Idd. Maar het raadsel is opgelost.quote:
hebbie nog spierpijn?quote:
is alles al over?quote:
Schijnt de zon daar wel?quote:
nee, maar dit soort klussen in de felle zon wil je ook niet.quote:Op zondag 9 juni 2013 11:03 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
Schijnt de zon daar wel?![]()
Hier koud en bewolkt, het is nu 10 graden
quote:
quote:
Ik heb zelf ook een uitkering, al 4 jaar nu... ben afgekeurd voor m`n ogen, toch vond ik het raar en heb aan het begin van dit jaar even na laten kijken hoe en wat (Ik heb/had een oogafwijking, Nystagmus) Nou, ze hebben mij verteld " De Nystagmus doet zich niet meer voor, in het dossier staat inderdaad dat u het gehad heeft, maar het is zo goed als verdwenen"quote:Op zaterdag 8 juni 2013 10:28 schreef Paladijn het volgende:
Overigens, niet om een discussie op te starten, maar ik kan me voorstellen dat Lexxx met zijn inkomsten keuzes maakt waar hij het aan besteed. Zolang iemand met een uitkering probeert daar uit te komen door werk te vinden of zichzelf nuttig maakt voor deze maatschappij heb ik daar als werkende geen problemen mee en zie ik dat juist als een van de verworvenheden in onze maatschappij. Ik heb wel problemen met mensen die geen flikker uitvoeren of van mening zijn dat ze er recht op hebben en dat er vooral niet minder uitgekeerd mag worden. Het blijft een (tijdelijk) vangnet wat uiteindelijk wel betaald moet worden vanuit de solidariteit van de werkenden.
Ik heb dan ook geen problemen met Lexxx' opmerkingen hier
Mocht je je wel willen ergeren aan uitkeringstrekkers, lees/kijk dit eens
http://marcotm.tweakblogs(...)ner-van-de-dirk.html
Deze man zal waarschijnlijk nooit aan het werk komen...
En om het nog erger te maken: http://www.geenstijl.nl/m(...)lderpinautomaat.html
Dan kun je nu je uitkering ook laten stoppen... Eigenlijk zou iemand deze post naar het UWV moeten sturen.quote:Op zondag 9 juni 2013 13:22 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik heb zelf ook een uitkering, al 4 jaar nu... ben afgekeurd voor m`n ogen, toch vond ik het raar en heb aan het begin van dit jaar even na laten kijken hoe en wat (Ik heb/had een oogafwijking, Nystagmus) Nou, ze hebben mij verteld " De Nystagmus doet zich niet meer voor, in het dossier staat inderdaad dat u het gehad heeft, maar het is zo goed als verdwenen"
Nou is er al een hele discussie ontstaan op Fok omdat ik m`n uitkering nu gebruik voor m`n rijbewijs... Terwijl ik daar ook bij heb gezegd dat "Zodra ik m`n rijbewijs heb, laat ik m`n uitkering stoppen, want ik weet dat ik nu weer gewoon aan de bak kan ondanks wat lichte fysieke probleempjes"
Zijn er geen reguliere herkeuringen bij het UWV?quote:Op zondag 9 juni 2013 14:04 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Dan kun je nu je uitkering ook laten stoppen... Eigenlijk zou iemand deze post naar het UWV moeten sturen.
quote:Op zondag 9 juni 2013 13:15 schreef Paladijn het volgende:
Gefeliciteerd met je vader Dingest, dat is zeker goed nieuws!
Bedankt!quote:Op zondag 9 juni 2013 09:35 schreef Anne het volgende:
Dingest, da's een mooie reden voor een BBQ!
Ik hoop dat wij dat over anderhalve maand ook kunnen doen.
Gefeliciteerd!
eigenlijk zou iemand een 3 letterige, 2de WO- gerelateerde afkorting op je voorhoofd moeten tattoëren.quote:Op zondag 9 juni 2013 14:04 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Dan kun je nu je uitkering ook laten stoppen... Eigenlijk zou iemand deze post naar het UWV moeten sturen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |