Ja toch, een bombardement op een huis van een vriend van mij was nog veel liever inderdaad. Anti Assad maakt je geen Salafist, ik heb het hier over de gemiddelde Arabier die lijd onder beide kampen, als er dan een idioot is die Erdogan vergelijkt met Assad hebben ze geen idee waar ze over lullen.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:22 schreef Ambipur het volgende:
Mooi. Neem die salafisten er dan ook bij mee. Die zijn een pot nat met Assad. Alleen had Assad nog het fatsoen zijn mensen niet met een botte mes te onthoofden.
Er bestaat al zo een man en die staat achter Erdogan. Hij woont toevallig ook nog in de US.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:02 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Als premier ja, gewoon een marionet installeren. Man achter de man is niets nieuws in Turkije, Erdogan zal ook niet de laatste zijn.
En achter Fethullah Gulen de Cia toch en achter de CIA, Mossad en achter de Mossad en achter dat de Bilderberg groep en achter dat Tempeliers toch.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:24 schreef NewMexico het volgende:
Er bestaat al zo een man en die staat achter Erdogan. Hij woont toevallig ook nog in de US.
Ik denk dat JIJ degene bent die er niks van af weet.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:21 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ik relativeer (en verblijd) de gedachten/emoties nav dergelijke uitspraken in me met het feit dat die mensen waarschijnlijk niet veel beelden hebben gezien of kennis van wat er zich afspeelt.
Heb jij familie in Akkapi?quote:Op zondag 9 juni 2013 21:23 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Stukje trots hier.
Memlektimin insani. Salvar'a kurban.
Ja, is ook zo. Maar ik vroeg of je familie hebt wonen in die wijk.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:29 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Dacht dat Akkapi ook bij Adana hoorde.
Nope.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:30 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Ja, is ook zo. Maar ik vroeg of je familie hebt wonen in die wijk.
Hij zegt de laatste dagen zoveel rare dingen dat het me niks zou verbazen. Ik denk dat morgen de TL een flinke klap gaat maken, en de beurs in Istanbul ook.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:30 schreef YazooW het volgende:
Ik lees berichten dat Erdogan gezegd zou hebben dat de mensen beter hun geld van private banken af kunnen halen on het vervolgens op een staatsbank te zetten. Klopt dit of bullshit?
Hmm?quote:Op zondag 9 juni 2013 21:35 schreef xminator het volgende:
Even een vraagje waarom jutten de alevieten iedereen op om te rellen/demonstreren?
Is het een alevieten versus soennieten battle oid
Dat hij samenwerkt met de CIA staat vast, hij zal ook wel banden hebben met Israel, aangezien hij daar niet tegen vijandgezind is en opmerkelijk was zijn uitspraak over de mavi marmara gebeurtenis, waarna erdogan verder zijn mond overhield.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:25 schreef Triggershot het volgende:
[..]
En achter Fethullah Gulen de Cia toch en achter de CIA, Mossad en achter de Mossad en achter dat de Bilderberg groep en achter dat Tempeliers toch.
Kan hij weer huilie huilie doen dat CHP en de westerse wereld aan het provoceren isquote:Op zondag 9 juni 2013 21:35 schreef HiZ het volgende:
[..]
Hij zegt de laatste dagen zoveel rare dingen dat het me niks zou verbazen. Ik denk dat morgen de TL een flinke klap gaat maken, en de beurs in Istanbul ook.
Oke.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:31 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Nope.
Maar veel van mijn oude vrienden en mensen waarmee ik ben opgegroeid komen wel uit Akkappi.
Even een Triggertje gooien:quote:Op zondag 9 juni 2013 21:35 schreef xminator het volgende:
Even een vraagje waarom jutten de alevieten iedereen op om te rellen/demonstreren?
Is het een alevieten versus soennieten battle oid
Het begint met het publiekelijk zichtbaar maken van de onrust. De massa media moet zn werk (kunnen) doen vanaf dag 1 en vrije opinies geven. Linkse media moeten links kunnen schrijven en rechtse media rechts maar met een hang naar t midden van de weegshaal, de realiteit. Als blijkt dat demonstranten zich massaal misdragen kan iedereen dat zien aan de beelden. Als blijkt dat de politie dit doet eveneens. In een ideale situatie is t voor de burger zappen tussen linkse en rechts gekleurde stations en alles wat ertussen zit om de juiste opinie te krijgen.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:14 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik wil nog wel eens mijn mensenrechten niet geschonden worden als ik politiewagens bekogel en winkels en straten ga slopen, vraag me af in welk dat land dat anders zou aangepakt worden.
Zo'n grote groep van diverse groepen geeft aan dat er meer speelt en wellicht wordt er niet naar ze geluisterd.quote:Er wordt teveel over een hoop gegooid, je hebt onder de protesters, alcoholisten, milleuliefhebbers, democraten, liberalen, socialisten, nationalisten, ex-Erdogan aanhangers, er is geen homogeen groep met collectieve idealen zonder dan dat Erdogan weg moet en of moet tomen op basis van Vul-maar-in.
Het gaat niet zozeer om het terugdringen van de politie later in t verhaal. Het gaat erom dat er een lijst gewonden en doden is. Dit is niet een lijst aan de kant van de politie maar aan de kant van de demonstranten met een balans die niet klopt. Er wordt pro actief ipv defensief gehandeld door de politie. Los van het feit dat er onruststokers bijzitten, hoort de politie de situatie te kalmeren. Niets is anders dan bij gewone grote demonstraties. En die foto dat de politie naast stenengooiers staat en ze hun gang laat gaan, dat is de realiteit al voorbij.quote:Heeft de politie excessief veel geweld gebruikt? Ja. Hebben ze dat ook teruggedrongen nadat het volk al opgehitst was, dus te laat? Ja.
Niemand geeft een fok om jouw onderdrukte vooroordelen, ga nu maar weer ontopic.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:38 schreef Che_ het volgende:
Ha, signature.
Jammer, m'n onderdrukte vooroordeel toch bevestigd.
Als je dan toch bezig bent, mag ik er dan ook een voor NewMexico?quote:Op zondag 9 juni 2013 21:38 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Even een Triggertje gooien:
Nee, man. Sorry.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:39 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Als je dan toch bezig bent, mag ik er dan ook een voor NewMexico?
Eentje dan voor iemand die mij een PM stuurt om te discussieren per PMquote:
Een zarGonnetje voor anon dan:quote:Op zondag 9 juni 2013 21:42 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Eentje dan voor iemand die mij een PM stuurt om te discussieren per PM
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 9 juni 2013 21:43 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Een zarGonnetje voor anon dan.
Schreef ik net Trigger? Sorry.Ik bedoelde zG.
Jij bevestigt mijn vooroordeel ook. Had van jou wat beter verwacht X.quote:Op zondag 9 juni 2013 21:35 schreef xminator het volgende:
Even een vraagje waarom jutten de alevieten iedereen op om te rellen/demonstreren?
Is het een alevieten versus soennieten battle oid
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |