Ik kan hem niet openen, krijg een error. Ben wel benieuwd.quote:Op woensdag 12 juni 2013 11:32 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Dat wil ik wel, maar de tabellen en de conclusie van pagina 23 zegt alles al.
In mijn pauze ga ik het even hier neerknallen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 11:36 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ik kan hem niet openen, krijg een error. Ben wel benieuwd.
Het schijnt dat Kemal met zn lange achternaam als CHP voorman niet erg sterk is en daarmee ook het succes van de CHP niet op dit moment. Ik weet niet of het klopt maar door een "vergissing" had de beste man op de AKP gestemd bij de vorige verkiezingen volgens een goede vriendin.quote:Op woensdag 12 juni 2013 10:33 schreef PSV1990- het volgende:
Niks aan de hand mensen die paar zatte hippies worden daar weggehaald en Islam leider Erdogan zal aan de macht blijven en InshAllah verdergaan met waar ie mee bezig was !
[ afbeelding ]
Ja, want de CHP-partij, de kemalisten (grotendeels seculiere sociaaldemocratische Turkse soennitische moslims) is "Koerdisch" of alevitisch..... Ja, hoor.quote:Op woensdag 12 juni 2013 @ 11:36 schreef Dubish het volgende:
[..]
Ja maar waarschijnlijk ben jij een Hippie, Alevi of een koerd.. Kies maar uit..
Dat mag allemaal.quote:Op woensdag 12 juni 2013 11:55 schreef Mercan het volgende:
Vier Turkse tv-zenders die verslag deden van de rellen op het Taksimplein in Istanbul, hebben een boete gekregen.
http://nos.nl/artikel/517217-boetes-voor-uitzenden-taksim.html
Aan de andere kant net zoveel soennitische Koerden die gewoon AKP stemmen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 11:54 schreef Veldkamp het volgende:
[..]
Ja, want de CHP-partij, de kemalisten (grotendeels seculiere sociaaldemocratische Turkse soennitische moslims) is "Koerdisch" of alevitisch..... Ja, hoor.
Dat er ook alevieten en de Koerdische BDP meedemonstreren is logisch. Enkele miljoenen Koerden zijn alevitisch en pro-seculier, maar niet-CHP. Zij voelen zich bedreigd door de soennitische islamistische retoriek van Erdogan tegen alevieten, secularisten en tegen alawieten (Turks-Arabische alawieten in Adana en Hatay).
Dat is allemaal wel wat gesimplificeerd met wat conspiracy. Er is een groep die roept dat de Akp in dienst van de Amerikanen handelt en daarom naar een islamitische inrichting wil om de Amerikanen te pleasen oid en nog wel 30 jaar aan blijft.quote:Op woensdag 12 juni 2013 12:06 schreef Veldkamp het volgende:
[..]
Dat mag allemaal.
Saoedi-Arabië, Bahrein en Qatar, wahabitische islamistische Golfdictaturen, mogen ook onthoofden en jihadisten steunen en radicale moskeeën bouwen hier, zolang zij maar Amerikaanse en NAVO-vloten en troepen accepteren. Zolang ze maar olie leveren voor papieren dollars of digitale dollar-eentjes-nulletjes.
Turkije is onder Erdogan ook een marionettenstaat geworden om het seculiere (pro-Russische, pro-Iraanse, pro-Chinese, pro-Venezuelaanse, pro-Cubaanse, pro-Uruguayaanse) Syrië van de alawitische seculiere oogarts en socialistische autoritaire President Dr. Bashar al-Assad te vernietigen. Ook Syrische burgers zijn niet belangrijk, die worden door onze gefinancierde NAVO-huurlingen uit Libië, Marokko en door Al Nusra-jihadisten en VSL-rebellen volop onthoofd en verjaagd.
Onze NOS bericht dan braaf dat "Bashar" dat heeft gedaan.
Ook worden de massaprotesten in Turkije niet volledig gebracht. Wel even, men kon het niet negeren. Maar de Nederlands media brengen niets over Reyhanli. Ook Bram Vermeulen herhaalt op twitter alleen de versies van het AKP-regime.
Sterker nog, de Koerden stemmen massaal AKP en de "seculiere" Koerden die niet AKP stemmen zijn bijna verwaarloosbaar.quote:Op woensdag 12 juni 2013 12:23 schreef Che_ het volgende:
[..]
Aan de andere kant net zoveel soennitische Koerden die gewoon AKP stemmen.
Opstand nu heeft niks maar dan ook niks te maken met USA .... het is het volk dat uit zichzelf in opstand is gekomen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 12:32 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Dat is allemaal wel wat gesimplificeerd met wat conspiracy. Er is een groep die roept dat de Akp in dienst van de Amerikanen handelt en daarom naar een islamitische inrichting wil om de Amerikanen te pleasen oid en nog wel 30 jaar aan blijft.
Een andere groep of dezelfde beweert nu dat een evt revolutie "precies" is wat de Amerikanen willen.. Ja wat is 't nou? volgens mij is het vooral veel fantasie. Conspiracy fans krijgen altijd hun zin en als ze t niet krijgen maken ze t wel. Er zijn belangen maar de belangen worden weleens overschat.
Wat Bram Vermeulen betreft: . De officiele verklaringen zijn wat landen en instellingen naar buiten brengen. Als deze niet kloppen zullen er kanttekeningen bijgezet worden, maar het is een thermometer die het gezonde of het zieke van een land laat zien. Iedereen kan daaruit zn conclusies trekken. Als beelden en beweringen niet matchen is het aan t volk daar wat uit op te maken en nu Erdogan en de AKP als bron gebruiken laat wel het beste zien wat de status van het land nu is.
Dat zie ik ook wel, ik ging op zijn verhaal in. Ik beweerde dat nietquote:Op woensdag 12 juni 2013 12:33 schreef Theoden het volgende:
[..]
Opstand nu heeft niks maar dan ook niks te maken met USA .... het is het volk dat uit zichzelf in opstand is gekomen.
I know! Sorry als het zo overkwamquote:Op woensdag 12 juni 2013 12:34 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Dat zie ik ook wel, ik ging op zijn verhaal in. Ik beweerde dat niet
Kloptquote:Op woensdag 12 juni 2013 12:33 schreef De_Guidance het volgende:
Ach iedereen is boos op Bram, ook veel Erdogan voorstanders. Hij kan het überhaupt niet goed doen denk ik.
quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:01 schreef Theoden het volgende:
[ afbeelding ]
En dit is Ankara.
Door zijn aanpak van gisteren heeft hij nu nog een groep tegen zich weten te krijgen, namelijk de advocaten van het land.
Good job.
trieste bendequote:Op woensdag 12 juni 2013 13:16 schreef Theoden het volgende:
https://fbcdn-video-a.aka(...)2f51c62b768923299270
Mensen die niet zeuren over de gruweldaden van de politie, maar wel gaan zeiken dat mensen hier met schoenen naar binnen waren gegaan en een blikje bier bij zich hadden![]()
![]()
Kan je dit er aub gewoon buitenhouden? Ik ben tegen Erdogan, maar jij maakt er echt een sport van om alle omsamenhangende dingen bijelkaar te rapen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:20 schreef Veldkamp het volgende:
Heeft iemand beelden van de (bloediger) demonstraties en politierepressie in de zuidelijke steden Adana en Antakya?
Zeker in Hatay is de meerderheid van de bevolking Erdogan en vooral de buitenlandse jihadisten, terroristen en andere Syrische en niet-Syrische rebellen en hun kampementen zat. Dat was al in 2012 zo in de zomer, liet Bram Vermeulen zien in zijn serie.
Dit doen Erdogans anti_Assad-rebellen overigens tegen kinderen in Aleppo:
Ik snap echt niet waarom de advocaten erbij zijn betrokken door Erdoğan. Is daar al wat meer over bekend?quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:01 schreef Theoden het volgende:
[ afbeelding ]
En dit is Ankara.
Door zijn aanpak van gisteren heeft hij nu nog een groep tegen zich weten te krijgen, namelijk de advocaten van het land.
Good job.
Hm, ik had m'n twijfels nog na Gül's uitspraken over democratie dat hij evt. wat kon betekenen voor dit land in deze situatie, maar gezien z'n persoonlijke geschiedenis en na dit antwoord kan ik wel opmaken dat Gül een goedzak zonder ruggegraat is. Een aardige oom maar geen leider die voor een doorbraak kan zorgen. Hij heeft nog niet al z'n krediet verspeelt alleen zie ik van zijn kant geen opening tot iets beters,quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:19 schreef Theoden het volgende:
CHP had trouwens aan Gul gevraagd om de leiders van alle partijen bijeen te roepen om in gesprek te gaan.
Zijn antwoord was: "Ik zie hier geen noodzaak toe"
Dat zeggen ze ook over Syriëquote:Op woensdag 12 juni 2013 12:33 schreef Theoden het volgende:
[..]
Opstand nu heeft niks maar dan ook niks te maken met USA .... het is het volk dat uit zichzelf in opstand is gekomen.
Niks waar ik zeker van weet dat het waar is. Laatste wat ik hoorde was dat ze aan het protesteren waren, maar geen idee of dat op Taksim of binnen was.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:28 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik snap echt niet waarom de advocaten erbij zijn betrokken door Erdoğan. Is daar al wat meer over bekend?
Aan de terroristen tegen seculier Syrië is Erdogan een van de belangrijkste schuldigen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:22 schreef Theoden het volgende:
[..]
Kan je dit er aub gewoon buitenhouden? Ik ben tegen Erdogan, maar jij maakt er echt een sport van om alle omsamenhangende dingen bijelkaar te rapen.
Syrië is niet te vergelijken met Turkije ... maar ik mag hopen dat je dat al wistquote:Op woensdag 12 juni 2013 13:37 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat zeggen ze ook over Syrië
In Adana en Antakya kun je deze twee met elkaar vermengen.. Maar daar gaat dat hele Gezi Park niet om. Syrie heeft hier niets mee te maken.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:37 schreef Veldkamp het volgende:
[..]
Aan de terroristen tegen seculier Syrië is Erdogan een van de belangrijkste schuldigen.
Naast Saoedi-Arabië, Qatar, Al Qaida in Irak, Sjeik Assir in Libanon, Saad Hariri en de Moslimbroederschap natuurlijk. Maar Erdogan ook en daarmee ook zijn Turkse binnenlandse veiligheidsdiensten.
In Adana en Antakya en ook in Nederland wapperden Syrische vlaggen en beeltenissen van President Assad vrolijk bij de demonstraties tegen Erdogan en tegen het AKP-islamisme mee, hoor.
Het heeft er wel mee te maken.
Ik gooi niets door elkaar.
Alsof het alleen om een Gezipark of bomen of alleen om Atatürk gaat. Wel om Atatürk natuurlijk, want de beeltenissen waren altijd Assad en Atatürk naast altijd. (Beide secularisten die streden tegen binnenlandse opstanden en tegen buitenlandse veelvoud aan machtige staten.)
Nee, niet te vergelijken, maar wel met elkaar in relatie. Turkije is veel vroeger gedemocratiseerd.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:38 schreef Theoden het volgende:
[..]
Syrië is niet te vergelijken met Turkije ... maar ik mag hopen dat je dat al wist
"Egypte is geen Tunesiëquote:Op woensdag 12 juni 2013 13:38 schreef Theoden het volgende:
[..]
Syrië is niet te vergelijken met Turkije ... maar ik mag hopen dat je dat al wist
Turkije is geen Arabische dictatuur nee.. Wat bazel jij.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:41 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
"Egypte is geen Tunesië
"Syrie is geen Libie"
"Turkije is geen Arabische dictatuur"
Ook het Amerikaanse regime gaat ten onder, wat is je punt? Denk je nou echt dat ik voor- en dus tegen) bepaalde overheden ben? Ik kies altijd voor de bevolking.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:44 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Turkije is geen Arabische dictatuur nee.. Wat bazel jij.
Of is dit ook een Arabische dictatuur?
Een van de politieke truukjes in ieder land is de verdeel en heers methode. Dat middel is zo vaak misbruik dat bijna ieder land (Nederland, USA, Congo) sterk verdeeld is en verkiezingen nauwelijks meer zin hebben.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:44 schreef Beathoven het volgende:
Als Gül niet competent genoeg is om partijen bijelkaar te brengen wie dan wel?. Het is nu een beetje Erdogan en z'n geslonken aanhang tegen 't hele land aan 't worden zo langzamerhand.
Mogelijkheden tot democratische oplossingen vervagen nu zelfs advocaten al tot criminelen worden bestempelt en hardere oplossingen komen zo langzamerhand in de lijn van de geschiedenis van dit alles toch wel in zicht na Gezi dat compleet vreedzaam begon en.. in een normale democratie.. vreedzaam had moeten eindigen.
Je kunt het een dictatuur noemen. Doe wat je wil. Vermijd het woord Arabisch wil je. Wij zijn geen Arabieren.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:45 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ook het Amerikaanse regime gaat ten onder, wat is je punt? Denk je nou echt dat ik voor- en dus tegen) bepaalde overheden ben? Ik kies altijd voor de bevolking.
quote:
Ik ken Wilco persoonlijk, ben zelf ook Nederlander hier en weet wat hij bedoeld. De tweede reactie op zijn stuk onderstreept zijn stuk eigenlijk dubbel:quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:42 schreef Veldkamp het volgende:
Een interessant stuk van Wilco van Herpen in Hürriyet:
http://www.hurriyetdailyn(...)=48615&NewsCatID=379
"Ik voel mij plotseling weer een echte vreemdeling in Turkije, een land waar ik mij al 14 jaar thuis voelde."
Ach gut, een gevoeligheidje. En daardoor verlies je je discussie vaardigheden? Nep-Arabieren.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:50 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Je kunt het een dictatuur noemen. Doe wat je wil. Vermijd het woord Arabisch wil je. Wij zijn geen Arabieren.
Hoe ben ik mijn vaardigheden tot discussie dan zojuist veloren?quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:51 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ach gut, een gevoeligheidje. En daardoor verlies je je discussie vaardigheden? Nep-Arabieren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |