tis al laat he?quote:
4e plaats, de grootste kutplek in de sportquote:Op dinsdag 28 mei 2013 23:23 schreef Tommeke het volgende:
Ik had vanavond het districtskampioenschap tijdrijden. Van een vriend een dicht achterwiel en HED3 voorwiel geleend, dus m'n moraal was groot.
De eerste paar kilometers waren door het bos en ik reed steeds 43 zonder dat het echt moeite kostte. Op een strook wind tegen ging het tempo iets omlaag maar ik kon lekker doorfietsen.
De laatste 8 van de 15 km waren wind mee, m'n gemiddelde stond toen net iets boven de 41 dus m'n doel (43 gemiddeld) zat er wel in. Met 45 vloog ik de weg over. Tot er uit een oprit een of andere kutboer met een enorm landbouw apparaat de weg opdraaide en ik af moest remmen en uiteindelijk door de berm er langs moest.
Ik was zo kwaad dat ik de rest van het parcours als een dolle heb gereden. Uiteindelijk had ok 42.7 gemiddeld wat echt prima is. Ik zat alleen verdomme 20 seconden achter de 4e plek. 20 seconden die ik door die trekker wel verloren was denk ik.
Uiteindelijk wel tevreden over m'n benen maar niet over m'n tijdrit. Na de tijd ook nog de organisatie flink de waarheid verteld, want ik was niet de enige.
Herkenbaar. Een vriend van me heeft 2 jaar in Roemenië gewoond (cluj) en als ik daar was keek ik altijd m'n ogen uit. Wat een lekkere slettebekjes allemaal. Maar ja, dan worden die Roemeense dames 35, eerste kind, en voor je t weet is t ook zo'n tandeloos krom vrouwtje met hoofddoek. Daarom moet je fruit oom plukken als het rijp is!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:56 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Overigens is het hier, met nog steeds 25 graden buiten in Boekarest, pure porno wat er op straat rondloopt. Zelfs in de hotel bar ben je niet veilig.... ik ga maffen, alleen!
Tsjah, het is gewoon een officiële KNWU wedstrijd waar in een andere categorie bijvoorbeeld ene Sven Kramer meedeed. Vraag me af wat hij zou doenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 23:24 schreef Oksel het volgende:
Kutboeren ook. Wat doen die daar uberhaupt..!?
Oh.. wacht.
Hoe was het weer daar?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:36 schreef eentwee het volgende:
HalloDolomieten
![]()
![]()
Patroon, achillespees? Zit je niet te hoog?
Deze ziet er leuk uit voor zaterdag: http://www.rsv-euskirchen.de/index.php?id=61
Goed Jan mooi dat je die stap meteen al gemaakt hebt.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 23:12 schreef janatwork het volgende:
Vandaag mijn eerste koers bij de A's gereden, met een mannetje of 40 was het druk aan de start en meteen vanaf het begin ging het gas er goed op. Het eerste kwartier was vooral overleven, er word echt anders gereden bij de A's: de bochten worden sneller genomen, er word harder geaccelereerd na een bocht en renners houden het wiel voor hun veel beter dicht.
Na een half uur kwamen er steeds vaker gaten in het peloton en moest ik vaak gaatjes dicht peuren, dus toen maar wat meer naar voren gereden en rond de 10de plek gaan rijden. En als je dan toch voorin zit kan je net zo goed eens proberen mee te springenDit lukte voor geen meter en na een chasse patate van 1.5 rondje toch maar weer het peloton in gedoken.
Met nog 6 rondes te gaan schakelde ik verkeerd en kreeg in mijn ketting niet snel genoeg op het grote blad, ik verloor een plek of 15 en het weer naar voren rijden koste een bak energie. Tijdens de laatste rondes kreeg ik steeds meer moeite om het tempo te volgen tijdens de beklimming van de Bult, toen er in de laatste ronde ook nog een valpartij voor mijn neus was was ik de aansluiting kwijt.
Uiteindelijk 22ste geworden.
Wisselvallig. Paar dagen alleen maar regen, andere dagen droge periodes. Dinsdag het mooiste weer, toen zaten we ook wat lager, maar dankzij 5 lekke banden begonnen we te laat aan de plaatselijke HC (monte frascone) en kwamen we in onweer terecht. Boven de 2000m was het een graad of 4 en daar sneeuwde het dan soms lichtjes, maar vanaf vrijdag een stuk kouder zodat het al vanaf 1100m sneeuwde en we niet meer konden fietsen. Daarom werd die etappe in de giro ook afgelast. Tre Cime was ook flink koud, maar wel mooi om te zien. Wat een helden die profs die bij -3 in een sneeuwstorm omhoog kwamen (met korte broeken). Prachtig gebied en erg leuk om zelf eens wat cols op te rijden uit de Giro.quote:
Zeker, maar moet ik nog ff uitzoeken.quote:Op woensdag 29 mei 2013 07:52 schreef kaasplankje het volgende:
Leuk eentwee, heb je nog mooie foto's?
Jij bent 1 van die gasten die zevert over bidons die niet dezelfde kleur hebbenquote:Op woensdag 29 mei 2013 07:54 schreef kaasplankje het volgende:
Wielrenners moeten hun sport veredelen met een spraakmakend en verzorgd voorkomen, keiharde trainingslabeur en klinkende resultaten, en niet op internet gaan zeveren of de bidons wel in dezelfde kleur waren.
Uiteraard wel met geschoren benen en witte sokken.
Pezen? Nieuwe bijverdienste achter het station? Anyway, ik ben als fulltime werker ook best klaar met deeltijdend ik-moet-ruimte-hebben-voor-m'n-ziel gejammer. Als jij de hele dag wil fietsen, en daarom minder wil werken, dan rij je maar op een ouwe barrel, niet zeiken dat je dan geen mooie carbon wielen kan betalenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:51 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
ik pees het net als buzz en ben het met de eruptie eens.
Toch eens kijken, of ik niet wat in de near-sourcing kan gaan doen in de toekomst, regelmatig even een paar dagen Roemenie voor besprekingen met het lokale teamquote:Op dinsdag 28 mei 2013 23:39 schreef Gripper het volgende:
Herkenbaar. Een vriend van me heeft 2 jaar in Roemenië gewoond (cluj) en als ik daar was keek ik altijd m'n ogen uit. Wat een lekkere slettebekjes allemaal.
Tijdrit Peizequote:Op woensdag 29 mei 2013 02:07 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Tsjah, het is gewoon een officiële KNWU wedstrijd waar in een andere categorie bijvoorbeeld ene Sven Kramer meedeed. Vraag me af wat hij zou doen
Anyway, 4e had ik niet erg gevonden en ben nu ook wel blij met m'n gemiddelde. Het ging gewoon prima.
Morgen weer een tijdritje. Nu van een schaatsclub.
Klopt. Ik ben volgens mij nog donateur bij die skaatsers dus zal ook ff kijken daar. Heb wel zware poten van gister, dus eerst ff losfietsen.quote:Op woensdag 29 mei 2013 10:40 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Tijdrit Peize
Daar kan ik ook aan meedoen (als lid van de soort van zustervereniging). Echter begint dat wat vroeg voor mij en daarnaast moet ik trainen met mijn tri-matties... Dus ik denk dat ik deze oversla...
Ik wil eind deze zomer nog een keer een heuse fok-tijdrit-BBQ-meet organiseren, voor alle praatjesmakersquote:
Ja, lijkt me wel wat. Gewoon 10 km ofzo? Allemaal op gewone fiets zonder hoge velgen en opzetstuurtjes, snelpakken, snelle helmen ed.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:38 schreef Gripper het volgende:
[..]
Ik wil eind deze zomer nog een keer een heuse fok-tijdrit-BBQ-meet organiseren, voor alle praatjesmakers![]()
Moeten we wel goede afspraken maken over wat voor fietsen toegestaan zijn, want niet iedereen heeft de beschikking over ligstuur, tijdrithelm en dicht achterwiel.
En terechtquote:Op woensdag 29 mei 2013 11:54 schreef kaasplankje het volgende:
Ja dat waren mijn helden destijds Tommeke, en Pantani natuurlijk.
Die heeft een zwaar leven gehad, wel lekker frame is dat. Je moet die roestplekken dan wel ff met menie insmeren en een beetje roomwit erover. Heeft oogjes voor spatborden, ook handig.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:11 schreef Tommeke het volgende:
Wat denken jullie, is dit leuk als projectje voor een mooie winterfiets?
http://www.marktplaats.nl(...)c624&previousPage=lr
Weet ik, maar als triatleet vind ik deze tijdrit natuurlijk veel te kortquote:Op woensdag 29 mei 2013 11:29 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Klopt. Ik ben volgens mij nog donateur bij die skaatsers dus zal ook ff kijken daar. Heb wel zware poten van gister, dus eerst ff losfietsen.
Jammer. Zijn wel goede trainings!
Ja, ik dacht aan gewoon kaal schuren en dan opnieuw in de lak. Dattem weer mooi strak is.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:17 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Die heeft een zwaar leven gehad, wel lekker frame is dat. Je moet die roestplekken dan wel ff met menie insmeren en een beetje roomwit erover. Heeft oogjes voor spatborden, ook handig.
Oude serie Champion Mondial is dat, later kregen ze zo'n sierlijke letter op de bovenbuis.
Die oude lak moet je laten zitten dat is bazig. Alleen ff plekjes bijtippen met een kwastje.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:34 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Ja, ik dacht aan gewoon kaal schuren en dan opnieuw in de lak. Dattem weer mooi strak is.
Heb op een setje shifters, stuur en zadelpen en achterderailleur alles wel liggen om 'm op te bouwen.
Zou dan wel oude decals doen. Maar dat is idd ook mooi, dan zie je dat zo'n fiets geleefd is zeg maar. Wat voor groep zou jij monteren? Wil wel iets met STI's. Heb nog best veel Ultegra spul liggen.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:38 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Die oude lak moet je laten zitten dat is bazig. Alleen ff plekjes bijtippen met een kwastje.
Nooit schuren en spuiten, zonde zou dat zijn.
Het past wel, 9/10 speed in dat frame, ik zou gewoon lekker oude onderdelen erop schroeven wat je nog hebt liggen. Frames met die originele laklaag zie je niet zoveel meer, zo laten.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:47 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Zou dan wel oude decals doen. Maar dat is idd ook mooi, dan zie je dat zo'n fiets geleefd is zeg maar. Wat voor groep zou jij monteren? Wil wel iets met STI's. Heb nog best veel Ultegra spul liggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |