Dat dacht ik ook ja toen ik de trial speelde, ideale game voor coopquote:Op vrijdag 7 juni 2013 22:57 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Dat is ie ookWel op de jtag natuurlijk, maar twijfel nog of ik moet kopen. Nogal jammer dat er geen co-op in zit
Ze willen het nog wel gaan doen schijnbaar(als de game goed verkocht ging worden), maar ik zie het niet meer gebeuren.. De volgende game van hun moet een MMO gaan worden, dus zal alle aandacht wel daar naar toe gaanquote:Op zaterdag 8 juni 2013 12:27 schreef Cliffy het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook ja toen ik de trial speelde, ideale game voor coop
wordt wel heel spannend nu...quote:
Wel kut voor je met die telefoonrekening van 500 euroquote:Op zaterdag 8 juni 2013 13:44 schreef Kutmanager het volgende:
Ik zou dus kneiterveel geld krijgen van de Haagse Hogeschool voor mijn bestuursjaar, ware het niet dat een docent gefaald heeft met een cijfer doorvoeren waardoor ik nu een jaar erop moet wachten.
Zo boos.
Gelukkig krijg ik ook nog 800 van de belasting terug en nog 600 in totaal van verscheidene mensen.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 13:47 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Wel kut voor je met die telefoonrekening van 500 euro
Lekker hoorquote:Op zaterdag 8 juni 2013 13:49 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Gelukkig krijg ik ook nog 800 van de belasting terug en nog 600 in totaal van verscheidene mensen.
Zuip je toch wel weer opquote:Op zaterdag 8 juni 2013 13:49 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Gelukkig krijg ik ook nog 800 van de belasting terug en nog 600 in totaal van verscheidene mensen.
Nog meer motor gezeverquote:Op zaterdag 8 juni 2013 13:53 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Moet dat motorrijbewijs toch ergens van betalen.
Dan had je nu ook geen "officiële functie" als ondertitel hierquote:Op zaterdag 8 juni 2013 13:57 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Als ik dat bestuur niet was gaan doen had ik 'm vorig jaar al gehaald.
Of wel. Ben ondertussen ook weer voor een ander bestuur gevraagd.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 13:59 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Dan had je nu ook geen "officiële functie" als ondertitel hier
Populaire boyquote:Op zaterdag 8 juni 2013 14:01 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Of wel. Ben ondertussen ook weer voor een ander bestuur gevraagd.
fixedquote:
Maumau op de hosselmotor ipv de hosselbrommerquote:Op zaterdag 8 juni 2013 13:53 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Moet dat motorrijbewijs toch ergens van betalen.
En dan de motor en alle kleding nogquote:Op zaterdag 8 juni 2013 13:53 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Moet dat motorrijbewijs toch ergens van betalen.
quote:Op zaterdag 8 juni 2013 18:19 schreef badboynova het volgende:
Namens mij wil ik iedereen bedanken voor alle felicitaties aan Daan, hij/zij is er echt heel blij mee.
Verdorie, had me dus toch niet moeten scherenquote:Op zaterdag 8 juni 2013 18:19 schreef badboynova het volgende:
Namens mij wil ik iedereen bedanken voor alle felicitaties aan Daan, hij/zij is er echt heel blij mee.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 8 juni 2013 19:42 schreef Fsmxi het volgende:
[..]
Verdorie, had me dus toch niet moeten scherenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.you crack me up.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |