Metallica lijkt mij de enige. Iron Maiden krijgt minder poppubliek. Maiden zou denk ik, net als Black Sabbath en misschien ook Slipknot, zo'n 30.000 à 35.000 man krijgen.quote:Op maandag 3 juni 2013 16:52 schreef indiaantje89 het volgende:
Ligt eraan wat er te boeken valt.
Als ze Metallica of Iron Maiden nog kunnen boeken met een leuk voor programma dan kunnen ze ook weer zo de 40.000 bezoekers verwachten.
Maar denk niet dat er veel bands zijn binnen zijn genre die net zoveel bezoekers gaan trekken als Rammstein dit jaar deed.
Pantera maar doen moet dimebag eerst even nederdalen.... Of metallica maar dan moet eerst cliff burton even nederdalen of slayer maar dan moet eerst Jeff hanneman even nederdalenquote:Op maandag 3 juni 2013 16:52 schreef indiaantje89 het volgende:
Ligt eraan wat er te boeken valt.
Als ze Metallica of Iron Maiden nog kunnen boeken met een leuk voor programma dan kunnen ze ook weer zo de 40.000 bezoekers verwachten.
Maar denk niet dat er veel bands zijn binnen zijn genre die net zoveel bezoekers gaan trekken als Rammstein dit jaar deed.
en dan in het voorprogramma Death met een nedergedaalde Chuck Schuldiner en Dio met gedaalde Dioquote:Op maandag 3 juni 2013 17:00 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Pantera maar doen moet dimebag eerst even nederdalen.... Of metallica maar dan moet eerst cliff burton even nederdalen of slayer maar dan moet eerst Jeff hanneman even nederdalen
Ohja randy rhoads helemaal vergetenquote:
Er werd buck dich geschreeuwd met de stem van Richard terwijl die niet in de buurt van een microfoon was, paul keek hem raar aan en probeerde het een beetje te verdoezelen terwijl Richard zijn schouders ophaalde.. Geen idee waarom ze het doen, was tijdens de MiG tour ook alquote:Op maandag 3 juni 2013 16:07 schreef Zon het volgende:
[..]
Hoe zag je dat ze pleebekken? En waarom doen ze dat?
Heerlijk, dat Duitse accent van de zanger van Kreatorquote:
Moet je aan de organisatie vragen, ik copy-paste het alleen maarquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 12:20 schreef Trashcanman het volgende:
Waarom Behemoth in caps en CARCASS niet?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |