Vast wel.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 15:58 schreef Happel het volgende:
[..]
Hoe dan? Niemand weet wie het heeft gedaan.
We kijken er met z'n alle ontzettend naar uit.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:01 schreef charmed_angel het volgende:
Ok mijn mening komt later
Ben aan het werk namelijk
Nah, dan zijn het er een of twee, maar ga niet denken dat heel een subforum dat organisatorisch gepland heeft o.i.d. Dat is werkelijk van de zotte.quote:
Dat geloof ik dan ook wel weer. Maar het is toch een beetje een kwestie dat een of meerdere mensen het voor de rest verpest.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:02 schreef Happel het volgende:
[..]
Nah, dan zijn het er een of twee, maar ga niet denken dat heel een subforum dat organisatorisch gepland heeft o.i.d. Dat is werkelijk van de zotte.
Wat verpest? Zolang jullie blijven janken om iets wat volledig los van jullie staat krijgen ze inderdaad de aandacht waar het om te doen valt. Dit begint op een samenvatting van GTST te lijken, alle 20 seizoen achter elkaar welteverstaan.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:03 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Dat geloof ik dan ook wel weer. Maar het is toch een beetje een kwestie dat een of meerdere mensen het voor de rest verpest.
Ik wil de gene zijn die Gigi Ravelli neukt.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:04 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wat verpest? Zolang jullie blijven janken om iets wat volledig los van jullie staat krijgen ze inderdaad de aandacht waar het om te doen valt. Dit begint op een samenvatting van GTST te lijken, alle 20 seizoen achter elkaar welteverstaan.
Nog 54 minutenquote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:01 schreef charmed_angel het volgende:
Ok mijn mening komt later
Ben aan het werk namelijk
Ik heb vernomen dat Bing wel een baas is. Een overlever van kanker, steekpartijen en zelfs motorongelukken.quote:
Die wat verpest? Waar heb je het over?quote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:03 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Dat geloof ik dan ook wel weer. Maar het is toch een beetje een kwestie dat een of meerdere mensen het voor de rest verpest.
Mooi he, hoe iedereen zich erin mengt zonder uberhaupt te weten waar het over gaat.quote:
johannes komt op mij over als een demagoog, een volksmenner, ik sta er niet achter.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:08 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Vraag dat maar aan de houtzagerij
Ja, welkom op FOK.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:09 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Mooi he, hoe iedereen zich erin mengt zonder uberhaupt te weten waar het over gaat.![]()
Wij staan wel allemaal achter deze post. VBL anders behandelenquote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:10 schreef DrDentz het volgende:
[..]
johannes komt op mij over als een demagoog, een volksmenner, ik sta er niet achter.
Verpest is misschien nog wat licht uitgedrukt, jij hebt ook echt wel door dat hier verschillende mensenlevens verwoest worden.quote:
Tijl Uilenspiegel zei altijd ze hebben wel een hekel aan me, maar ik heb het er zelf naar gemaakt. Dat zou ook wel eens voor VBL van toepassing kunnen zijn.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:10 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Wij staan wel allemaal achter deze post. VBL anders behandelen
Toch heeft het mij wel zover gekregen een post langer dan 4 regels te posten op het FBquote:
Vannacht jankend in mijn bed gelegen, al dat onrecht.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:11 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Verpest is misschien nog wat licht uitgedrukt, jij hebt ook echt wel door dat hier verschillende mensenlevens verwoest worden.
Dat ligt aan je strafblad. Een notoire relschopper wordt zwaarder bestraft dan iemand die voor het eerst over de schreef. Het is namelijk de bedoeling dat mensen hun gedrag aanpassen na een banquote:Op zaterdag 1 juni 2013 15:41 schreef Typisch het volgende:
Verder wil ik ook de willekeur van de strafmaat eens aankaarten. Noord-Korea vergelijkingen staan een ban op, prima. Maar volgens mij kon ik na dat 'foutje' na 4 dagen weer posten (waren het niet dat ik nog gepakt werd met een kloon waardoor het iets van 2 weken werd). Een andere user kreeg 2 weken voor deze vergelijkingen en nu is er gister weer iemand een ban gegeven voor hetzelfde vergrijp. Die persoon heeft alleen 6 maanden (!!) gekregen.
Wat is omhoog met dat?
Maar ook als je geen strafblad hebt maar wel in de SC post wordt je zwaarder bestraft. Dat is het punt.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 16:17 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Dat ligt aan je strafblad. Een notoire relschopper wordt zwaarder bestraft dan iemand die voor het eerst over de schreef. Het is namelijk de bedoeling dat mensen hun gedrag aanpassen na een ban
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |