Dan moet je april eens proberen.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:10 schreef readertje het volgende:
Ik heb mijn senseo terug uitgehaald na een jaartje te hebben opgeborgen,heb hem ontkalkt met senseo ontkalker maar nu blijven er bruine brokjes(geen kalk)uitkomen!Heb al verschillende x ontkalkt ondertussen maart niks helpt!!!
Een Senseo is een filterkoffiezetapparaat. Komt gewoon goede koffie uit, vind hem lekkerder als normale filterkoffie (staat iets van druk op).quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:14 schreef motorbloempje het volgende:
Dat is gewoon senseo-'koffie'. Koop gewoon een filterkoffiezetapparaat. Die Senseo's zouden verboden moeten worden. Gátver.
Het is een kwestie van smaak die jij dus niet hebt.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:15 schreef marzman het volgende:
[..]
Een Senseo is een filterkoffiezetapparaat. Komt gewoon goede koffie uit, vind hem lekkerder als normale filterkoffie (staat iets van druk op).
Zeikwijfquote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:14 schreef motorbloempje het volgende:
Dat is gewoon senseo-'koffie'. Koop gewoon een filterkoffiezetapparaat. Die Senseo's zouden verboden moeten worden. Gátver.
Goeie, zo 's ff pissen. Misschien kan ik de urine wel verkopen als senseo; niemand die 't verschil merkt wrsch.quote:
Ok man.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:28 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Goeie, zo 's ff pissen. Misschien kan ik de urine wel verkopen als senseo; niemand die 't verschil merkt wrsch.
Marketeers? Ik heb een percolator van nog geen 6 euro.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:30 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ok man.
Sneu modeverschijnsel, dat gezeik op de Senseo. Net als dat het meelopen in de Senseoparade een beetje triest was. Ineens voelen "we" ons blijkbaar weer te goed, voor iets wat jaren lang goed heeft voldaan.Toch leuk, hoe mensen zich compleet laten verkutten door een stel marketeers.
Marketeers hebben bedacht dat de Senseo niet meer goed genoeg is ja. Italiaanse espressocultuur dit dat, met dure nieuwe machines en cupjes van 28x de koffieprijs van voor hypes. Bijverschijnsel is dat ook de gewone filterkoffie ineens weer als 'veel, veel beter' wordt gezien. 5 jaar geleden hoorde je praktisch niemand dat de Senseo niet zou volstaan.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:33 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Marketeers? Ik heb een percolator van nog geen 6 euro.
ik zou daar toch maar een beetje mee uitkijkenquote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:28 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Goeie, zo 's ff pissen. Misschien kan ik de urine wel verkopen als senseo; niemand die 't verschil merkt wrsch.
Dan heb je niet geluisterd. Wél waren er hele volksstammen die hun aanschaf probeerde recht te lullen door te beweren dat 'Senseo heus zo slecht niet was hoor!'.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:35 schreef De_Pel het volgende:
[..]
5 jaar geleden hoorde je praktisch niemand dat de Senseo niet zou volstaan.
Eens met deze damequote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:14 schreef motorbloempje het volgende:
Dat is gewoon senseo-'koffie'. Koop gewoon een filterkoffiezetapparaat. Die Senseo's zouden verboden moeten worden. Gátver.
Dulsão de Brasil ....quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:33 schreef Mgolovic het volgende:
Senseo![]()
Als je dan toch instant koffie wil, neem dan een Nespresso. Ristretto
quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:33 schreef Mgolovic het volgende:
Senseo![]()
Als je dan toch instant koffie wil, neem dan een Nespresso. Ristretto iperespresso
Zet dan eens 3 koppen koffie: 1 Senso, 1 Nespresso en 1 normale filterkoffie. Durf dan nog eens met droge ogen te beweren dat Senseo prima koffie is.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:35 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Marketeers hebben bedacht dat de Senseo niet meer goed genoeg is ja. Italiaanse espressocultuur dit dat, met dure nieuwe machines en cupjes van 28x de koffieprijs van voor hypes. Bijverschijnsel is dat ook de gewone filterkoffie ineens weer als 'veel, veel beter' wordt gezien. 5 jaar geleden hoorde je praktisch niemand dat de Senseo niet zou volstaan.
Ik zeur al vanaf de eerste keer dat ik Senseo koffie proefde dat het bagger is. En ik ben niet eens zo kritisch; de goedkoopste Euroshopper koffie in een simpel doorloop apparaat is nog lekkerder (minder vies).quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:35 schreef De_Pel het volgende:
5 jaar geleden hoorde je praktisch niemand dat de Senseo niet zou volstaan.
Wat een gelul, senseo is vanaf het begin af aan afgebrand op de smaak. mensen kochten het vooral voor het gemak. en dat het "heus wel meeviel". Filterkoffie is niet handig als je alleen bent je wilt gewoon een kopje koffie.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:35 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Marketeers hebben bedacht dat de Senseo niet meer goed genoeg is ja. Italiaanse espressocultuur dit dat, met dure nieuwe machines en cupjes van 28x de koffieprijs van voor hypes. Bijverschijnsel is dat ook de gewone filterkoffie ineens weer als 'veel, veel beter' wordt gezien. 5 jaar geleden hoorde je praktisch niemand dat de Senseo niet zou volstaan.
Het is echt verdomd goeie koffie maar ook verdomd duur.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:40 schreef motorbloempje het volgende:
Nespresso nog nooit geprobeerd overigens.
Wat hij zegt.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:40 schreef Karboenkeltje het volgende:
[..]
Ik zeur al vanaf de eerste keer dat ik Senseo koffie proefde dat het bagger is. En ik ben niet eens zo kritisch; de goedkoopste Euroshopper koffie in een simpel doorloop apparaat is nog lekkerder (minder vies).
Ach, handig, handig. Ik zet gewoon 3 kopjes als ik koffie wil (vrouw drinkt geen koffie) en dat zijn 2 ferme mokken. Prima! En veel goedkoper.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:41 schreef tanguay het volgende:
[..]
Wat een gelul, senseo is vanaf het begin af aan afgebrand op de smaak. mensen kochten het vooral voor het gemak. en dat het "heus wel meeviel". Filterkoffie is niet handig als je alleen bent je wilt gewoon een kopje koffie.
Ben ik het niet mee eens, ik ben ook alleen en zet gewoon 1 kop koffie, dat is ook binnen een paar minuten klaar en smaakt 10x beter dan Senseo.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:41 schreef tanguay het volgende:
Filterkoffie is niet handig als je alleen bent je wilt gewoon een kopje koffie.
Waarom niet? Je zet net zo makkelijk 1 kop koffie (en dan wel een echte kop natuurlijk, een grote, niet zo'n oma-bakje) met een filter/percolator als een hele pot? Ik snap dat probleem nooit zo.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:41 schreef tanguay het volgende:
[..]
Wat een gelul, senseo is vanaf het begin af aan afgebrand op de smaak. mensen kochten het vooral voor het gemak. en dat het "heus wel meeviel". Filterkoffie is niet handig als je alleen bent je wilt gewoon een kopje koffie.
Ow ja dat ben ik ook met je eens. Maar het is gewoon wel wat meer werk. Ik zou ook liever dat werk doen dan senseobagger moeten drinken hoor, maar dat is wel waardoor het veel verkocht. Ik heb zelf nespresso, vooral ook omdat ik te lui ben om koffie te zettenquote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:42 schreef Karina het volgende:
[..]
Ben ik het niet mee eens, ik ben ook alleen en zet gewoon 1 kop koffie, dat is ook binnen een paar minuten klaar en smaakt 10x beter dan Senseo.
Dat komt omdat wij Nederlanders zo'n beetje de minst kritische consument van de westerse wereld zijn wanneer het om voedsel gaat. En dit zeg ik niet vanuit een soort van elitair gezwemel, maar het is gewoon waar. Alles van kwaliteit dat in NL gemaakt wordt, wordt geexporteerd (M.u.v. kaas). Wij spenderen van alle westerlingen het laagste percentage van ons inkomen aan voedsel. Kijk alleen al hoeveel mensen dagelijk uit 'pakjes' eten.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:46 schreef De_Pel het volgende:
In Nederland alleen al zijn pakweg 7,5 miljoen Senseo's verkocht
Natuurlijk zullen er fijnproevers zijn die het nooit hebben gemoeten, maar 90% van de huidige critici hebben gewoon heel hard een realistische self-check nodig.
Dat is helaas waar. Er zijn heel wat afleveringen van de keuringsdienst van waarde aan gewijd. Mooie was die Olijven met kouwgom uit een of ander slootje wat piment voor moest stellen.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:48 schreef tanguay het volgende:
[..]
Dat komt omdat wij Nederlanders zo'n beetje de minst kritische consument van de westerse wereld zijn wanneer het om voedsel gaat. En dit zeg ik niet vanuit een soort van elitair gezwemel, maar het is gewoon waar. Alles van kwaliteit dat in NL gemaakt wordt, wordt geexporteerd (M.u.v. kaas)
Zoveel werk is het toch niet? Filter erin, 2 scheppen koffie, water erbij en door laten lopen.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:46 schreef tanguay het volgende:
[..]
Ow ja dat ben ik ook met je eens. Maar het is gewoon wel wat meer werk. Ik zou ook liever dat werk doen dan senseobagger moeten drinken hoor, maar dat is wel waardoor het veel verkocht. Ik heb zelf nespresso, vooral ook omdat ik te lui ben om koffie te zetten. (daar moet mijn portomonnee voor bloeden
)
Dat iets veel verkoopt wil niet zeggen dat het goed is. Justin Bieber is ook heel populair en 30% van de bevolking rookt.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:46 schreef De_Pel het volgende:
In Nederland alleen al zijn pakweg 7,5 miljoen Senseo's verkocht
Natuurlijk zullen er fijnproevers zijn die het nooit hebben gemoeten, maar 90% van de huidige critici hebben gewoon heel hard een realistische self-check nodig.
Ik heb er één gehad van ongeveer 300-400 Euro (niet duur voor zo'n apparaat) en daar kwam vergeleken met Nespresso bagger uit. Een goede machine is inderdaad stervensduur.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:49 schreef Karina het volgende:
Een echte espressomachine zou ik dan wel weer willen, zo eentje waar je hele bonen in moet doen, maar die dingen zijn stervensduur.
Ik vind Nespresso ook een beetje chemisch smaken. Misschien zitten er te veel aroma's in ofzo.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:49 schreef Karina het volgende:
Nespresso vind ik overigens ook niet lekker, het smaakt niet echt naar koffie vind ik altijd.
Een echte espressomachine zou ik dan wel weer willen, zo eentje waar je hele bonen in moet doen, maar die dingen zijn stervensduur.
Nee, we vallen voor goedkope derrie en weten niet meer hoe iets zou moeten smaken. Totale smaakvervlakking, op alle fronten.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:46 schreef De_Pel het volgende:
In Nederland alleen al zijn pakweg 7,5 miljoen Senseo's verkocht
Natuurlijk zullen er fijnproevers zijn die het nooit hebben gemoeten, maar 90% van de huidige critici hebben gewoon heel hard een realistische self-check nodig.
Zou er ook al zout in de senseopads zitten?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:54 schreef Luigi het volgende:
[..]
Nee, we vallen voor goedkope derrie en weten niet meer hoe iets zou moeten smaken. Totale smaakvervlakking, op alle fronten.
Het ruikt ook zo vreemd.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:53 schreef marzman het volgende:
[..]
Ik vind Nespresso ook een beetje chemisch smaken. Misschien zitten er te veel aroma's in ofzo.
Suiker! Alles moet zoet! Bitter is verboten!quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:55 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Zou er ook al zout in de senseopads zitten?
Ik geloof dat ze in Colombia het volgende zeggen: Koffie moet heet als de hel, zwart als de nacht en zoet als de liefde zijn. Neemt niet weg dat ik, als de barbaar die ik ben, er gewoon melk bij flikker.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:58 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Suiker! Alles moet zoet! Bitter is verboten!
Koffie moet heet zijn als de Sahel, zwart als een stuk zwart fluweel in een donkere kelder om middernacht op een maanloze nacht en bitter als een net stukgelopen relatie.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 12:10 schreef Karboenkeltje het volgende:
[..]
Ik geloof dat ze in Colombia het volgende zeggen: Koffie moet heet als de hel, zwart als de nacht en zoet als de liefde zijn. Neemt niet weg dat ik, als de barbaar die ik ben, er gewoon melk bij flikker.
Ik heb bij een bek senseo altijd een aanslag van iets ruws op mijn tong.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 15:52 schreef raptorix het volgende:
Al die Senseo is niet lekker roepers![]()
![]()
En dan lekker pseudo elitair doen met hun Nespresso
Ik kan echt wel het verschil maken tussen een goede koffie en een slechte, toen ik 3 was dronk ik immers al koffie, toen ik 4 was zette ik hem zelfquote:Op zondag 16 juni 2013 22:23 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik heb bij een bek senseo altijd een aanslag van iets ruws op mijn tong.
Het zal me jeuken wat je er van vindt, maar voor mij geen senseoquote:Op zondag 16 juni 2013 22:47 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik kan echt wel het verschil maken tussen een goede koffie en een slechte, toen ik 3 was dronk ik immers al koffie, toen ik 4 was zette ik hem zelf
Senseo is absoluut geen goede koffie, maar ook absoluut geen slechte, het is gewoon: koffie.
Maar mensen die roepen dat Senseo slechte koffie is, hebben geen verstand van koffie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |