Gevolgen van een beenbreuk onder andere. En zo slecht is hij echt niet. Alleen als subtopper win je bij het wielrennen standaard niet al te veel.quote:Op maandag 27 mei 2013 19:05 schreef Dagoduck het volgende:
Ik heb geen idee hoe het met Haase zit, maar Gesink lijkt bij alle wedstrijden wel te falen.
Zoiets heet sportcultuur. Hoewel goede resultaten wel helpen voor meer aandacht, betekent goede resultaten niet per se aandacht.quote:Op maandag 27 mei 2013 19:26 schreef Faxie het volgende:
Het is al nieuws als hij een keer de eerste ronde doorkomt. Het is ook al nieuws als hij in de eerste ronde verliest overigens![]()
Nee kitesurfen en poolen dan. Daar domineren Nederlanders al jaren, wereldkampioenen, Europees kampioenen enz, lees je bijna nooit wat over.
Selectieve journalistiek....
Dat blijkt ja.quote:Op maandag 27 mei 2013 19:27 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Zoiets heet sportcultuur. Hoewel goede resultaten wel helpen voor meer aandacht, betekent goede resultaten niet per se aandacht.
Dat weet ik, maar ik kan het wel snappen. Voetbal en schaatsen zijn gewoon de volkssport :quote:Op maandag 27 mei 2013 19:28 schreef Faxie het volgende:
[..]
Dat blijkt ja.
Gaat overigens voor meer sporten op...
Geen aandacht? Ik probeer het niet te volgen want het interesseert me helemaal niks, maar toch ben ik altijd volledig op de hoogte. Is gewoon geen ontkomen aanquote:Op maandag 27 mei 2013 19:29 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar ik kan het wel snappen. Voetbal en schaatsen zijn gewoon de volkssport :
En Tennis krijgt niet eens overdreven veel aandacht en wielrennen wordt ook steeds minder.
Tennis is nauwelijk te zien bij de NOS. Eigenlijk alleen wat GS's en van wielrennen is bijvoorbeeld het eerste voorjaarsweekend geschrapt en de giro wordt niet gevolgd, terwijl het een van de grote rondes is.quote:Op maandag 27 mei 2013 19:30 schreef Faxie het volgende:
[..]
Geen aandacht? Ik probeer het niet te volgen want het interesseert me helemaal niks, maar toch ben ik altijd volledig op de hoogte. Is gewoon geen ontkomen aan
Hij heeft wel een fameus record in handenquote:Op maandag 27 mei 2013 19:39 schreef Frank_Drebin het volgende:
Robin Haase schaar ik nou niet bepaald onder de top in het tennis.
Allemaal goeie jongens op de tour hoor!quote:Op maandag 27 mei 2013 19:39 schreef Frank_Drebin het volgende:
Robin Haase schaar ik nou niet bepaald onder de top in het tennis.
Ik snap wel dat Frank in zijn hoofd de vergelijking maakt met Martin. Die slaat natuurlijk altijd top10 slagen. Verder zijn het natuurlijk allemaal goede jongens op de tour. Vooral Algerijnen moet je niet onderschatten.quote:Op maandag 27 mei 2013 19:53 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
[..]
Allemaal goeie jongens op de tour hoor!
Was natuurlijk wel de finale van het dubbelen hè. Maakt het niet minder geniaal van HaasLing, maar dubbelen krijgt nu eenmaal minder aandacht dan enkelquote:Op dinsdag 28 mei 2013 12:19 schreef XL het volgende:
Mensen die denken dat Robin Haase geen wereldtop is
Mensen die niet weten dat Robin Haase dit jaar in de finale van de Australian Open stond
Mensen die niet weten dat Robin Haase al 2 jaar op rij een ATP toernooi heeft gewonnen
Mensen die denken dat Robin Haase dit jaar veel meer dan slechts 8 eerste rondes heeft verloren
De drogredenatie dat als iets minder aandacht krijgt het een mindere prestatie isquote:Op dinsdag 28 mei 2013 13:04 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Was natuurlijk wel de finale van het dubbelen hè. Maakt het niet minder geniaal van HaasLing, maar dubbelen krijgt nu eenmaal minder aandacht dan enkel
Niet kunnen lezenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 13:39 schreef debeterebob het volgende:
[..]
De drogredenatie dat als iets minder aandacht krijgt het een mindere prestatie is
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 12:20 schreef XL het volgende:
Gesink is natuurlijk een lachertje, terecht klacht!
ze had een opgevoerde rolstoelquote:Op maandag 27 mei 2013 17:13 schreef Sisko het volgende:
[..]
En Esther Vergeer dan, die heeft 14 jaar onafgebroken op 1 gestaan op de wereldranglijst totdat ze een paar maanden geleden stopte.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |