Nou, in alle eerlijkheid. Ik zou eerst zo`n cursus doen bij Wolf. máár om te bepalen of dit ook echt wel haalbaar is voor je laten ze je een intake doen van 100 minuten.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:34 schreef starla het volgende:
[..]
Waarom gewoon niet zo'n ANWB-cursus? Ik had binnen 6 weken m'n rijbewijs.
Je bent keihard in je reet geneukt, Braddie.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:37 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nou, in alle eerlijkheid. Ik zou eerst zo`n cursus doen bij Wolf. máár om te bepalen of dit ook echt wel haalbaar is voor je laten ze je een intake doen van 100 minuten.
Hier uit bleek dat ik hier niet zeker genoeg in het verkeer voor was om het in 10 dagen te halen... dus ze hebben mij een compact cursus aangeraden, en m`n instructeur zei ook heel eerlijk " Ja, Braddie.. je kan beter zo`n compact cursus doen, heb je slagings garantie, en her examens en dat heb je bij een 10 daagse cursus niet "
Ja, het kwam er op neer dat ik 4 uur per dag in de auto moest zitten, en dat ik dan al mocht afrijden.. Nou, ik wist van mezelf al dat ik dat nooit zou halen, m`n voertuigbeheersing is pas sinds 2 weken echt *goed*quote:Op zondag 9 juni 2013 23:40 schreef starla het volgende:
10 dagen lijkt me ook wel erg kort.
Ik betaalde 2000¤ toentertijd voor 6 weken intensief lessen + theorie + examen + evt. herexamen.
Zal nu wel duurder zijn.
Op een verlaten terrein rij ik zo nu en dan al rond. Niet heel veel, maar ik probeer er ook sowieso voor te zorgen dat ik mezelf niks verkeerds aanleer, gewoon rijden zoals m`n instructeur dat wilt.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:47 schreef starla het volgende:
Hoeveel ben je tot nog toe al kwijt dan?
En ga gewoon op verlaten terrein rondrijden. Je examen valt en staat bij VEILIGHEID, niet bij voertuigbeheersing.
Liet uit zenuwen ook de auto afslaan tijdens het examen, boeide de examinator geen reet.
De meeste koeriersdiensten zitten niet echt te wachten op mensen die net hun rijbewijs hebben en vragen minimaal 1-2 jaar rijervaring.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:30 schreef Braddie het volgende:
[..]
Komt goed, als ik m`n rijbewijs heb dan ga ik aan de bak als koerier en dump ik m`n uitkering.
M`n instructeur zei dat ondanks dat ik nog niet fantastisch inzicht heb ik nu ik 4x per week 2 uur les over 1 maand toch wel klaar ben voor het examen (Dan heb ik er nog 30 uur extra opzitten)
Hij denkt dat het wel goed komt binnen die 30 uur, omdat ik in de laatste 10 les uur heel veel verbetering liet zien, ondanks dat ik hem af en toe nog laat afslaan.
Even een kleine correctie: Wij betalen vrij veel. jij houdt gewoon je hand op voor de uitkering.quote:Ik betaal nu vrij veel, maar het maakt me niet uit hoe lang ik er over doe, als ik hem uiteindelijk maar heb
Dankjewel.quote:Op maandag 10 juni 2013 00:57 schreef gelepino het volgende:
Ik meen trouwens oprecht dat ik hoop dat je je rijbewijs haalt Braddie en gun het je ook van harte. Niet alleen is het goed voor je zelfvertrouwen, maar ook vergroot het je wereld. Een baan als koerier of taxichauffeur is ook zo'n slecht idee nog niet denk ik. Je zult zien dat je dan veel nieuwe mensen leert kennen en je wereld flink verandert als je omgaat met mensen met een baan.
Probeer wat meer na te denken voor je iets post op een forum en dan komt het allemaal best goed.
Ik betaal liever z'n rijlessen dan alle ziektekosten van mensen die hij omver gaat rijden.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:21 schreef gelepino het volgende:
[..]
Ergens hoop ik dat je snel slaagt, want dan hoeven wij werkende mensen jouw rijbewijs niet meer te betalen. Je hebt immers keihard belooft meteen na het halen van je rijbewijs je wajong eruit te schoppen en eigenlijk weet ik nu al dat je die belofte niet gaat houden.
Aan de andere kant heb je een hele domme rijinstructeur als hij het nu al heeft over wanneer je examen kunt doen. Een verstandige rijinstructeur laat je pas afrijden als je het allemaal ook goed beheerst. Wat ik zo lees is dat nog lang niet het geval.
Is dat truttenkarretje van je overigens wel berekend op zoveel gewicht? Bij van 0 tot 100 in 18 seconden is waarschijnlijk geen rekening gehouden met het enorme gewicht wat er extra bij komt als jij plaats neemt in die auto.
Dat heb je natuurlijk ook wel een beetje over jezelf afgeroepen. Je hebt die foto's en al die informatie over je toch echt zelf ooit op het internet gekwakt.quote:Dingen op het forum gooien, sja.. weetje, je denkt toch dat het anoniem is om de een of andere reden (dat is het natuurlijk ook wel, deels... Maar sommige users die plaatsen toch foto`s van je, en zoeken echt alles uit van je..)
Lolquote:Op maandag 10 juni 2013 12:11 schreef gelepino het volgende:
[..]
Dat heb je natuurlijk ook wel een beetje over jezelf afgeroepen. Je hebt die foto's en al die informatie over je toch echt zelf ooit op het internet gekwakt.
Overigens maak je zelf ook regelmatig de fout gegevens van anderen openbaar te maken en zelfs argeloze kassameisjes te fotograferen en op het internet te zetten. Een beetje de pot verwijt de ketel dus.
Zou het niet slimmer zijn gewoon helemaal niets meer te posten op internet, twitter, facebook etc. ?
Ben eergister naar Toto geweestquote:Op maandag 10 juni 2013 12:58 schreef Catch22- het volgende:
Three Chords And The Truth.
Kaartje voor Toto nog niet kwijt?
is 150 euro voor dat keyboard niet wat veel?
Nee, dat ga ik niet doenquote:Op maandag 10 juni 2013 12:11 schreef gelepino het volgende:
[..]
Zou het niet slimmer zijn gewoon helemaal niets meer te posten op internet, twitter, facebook etc. ?
Rot gewoon lekker op.quote:Op maandag 10 juni 2013 13:05 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nee, dat ga ik niet doenFacebook is al veel minder, twitter blijft gewoon twitter
en Fok, sja.. wie weet wat ik ga doen
Tja, dat moet je natuurlijk zelf weten, maar ik denk dat een groot deel van je problemen juist veroorzaakt worden door je postgedrag. Om een of andere reden moet je gewoon posten op internet en vaak zonder na te denken of het inhoudelijk nu allemaal wel zo slim is. Het lijkt wel of je aandachtsgeil bent of zo. Door de manier waarop je post krijg je juist die vervelende reacties. Ik denk dat je serieus internet/forum verslaafd bent. Een tijdje niet meer posten lijkt mij een goede zaak, maar je moet het natuurlijk helemaal zelf weten.quote:Nee, dat ga ik niet doen Facebook is al veel minder, twitter blijft gewoon twitter en Fok, sja.. wie weet wat ik ga doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |