Dat was niet huilen, maar dat geheel terzijde.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:08 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ja ik weet het, ik heb je al eens zien huilen.
Oh al die tijd was ik in veronderstelling dat het tranen waren. Het spijt me, ik heb het verkeerd begrepen.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat was niet huilen, maar dat geheel terzijde.
En terecht. Dat is voor kinderen met eckte struggles, zoals Rens.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:09 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
[..]
Kinder telefoon heeft mij de laatste ban hier opgeleverd.
Word door fok-blijkbaar niet op prijs gesteld om daar met meerdere users te gaan trollen.![]()
Fokking 2 weekjes.
Verveling zijn ook struggles.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:11 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
En terecht. Dat is voor kinderen met eckte struggles, zoals Rens.
Ik heb daar ook wel eens getrolledquote:Op donderdag 30 mei 2013 21:11 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
En terecht. Dat is voor kinderen met eckte struggles, zoals Rens.
Zolang je nog aan de piel kunt trekken heb je geen verveling.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:11 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
[..]
Verveling zijn ook struggles.
Ja maar jij bent een hoolie.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:12 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ik heb daar ook wel eens getrolled
Dan ga je een vrij saai hooliganleven tegemoet.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:13 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Jij bent mijn voorbeeld als harde Zwollenaar.
Wildpissen in de Toog is toch wel iets wat iedereen een keer gedaan moet hebben.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:14 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Dan ga je een vrij saai hooliganleven tegemoet.
Ow shitquote:Op donderdag 30 mei 2013 21:14 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Wildpissen in de Toog is toch wel iets wat iedereen een keer gedaan moet hebben.
Staat genoteerd.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:14 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Wildpissen in de Toog is toch wel iets wat iedereen een keer gedaan moet hebben.
quote:'Dikkere buik wijst op komst 'Blitz-baby' Rafael en Sabia'
Nieuwe foto's van Sabia Boulahrouz en Rafael van der Vaart voeden volgens Duitse media de geruchten dat het nieuwe koppel al in verwachting zou zijn van hun eerste kindje. Naar aanleiding van de beelden wordt namelijk geconstateerd dat de anders altijd zo slanke Sabia nu een buikje heeft.
De media schrijven over een 'Blitz-Baby' voor het kersverse koppel dat naar verluidt pas sinds april met elkaar gaat. De roddelbladen opperen dat de twee wellicht toch al iets langer met elkaar zouden hebben en eerder besloten hun relatie kenbaar te maken omdat 'ze de zwangerschap toch niet veel langer meer hadden kunnen verbergen'.
Net nadat de twee hun relatie openbaar maakten, werd Sabia bij de gynaecoloog gezien. Zwangerschapsgeruchten werden toen door Rafael en Sabia de kop ingedrukt. 'Nee, ik ben erg blij met Dámian', was de korte reactie van Rafael toen de Duitse zender RTL vroeg of hij nog een kinderwens had.
De 35-jarige Sabia Boulahrouz heeft een 17-jarige dochter die bij haar vader woont. Ze was getrouwd met Khalid Boulahrouz, met wie ze twee kinderen van 2 en 3 jaar oud heeft. In 2008 verloren ze een dochtertje dat met 22 weken te vroeg werd geboren. Volgens Duitse media is dit trauma mogelijk ook een reden om het nieuws van de zwangerschap niet naar buiten te brengen.
Bron: AD
Woon jij toevallig in Steenwijkerwold?quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:16 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik heb weleens een toilet gebruikt zonder te betalen daar waar het wel verplicht was.
Jij durft. Ik heb ooit een ijzeren balletje doorgeslikt.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:16 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik heb weleens een toilet gebruikt zonder te betalen daar waar het wel verplicht was.
Als ik moest kiezen dan toch 10 keer liever Sabia dan Sylvie.quote:
Neequote:Op donderdag 30 mei 2013 21:16 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Woon jij toevallig in Steenwijkerwold?
Moet je mee oppassen, bij Gijp is die ook eens in de keel blijven hangen.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Jij durft. Ik heb ooit een ijzeren balletje doorgeslikt.
Ik niet. Met die scheve Marokkaanse smoel van d'rquote:Op donderdag 30 mei 2013 21:17 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Als ik moest kiezen dan toch 10 keer liever Sabia dan Sylvie.
Toen was ik 6/7 jaar.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:18 schreef Adames het volgende:
[..]
Moet je mee oppassen, bij Gijp is die ook eens in de keel blijven hangen.
Nee oke, moest het even zeker weten.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:17 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Neemaar deze vergissing streelt mijn ego wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |