een hele slechtequote:Op maandag 27 mei 2013 22:24 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
´hele leuke spontane man´
oh please, dit is gewoon ZO FAKE.
Vorige week twijfelde ik, maar het nu toch overduidelijk dat dit een actrice is?
Hehe nou je het zegtquote:Op maandag 27 mei 2013 22:24 schreef Geo4kant het volgende:
Karina doet Marc je ook niet ergens aan Ronald Waterreus denken?Zijn stem/manier van praten..
Nou daar zeg je wat zeg! dit is dus allemaal geacteerdquote:Op maandag 27 mei 2013 22:23 schreef snellejelle het volgende:
Wat dacht ze dan waarom de camera erbij was
Hierbij is de cast van GTST oscarwaardigquote:
Nu je het zegt. Zijn stem inderdaad.quote:Op maandag 27 mei 2013 22:24 schreef Geo4kant het volgende:
Karina doet Marc je ook niet ergens aan Ronald Waterreus denken?Zijn stem/manier van praten..
ik vind dit echt ronduit schandalig ik ga dadelijk een klachtenbrief schrijven naar RTL! Een man van 46 die nog maagd is zo voor de gek houden met een actrice die alles bij elkaar liegt, hem valse hoop geeft.. Kan je nagaan hoe hij zich voelt als hij dit zietquote:
Wie weet is het wel echt iets geworden, je weet maar nooit.quote:Op maandag 27 mei 2013 22:25 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
ik vind dit echt ronduit schandalig ik ga dadelijk een klachtenbrief schrijven naar RTL! Een man van 46 die nog maagd is zo voor de gek houden met een actrice die alles bij elkaar liegt, hem valse hoop geeft.. Kan je nagaan hoe hij zich voelt als hij dit ziet![]()
De man zal nooit meer tegen een vrouw durven praten....
zou denk ik zo in de Oh Oh-reeks passenquote:Op maandag 27 mei 2013 22:26 schreef Remzz het volgende:
Die Boy solliciteert voor een real life soap
Het hoogtepunt (quote:Op maandag 27 mei 2013 22:27 schreef Apotheose het volgende:
damn! Gemist! Zag nog wel marc lebberen met zn nieuwe winst.... *ril*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |