Nee joh, gewoon katoen vormgegeven als houtquote:Op maandag 27 mei 2013 09:34 schreef d4v1d het volgende:
die tweede, lijkt dat hout of is het ook echt zo?
Wat zou jij aanraden?quote:Op maandag 27 mei 2013 09:26 schreef MineraalWater het volgende:
1 of 3, maarja vind ze allebei niet zo leuk eigenlijk heguhe
quote:
Pfff geen idee, Heb echt 0,0 verstand van caps.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:35 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Wat zou jij aanraden?
Inbevier geen cap
die is altijd duur geweestquote:Op maandag 27 mei 2013 09:55 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Fokking hell de pond is duur
Welke?quote:Op maandag 27 mei 2013 10:58 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Er is een nieuwe bot gespot op reddit
Heb al 100 downvotes uitgegevenquote:Op maandag 27 mei 2013 11:00 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Wat een lief botje![]()
Als vriend toegevoegd
Huh, da's wel interessant. Denk dat menselijk brein een veel hogere dosis nodig heeft dan tuinkers voor schade, maar kan misschien geen kwaad om wifi even uit te gooien tijdens het slapen.quote:Op maandag 27 mei 2013 11:18 schreef Ame_thyst het volgende:
onderzoekje van wifi straling, wut
http://www.lexnaturalis.nl/?p=407
quote:Een 17-jarige beveiligingsonderzoeker heeft een onbekend Cross-Site Scripting (XSS)-lek in PayPal openbaar gemaakt omdat hij niet aan het beloningsprogramma van de betalingsdienst mocht meedoen. PayPal betaalt hackers en onderzoekers voor het op verantwoorde wijze rapporteren van kwetsbaarheden en beveiligingsproblemen. XSS valt onder de problemen waarvoor PayPal betaalt.
Deelnemers moeten echter minimaal 18 jaar zijn om voor een beloning in aanmerking te komen. Robert Kugler besloot zijn inzending toch in te sturen, maar werd naar eigen zeggen volgens PayPal gediskwalificeerd omdat hij 17-jaar oud is. De kwetsbaarheid is nu op de Full-disclosure mailinglist gepubliceerd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |