Jij gaat dat ziekenhuis op zijn kop zettenquote:Op maandag 27 mei 2013 22:48 schreef sunshine__ het volgende:
[..]
mijn bedoeling hiermee is dat ik de verlag wil laten verwijderen uit mijn medische dossier en een maatregelen dat ze de patienten deskundig moeten benaderen vervolgens geen verslagen opstellen met onwaarheden
bedank mevrouwpuff ik ben blij dat er ook mensen zijn die mij kunnen begrijpen een angstige patient kan heel onrustig zijn en zowiezo door een hersenschudding raken je emoties in de warquote:Op maandag 27 mei 2013 21:58 schreef MevrouwPuff het volgende:
Heb zelfs ook eens een klacht gehad van een patient die dagelijks op de seh kwam met steeds dezelfde klachten en steeds dezelfde negatieve resultaten. Niemand kon hem geruststellen dus ik heb hem opgenomen ter observatie met de opmerking dat het ook belangrijk is hoe je omgaat met angst als er al zaken uitgesloten zijn.
Dat valt blijkbaar op te vatten als het zit tussen je oren.
Zoiets is naar, confronterend en onzekermakend.
quote:Op maandag 27 mei 2013 21:58 schreef MevrouwPuff het volgende:
Heb zelfs ook eens een klacht gehad van een patient die dagelijks op de seh kwam met steeds dezelfde klachten en steeds dezelfde negatieve resultaten. Niemand kon hem geruststellen dus ik heb hem opgenomen ter observatie met de opmerking dat het ook belangrijk is hoe je omgaat met angst als er al zaken uitgesloten zijn.
Dat valt blijkbaar op te vatten als het zit tussen je oren.
Zoiets is naar, confronterend en onzekermakend.
trouwens het wordt niet in behandeling genomen door de verzekering hoe kom je daar nou bij? ga jezelf alsjeblieft beter informerenquote:Op maandag 27 mei 2013 21:58 schreef sunshine__ het volgende:
[..]
haha zatoichie denk je echt dat het zo zwart wit is? iemand heeft jou heel verkeerd voorgelicht over dit soort zaken!!
Een grote dikke:quote:Op maandag 27 mei 2013 22:50 schreef padlarf het volgende:
Wat dacht je dan dat hij in je dossier zou zetten wanneer jij als een kleuter met een driftbui de hoorn op de haak gooit?
neej sylver, het was geen miscommunicatie ik ga de situatie echt niet zo naief beoordelen hij wist heel goed dat ik over mijn letselschade advocaat had, hoezo een advocaat tegen hem ik ken hem niet eens. ik had vanwege mijn ziekte seh gebeld thats itt hij maakt er een toestand vanquote:Op maandag 27 mei 2013 22:05 schreef Sylver_ het volgende:
Volgens mij was er sprake van behoorlijke miscommunicatie. Als ik het goed begrijp belde TS met de SEH (of huisartsenpost of met wie dan ook), is in paniek omdat ze zich erg beroerd voelt en wil graag weten hoe ernstig het is. Ze meldt dat ze een hersenkneuzing heeft, assistent leest in de kaart dat het om een hersentrauma gaat en vermeldt dit, waarop TS weer aangeeft dat ze begrepen heeft dat het om een kneuzing gaat. Assistent vraagt van wie ze dit gehoord heeft en TS geeft aan van verpleegkundige en haar advocaat.
Waarschijnlijk is het gesprek op dit punt al erg onplezierig omdat TS en de assistent elkaar niet goed begrijpen. TS voelt zich niet serieus behandeld en de assistent denkt dat de advocaat ingeschakeld is vanwege de diagnose en het is voor hem niet duidelijk dat het hier om een letselschade-advocaat gaat, die TS heeft ingeschakeld vanwege het ongeluk.
Mijn conclusie nav het verhaal en de reacties in het topic (ook een hoop miscommunicatie)
Maar goed, ik was er natuurlijk niet bij
HIJ maakte er een toestand van??quote:Op maandag 27 mei 2013 23:02 schreef sunshine__ het volgende:
[..]
neej sylver, het was geen miscommunicatie ik ga de situatie echt niet zo naief beoordelen hij wist heel goed dat ik over mijn letselschade advocaat had, hoezo een advocaat tegen hem ik ken hem niet eens. ik had vanwege mijn ziekte seh gebeld thats itt hij maakt er een toestand van
quote:Op maandag 27 mei 2013 22:20 schreef Jurk het volgende:
Ik heb het even opgezocht op Wiki, en ben tot de conclusie gekomen dat TS toch écht een hersenkneuzing heeft:
Gedragsveranderingen [bewerken]
Het letsel kan voor aanzienlijke veranderingen zorgen in het gedrag van de patiënt. Dit is voor direct betrokkenen vaak erg lastig, omdat deze veranderingen heel plotseling komen en het vaak moeilijk is om te gaan met deze karakterveranderingen. Gedragsveranderingen kunnen zich op de volgende manieren uiten:im speechless hahahaha
Emotionele labiliteit
Afwezigheid van emotionele reacties
Onverschillig gedrag
Ontremd gedrag (decorumverlies)
Agressief gedrag
Aandachtvragend gedrag
Stereotiep gedrag (gebrek aan gedragsvariatie)
Ongemanierd gedrag
Impulsief en gehaast gedrag
Egocentrisch gedrag
Euforisch gedrag
Slecht bestand tegen kritiek
Dwangmatige lach- en huilbuien
Imitatie en manipuleergedrag
Gebrekkig ziekte-inzicht
Sociaal onaangepast gedrag
Daarnaast kan het hersenletsel een versterking van reeds aanwezige gedragsproblemen teweegbrengen.
Daar zit dus een heel groot verschil tussen. Eén is een arts, de ander niet.quote:Op maandag 27 mei 2013 22:35 schreef sunshine__ het volgende:
ik heb paar dagen geleden telefonisch contact opgenomen met het ziekenhuis de patiententen service zij dat het een co-assistente of een arts-assistente was
ik heb geen rood haarquote:Op maandag 27 mei 2013 22:55 schreef Ferdii het volgende:
ik zou als ik jou was langs de SEH gaan op zoek naar die co assistent![]()
Gewoon iedereen in een witte jas aanspreken en stemmen vergelijken. Als je hem vind kan je hem meteen even je ongezouten mening geven![]()
ps. Heb je toevallig rood haar?
Eerder extensionssquote:Op maandag 27 mei 2013 23:13 schreef Bucketlist het volgende:
[..]
Heb je wel een kort, pittig kapsel?
neej lang haar, volgens mij verwar je mij met een of ander wijf waar je slechte ervaringen mee heb gehadquote:Op maandag 27 mei 2013 23:13 schreef Bucketlist het volgende:
[..]
Heb je wel een kort, pittig kapsel?
Ja inderdaad er fietste van de week een auti tegen mijn deur aan op de parkeerplaats.quote:Op maandag 27 mei 2013 23:18 schreef sunshine__ het volgende:
[..]
neej lang haar, volgens mij verwar je mij met een of ander wijf waar je slechte ervaringen mee heb gehad
enjoyquote:Op maandag 27 mei 2013 23:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Vergeet niet om eerst ff popcorn te pakken.
Ik ben je nu even kwijt.quote:Op maandag 27 mei 2013 23:22 schreef sunshine__ het volgende:
[..]
ja een drastische toestand mensen ik leg alleen uit wat me is overkwam
hoezo onterecht?quote:Op maandag 27 mei 2013 08:37 schreef Zolder het volgende:
Onterechte klacht, typische nlse tokkie is de ts
quote:Op maandag 27 mei 2013 08:37 schreef Zolder het volgende:
Onterechte klacht, typische nlse tokkie is de ts
Bij jou ook al? Bij ook al. Die trut zag mij heel rustig de deur open doen en fietste toen keihard zo tegen de deurquote:Op maandag 27 mei 2013 23:22 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Ja inderdaad er fietste van de week een auti tegen mijn deur aan op de parkeerplaats.
tis heel duidelijk warom ik boos heb gereageerd. de assistente van seh heeft conclusies getrokken in mijn dossier die totaal los staat van mijn medische situatie en betrekking heeft tot letselschadezaakquote:Op maandag 27 mei 2013 08:18 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Nou inderdaad.
En waarom TS boos werd na die bewuste uitspraak is me ook een raadsel..
dan had waarschinlijk je auto verkeerd geparkeerdquote:Op maandag 27 mei 2013 23:22 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Ja inderdaad er fietste van de week een auti tegen mijn deur aan op de parkeerplaats.
quote:Op maandag 27 mei 2013 23:34 schreef Bucketlist het volgende:
[..]mijn ongeval ging heel anders
Bij jou ook al? Bij ook al. Die trut zag mij heel rustig de deur open doen en fietste toen keihard zo tegen de deurDaarna deed ze alsof die deur uit het niets kwam.
Belachelijk. Een schaafwondje was alles wat eraan mankeerde volgens mij. Alhoewel dat gekke mens wat vreemd en in de war leek.... al leek het mij dat ze al eerder stapelgek was. Wie fietst er nou zomaar tegen een deur
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |