Dat kan ik wel, ik klik erop, hij opent in een nieuw scherm en dan kan ik schuiven.quote:Op maandag 24 juni 2013 22:57 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Nu kan ik hem vergroot bekijken alleen niet slepen zodat ik de rechtse helft ook kan zien. Dat is raar.
Mijn pc faalt dan haha^^quote:Op maandag 24 juni 2013 22:59 schreef Clayton1 het volgende:
[..]
Dat kan ik wel, ik klik erop, hij opent in een nieuw scherm en dan kan ik schuiven.
Je gaat goed vooruit kerel!quote:Op maandag 24 juni 2013 23:02 schreef Clayton1 het volgende:
oke, ik zal het proberen te onthouden, weer veel geleerd vandaag.
thx allen.
Mja maar als je zelf niks met de tips doet of er mee oefent wordt het ook niks hequote:
Gemaakt met een tele?quote:Op dinsdag 25 juni 2013 18:24 schreef Nezhi het volgende:
flitser komt niet zo ver (heb alleen die op de camera zit), beestje zat op een dak
Als je flitser het niet redt om een beetje in te flitsen en een reflector (bv een simpel wit vel papier) geen optie is zou je kunnen overbelichten (of eigenlijk; belichten voor de vogel in plaats van voor de lucht).quote:Op dinsdag 25 juni 2013 16:29 schreef Nezhi het volgende:
[ afbeelding ]
Zonder statief, 24x zoom, gecropt uit een grotere foto
Is er een manier om de mus wat kleuriger en lichter te maken? Het is me wel al een beetje gelukt, maar dan is die zo kleurig dat het net lijkt alsof de vogel erin geplakt is.
als je de iso omhoog doet hangt het wel van de stand af van je camera of dat effect gaat hebben anders dan je foto korreliger maken. Als de camera namelijk niet op manual of shutter priority staat zal de sluitertijd gewoonweg afnemen als je de iso omhoog gooit en dan blijft je belichting dus hetzelfde. Je zou je spot-metering op de vogel kunnen doen. Waarschijnlijk heb je nu lichtmetering over het hele scherm gebruikt, danwel de spot-metering op de lucht gedaan.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 20:03 schreef Nezhi het volgende:
Ahh, ja ik had misschien mijn iso hoger kunnen zetten.. die stond nog op 100. Zal ik voor volgende keer onthouden (ik ben nog niet zo handig met reflecteren etc) de EV kon ik niet meer omhoog doen.
Het weer viel mee, gewoon licht buiten om 08:00 in de ochtendquote:Op maandag 24 juni 2013 22:22 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Denk de ISO wat te laag? Weet niet hoe het weer bij jou was maar hier was het knudde vandaag
Oke je kunt het allicht proberen.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 21:17 schreef Clayton1 het volgende:
[..]
Het weer viel mee, gewoon licht buiten om 08:00 in de ochtend
Ga het meteen proberen, nu is het nog licht buiten.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 21:20 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Oke je kunt het allicht proberen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |