gedeeld hebben.
Ze heeft een ander!quote:Op zondag 30 juni 2013 10:46 schreef dupe het volgende:
Nou ik hoor er ook bij, sinds een paar weken is het uit na 4 jaar.
Altijd het gevoel gehad in de relatie dat zij de ware was (nog steeds) en dat we samen zouden eindigen, wat een valkuil is geweest. Ik had het niet verwacht namelijk.
De laatste tijd zijn we langs elkaar heen gaan leven, zij door haar werk en ik ben nog studerende. En uiteindelijk is het doei.
Ik heb gister een bericht van haar gehad over dat ze voorlopig geen contact wil totdat zij daaraan toe is, en dat het een hele bewuste keuze is geweest
Hmm, afleiding is altijd goed ik denk alleen niet dat je jezelf moet forceren om het los te laten. Geef het tijd. Ik ben 2,5 jaar verder en denk nog steeds af en toe aan haar.. Weet alleen niet zeker of dat dan mentaal of fysiek is...quote:Op zondag 30 juni 2013 11:09 schreef perfectsecret het volgende:
Ik mis hem, lekkere terugval dit.Kan niet wachten tot ik op Ibiza zit, dat wordt echt m'n redding. Hoop dat ik hem dan na 2 weken vakantie een keer los kan laten, het is bijna een halfjaar uit verdomme.
Sterkte kerel! Altijd gebruiken die vrouwen laffe smoezen. Claimen dat ze al een half jaar niks voor je voelt maar ook totaal geen moeite doen voor jullie.. triest... Hoop dat jij snel weer verder kunt!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:19 schreef Paralyzer het volgende:
Hallo iedereen,
Ik heb speciaal voor dit topic een account aangemaakt om mijn ei kwijt te raken
Afgelopen zondag heeft mijn ex-vriendin het uitgemaakt na een relatie van bijna 3 jaar, we hadden samen een leuk en fijn weekend gehad en ik heb het totaal niet zien aankomen.
Ze woont 200 kilometer van mij vandaan en we zagen elkaar in de meeste weekenden van vrijdag tot zondag. Sommige periodes zagen wij elkaar één weekend in de 2 weken.
Afgelopen donderdag kwam ze naar mij toe en hadden wij een gezellig weekend gehad. Ineens had ze het zondag uitgemaakt met mij via Facetime. Ze zei dat ze niet meer met deze relatie wilde verdergaan. Als reden zei ze dat het gevoel weg is en geen toekomst meer zag in mij ook zei ze dat ze er nog niet aan toe was om zich aan iemand te binden. Ik kon het op dat moment niet geloven. Onze relatie leek zo goed, ik had allemaal toekomstplannen in mijn hoofd.
We bleven praten wanneer dat gevoel is verdwenen en ze zei dat het al een half jaartje afspeelt. Ze heeft in die periode nooit laten merken dat er iets mis was.
De volgende ochtend reed ik naar haar toe, ik heb een bos rozen voor haar gehaald maar dat deed haar niks.
We hebben ongeveer 2 uur gepraat en gehuild, ik heb haar meerdere malen gevraagd om mij nog een kans te geven. Om samen nog aan deze relatie te werken. Maar dat wilde ze helaas niet, ze zei dat ze mij al een half jaar kansen heeft gegeven om dat gevoel terug te geven. Ze wilde wel vrienden blijven maar ik weet van mezelf dat ik dat niet kan zijn. Na het praten ging ik weer naar huis toe.
Nu ik thuis ben voel ik mij zo eenzaam en leeg. Met een pijn in mijn hart die ik nog nooit heb ervaren. Zij was mijn eerste grote liefde, ik heb zoveel mooie momenten met haar gedeeld en nu is ze er niet meer. Ze was mijn beste maatje, mijn grote liefde. Heel mijn wereld draaide om haar. Ik kan het nog steeds niet geloven dat dit het einde is van mijn relatie met haar. En ik heb nog steeds hoop dat ze terugkomt.
Mijn vriendschappen heb ik zo'n beetje laten verwateren sinds ik met haar heb.
Daarom dat ik dit forum gebruik om mijn gevoelens te uiten.
Ze is 2 keer vreemdgegaan en heeft je een jaar lang voorgelogen... wat denk je zelf?quote:Op woensdag 17 juli 2013 02:05 schreef Paralyzer het volgende:
Ze is net 2 uur helemaal hierheen gereden om haar ware reden te vertellen. Ze is vreemdgegaan vorig jaar zomer. 2 maal met dezelfde jongen is ze naar bed gegaan en ze heeft het een jaar lang verzwegen. Ze heeft het mij net persoonlijk verteld en is net naar huis gereden...
Ik weet niet wat ik moet doen, ze wilt nog graag verder met mij maar nu weet ik niet meer of ik wel met haar wil verdergaan. Wat is jullie advies?
Wat wil jijzelf , vind je trouw belangrijk en belangrijk dat ze eerlijk is .quote:Op woensdag 17 juli 2013 02:05 schreef Paralyzer het volgende:
Ze is net 2 uur helemaal hierheen gereden om haar ware reden te vertellen. Ze is vreemdgegaan vorig jaar zomer. 2 maal met dezelfde jongen is ze naar bed gegaan en ze heeft het een jaar lang verzwegen. Ze heeft het mij net persoonlijk verteld en is net naar huis gereden...
Ik weet niet wat ik moet doen, ze wilt nog graag verder met mij maar nu weet ik niet meer of ik wel met haar wil verdergaan. Wat is jullie advies?
Wow, hoop gevoelens en gedachten die je hier deelt die ik ook herken.quote:Op zondag 21 juli 2013 21:47 schreef Scrummie het volgende:
Vandaag afscheid genomen van wat mijn alles was; 4 en half jaar relatie gehad met een prachtvrouw. Mijn eerste vriendin, ik was er erg laat bij. Ook mijn eerste keer mee gedeeld. Speciaal plekje dus.
....
Voor nu ben ik leeg, op, door midden geknapt en voelt het alsof ik de helft van mijn ziel mis, kwijt ben. Ik mis haar zo.
Doet het ook niet. Maar ja.quote:Op maandag 22 juli 2013 11:00 schreef mitchelll0181 het volgende:
Mijn ervaring leert dat smsen en appen niet bevordelijk werkt..
Inderdaad. En ja je gooit ook iets moois weg. Niemand die dat zal tegenspreken. Maar je moet voor jezelf de vraag stellen: hebben wij een toekomst samen?quote:
Wat betreft die toekomst samen; wat mij betreft wel.. dat is ook het lastige; ik sta er anders in dan haar. Zij geeft aan dat er iets is geknapt bij haar, waardoor ze niet verder wil. Ik denk dan; als er iets knapt, kun je dat ook maken. Voorgesteld in therapie te gaan, wat dan ook, maar ze wil het niet. Ik moet me er bij neer leggen, door gaan waar ik mee bezig ben, en verder gaan met mijn leven. Zodra ik mijn leven heb zoals ik wil, kan ik verder met het liefdesleven; met haar of met een ander als ik die tegenkom. Ik moet afsluiten, want ik wil haar niet kwijt als vriendschap, daar is ze me te dierbaar voor (als vriendschap) en dus moet ik sterk zijn.quote:Op maandag 22 juli 2013 11:25 schreef aeque het volgende:
[..]
Inderdaad. En ja je gooit ook iets moois weg. Niemand die dat zal tegenspreken. Maar je moet voor jezelf de vraag stellen: hebben wij een toekomst samen?
Ik moet er wel even bij zeggen dat ik (nog) niet je andere topic heb gelezen.
Ik ben zelf ook nog steeds gek van mijn ex. Maar dat betekent niet dat weer goed komt. Ik heb geen toekomst met haar zolang zij dat ook niet inziet. En soms is dat gewoon zo, ook al heb je lief en leed gedeeld.
Het volgende is niet lullig bedoeld, maar wees blij dat jullie er enigszins normaal over kunnen praten en een punt achter kunnen zetten zodat het voor beide een moeilijk en lastig maar wel eerlijk proces is. In mijn geval leeft zij vanaf dag 1 dat het over is alweer een ander leven met een nieuwe vriend. Dan voelt het zo oneerlijk, mede doordat zij er geen zin meer in had.
En wat betreft het er weer alleen voor staan, ik ken het.
Tip laat het vriendschap idee even rusten en probeer een beetje meer op jezelf te richten , als je nu heel erg uit gaat van laten we vrienden zijn kun je soms een boel forceren en meer kapot maken dan je lief is.quote:Op maandag 22 juli 2013 11:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat betreft die toekomst samen; wat mij betreft wel.. dat is ook het lastige; ik sta er anders in dan haar. Zij geeft aan dat er iets is geknapt bij haar, waardoor ze niet verder wil. Ik denk dan; als er iets knapt, kun je dat ook maken. Voorgesteld in therapie te gaan, wat dan ook, maar ze wil het niet. Ik moet me er bij neer leggen, door gaan waar ik mee bezig ben, en verder gaan met mijn leven. Zodra ik mijn leven heb zoals ik wil, kan ik verder met het liefdesleven; met haar of met een ander als ik die tegenkom. Ik moet afsluiten, want ik wil haar niet kwijt als vriendschap, daar is ze me te dierbaar voor (als vriendschap) en dus moet ik sterk zijn.
Dat bedoel ik dus ook met die vraag. Niet zozeer hoe jij er alleen in staat, maar ook hoe zij erin staat. Heeft zij er nul vertrouwen in, dan is er geen toekomst meer. Je moet op elkaar kunnen bouwen, vertrouwen en ondersteunen waar nodig.quote:Op maandag 22 juli 2013 11:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat betreft die toekomst samen; wat mij betreft wel.. dat is ook het lastige; ik sta er anders in dan haar. Zij geeft aan dat er iets is geknapt bij haar, waardoor ze niet verder wil. Ik denk dan; als er iets knapt, kun je dat ook maken. Voorgesteld in therapie te gaan, wat dan ook, maar ze wil het niet. Ik moet me er bij neer leggen, door gaan waar ik mee bezig ben, en verder gaan met mijn leven. Zodra ik mijn leven heb zoals ik wil, kan ik verder met het liefdesleven; met haar of met een ander als ik die tegenkom. Ik moet afsluiten, want ik wil haar niet kwijt als vriendschap, daar is ze me te dierbaar voor (als vriendschap) en dus moet ik sterk zijn.
Net zoals de rest van je verhaal, heel herkenbaar. Maar heb je geen sociale contacten waarbij je gewoon je ei kwijt kunt? Lucht altijd wel op merk ik zelf.quote:Op maandag 22 juli 2013 14:05 schreef IntenSiVuS het volgende:
Mijn verstand weet dat het tijd nodig heeft maar daar kan het gevoel niet zoveel mee bij me momenteel.
Verder speelt bij mij mee dat ik ongelofelijk onzeker en afhankelijk ben. Dat was ik al, maar nu wordt dat pijnlijk duidelijk en ook dat helpt niet mee.
Kortom, hele zware tijd die ik maar door moet zien te komen
Dat lucht inderdaad op. Heb het vanochtend hier op mijn werk ook gelijk gemeld, dat ik wat prikkelbaarder kan zijn etc. Toen werd er niet veel over gezegd verder maar tijdens de lunch vroeg men er wel naar, en heb ik het een beetje uit kunnen leggen en dat voelde wel goed. Ook omdat er maar een klein team aanwezig is i.v.m. vakanties en dergelijke.quote:Op maandag 22 juli 2013 14:11 schreef aeque het volgende:
[..]
Net zoals de rest van je verhaal, heel herkenbaar. Maar heb je geen sociale contacten waarbij je gewoon je ei kwijt kunt? Lucht altijd wel op merk ik zelf.
Zie je. Bij mij is het soms ook een heerlijke uitlaatklep, zelfs op het werk. Ik dacht ook eerst dat ik maar raar aangekeken zou worden, maar dat viel allemaal gelukkig mee. Mensen zijn soms heel anders dan je zou denken.quote:Op maandag 22 juli 2013 14:18 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat lucht inderdaad op. Heb het vanochtend hier op mijn werk ook gelijk gemeld, dat ik wat prikkelbaarder kan zijn etc. Toen werd er niet veel over gezegd verder maar tijdens de lunch vroeg men er wel naar, en heb ik het een beetje uit kunnen leggen en dat voelde wel goed. Ook omdat er maar een klein team aanwezig is i.v.m. vakanties en dergelijke.
Godsamme zitten hier alleen maar mensen die hetzelfde denken als ik of zo?quote:Op maandag 22 juli 2013 14:18 schreef IntenSiVuS het volgende:
Gelukkig wel, maar ik wil ze niet steeds met hetzelfde lastig vallen. (ook zo'n mooie valkuil, teveel met anderen bezig ipv mezelf). Het liefst heb ik het er iedere dag over met iemand maar dat is ook weer zoiets.
Opluchten doet het wel gelukkig inderdaad.
Ik hoor ook van iedereen om me heen en de psycho en huisarts dat ik er zo goed als mogelijk mee om ga en niet veel meer kan doen dan ik nu doe. Toch lijkt het niet genoeg.
Deze ochtend was weer een drama. Allerlei angsten over de toekomst. Baan, financien, alleen blijven en niet willen/kunnen. en dan krijg ik de gedachte erbij dat ik zoveel steun had kunnen hebben als ze d'r nog was en dan zijn er de tranen weer. Om gek van te worden. Vanochtend kwam dan ook wel alles tegelijk.quote:Op maandag 22 juli 2013 14:30 schreef aeque het volgende:
Godsamme zitten hier alleen maar mensen die hetzelfde denken als ik of zo?![]()
Zo herkenbaar dat je niet steeds mensen ermee lastig wil vallen... Mijn 'ervaring' zegt dan weer dat als die mensen het zat zijn, ze het wel tegen je zeggen. En dat is dan niet eens rot bedoeld, maar meer zo van: "Kom op, je moet nu ook weer eens naar voren gaan kijken".
Ja heel herkenbaar. De enige zekerheid die ik op het moment heb is mijn baan. Maar dat is nou niet bepaald iets waarvan ik zeg wow daar haal ik echt mijn energie uit. Ik verhuis dan binnenkort maar ik denk niet dat ik me daardoor nou zo geweldig beter ga voelen. Waarschijnlijk wordt het dan alleen nog maar erger.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 12:48 schreef IntenSiVuS het volgende:
[..]
Deze ochtend was weer een drama. Allerlei angsten over de toekomst. Baan, financien, alleen blijven en niet willen/kunnen. en dan krijg ik de gedachte erbij dat ik zoveel steun had kunnen hebben als ze d'r nog was en dan zijn er de tranen weer. Om gek van te worden. Vanochtend kwam dan ook wel alles tegelijk.
Zit dan ook te denken om haar iets te sturen als een soort van smeekbede dat ze me zo kan helpen als ze terugkomt maar ik weet ook wel dat dat het stomste is om te doen, toch wil ik dat heel graag, maar dus nog niet gedaan
Liefdesverdriet, bah.. geef mij maar een griep of een rotte kies, bah bah....
Ook herkenbaar?
Voor mij ook heel herkenbaar, vooral het steun gedeelte. Vanochtend bij huisarts geweest voor een gesprekje, doorverwezen naar psych, moest bellen met haar om afspraak te maken; tijdens telefoongesprek brak ik weer eens, huilen. Na het telefoongesprekje gelijk de drang en de behoefte om mijn ex haar stem te horen, te horen van haar dat het goed komt, dat ze altijd achter me staat, me steunt, dat soort dingen. Maar ik voelde alleen maar leegte, voelde me alleen, alsof de rug die me de afgelopen 4 jaar overeind hield weg was.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 12:48 schreef IntenSiVuS het volgende:
[..]
Deze ochtend was weer een drama. Allerlei angsten over de toekomst. Baan, financien, alleen blijven en niet willen/kunnen. en dan krijg ik de gedachte erbij dat ik zoveel steun had kunnen hebben als ze d'r nog was en dan zijn er de tranen weer. Om gek van te worden. Vanochtend kwam dan ook wel alles tegelijk.
Zit dan ook te denken om haar iets te sturen als een soort van smeekbede dat ze me zo kan helpen als ze terugkomt maar ik weet ook wel dat dat het stomste is om te doen, toch wil ik dat heel graag, maar dus nog niet gedaan
Liefdesverdriet, bah.. geef mij maar een griep of een rotte kies, bah bah....
Ook herkenbaar?
Psych helpt!, je leert vanalles om je beter te voelen. Heb zelf het probleem dat alle handreikingen niet lijken te helpen momenteel (dat deden ze wel voor mij) Dat komt wel weer, dat dan weer wel.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 13:35 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Voor mij ook heel herkenbaar, vooral het steun gedeelte. Vanochtend bij huisarts geweest voor een gesprekje, doorverwezen naar psych, moest bellen met haar om afspraak te maken; tijdens telefoongesprek brak ik weer eens, huilen. Na het telefoongesprekje gelijk de drang en de behoefte om mijn ex haar stem te horen, te horen van haar dat het goed komt, dat ze altijd achter me staat, me steunt, dat soort dingen. Maar ik voelde alleen maar leegte, voelde me alleen, alsof de rug die me de afgelopen 4 jaar overeind hield weg was.
Waarom gaat dat niet altijd dan?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 13:48 schreef IntenSiVuS het volgende:
[..]
Veel praten helpt ook. Het lucht mij ongelofelijk op om echt te praten en begrip te zien van de ander(en), vrienden, familie, etc. Alleen gaat dat niet altijd en daar is waar het dan mis gaat.
Voorheen was er iemand in huis waar ik mn ei bij kwijt kon, nu niet meer (we woonden samen, sterker nog, kinderwens en trouwplannen. ).quote:
Dat je niemand meer in huis hebt snap ik. Ik ga een zelfde lot tegemoet(wij wonen nu nog samen maar ik verhuis over ongeveer 2 weken).quote:Op dinsdag 23 juli 2013 14:53 schreef IntenSiVuS het volgende:
[..]
Voorheen was er iemand in huis waar ik mn ei bij kwijt kon, nu niet meer (we woonden samen, sterker nog, kinderwens en trouwplannen. ).
En bij vrienden aankloppen steeds voelt toch net iets te bezwaard. Af en toe natuurlijk wel, maar niet dagelijks of vaker zoals ik soms nodig (denk te) heb(ben)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |