quote:"Hallo meisje (ik denk niet ouder dan 16) op de Grote Markt in Groningen omstreeks 00:30 op 30 april 2013.
Jij; Te zwaar opgemaakt (niet eens oranje) met sletterig witblond haar en met zeer weinig oranje kleren aan (wel veel zwart), hebt mij; Keurige 25 jarige jongen in een wit overhemd met oranje vlinderstrik, cognac kleurige schoenen en windblocker aan, in het kruis gegrepen op de Grote Markt aan de kant van de Drie Gezusters.
Toen je mij in het kruis greep voelde ik geen enkele vorm van affectie voor jou, omdat ik gelukkig getrouwd ben ik dit soort praktijken ronduit asociaal vind.
Ik besefte op dat moment dat je waarschijnlijk dronken was en waarschijnlijk Jezus (onze verlosser) nog niet ontmoet hebt en daarom draaide ik mij om en gaf jou een boze blik met een opgetrokken schouders gebaar (dit heet non verbale communicatie).
Ik liep verder en heb er over nagedacht wat ik eigenlijk had moeten doen, maar dit was de beste beslissing i.p.v. jouw vingers breken, omdat dit simpelweg niet in mijn aard ligt en ik een leuke avond wilde hebben.
Geachte kruisgrijper; Ik vergeef je, want je wist niet beter.... Bij deze ook het verzoek je te gedragen en niet aan iemands edele delen te zitten de volgende keer.
Met vergevende groet,
Henk, Leeuwarden"
Na de meet het bed in? Is goed.quote:Op maandag 10 juni 2013 17:18 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Waarom niet?
[..]
Na de meet dan maar?
Nee, ik wil niet zo snel, we doen het langzaam, na de film maak ik pas zo'n keuze. Heb je al een film in gedachte?quote:Op maandag 10 juni 2013 17:20 schreef Etsu het volgende:
[..]
Na de meet het bed in? Is goed.
Zie, het is me weer gelukt.
Een romantische film natuurlijk. Jij mag kiezen, alles om jou gerust te stellen.quote:Op maandag 10 juni 2013 17:21 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Nee, ik wil niet zo snel, we doen het langzaam, na de film maak ik pas zo'n keuze. Heb je al een film in gedachte?
Ja dat was een foto van tijdje geleden, toen was het warm, nu heb ik wel gwn kleren aan.quote:
wat is dat voor kutsmoesquote:Op maandag 10 juni 2013 17:24 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Ja dat was een foto van tijdje geleden, toen was het warm, nu heb ik wel gwn kleren aan.
Pardon?quote:
Ja leuk, weekend waarin ik lekker voor de andere deel van de toetsweek kan lerenquote:Op maandag 10 juni 2013 17:24 schreef xcachet het volgende:
[..]
Stay strong bro, weekend is coming soon
Wat speel je zoalquote:Op maandag 10 juni 2013 17:24 schreef xcachet het volgende:
[..]
haha niet stiekem hoor. Ik game af en toe
quote:Op maandag 10 juni 2013 17:25 schreef Etsu het volgende:
[..]
Pardon?
WIE heeft VA ontmoet?
WIE heeft VA ice tea gegeven?
WIE heeft mijn koelkast aangeraakt en gezien?
WIE heeft met VA 2 peukjes gerookt?
IK.
blijf van 'm af.
nou en ik ga lekker met hem naar de biosquote:Op maandag 10 juni 2013 17:25 schreef Etsu het volgende:
[..]
Pardon?
WIE heeft VA ontmoet?
WIE heeft VA ice tea gegeven?
WIE heeft mijn koelkast aangeraakt en gezien?
WIE heeft met VA 2 peukjes gerookt?
IK.
blijf van 'm af.
De koelkast moet het hoogtepunt geweest zijnquote:Op maandag 10 juni 2013 17:25 schreef Etsu het volgende:
[..]
Pardon?
WIE heeft VA ontmoet?
WIE heeft VA ice tea gegeven?
WIE heeft mijn koelkast aangeraakt en gezien?
WIE heeft met VA 2 peukjes gerookt?
IK.
blijf van 'm af.
Alles wat ik vandaag heb gedaan met VA > naar de bios met VA.quote:Op maandag 10 juni 2013 17:25 schreef zwerty het volgende:
[..]
nou en ik ga lekker met hem naar de bios
quote:Op maandag 10 juni 2013 17:26 schreef Etsu het volgende:
[..]
Alles wat ik vandaag heb gedaan met VA > naar de bios met VA.
race games, want in cod etc. ben ik echt een drama haha. Et toi?quote:
stuur foto met klerenquote:Op maandag 10 juni 2013 17:25 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Is geen smoes, is gewoon de waarheid.
Hij heeft de batterijen gezien + aangeraakt!quote:Op maandag 10 juni 2013 17:25 schreef nodig het volgende:
[..]
De koelkast moet het hoogtepunt geweest zijn![]()
![]()
dat is gelijk heel andersquote:Op maandag 10 juni 2013 17:28 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Deze is nog wat ouder, hier had ik nog haar.
http://puu.sh/3cAG9.jpg
jij hebt slechte invloed op hemquote:Op maandag 10 juni 2013 17:28 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik krijg alles voor elkaar met m'n charmes hè.
volgens mij hebben wij hetzelfde bedquote:Op maandag 10 juni 2013 17:28 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Deze is nog wat ouder, hier had ik nog haar.
http://puu.sh/3cAG9.jpg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |