en dat is modquote:Op donderdag 20 juni 2013 00:46 schreef speknek het volgende:
Mensen die ooit geloofden dat MS je je games met tien anderen liet sharen...![]()
.
Wat zijn jullie voor verrekte Mongols.
Hahaha, je brengt t wel heel kut, maar ik kan je helaas geen ongelijk geven. Er is een rede dat er zo bar weinig duidelijk was over deze functie. Ik geloof dan ook niet dat je zomaar met 10 randoms je games vrijblijvend kon sharen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 00:46 schreef speknek het volgende:
Mensen die ooit geloofden dat MS je je games met tien anderen liet sharen...![]()
.
Wat zijn jullie voor verrekte Mongols.
Ik hoop het!quote:Op donderdag 20 juni 2013 00:42 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
There’s a few things we won’t be able to deliver as a result of this change," Marc Whitten, v.p. of Xbox Live told Kotaku, "One of the things we were very exicted about was 'wherever we go my games are always with me.' Now, of course, your physical games won’t show up that way. The content you bought digitally will. But you’ll have to bring your discs with you to have your games with you. Similarly, the sharing library [is something] we won’t be able to deliver at launch."
Hopen mag he
Ze zeiden juist dat ze geen ristricties hadden met betrekking tot wie je kon toevoegen, iemand in een andere stad? Prima, iemand die geen familie is? Prima.quote:Op donderdag 20 juni 2013 00:53 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
Hahaha, je brengt t wel heel kut, maar ik kan je helaas geen ongelijk geven. Er is een rede dat er zo bar weinig duidelijk was over deze functie. Ik geloof dan ook niet dat je zomaar met 10 randoms je games vrijblijvend kon sharen.
Als dat wel kon, mad respect en dan was het (afgezien van overige misstappen) imo een system seller. Mar ik heb daar echt 0 vertrouwen in gehad. Ik verwacht minstens een dikke ip-restrictie of anderzijdse account verificatie (op basis van CC gegevens of adres).
Nee serieus ik heb heel wat tijd op de internets doorgebracht, maar dit spant de kroon. Dan heb je echt stevig aan de hallucinerende middelen gezeten als je denkt dat MS op zo'n manier de complete industrie en hun eigen winstmodel totaal ten gronde wil richten en de publishers denken ja top daar werken wij aan mee.quote:
http://www.nu.nl/games/35(...)plan-toch-lenen.htmlquote:Op donderdag 20 juni 2013 00:57 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee serieus ik heb heel wat tijd op de internets doorgebracht, maar dit spant de kroon. Dan heb je echt stevig aan de hallucinerende middelen gezeten als je denkt dat MS op zo'n manier de complete industrie en hun eigen winstmodel totaal ten gronde wil richten en de publishers denken ja top daar werken wij aan mee.
En alleen maar omdat Major Nelson een keer een vage statement heeft gedaan zonder uit te leggen wat 'access somebody's library' betekent, noch enige officiële reactie op gegeven is.
"... lijkt de conclusie ..." en "Microsoft heeft echter nog geen concrete details gegeven over eventuele beperkingen, bijvoorbeeld een limiet op hoevaak en in welke intervallen games digitaal uitgeleend kunnen worden." zijn de sleutelzinnen uit dat artikel imo.quote:Op donderdag 20 juni 2013 01:02 schreef Krediax het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/games/35(...)plan-toch-lenen.html
En dat is de eerste link, maar goed he het maakt allemaal niet uit, ik heb geen zin meer om de discussie aan te gaan, family plan zoals het er lag kon dankzij DRM, ach ze hebben het toch geschrapt.
Xbox one + Family share + DRM was gewoon een bazen ding en imo beter dan de PS4
Xbox one - Family share = Zelfde als PS4 alleen minder krachtig.
Ik heb nu geen zin om een ander bron te zoekenquote:Op donderdag 20 juni 2013 01:10 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
"... lijkt de conclusie ..." en "Microsoft heeft echter nog geen concrete details gegeven over eventuele beperkingen, bijvoorbeeld een limiet op hoevaak en in welke intervallen games digitaal uitgeleend kunnen worden." zijn de sleutelzinnen uit dat artikel imo.
Was een grapje.quote:Op donderdag 20 juni 2013 00:57 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee serieus ik heb heel wat tijd op de internets doorgebracht, maar dit spant de kroon. Dan heb je echt stevig aan de hallucinerende middelen gezeten als je denkt dat MS op zo'n manier de complete industrie en hun eigen winstmodel totaal ten gronde wil richten en de publishers denken ja top daar werken wij aan mee.
En alleen maar omdat Major Nelson een keer een vage statement heeft gedaan zonder uit te leggen wat 'access somebody's library' betekent, noch enige officiële reactie op gegeven is.
Als t in de praktijk volledig vrijblijvend was, zou het een system seller zijn geweest. Dat ben ik met je eens. Maar ik zou er tot dat ik het in de praktijk had gezien skeptisch over zijn geweest.quote:Op donderdag 20 juni 2013 01:22 schreef Krediax het volgende:
[..]
Ik heb nu geen zin om een ander bron te zoeken
Maar ik heb meerder bronnen daarover gelezen en ze waren toch vrij uniform wat dat betreft dat het op die manier werkt, en na alle negatieve hype die ze over zich heen kregen gingen ze dat echt niet beperken zonder wat terug te geven (zoals nu de DRM).
één ding is zeker, we zullen het nooit te weten komen omdat er een grote groep was die gewoon niet goed nadacht was je voor de DRM terug kreeg en hard gingen roepen dat het waardeloos ding was.
Laat ook maar weer zien dat alles PR en marketing is. Het had een prima compensatie kunnen zijn voor wat beperkingen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 01:25 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
Als t in de praktijk volledig vrijblijvend was, zou het een system seller zijn geweest. Dat ben ik met je eens. Maar ik zou er tot dat ik het in de praktijk had gezien skeptisch over zijn geweest.
Ja de communicatie van MS laat ernstig te wensen over. Flinke misstap imoquote:Op donderdag 20 juni 2013 01:32 schreef CaasS het volgende:
[..]
Laat ook maar weer zien dat alles PR en marketing is. Het had een prima compensatie kunnen zijn voor wat beperkingen.
Als ze het niet gedaan hadden waren ze hevig de lul in d everkoopcijfers. Mensen willen alleen vooruitgang als ze er zelf op vooruitgaanquote:Op donderdag 20 juni 2013 02:10 schreef emokid het volgende:
Het voelt nu bijna alsof de Xbox One een stap achteruit gaat, terwijl ik fel tegen hun DRM plannen ben.
Die 24-uurs check was nodig om te zorgen dat mensen het family plan systeem niet gingen misbruiken. Ik vind het persoonlijk jammer dat ze nu terug zijn gekomen op hun woorden. Ze probeerden de console gamesmarkt te vernieuwen en te verschuiven naar een digitaal downloadplatform. Dat was misschien een lastig gevecht geweest, maar ik denk dat als gamers na de release hadden gezien hoe het allemaal werkt, waren ze misschien wel teruggekomen op hun woorden.quote:Op donderdag 20 juni 2013 04:45 schreef VacaLoca het volgende:
Waarom kan Family Plan en andere online share-dingen niet functioneren zonder verplichte online-checks elke 24 uur?
Dat men er zo over is gevallen is vooral vanwege het 'door de strot geforceerd' aspect van dingen die op zichzelf alleen maar een last zijn tot de eindgebruiker.
Microsoft heeft hoe dan ook keihard gefaald. Of hun concept was in theorie wel degelijk levensvatbaar, maar ze hebben het totaal verkeerd gemarket. Of het hele concept was een fail en dus half van het hele concept 'Xbox One' waar ze 8 jaar over hebben kunnen doen.
Misschien dat ze het online concept in later stadium nog gaan herintroduceren maar dan als optionele feature.
Wie wilt er nou niet Skype en Bing gebruiken? Vooral via de console, op een tablet of PC is internetten vrij moeilijk dus nu heb je daar geen problemen meer mee.quote:Op donderdag 20 juni 2013 08:29 schreef Pheno het volgende:
Wat is er precies geïntegreerd aan voor Nederland? het merendeel van de mogelijkheden die ze in Amerika krijgen hebben we hier niet
En zit gewoon in de tv apps. Zelfs Sony tv'squote:Op donderdag 20 juni 2013 08:33 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Wie wilt er nou niet Skype en Bing gebruiken? Vooral via de console, op een tablet of PC is internetten vrij moeilijk dus nu heb je daar geen problemen meer mee.
Yes, hoef ik geen TV meer aan te schaffen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 08:35 schreef Godtje het volgende:
[..]
En zit gewoon in de tv apps. Zelfs Sony tv's
http://www.sony.nl/hub/1237481892554
Daarom kijk ik het nog even aanquote:Op donderdag 20 juni 2013 08:29 schreef Pheno het volgende:
Wat is er precies geïntegreerd aan voor Nederland? het merendeel van de mogelijkheden die ze in Amerika krijgen hebben we hier nietTenminste, het tv-gedeelte.
WTFquote:
Beroepszeikerds houd je altijd.quote:Op donderdag 20 juni 2013 08:44 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
WTF
En lachwekkend idd dat er na zo'n ommezwaai nog steeds mensen zitten te zeiken.
Ik begrijp er ook niks van. Nou ja, van één deelnemer in deze reeks was het wel te verwachten, maar die zou zelfs als MS gouden exemplaren weggeeft nog reden vinden om te bitchen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 08:44 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
WTF
En lachwekkend idd dat er na zo'n ommezwaai nog steeds mensen zitten te zeiken.
Zeker wel reden voor kritiek. Niet vanwege de functies maar vanwege de ongeloofwaardigheid.quote:Op donderdag 20 juni 2013 08:47 schreef Mystikvm het volgende:
Blijkbaar zou de Xbox One aardig geflopt zijn en vandaar deze ommezwaai. Lijkt me toch een goede zaak en geen reden voor kritiek.
nee, je hebt je zin nu, nu niet gaan zeurenquote:Op donderdag 20 juni 2013 08:52 schreef 2Happy4U het volgende:
Aangezien het software is (omdat je op dag 1 moet patchen) is het dan gewoon niet verstandiger om een compromis te sluiten? Als je ervoor kiest om spellen te kunnen delen met vrienden moet je 1 keer per dag online zijn en als je daar niet voor kiest hoef je niet online te zijn maar kan je ook niet delen.
Wat ik al zei, de PR spin hoort gewoon bij dit soort zaken. Natuurlijk verkopen ze hun ideeën als het beste ding ooit. Maar dit idee werd massaal afgewezen en als je iets wilt verkopen, dan moet je consumenten het idee geven dat ze een betere ervaring krijgen dan bij de concurrent. Dit is gewoon onverkoopbaar gebleken. Als je je product ten gronde wilt richten dan moet je daar vooral aan vast blijven houden. Ik begrijp wel dat ze dit hebben gedaan om hun console te "redden".quote:Op donderdag 20 juni 2013 08:51 schreef Godtje het volgende:
[..]
Zeker wel reden voor kritiek. Niet vanwege de functies maar vanwege de ongeloofwaardigheid.
Een week geleden: We doen iets nieuws! Geef ons de tijd! Je zal het zien! Het is echt goed.
5 twitter berichten later en hun eigen ideeën waren kut en we doen de concurrent na.
Er zit geen geslaagde innovatie bij MS als bedrijf en geven hun geloof nogal snel op.
Als je een revolutie wilt starten moet je door het gezeik heen. De wereld was anders nog steeds plat.
Nu verkopen ze zichzelf aan de hoogste bieder en kiezen ze voor de makkelijke weg van copy en paste.
Dat zou ik ook denken, waarom niet de optie om toch die DRM en family sharing aan te zetten, als je het echt heel graag wilt? Ze hebben het toch al zo gebouwd.quote:Op donderdag 20 juni 2013 08:52 schreef 2Happy4U het volgende:
Aangezien het software is (omdat je op dag 1 moet patchen) is het dan gewoon niet verstandiger om een compromis te sluiten? Als je ervoor kiest om spellen te kunnen delen met vrienden moet je 1 keer per dag online zijn en als je daar niet voor kiest hoef je niet online te zijn maar kan je ook niet delen.
Ik snap wel waarom ze het hebben gedaan. Maar er ligt een structureel probleem achter.quote:Op donderdag 20 juni 2013 08:58 schreef Mystikvm het volgende:
Wat ik al zei, de PR spin hoort gewoon bij dit soort zaken. Natuurlijk verkopen ze hun ideeën als het beste ding ooit. Maar dit idee werd massaal afgewezen en als je iets wilt verkopen, dan moet je consumenten het idee geven dat ze een betere ervaring krijgen dan bij de concurrent. Dit is gewoon onverkoopbaar gebleken. Als je je product ten gronde wilt richten dan moet je daar vooral aan vast blijven houden. Ik begrijp wel dat ze dit hebben gedaan om hun console te "redden".
Zullen genoeg mensen zijn die voor de xbox gaan alleen vanwege het sharen. Maar ach ik ga sowieso niet voor de xbox alleen vond ik het erg vreemdquote:Op donderdag 20 juni 2013 08:58 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dat zou ik ook denken, waarom niet de optie om toch die DRM en family sharing aan te zetten, als je het echt heel graag wilt? Ze hebben het toch al zo gebouwd.
Aan de andere kant, Xbox en verschillende versies van hetzelfde apparaat is in het verleden ook niet zo'n succes gebleken
Ik weet natuurlijk niet wie dit precies bedacht heeft maar het zou me goed lijken om die persoon eens te ontslaan. Maar er schuilt een veel groter probleem achter, dit is een major corporate fuckup. Iemand heeft dit aan de tekentafel bedacht, gepitched voor de directie en ze overtuigd hier wat mee te gaan doen. In de praktijk blijkt het totaal niet aan te slaan. Tsja, dan heb je met je marktonderzoek toch flink gefaald.quote:Op donderdag 20 juni 2013 09:01 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ik snap wel waarom ze het hebben gedaan. Maar er ligt een structureel probleem achter.
Je geloof in je filosofie of niet. Dan ga je er voor. Dat kan een inschattingsfout zijn dan vliegen de bedenkers er uit.
Ik vind het heeel snel opgegeven. Echt heeel snel en vrij radicaal.
Dan had er minimaal ook een ontslag ronde plaats moeten vinden. Dan is er gewoon echt in de basis gefaald met het design van de functies.
quote:Op donderdag 20 juni 2013 07:04 schreef AQuila360 het volgende:
Mooi dat familysharing weg is en drm ook!
Nu is de weegschaal weer iets meer gelijk tussen de 2.
Dat was de smoes bij Simcity ook, schijnbaar kan mijn computer het niet aan om die berekeningen er bij te hebben.... Resultaat, een kut spelquote:Op dinsdag 18 juni 2013 22:11 schreef Pheno het volgende:
De cloud doet allene niet tijdskritische berekeningen. Zou leuk zijn, heb je lag omdat de cloud te traag was door je stuurmanskunsten in Forza. Zeg dat de cloud de weersverandering berekent, want dat kan gerust eens tussendoor. Maar niet d einvloed van het weer op je banden, want dat moet constant berekend worden en als je verbinding traag zou zijn heb je een laggy spel
Zit er altijd in ja...quote:Op donderdag 20 juni 2013 10:11 schreef Jimbo het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een bazen naaistreek zou dat zijn zeg
Same here.quote:Op donderdag 20 juni 2013 10:17 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Zit er altijd in ja...
Gelukkig zal ik hem toch niet op release kopen.
Ik zie ze er voor aan. Sterker nog. Ik vermoed dat dat gaat gebeuren. Al zal het denk ik niet bij 1.1 zijn.quote:Op donderdag 20 juni 2013 10:11 schreef Jimbo het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een bazen naaistreek zou dat zijn zeg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |