Kan je dit er aub gewoon buitenhouden? Ik ben tegen Erdogan, maar jij maakt er echt een sport van om alle omsamenhangende dingen bijelkaar te rapen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:20 schreef Veldkamp het volgende:
Heeft iemand beelden van de (bloediger) demonstraties en politierepressie in de zuidelijke steden Adana en Antakya?
Zeker in Hatay is de meerderheid van de bevolking Erdogan en vooral de buitenlandse jihadisten, terroristen en andere Syrische en niet-Syrische rebellen en hun kampementen zat. Dat was al in 2012 zo in de zomer, liet Bram Vermeulen zien in zijn serie.
Dit doen Erdogans anti_Assad-rebellen overigens tegen kinderen in Aleppo:
Ik snap echt niet waarom de advocaten erbij zijn betrokken door Erdoğan. Is daar al wat meer over bekend?quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:01 schreef Theoden het volgende:
[ afbeelding ]
En dit is Ankara.
Door zijn aanpak van gisteren heeft hij nu nog een groep tegen zich weten te krijgen, namelijk de advocaten van het land.
Good job.
Hm, ik had m'n twijfels nog na Gül's uitspraken over democratie dat hij evt. wat kon betekenen voor dit land in deze situatie, maar gezien z'n persoonlijke geschiedenis en na dit antwoord kan ik wel opmaken dat Gül een goedzak zonder ruggegraat is. Een aardige oom maar geen leider die voor een doorbraak kan zorgen. Hij heeft nog niet al z'n krediet verspeelt alleen zie ik van zijn kant geen opening tot iets beters,quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:19 schreef Theoden het volgende:
CHP had trouwens aan Gul gevraagd om de leiders van alle partijen bijeen te roepen om in gesprek te gaan.
Zijn antwoord was: "Ik zie hier geen noodzaak toe"
Dat zeggen ze ook over Syriëquote:Op woensdag 12 juni 2013 12:33 schreef Theoden het volgende:
[..]
Opstand nu heeft niks maar dan ook niks te maken met USA .... het is het volk dat uit zichzelf in opstand is gekomen.
Niks waar ik zeker van weet dat het waar is. Laatste wat ik hoorde was dat ze aan het protesteren waren, maar geen idee of dat op Taksim of binnen was.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:28 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik snap echt niet waarom de advocaten erbij zijn betrokken door Erdoğan. Is daar al wat meer over bekend?
Aan de terroristen tegen seculier Syrië is Erdogan een van de belangrijkste schuldigen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:22 schreef Theoden het volgende:
[..]
Kan je dit er aub gewoon buitenhouden? Ik ben tegen Erdogan, maar jij maakt er echt een sport van om alle omsamenhangende dingen bijelkaar te rapen.
Syrië is niet te vergelijken met Turkije ... maar ik mag hopen dat je dat al wistquote:Op woensdag 12 juni 2013 13:37 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat zeggen ze ook over Syrië
In Adana en Antakya kun je deze twee met elkaar vermengen.. Maar daar gaat dat hele Gezi Park niet om. Syrie heeft hier niets mee te maken.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:37 schreef Veldkamp het volgende:
[..]
Aan de terroristen tegen seculier Syrië is Erdogan een van de belangrijkste schuldigen.
Naast Saoedi-Arabië, Qatar, Al Qaida in Irak, Sjeik Assir in Libanon, Saad Hariri en de Moslimbroederschap natuurlijk. Maar Erdogan ook en daarmee ook zijn Turkse binnenlandse veiligheidsdiensten.
In Adana en Antakya en ook in Nederland wapperden Syrische vlaggen en beeltenissen van President Assad vrolijk bij de demonstraties tegen Erdogan en tegen het AKP-islamisme mee, hoor.
Het heeft er wel mee te maken.
Ik gooi niets door elkaar.
Alsof het alleen om een Gezipark of bomen of alleen om Atatürk gaat. Wel om Atatürk natuurlijk, want de beeltenissen waren altijd Assad en Atatürk naast altijd. (Beide secularisten die streden tegen binnenlandse opstanden en tegen buitenlandse veelvoud aan machtige staten.)
Nee, niet te vergelijken, maar wel met elkaar in relatie. Turkije is veel vroeger gedemocratiseerd.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:38 schreef Theoden het volgende:
[..]
Syrië is niet te vergelijken met Turkije ... maar ik mag hopen dat je dat al wist
"Egypte is geen Tunesiëquote:Op woensdag 12 juni 2013 13:38 schreef Theoden het volgende:
[..]
Syrië is niet te vergelijken met Turkije ... maar ik mag hopen dat je dat al wist
Turkije is geen Arabische dictatuur nee.. Wat bazel jij.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:41 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
"Egypte is geen Tunesië
"Syrie is geen Libie"
"Turkije is geen Arabische dictatuur"
Ook het Amerikaanse regime gaat ten onder, wat is je punt? Denk je nou echt dat ik voor- en dus tegen) bepaalde overheden ben? Ik kies altijd voor de bevolking.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:44 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Turkije is geen Arabische dictatuur nee.. Wat bazel jij.
Of is dit ook een Arabische dictatuur?
Een van de politieke truukjes in ieder land is de verdeel en heers methode. Dat middel is zo vaak misbruik dat bijna ieder land (Nederland, USA, Congo) sterk verdeeld is en verkiezingen nauwelijks meer zin hebben.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:44 schreef Beathoven het volgende:
Als Gül niet competent genoeg is om partijen bijelkaar te brengen wie dan wel?. Het is nu een beetje Erdogan en z'n geslonken aanhang tegen 't hele land aan 't worden zo langzamerhand.
Mogelijkheden tot democratische oplossingen vervagen nu zelfs advocaten al tot criminelen worden bestempelt en hardere oplossingen komen zo langzamerhand in de lijn van de geschiedenis van dit alles toch wel in zicht na Gezi dat compleet vreedzaam begon en.. in een normale democratie.. vreedzaam had moeten eindigen.
Je kunt het een dictatuur noemen. Doe wat je wil. Vermijd het woord Arabisch wil je. Wij zijn geen Arabieren.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:45 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ook het Amerikaanse regime gaat ten onder, wat is je punt? Denk je nou echt dat ik voor- en dus tegen) bepaalde overheden ben? Ik kies altijd voor de bevolking.
quote:
Ik ken Wilco persoonlijk, ben zelf ook Nederlander hier en weet wat hij bedoeld. De tweede reactie op zijn stuk onderstreept zijn stuk eigenlijk dubbel:quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:42 schreef Veldkamp het volgende:
Een interessant stuk van Wilco van Herpen in Hürriyet:
http://www.hurriyetdailyn(...)=48615&NewsCatID=379
"Ik voel mij plotseling weer een echte vreemdeling in Turkije, een land waar ik mij al 14 jaar thuis voelde."
Ach gut, een gevoeligheidje. En daardoor verlies je je discussie vaardigheden? Nep-Arabieren.quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:50 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Je kunt het een dictatuur noemen. Doe wat je wil. Vermijd het woord Arabisch wil je. Wij zijn geen Arabieren.
Hoe ben ik mijn vaardigheden tot discussie dan zojuist veloren?quote:Op woensdag 12 juni 2013 13:51 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ach gut, een gevoeligheidje. En daardoor verlies je je discussie vaardigheden? Nep-Arabieren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |