Het stok achter de deur grapje heb ik al gemaakt vandaag.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 18:48 schreef Arn0 het volgende:
Ik vind dat jullie opvallend goed omgaan met het feit dat we twee maanden het zonder VI moeten stellen. Hebben jullie soms een stok achter de deur?
Verdorie. Het scala aan stok-spreekwoorden is helaas niet zo groot.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 18:51 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Het stok achter de deur grapje heb ik al gemaakt vandaag.
Compilaties van Oliverquote:Op zaterdag 1 juni 2013 18:48 schreef Arn0 het volgende:
Ik vind dat jullie opvallend goed omgaan met het feit dat we twee maanden het zonder VI moeten stellen. Hebben jullie soms een stok achter de deur?
Wie een hond wil slaan...quote:Op zaterdag 1 juni 2013 18:53 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Verdorie. Het scala aan stok-spreekwoorden is helaas niet zo groot.
.. Die heeft heel wat op zijn kerfstok.quote:
'Jij moet niet gaan zeggen wat ik vind'quote:
Die mevrouw met dat bord mag nu weg hoor!quote:Op zaterdag 1 juni 2013 18:56 schreef Arn0 het volgende:
[..]
.. Die heeft heel wat op zijn kerfstok.
De clichés komen er prachtig uitgerold vanavond.
De Snor zou de vaste tafelheer moeten worden bij die EO rakkers.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 18:57 schreef Paxcon het volgende:
[..]
'Jij moet niet gaan zeggen wat ik vind'
Dat lijkt me het enige wat dat programma nog kan redden.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 19:01 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
De Snor zou de vaste tafelheer moeten worden bij die EO rakkers.
Je bent weer eens te laat me je reactie.....quote:Op zaterdag 1 juni 2013 17:11 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Die flapdrol zat laatst nog in Studio Voetbal zijn walgelijke boekje te pluggen.
quote:Op zaterdag 1 juni 2013 19:09 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Je bent weer eens te laat me je reactie.....
Dat zou de EO achterban niet pikken.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 19:01 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
De Snor zou de vaste tafelheer moeten worden bij die EO rakkers.
Het was toch 'hij handelt niet in kinderporno' ? Of is dat recent gewijzigd?quote:Op zaterdag 1 juni 2013 19:40 schreef johannes_vermeer het volgende:
Johan zegt slechts dat de bijbel een achterhaald sprookjesboek is, hij pleegt geen ontucht met minderjarige jongetjes.
Je loopt met je eigen domheid te huur.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 19:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het was toch 'hij handelt niet in kinderporno' ? Of is dat recent gewijzigd?
Heeft ie daar nou een halve bonerquote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:27 schreef Ties02 het volgende:
[ afbeelding ]
Wat zou René hier van vinden
Jaaa, lekker hoor, niks mis mee, mooi lijfje, goed gebruind ook.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:27 schreef Ties02 het volgende:
[ afbeelding ]
Wat zou René hier van vinden
Dat meisje? Te oud.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:27 schreef Ties02 het volgende:
[ afbeelding ]
Wat zou René hier van vinden
Bij deze foto vind ik de jaloerse blik van dat dikkertje op de achtergrond altijd grappig.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 21:27 schreef Ties02 het volgende:
[ afbeelding ]
Wat zou René hier van vinden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |