Er zal in Nederland niet echt veel meer of minder geld aan de strijkstok blijven hangen als in Brazilië (zeker in de semi-publieke sector), het enige verschil met Brazilië is dat het hier allemaal 'netjes' volgens de wet verloopt.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 11:18 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
In Nederland hebben de meeste mensen het simpelweg te goed, die 2 miljoen Nederlanders die het minder goed hebben zijn een te kleine groep. Daarnaast wordt de corruptie op alle niveau's enigszins aangepakt. Kijk naar Vestia etc. Uitkeringsfraude etc.
Juist. In het buitenland schuif je een ambtenaar twintig dollar toe. Hier is er een formulier voorquote:Op zaterdag 22 juni 2013 12:17 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Er zal in Nederland niet echt veel meer of minder geld aan de strijkstok blijven hangen als in Brazilië (zeker in de semi-publieke sector), het enige verschil met Brazilië is dat het hier allemaal 'netjes' volgens de wet verloopt.
Nou, het spijt me maar het is een erg naïeve gedachte dat geld hier slechts op nette wijze aan de strijkstok blijft hangen. Hier worden ook gewoon envelopjes met inhoud uitgereikt tijdens een partijtje golf en andere informele overleggen. Ik kan een ambtenaar bij het ministerie van volksgezondheid aanwijzen die meerdere malen een bruine enveloppe met inhoud in z'n jasje heeft gestoken op de golfbaan in ruil voor informatie en lobby voor een commerciële organisatie in de randstad. Ik kan me nauwelijks voorstellen dat ik getuige ben geweest van een zeer uitzonderlijk voorval in Nederland.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 12:17 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Er zal in Nederland niet echt veel meer of minder geld aan de strijkstok blijven hangen als in Brazilië (zeker in de semi-publieke sector), het enige verschil met Brazilië is dat het hier allemaal 'netjes' volgens de wet verloopt.
Italië:quote:Op zaterdag 22 juni 2013 13:47 schreef tribalwars het volgende:
Ik zult zien dat edit in meedere landen gaat gebeuren.
En natuulijk komt er weer iemand met het geniale idee. Dat luidt als volgt. Een wereld regering een wereld religie en wereld bank.een heel goed veiligheid heerst er maar iedereen is verdacht en kan opgepakt worden. Daar willen ze naar toe dit hoort er allemaal bij. Je kunt best demonstreren maar trap niet in leiders die zogenaamd een oplossingen hebben voor het probleem. oke wel je veroorzaakt een probleem en je bedenkt een oplossing werkt heel goed om de macht te grijpen.
NU.nlquote:Vakbonden Italië klaar voor massale betoging
Vakbondsleden stromen zaterdag samen in Rome voor een betoging die meer dan 100.000 mensen op de been moet brengen.
Het is voor het eerst in 10 jaar tijd dat de grote vakcentrales van Italië, CGIL, CISL en UIL, samen optrekken voor een manifestatie.
De bonden eisen dat de regering maatregelen neemt om de koopkracht te versterken om zo de kwakkelende economie nieuw leven in te blazen.
Ook eisen de protesterende burgers maatregelen tegen de torenhoge werkloosheid. Anders zouden betogingen van werklozen de regering ten val kunnen brengen, aldus UIL-leider Luigi Angeletti volgens Italiaanse media.
I'm the sensitive typequote:Op zaterdag 22 juni 2013 12:05 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Ken je feiten is toch niet zo erg?
Kom nou niet zo overgevoelig. Zoiets geeft lichte pit aan de discussie.
En ja het was mij wel bekend dat veel partijen er steeds gepoogd hebben tussen te glippen (soms succesvol, soms niet) maar de initiële reactie in het park en op het plein was uitfluiten en boe-geroep toen er oppositie-partijen tussen probeerden te komen. Uiteindelijk heeft het inderdaad niet standgehouden en werd er met veel vlaggen gezwaaid.
Nederland schudt het zo uit de mauwquote:Op zaterdag 22 juni 2013 09:34 schreef RocketM het volgende:
[..]
Nee dank je. Bovendien is Engeland het alternatief.
twitter:
Er is meer nieuws, b.t.w. gebeurde gisteren ookquote:Op zaterdag 22 juni 2013 22:44 schreef YazooW het volgende:
Waar Globo eerst non stop over de protesten aan het uitzenden was doen ze doet nu nog maar heel af en toe. Zullen ze op de vingers zijn getikt?
Een aantal filmpjes (blaater die uitgefloten werd) die je in het begin had gepost zijn verwijdert van internet!!quote:Op zaterdag 22 juni 2013 22:44 schreef YazooW het volgende:
Waar Globo eerst non stop over de protesten aan het uitzenden was doen ze doet nu nog maar heel af en toe. Zullen ze op de vingers zijn getikt?
quote:
dezequote:
en dezequote:
juist, dat verbaast me .quote:Op zaterdag 22 juni 2013 22:52 schreef YazooW het volgende:
Video's zijn door de gebruiker zelf verwijderd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |