quote:Op vrijdag 31 mei 2013 12:07 schreef Theoden het volgende:
De Turkse oproerpolitie heeft vrijdagochtend een einde gemaakt aan een protestactie in een park in Istanbul tegen het kappen van bomen.
Enkele honderden betogers voerden al vier dagen actie tegen de door de overheid geplande renovatie van het centrale Taksim-plein. De actievoerders willen dat het bij het plein behorende Gezi-park behouden blijft en er geen bomen worden gekapt.
De politie zette traangas in en maakte ook gebruik van het waterkanon om de betogers uiteen te drijven. Een onbekend aantal demonstranten raakte gewond toen zij, achtervolgd door de politie, over een muur wilden klimmen en deze onder hun gewicht instortte. Dat heeft het persbureau Dogan gemeld.
En dan te bedenken dat het allemaal heel vredig begon...quote:Dit kan nog wel eens flinke gevolgen gaan hebben. Er is namelijk nog steeds geen einde gemaakt en er gaan steeds meer mensen de straat op. Morgen zullen er in alle grote steden grote protesten plaatsvinden.
Goed dat de politie de kemphanen uitelkaar houdt toch?quote:Op zondag 9 juni 2013 20:42 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende: [..] Çapulcular.
Omdat pro-regering demonstranten de mensen uit Akkapi wilde aanvallen, heeft de politie de wegen geblokkeerd.
De akpciler hebben de çapulcular (ik hou van dit woordquote:Op zondag 9 juni 2013 20:44 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Goed dat de politie de kemphanen uitelkaar houdt toch?
We worden geboren met trots.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:47 schreef UpsideDown het volgende:
Het valt me vaak op dat veel Turken vrij nationalistisch zijn ingesteld. 'ons land, ons vlag, ons volk, etc'
Hoe komt dit?
Wat nog raarder is, sommige schijnen Erdogan zowat erger te vinden dan Assadquote:Op zondag 9 juni 2013 20:43 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Komt omdat ik al die turkjes - op ISMFOF na dan- allemaal moet onderwijzen.
Door de vader der Turken1quote:Op zondag 9 juni 2013 20:47 schreef UpsideDown het volgende:
Het valt me vaak op dat veel Turken vrij nationalistisch zijn ingesteld. 'ons land, ons vlag, ons volk, etc'
Hoe komt dit?
Jezus, ga een boek lezen of zo.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:47 schreef UpsideDown het volgende:
Het valt me vaak op dat veel Turken vrij nationalistisch zijn ingesteld. 'ons land, ons vlag, ons volk, etc'
Hoe komt dit?
Het idee dat iedereen de Turken heeft verraden, Griek, Armeen, Koerd, Arabier etc.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:47 schreef UpsideDown het volgende:
Het valt me vaak op dat veel Turken vrij nationalistisch zijn ingesteld. 'ons land, ons vlag, ons volk, etc'
Hoe komt dit?
Vooral jij Trigger!quote:Op zondag 9 juni 2013 20:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het idee dat iedereen de Turken heeft verraden, Griek, Armeen, Koerd, Arabier etc.
Te ziek voor woorden idd, beetje officieel standpunt van de CHP, grootste oppositie partij van Turkije.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:48 schreef Che_ het volgende:
[..]
Wat nog raarder is, sommige schijnen Erdogan zowat erger te vinden dan Assad. Of zijn zelfs pro-Assad.
Ja, dat is wel een handicap, ja.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:48 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
We worden geboren met trots.
Het gaat hier toch om een Minister President die in de rol zit dat hij 100% van de bevolking moet dienen en als er problemen zijn deze in dialoog moet oplossen. Waarom is er een notabene door hem georganiseerde Akp demonstratie? Waarom zit de minister president in een crisis ineens in een partijkamp ipv boven de partijen te staan.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:38 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Nou ja, ik kan jou een harteloze eikel noemen of bewonderingswaardig, meer dan wat je zegt, hangt er ook vanaf waarom / waarop je het zegt, niet? Dus op welke / wiens vragen heeft hij zodanig gereageerd?
ataturkquote:Op zondag 9 juni 2013 20:47 schreef UpsideDown het volgende:
Het valt me vaak op dat veel Turken vrij nationalistisch zijn ingesteld. 'ons land, ons vlag, ons volk, etc'
Hoe komt dit?
Indoctrinatie zul je bedoelen.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:48 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
We worden geboren met trots.
Waarom zijn sommige Turken meer voor Assad dan Erdogan, hun eigen premier? Het is blijkbaar niet overal zoals het hoort he?quote:Op zondag 9 juni 2013 20:49 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Het gaat hier toch om een Minister President die in de rol zit dat hij 100% van de bevolking moet dienen en als er problemen zijn deze in dialoog moet oplossen. Waarom is er een Akp demonstratie? Waarom zit de minister president in een crisis ineens in een partijkamp ipv boven de partijen te staan.
Het Ataturk-tijdperk is toch verleden tijd? Andere landen grijpen toch ook niet steeds terug naar hun vroegere leiders.quote:
En moet je nagaan wat Assad doet met vrouwen en kinderen. En die demonstranten vinden de manier waarop Erdogan de situatie met Assad afhandelde niet goedquote:Op zondag 9 juni 2013 20:49 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Te ziek voor woorden idd, beetje officieel standpunt van de CHP, grootste oppositie partij van Turkije.
Een van de grootste Anatolische folklore helden is toch ook gewoon een Arabier, Battal Gazi.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:50 schreef De_Guidance het volgende:
Arabische pro-Ataturk Turken zijn sowieso leuk. Gewoon een interessant fenomeen.
Omdat deze ministerpresident niet tegen zijn verlies kan.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:49 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Het gaat hier toch om een Minister President die in de rol zit dat hij 100% van de bevolking moet dienen en als er problemen zijn deze in dialoog moet oplossen. Waarom is er een notabene door hem georganiseerde Akp demonstratie? Waarom zit de minister president in een crisis ineens in een partijkamp ipv boven de partijen te staan.
Allemaal Ottomanen.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:51 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Een van de grootste Anatolische folklore helden is toch ook gewoon een Arabier, Battal Gazi.
Of je nou tegen of voor Erdogan bent, analisten van beiden kampen zeggen dat Erdogan hier nog sterker uit gaat komen.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:51 schreef Che_ het volgende:
[..]
En moet je nagaan wat Assad doet met vrouwen en kinderen. En die demonstranten vinden de manier waarop Erdogan de situatie met Assad afhandelde niet goed.
Dit soort gasten moeten nooit aan de macht komen. Inshallah blijft AKP nog lang regeren in Turkije.
Kind ga buiten spelenquote:Op zondag 9 juni 2013 20:52 schreef HiZ het volgende:
[..]
Omdat deze ministerpresident niet tegen zijn verlies kan.
Hij is gewoon een symbool. Beetje de George Washington of Willem van Oranje van Turkije.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:51 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Het Ataturk-tijdperk is toch verleden tijd? Andere landen grijpen toch ook niet steeds terug naar hun vroegere leiders.
Meng Assad niet in dit topic, Syrië is een heel ander verhaal. Syrië strijdt tegen terroristen, Erdogan tegen het normale, onbewapende, volk! De wahabis en salafis in Syrie worden bewapend en gesteund door het westen en Arabische landen. Dit kan je niet vergelijken.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:51 schreef Che_ het volgende:
[..]
En moet je nagaan wat Assad doet met vrouwen en kinderen. En die demonstranten vinden de manier waarop Erdogan de situatie met Assad afhandelde niet goed.
Dit soort gasten moeten nooit aan de macht komen. Inshallah blijft AKP nog lang regeren in Turkije.
Waarom geen antwoord?quote:Op zondag 9 juni 2013 20:50 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Waarom zijn sommige Turken meer voor Assad dan Erdogan, hun eigen premier? Het is blijkbaar niet overal zoals het hoort he?
De enige manier waarop Erdogan hieruit nog sterker naar voren kan komen is de partijregels radicaal herschrijven zodat hij nog aan mag blijven als partijleider. Hij kan dan ministerpresident blijven ALS hij zijn toon een beetje matigt en de economie meewerkt.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:52 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Of je nou tegen of voor Erdogan bent, analisten van beiden kampen zeggen dat Erdogan hier nog sterker uit gaat komen.
Dat zaken niet worden benaderd zoals ze behoren te zijn was eigenlijk antwoord op je vraag, zo had het wel gemoeten, maar is het niet.quote:
Ottomaanse rijk bestond toen nog niet eens vriend.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:54 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Tanzimat vriend. Alle Ottomanen zijn gelijk ongeacht afkomst/religie/geaardheid.
Ja, want standpunten van demonstranten mogen niet genoemd worden, alleen van AKPquote:Op zondag 9 juni 2013 20:54 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Meng Assad niet in dit topic, Syrië is een heel ander verhaal.
Wow, echt wow.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:54 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Syrië strijdt tegen terroristen,
Dus? we Ottomaniseren hem gewoon met terugwerkende kracht.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:55 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ottomaanse rijk bestond toen nog niet eens vriend.
Zou het wel geweldig vinden als hij nu aftreed en hij weer 50%+ stemmen krijgt.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:55 schreef HiZ het volgende:
[..]
De enige manier waarop Erdogan hieruit nog sterker naar voren kan komen is de partijregels radicaal herschrijven zodat hij nog aan mag blijven als partijleider. Hij kan dan ministerpresident blijven ALS hij zijn toon een beetje matigt en de economie meewerkt.
Het enige Syrië-gerelateerd standpunt van enkele demonstranten is dat erdogan op moet houden met het steunen van de terroristen in Syrie.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:56 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ja, want standpunten van demonstranten mogen niet genoemd worden, alleen van AKP
[..]
Wow, echt wow.
Uhuh, ga je dat ook met Fatih Urek, Bulent Ersoy, Huysuz Virjin en Aydin doen?quote:Op zondag 9 juni 2013 20:56 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Dus? we Ottomaniseren hem gewoon met terugwerkende kracht.
Ja.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:57 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Uhuh, ga je dat ook met Fatih Urek, Bulent Ersoy, Huysuz Virjin en Aydin doen?
Als hij aftreedt mag hij niet meer terugkomen als partijleider volgens de AKP reglementen.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:57 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zou het wel geweldig vinden als hij nu aftreed en hij weer 50%+ stemmen krijgt.
Omdat ze tegen Islamisten zijn (erdogan is er een van), voor seculiere overheid met nationalistische inslag (assad een van) en ze zien nu alleen "haatbaarden" gesteund door Qatar en Amerika tegen een land strijden dat anti-Israel is en aan de kant van Hamas/iran/hizbullah staat....quote:
Als premier ja, gewoon een marionet installeren. Man achter de man is niets nieuws in Turkije, Erdogan zal ook niet de laatste zijn.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:00 schreef HiZ het volgende:
[..]
Als hij aftreedt mag hij niet meer terugkomen als partijleider volgens de AKP reglementen.
Of je hebt een totaal scheef beeld van wat er in Syrie gebeurt, of je bent ontzettend onmenselijk richting de mensen in Syrië.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:57 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Het enige Syrië-gerelateerd standpunt van enkele demonstranten is dat erdogan op moet houden met het steunen van de terroristen in Syrie.
Ja, terroristen, ja.
Nee, er is geen wettelijke regel tegen een nieuw premierschap. Er is een partijregel tegen een nieuw leiderschap. En zoals trouwens de partijregels in Turkije sowieso in elkaar zitten is elke partijleider de alleenheerser in het huis. Als Erdogan weg is, dan gaat zijn opvolger echt niet toestaan dat hij over zijn graf heenregeert.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:02 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Als premier ja, gewoon een marionet installeren. Man achter de man is niets nieuws in Turkije, Erdogan zal ook niet de laatste zijn.
Er is echt veel mis met de interne partijdemocratie in Turkije.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:07 schreef HiZ het volgende:
[..]
Nee, er is geen wettelijke regel tegen een nieuw premierschap. Er is een partijregel tegen een nieuw leiderschap. En zoals trouwens de partijregels in Turkije sowieso in elkaar zitten is elke partijleider de alleenheerser in het huis. Als Erdogan weg is, dan gaat zijn opvolger echt niet toestaan dat hij over zijn graf heenregeert.
Het hangt er niet af van dat jij denkt dat die persoon dat die persoon dat niet zal accepteren, hangt er vanaf hoe close die man en Erdogan zijn, als het al gebeuren zal.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:07 schreef HiZ het volgende:
[..]
Nee, er is geen wettelijke regel tegen een nieuw premierschap. Er is een partijregel tegen een nieuw leiderschap. En zoals trouwens de partijregels in Turkije sowieso in elkaar zitten is elke partijleider de alleenheerser in het huis. Als Erdogan weg is, dan gaat zijn opvolger echt niet toestaan dat hij over zijn graf heenregeert.
De politie maakt fouten, mensenrechten worden geschonden (zie amnesty international rapport) en de leiding is verantwoordelijk voor t politie apparaat, maar gooit nog wat extra paragrafen in het rapport ipv deze te onderzoeken en op te lossen. Het is niet eens zo heel moeilijk. De leiding als in de paraplu die een Minister President en de regering zou moeten zijn is er nu simpelweg niet, de leiding is in het kleinere kamp gestapt en bestrijdt nu de grotere groep burgers die begrip wilden en inmiddels verandering eisen omdat ze t begrip niet krijgen. De brand wordt niet geblust omdat er ook een persoonlijk ego in de weg zit en intern lijkt het bij de partij te gaan borrelen.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:55 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dat zaken niet worden benaderd zoals ze behoren te zijn was eigenlijk antwoord op je vraag, zo had het wel gemoeten, maar is het niet.
Erdogan heeft nadat de nieuwe partijleider is gekozen gewoon niks meer in te brengen. Zijn opvolger kan naar believen zijn eigen mensen op strategische plekken plaatsen. Als jij denkt dat het anders zal gaan begrijp je weinig van de manier hoe partijen in Turkije functioneren.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:08 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het hangt er niet af van dat jij denkt dat die persoon dat die persoon dat niet zal accepteren, hangt er vanaf hoe close die man en Erdogan zijn, als het al gebeuren zal.
Ik wil nog wel eens mijn mensenrechten niet geschonden worden als ik politiewagens bekogel en winkels en straten ga slopen, vraag me af in welk dat land dat anders zou aangepakt worden. Er wordt teveel over een hoop gegooid, je hebt onder de protesters, alcoholisten, milleuliefhebbers, democraten, liberalen, socialisten, nationalisten, ex-Erdogan aanhangers, er is geen homogeen groep met collectieve idealen zonder dan dat Erdogan weg moet en of moet tomen op basis van Vul-maar-in.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:08 schreef Beathoven het volgende:
[..]
De politie maakt fouten, mensenrechten worden geschonden (zie amnesty international rapport) en de leiding is verantwoordelijk voor t politie apparaat, maar gooit nog wat extra paragrafen in het rapport ipv deze te onderzoeken en op te lossen. Het is niet eens zo heel moeilijk. De leiding als in de paraplu die een Minister President en de regering zou moeten zijn is er nu simpelweg niet, de leiding is in het kleinere kamp gestapt en bestrijdt nu de grotere groep burgers die begrip wilden en inmiddels verandering eisen omdat ze t begrip niet krijgen.
Het is lastig anti-Assad te zijn soms.quote:Op zondag 9 juni 2013 20:48 schreef Che_ het volgende:
[..]
Wat nog raarder is, sommige schijnen Erdogan zowat erger te vinden dan Assad. Of zijn zelfs pro-Assad.
Ik niet, of jij niet uiteraard. Want Erbakan had ook echt totaal niets meer te zeggen over de opvolgers van Refah achter de schermen nadat hij een lifetime verbod kreeg op politiek, gast, zet je zelf niet herhaaldelijk voor schut.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:10 schreef HiZ het volgende:
[..]
Erdogan heeft nadat de nieuwe partijleider is gekozen gewoon niks meer in te brengen. Zijn opvolger kan naar believen zijn eigen mensen op strategische plekken plaatsen. Als jij denkt dat het anders zal gaan begrijp je weinig van de manier hoe partijen in Turkije functioneren.
Sen salakmisin? Srs he. Heb jij nog IQ in dat hoofd van jou?quote:Op zondag 9 juni 2013 21:03 schreef Che_ het volgende:
[..]
Of je hebt een totaal scheef beeld van wat er in Syrie gebeurt, of je bent ontzettend onmenselijk richting de mensen in Syrië.
Of zou het toch zijn door de overeenkomsten van jouw afkomst en die van Assad?
Hoe dan ook, echt schokkend hoe je in feite de gruweldaden probeert 'goed te praten'
Hoe dan ook, laten we deze discussie laten voor wat het is... anders krijg ik echt een verkeerde beeld van bepaalde groep mensen.
quote:Op zondag 9 juni 2013 21:16 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Sen salakmisin? Srs he. Heb jij nog IQ in dat hoofd van jou?
Ambi, bosverrrr. Cahil oldugu simdi tam belli oldu, verdoe je tijd er niet aan. Sowieso gaat het hier over Turkije, niet over Syrie.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:16 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Sen salakmisin? Srs he. Heb jij nog IQ in dat hoofd van jou?
Ik relativeer (en verblijd) de gedachten/emoties nav dergelijke uitspraken in me met het feit dat die mensen waarschijnlijk niet veel beelden hebben gezien of kennis van wat er zich afspeelt.quote:
Daar ben ik Turk voor, Angarali.quote:
Her boka moet hij weer Alevieten over een kam scheren.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:18 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Ambi, bosverrrr. Cahil oldugu simdi tam belli oldu, verdoe je tijd er niet aan. Sowieso gaat het hier over Turkije, niet over Syrie.
Mooi. Neem die salafisten er dan ook bij mee. Die zijn een pot nat met Assad. Alleen had Assad nog het fatsoen zijn mensen niet met een botte mes te onthoofden.quote:
Stukje trots hier.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:04 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Ik ga niet eens meer op jou in, maat.
OT: [ afbeelding ]
Ja toch, een bombardement op een huis van een vriend van mij was nog veel liever inderdaad. Anti Assad maakt je geen Salafist, ik heb het hier over de gemiddelde Arabier die lijd onder beide kampen, als er dan een idioot is die Erdogan vergelijkt met Assad hebben ze geen idee waar ze over lullen.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:22 schreef Ambipur het volgende:
Mooi. Neem die salafisten er dan ook bij mee. Die zijn een pot nat met Assad. Alleen had Assad nog het fatsoen zijn mensen niet met een botte mes te onthoofden.
Er bestaat al zo een man en die staat achter Erdogan. Hij woont toevallig ook nog in de US.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:02 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Als premier ja, gewoon een marionet installeren. Man achter de man is niets nieuws in Turkije, Erdogan zal ook niet de laatste zijn.
En achter Fethullah Gulen de Cia toch en achter de CIA, Mossad en achter de Mossad en achter dat de Bilderberg groep en achter dat Tempeliers toch.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:24 schreef NewMexico het volgende:
Er bestaat al zo een man en die staat achter Erdogan. Hij woont toevallig ook nog in de US.
Ik denk dat JIJ degene bent die er niks van af weet.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:21 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ik relativeer (en verblijd) de gedachten/emoties nav dergelijke uitspraken in me met het feit dat die mensen waarschijnlijk niet veel beelden hebben gezien of kennis van wat er zich afspeelt.
Heb jij familie in Akkapi?quote:Op zondag 9 juni 2013 21:23 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Stukje trots hier.
Memlektimin insani. Salvar'a kurban.
Ja, is ook zo. Maar ik vroeg of je familie hebt wonen in die wijk.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:29 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Dacht dat Akkapi ook bij Adana hoorde.
Nope.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:30 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Ja, is ook zo. Maar ik vroeg of je familie hebt wonen in die wijk.
Hij zegt de laatste dagen zoveel rare dingen dat het me niks zou verbazen. Ik denk dat morgen de TL een flinke klap gaat maken, en de beurs in Istanbul ook.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:30 schreef YazooW het volgende:
Ik lees berichten dat Erdogan gezegd zou hebben dat de mensen beter hun geld van private banken af kunnen halen on het vervolgens op een staatsbank te zetten. Klopt dit of bullshit?
Hmm?quote:Op zondag 9 juni 2013 21:35 schreef xminator het volgende:
Even een vraagje waarom jutten de alevieten iedereen op om te rellen/demonstreren?
Is het een alevieten versus soennieten battle oid
Dat hij samenwerkt met de CIA staat vast, hij zal ook wel banden hebben met Israel, aangezien hij daar niet tegen vijandgezind is en opmerkelijk was zijn uitspraak over de mavi marmara gebeurtenis, waarna erdogan verder zijn mond overhield.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:25 schreef Triggershot het volgende:
[..]
En achter Fethullah Gulen de Cia toch en achter de CIA, Mossad en achter de Mossad en achter dat de Bilderberg groep en achter dat Tempeliers toch.
Kan hij weer huilie huilie doen dat CHP en de westerse wereld aan het provoceren isquote:Op zondag 9 juni 2013 21:35 schreef HiZ het volgende:
[..]
Hij zegt de laatste dagen zoveel rare dingen dat het me niks zou verbazen. Ik denk dat morgen de TL een flinke klap gaat maken, en de beurs in Istanbul ook.
Oke.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:31 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Nope.
Maar veel van mijn oude vrienden en mensen waarmee ik ben opgegroeid komen wel uit Akkappi.
Even een Triggertje gooien:quote:Op zondag 9 juni 2013 21:35 schreef xminator het volgende:
Even een vraagje waarom jutten de alevieten iedereen op om te rellen/demonstreren?
Is het een alevieten versus soennieten battle oid
Het begint met het publiekelijk zichtbaar maken van de onrust. De massa media moet zn werk (kunnen) doen vanaf dag 1 en vrije opinies geven. Linkse media moeten links kunnen schrijven en rechtse media rechts maar met een hang naar t midden van de weegshaal, de realiteit. Als blijkt dat demonstranten zich massaal misdragen kan iedereen dat zien aan de beelden. Als blijkt dat de politie dit doet eveneens. In een ideale situatie is t voor de burger zappen tussen linkse en rechts gekleurde stations en alles wat ertussen zit om de juiste opinie te krijgen.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:14 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik wil nog wel eens mijn mensenrechten niet geschonden worden als ik politiewagens bekogel en winkels en straten ga slopen, vraag me af in welk dat land dat anders zou aangepakt worden.
Zo'n grote groep van diverse groepen geeft aan dat er meer speelt en wellicht wordt er niet naar ze geluisterd.quote:Er wordt teveel over een hoop gegooid, je hebt onder de protesters, alcoholisten, milleuliefhebbers, democraten, liberalen, socialisten, nationalisten, ex-Erdogan aanhangers, er is geen homogeen groep met collectieve idealen zonder dan dat Erdogan weg moet en of moet tomen op basis van Vul-maar-in.
Het gaat niet zozeer om het terugdringen van de politie later in t verhaal. Het gaat erom dat er een lijst gewonden en doden is. Dit is niet een lijst aan de kant van de politie maar aan de kant van de demonstranten met een balans die niet klopt. Er wordt pro actief ipv defensief gehandeld door de politie. Los van het feit dat er onruststokers bijzitten, hoort de politie de situatie te kalmeren. Niets is anders dan bij gewone grote demonstraties. En die foto dat de politie naast stenengooiers staat en ze hun gang laat gaan, dat is de realiteit al voorbij.quote:Heeft de politie excessief veel geweld gebruikt? Ja. Hebben ze dat ook teruggedrongen nadat het volk al opgehitst was, dus te laat? Ja.
Niemand geeft een fok om jouw onderdrukte vooroordelen, ga nu maar weer ontopic.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:38 schreef Che_ het volgende:
Ha, signature.
Jammer, m'n onderdrukte vooroordeel toch bevestigd.
Als je dan toch bezig bent, mag ik er dan ook een voor NewMexico?quote:Op zondag 9 juni 2013 21:38 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Even een Triggertje gooien:
Nee, man. Sorry.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:39 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Als je dan toch bezig bent, mag ik er dan ook een voor NewMexico?
Eentje dan voor iemand die mij een PM stuurt om te discussieren per PMquote:
Een zarGonnetje voor anon dan:quote:Op zondag 9 juni 2013 21:42 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Eentje dan voor iemand die mij een PM stuurt om te discussieren per PM
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 9 juni 2013 21:43 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Een zarGonnetje voor anon dan.
Schreef ik net Trigger? Sorry.Ik bedoelde zG.
Jij bevestigt mijn vooroordeel ook. Had van jou wat beter verwacht X.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:35 schreef xminator het volgende:
Even een vraagje waarom jutten de alevieten iedereen op om te rellen/demonstreren?
Is het een alevieten versus soennieten battle oid
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |