Zoeken naar knoopsgatelastiek broekjes.quote:Op donderdag 20 juni 2013 19:50 schreef Spees_Eend het volgende:
Welke merken broeken valt smal voor jongetjes? Mijn baby zit qua breedte in 62 maar lengte moet eigenlijk wel 68 zijn.
Ow dear... Die van mij is 7,5 week en past al in sommige 62-jes.... Schril contrast trouwens met Saar, die is 2 jaar en 3 maanden en zit nog half in maat 80quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:01 schreef Spees_Eend het volgende:
Bedankt voor de tips. Zachte broekjes vind ik inderdaad nog het fijnst, maar een soepel spijkerbroekje is ook prima. De band smaller maken bij de buik helpt al, maar ik vind het echt niet mooi staan als de broekspijpen wijd zijn. Skinny's it is.
Hij is vandaag 7 maanden en ik moet nu echt van zijn laatste 56 broekje afscheid nemen![]()
Dat is wel snel ja! Maar spekkige beentjes en armpjes zijn wel cute.quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:05 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Ow dear... Die van mij is 7,5 week en past al in sommige 62-jes.... Schril contrast trouwens met Saar, die is 2 jaar en 3 maanden en zit nog half in maat 80.
Ojee.quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:16 schreef L4cs4p het volgende:
Breekt even in
Zara uitverkoop begint om 00:00
Ik vind prenatal vrij smal en lang.quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:08 schreef DJMomo het volgende:
Smalle zachte broekjes voor boys: imps & elfs, noppies, nameit, obaibi, mexx
Ja vond ik ook, vrij aan de prijs nog. Jammer want ik vind dat spaceboy tshirt erg leuk voor mn oudste.quote:Op donderdag 20 juni 2013 18:49 schreef laziness het volgende:
[..]
Ja die kreeg ik van de week in mijn mail maar nog steeds best duur voor een shirtje plus verzendkosten vanuit belgie vond ik.
de verzendkosten zijn nu dus veel minder, en ook veel NL webshops die nu baba verkopenquote:Op donderdag 20 juni 2013 20:49 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ja vond ik ook, vrij aan de prijs nog. Jammer want ik vind dat spaceboy tshirt erg leuk voor mn oudste.
Als je er twee wilt is het 't dubbele volgens mij zelfsquote:Op donderdag 20 juni 2013 20:49 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ja vond ik ook, vrij aan de prijs nog. Jammer want ik vind dat spaceboy tshirt erg leuk voor mn oudste.
dan betaal je idd iets van 6 nogwat, maar 3 euro nogwat vind ik niet veel vanuit belgie..quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:51 schreef laziness het volgende:
[..]
Als je er twee wilt is het 't dubbele volgens mij zelfs
Weet ik, maar ik vind 17,50 voor een tshirt gewoon nog wat aan de prijs. Voor mij behoorlijk boven budget iigquote:Op donderdag 20 juni 2013 20:51 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
de verzendkosten zijn nu dus veel minder, en ook veel NL webshops die nu baba verkopen
en jommes, vanaf 00:00 sale bij Zara!
ik kan natuurlijk ook nog even...quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:17 schreef Suikertante het volgende:
Vind ik ook. Dat Ella straks vijftien eerste pakjes heeft laten we maar even buiten beschouwing.
mn rekening schreeuwt ROOOOOOOOOOODquote:Op donderdag 20 juni 2013 21:43 schreef ferrari_rood het volgende:
Heb je nog wel geld op je rekening staan kd? Wel een leuk pakje.
En de kast schreeuwt VOL of niet?quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:44 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
mn rekening schreeuwt ROOOOOOOOOOOD
maar! Ik koop al weken niets meer voor mijzelf, dus och
quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:42 schreef Kleurdoos het volgende:
i know, mn vruchtwater borrelt er van
Dunne broekjes zijn geweldig! Wij doen toch niet aan Hollandse winters.quote:Op donderdag 20 juni 2013 19:46 schreef Mineola het volgende:
[..]
Ik vind het normaal tot iets groot vallen. En die bovenste twee van TM heb ik ook.Broekje is wel dun trouwens! Niet voor Hollandse winters kopen dus
Nou kruipen vast wel dus dan wil je ook wel wat warme broekjes hoorquote:Op donderdag 20 juni 2013 22:53 schreef Suikertante het volgende:
F loopt toch nog niet in de winter, dus die heeft eigenlijk helemaal geen winterbroekjes nodig. Behalve voor in de draagzak misschien (maar dan kan hij ook kousen aan)
Ik wilde ook gaan voorpretten bij Zara maar helaas..!
Je bent er bijna.quote:Op donderdag 20 juni 2013 22:54 schreef Lamb29 het volgende:
:/ grom daar wilde ik eigenlijk niet voor wakker blijven
Hmm, daar had ik even niet aan gedachtquote:Op donderdag 20 juni 2013 22:57 schreef laziness het volgende:
[..]
Nou kruipen vast wel dus dan wil je ook wel wat warme broekjes hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |