Rot jij nou eens een keer op, dat jij het op mij gemunt hebt is al vanaf het begin duidelijk.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:53 schreef motorbloempje het volgende:
Jammer, het is weer een FAUSTI-topic geworden. Kap toch eens met het stelen van de niet zo heel spannende show. Slotje.
Ga nou toch eens fietsen, en ergens anders je gram halen. Je hebt pech bij mij krijg je het niet. Wat je maar al te graag wilt, nog een prettige avond toegewenst.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:59 schreef motorbloempje het volgende:
En ook hier denk je dat het om jou moet draaien. Het moet om de topicstarters draaien die hun probleem aan komen kaarten en eventueel hulp zoeken. Niet om op welke mannen/vrouwen/transseksuelen jij zou vallen met daarbij een shitload aan smileys en andere slowchat-aansporende posts waar andere notoire SC-ers ook weer als hongerige wolven op afspringen. Het is goed met je. Fijne avond nog.
Missbehavin en nez nogwat begonnen toch echt veel eerder dan hij. Meerdere users eigenlijk.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:59 schreef motorbloempje het volgende:
En ook hier denk je dat het om jou moet draaien. Jij persoonlijk kan me geen ene reet boeien. Het forum en de topics echter wel. Het moet om de topicstarters draaien die hun probleem aan komen kaarten en eventueel hulp zoeken. Niet om op welke mannen/vrouwen/transseksuelen jij zou vallen met daarbij een shitload aan smileys en andere slowchat-aansporende posts waar andere notoire SC-ers ook weer als hongerige wolven op afspringen. Het is goed met je. Fijne avond nog.
Laat je niet op de kast jagen door dat ventje joh. Is de moeite niet waard.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:04 schreef dawg het volgende:
rot op drommel. hij wordt me veel te persoonlijk, en op een kwetsende manier. ik ben het kitsbeu, dat hij van allerlei mensen persoonlijke zaken gebruikt om ze proberen te raken.
als ie voor mijn neus dat had gezegd had ie niet meer weggelopen in elk geval.
als het over mijn gezondheid gaat kan ik dat niet. anders was ik allang weer terug in bed gaan liggen.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:18 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Laat je niet op de kast jagen door dat ventje joh. Is de moeite niet waard.
Je hebt het over een PUA-idioot, dat is een gespierde spijker die echt niks voorstelt.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:25 schreef dawg het volgende:
[..]
als het over mijn gezondheid gaat kan ik dat niet. anders was ik allang weer terug in bed gaan liggen.
true. excuse me dat ik dit soort zaken wél persoonlijk neem.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:27 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je hebt het over een PUA-idioot, dat is een gespierde spijker die echt niks voorstelt.
Ik zou hetzelfde doen in jouw geval hoor, en ik ben niet echt jouw grootste fanquote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:28 schreef dawg het volgende:
[..]
true. excuse me dat ik dit soort zaken wél persoonlijk neem.
quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik zou hetzelfde doen in jouw geval hoor, en ik ben niet echt jouw grootste fan
Hij gaat ook veel te ver en ik begrijp je wel hoor. Maar wat Scorpie zegt, tis een PUA-idioot. Lekker links laten liggen.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:25 schreef dawg het volgende:
[..]
als het over mijn gezondheid gaat kan ik dat niet. anders was ik allang weer terug in bed gaan liggen.
om alles behalve dit. wmb is hij veel en veel te ver gegaan en krijgt hij een hele lange ban.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:36 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Hij gaat ook veel te ver en ik begrijp je wel hoor. Maar wat Scorpie zegt, tis een PUA-idioot. Lekker links laten liggen.
Tot nu toe vind ik die vingerhaaropdedansvloer-SC alleen maar bestaan uit haantjes met breekbare ego'squote:
ja ja allemaal leuk en aardig. maar ik ben woest om het feit dat hij mijn gezondheid een fantasie noemt.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:42 schreef Copycat het volgende:
Om zo'n knulletje moet je gewoon lachen, joh. De treurnis spat er aan alle kanten vanaf.
Haantjes? Kuikentjes die zich proberen op te blazen tot haanniveau.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:42 schreef Barbusse het volgende:
Tot nu toe vind ik die vingerhaaropdedansvloer-SC alleen maar bestaan uit haantjes met breekbare ego's
Oh sorry, dat had ik niet helemaal begrepen. Dat is laag, daarom ben ik medewoest!quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:43 schreef dawg het volgende:
ja ja allemaal leuk en aardig. maar ik ben woest om het feit dat hij mijn gezondheid een fantasie noemt.
ik laat alles gaan, maar dit niet. ookal is hij sneu.
Ja, ok. Ik denk dat ik haantjes typte omdat ik honger heb.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
Haantjes? Kuikentjes die zich proberen op te blazen tot haanniveau.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Links laten liggen, vaak gniffelen en gewoon reporten dat soort posts, via de bekende knop of via DM/PM.
firefly: je behoudt niet het recht op 'de waarheid omtrent vrouwen (versieren)', hoe graag je dat ook zou willen. Pas je postgedrag in die wetenschap aan en houd je persoonlijke (laag bij de grond zijnde) steken bij je.Ja doei.
Ik heb net een lunch achter de kiezen, was stiekem meer een liquid lunch. En me uiteraard even laten pullen en vingeren. Zo gaat dat.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:45 schreef Barbusse het volgende:
Ja, ok. Ik denk dat ik haantjes typte omdat ik honger heb.
Wil je een alcoholist van me maken?quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:47 schreef motorbloempje het volgende:
Stelletje ramptoerist-SC-ers, sjoe, ga vrijmibo-en ofzo.
quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:46 schreef motorbloempje het volgende:
Speciaal voor dawg:godverdomme.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Links laten liggen, vaak gniffelen en gewoon reporten dat soort posts, via de bekende knop of via DM/PM.
firefly: je behoudt niet het recht op 'de waarheid omtrent vrouwen (versieren)', hoe graag je dat ook zou willen. Pas je postgedrag in die wetenschap aan en houd je persoonlijke (laag bij de grond zijnde) steken bij je.
wie denken jullie dat ik fucking ben? iemand die dat zo even naast zich neer kan leggen, ook al beinvloed zoiets mijn hele leven en ben ik nu echt gekwetst door zo'n opmerking.
"links laten liggen, stel je niet aan, boehoe, het is maar een sukkel blabla."
inderdaad.
ik ben weg hier. adios.![]()
dan regel je dat.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:50 schreef Re het volgende:
doe ff rustig joh, we kunnen zelf toch niet bannen ...
je zei dat je weg was sufkop... dus vandaar de DM, en doe een normaal dan, met je nietsontziende beschuldigingen tov de moderators... waar hebben wij dat nou aan verdiend? we hebben toch gezegd dat er naar gekeken wordt, laat ons dat dan ook doen ipv al die dreigementenquote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:51 schreef dawg het volgende:
[..]
dan regel je dat.
en flikker op met die kutdm's zeg. schijnheilig gedoe.
kom dan niet met dat soort reacties als "rustig" en meer van dat soort.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:53 schreef Re het volgende:
[..]
je zei dat je weg was sufkop... dus vandaar de DM, en doe een normaal dan, met je nietsontziende beschuldigingen tov de moderators... waar hebben wij dat nou aan verdiend? we hebben toch gezegd dat er naar gekeken wordt, laat ons dat dan ook doen ipv al die dreigementen
ik tolereer hem alleen in zijn eigen topic, daarnaast heeft hij niets te vertellen eigenlijk, en ja dat hij wat kutopmerkingen maakt daar zijn we het mee eens en dat leggen we voor aan degene die over het banbeleid gaan, we kunnen niet heksen noch hebben we banknopjes en wat ik verder zie is dat je helemaal uit je plaat gaat, prima verder maar ga niet ons beschuldigen van allerlei nutteloze aantijgingen... dus ja, doe rustig zoals je altijd doet als je post.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:55 schreef dawg het volgende:
[..]
kom dan niet met dat soort reacties als "rustig" en meer van dat soort.
hij deed al niks anders dan storen, mensen beledigen en aanstootgevende posts maken, en wat hebben jullie er dan echt aan gedaan? een paar keer belerend toegesproken. het heeft niet geholpen, want zie. een kwaliteitsuser weg.
Je hebt twee knopjes linksonder bij een DM-bericht. Volgens mij is het de linker.quote:Op maandag 3 juni 2013 14:33 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Ik zou graag willen dat Weissman me niet meer kan dm'en. Moet ik dat aanvragen of kan ik dat ergens zelf invullen?
Je kan bij de DM instellingen mij gew blokkeren. Bij elk DM venster heb je die optie.quote:Op maandag 3 juni 2013 14:33 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Ik zou graag willen dat Weissman me niet meer kan dm'en. Moet ik dat aanvragen of kan ik dat ergens zelf invullen?
volgens mij niet als je geen abonnement hebt, maar indien je vindt dat je wordt lastiggevallen kun je altijd even een FA/A aanspreken of mailen naar forum@fok.nlquote:Op maandag 3 juni 2013 14:33 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Ik zou graag willen dat Weissman me niet meer kan dm'en. Moet ik dat aanvragen of kan ik dat ergens zelf invullen?
Via mobiel niet.quote:Op maandag 3 juni 2013 14:35 schreef Weissman het volgende:
[..]
Je kan bij de DM instellingen mij gew blokkeren. Bij elk DM venster heb je die optie.
doe eens niet, je gedraagt je als een puberende kleuterquote:Op maandag 3 juni 2013 14:43 schreef Weissman het volgende:
[..]
Oh ok. Dat wist ik niet. Zit altijd achter een pc, vandaar. Probeer Hiergaanwedan te helpen.
quote:Op maandag 3 juni 2013 14:33 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Ik zou graag willen dat Weissman me niet meer kan dm'en. Moet ik dat aanvragen of kan ik dat ergens zelf invullen?
bespaar je de moeite, hij heeft zijn account geschredderd, niet nodig om hem nog een sneer na te geven in je laatste zinquote:Op maandag 3 juni 2013 19:25 schreef firefly3 het volgende:
Dawg, waarom lieg je de boel bij elkaar? Ik had het zelfs in het topic nog uitgelegd dat ik niet zei dat je ziekte een fantasie is, maar het feit dat je vanaf de eerste dates al aan kinderen dacht. Ik probeerde je zelfs te helpen dat je alsnog voor een vriendin moet gaan, ondanks dat je me al jaren lang achtervolgd met opmerkingen zoals "", en dan zie ik ineens dat je me een ban probeert aan te smeren omdat ik toevallig binnen kom omdat het PUA topic ineens dicht is door (o.a. hetzelfde clubje) slowchatters en dramaschoppers, (waar ik niet eens op gereageerd heb). Haat je mij of haat je jezelf? Niet zo heel lang geleden vroeg ik nog of je mee uit ging
Hij heeft hem echt aan de wilgen gehangen?quote:Op maandag 3 juni 2013 20:06 schreef Re het volgende:
[..]
bespaar je de moeite, hij heeft zijn account geschredderd, niet nodig om hem nog een sneer na te geven in je laatste zin
Zonde..quote:Op maandag 3 juni 2013 20:06 schreef Re het volgende:
[..]
bespaar je de moeite, hij heeft zijn account geschredderd, niet nodig om hem nog een sneer na te geven in je laatste zin
Geen halve maatregelen. Jammer.quote:Op maandag 3 juni 2013 20:06 schreef Re het volgende:
bespaar je de moeite, hij heeft zijn account geschredderd,
quote:Op maandag 3 juni 2013 20:06 schreef Re het volgende:
[..]
bespaar je de moeite, hij heeft zijn account geschredderd,
Eerste en enige keer dat ik het met rhubarbje eens ben, maar dit idd.quote:Op maandag 3 juni 2013 20:39 schreef rhubarbje het volgende:
Wat jammer
Dawgje als je dit nog (ooit) leest: Hopelijk gaat alles goed met je en jammer dat je weg bent![]()
Nep Emailadres invullen en passmailer gebruiken.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:30 schreef Godtje het volgende:
[..]
Nep Emailadres invullen en passmailer gebruiken.
Nieuw wachtwoord naar een niet bestaand adres en je komt er niet meer bij.Ah die manier kende ik wel. Maar door de shredder klinkt drastischer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een weg terug is er natuurlijk altijd.
Iets met druppel en emmerquote:Op woensdag 5 juni 2013 09:28 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik heb het een beetje gevolgd hier, maar ik kan niet zeggen dat ik het begrijp. Een user werd ging over de scheef met een opmerking en dus heeft dawg zijn account door de shredder gegooid?
Dat mag je niet zeggen. Sommige users hebben het gew heel zwaarquote:Op woensdag 5 juni 2013 09:42 schreef stbabylon het volgende:
Tis wel een tikkie dramaqueen moet ik zeggen.
Hopelijk nooit, PUA slaat nergens op.quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:43 schreef Weissman het volgende:
Overigens, wanneer gaat de PUA reeks weer open ?
Als je zo gaat redeneren kan je 93% van R&P opdoeken.quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:45 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Hopelijk nooit, PUA slaat nergens op.
Het zijn elke keer weer users die niks met PUA te maken hebben en die hun frustraties komen uiten, die de sfeer verpesten. Of ze falen gew bij de dames of ze hebben een persoonlijke issue's met mij of firefly. Of ze komen trollen waar firefly herhaaldelijk op ingaat. Wordt bijna nooit inhoudelijk gereageerd door buitenstaanders.quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:49 schreef Re het volgende:
had niet eens door dat tie dicht ging, was natuurlijk best een slowchat, maar ik zal eens kijken en overleggen
en steken na hoeft niet natuurlijk... daar kunnen we best boven staan, toch?
Tsja, blijkbaar dus niet een geschikt topic voor op FOKquote:Op woensdag 5 juni 2013 09:51 schreef Weissman het volgende:
[..]
Het zijn elke keer weer users die niks met PUA te maken hebben en die hun frustraties komen uiten, die de sfeer verpesten. Of ze falen gew bij de dames of ze hebben een persoonlijke issue's met mij of firefly. Of ze komen trollen waar firefly herhaaldelijk op ingaat. Wordt bijna nooit inhoudelijk gereageerd door buitenstaanders.
Maar ondertussen wel elkaar adviseren om vooral geen initiatief te nemen in de ''Als versieren niet lukt ofzo reeks''quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:52 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Tsja, blijkbaar dus niet een geschikt topic voor op FOK
Dat lijkt me een heel andere kwestie. Dat kun je niet oplossen met een topic waarin je zekerheid verbergt onder een lading geneuzel.quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:54 schreef Weissman het volgende:
[..]
Maar ondertussen wel elkaar adviseren om vooral geen initiatief te nemen in de ''Als versieren moeilijk is reeks''
Dat je heel het PUA gebeuren neerzet als een lading geneuzel is het bewijs van een kortzichtige visie. Net zoals 99% van de Fok! usersquote:Op woensdag 5 juni 2013 09:56 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Dat lijkt me een heel andere kwestie. Dat kun je niet oplossen met een topic waarin je zekerheid verbergt onder een lading geneuzel.
Ik heb ervaring. Wel eens geprobeerd. Komt gewoon neer op veel zelfvertrouwen hebben plus een paar trucjes, die inwisselbaar zijn door duizenden andere trucjes.quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:57 schreef Weissman het volgende:
[..]
Dat je heel het PUA gebeuren neerzet als een lading geneuzel is het bewijs van een kortzichtige visie. Net zoals 99% van de Fok! users
Ik zal wachten op de uitslag van het overlegquote:
Die twee zaken staan los van elkaar. Het werd een onzin SC topic waar dawg toen niet in meeposte.quote:Op woensdag 5 juni 2013 10:07 schreef Drommeldaris het volgende:
Dat Dramadawg zijn account verwijdert kan toch niet de reden zijn voor het sluiten van deze reeks? Er worden over het gehele forum veel ergere dingen gezegd.
ONZ / Nomineer een FOK!ker voor een bril!quote:Op woensdag 5 juni 2013 10:07 schreef Drommeldaris het volgende:
Dat Dramadawg zijn account verwijdert kan toch niet de reden zijn voor het sluiten van deze reeks? Er worden over het gehele forum veel ergere dingen gezegd. Hoewel het wel zo is dat sommige mensen hun mening niet correct kunnen verwoorden wanneer die verschilt van iemand anders is dit niet het geval bij Firefly en Dawg. Firefly gaf aan dat Dawg vanaf het begin met zijn 'ziekte' in zijn hoofd zit en dat hij daardoor zijn eigen kansen beperkt.
quote:Op woensdag 5 juni 2013 10:18 schreef stbabylon het volgende:
[..]
ONZ / Nomineer een FOK!ker voor een bril!
Precies. Als je topics zou beoordelen op kansloosheid dan kan je 90% van R&P wel dicht kieperen.quote:Op woensdag 5 juni 2013 10:06 schreef Re het volgende:
het is een markt dus uiteindelijk zou elk onderwerp besproken moeten worden
Kan er dan in de toekomst harder opgetreden worden tegen figuren die er niks mee te maken hebben en er ook niks van af weten ?quote:Op woensdag 5 juni 2013 10:06 schreef Re het volgende:
het is een markt dus uiteindelijk zou elk onderwerp besproken moeten worden
Lees: censuurquote:Op woensdag 5 juni 2013 10:46 schreef Weissman het volgende:
[..]
Kan er dan in de toekomst harder opgetreden worden tegen figuren die er niks mee te maken hebben en er ook niks van af weten ?
Nee, gewoon zoals het er staat. Jij vraagt of iedereen die het niet met je eens is, geruimd kan worden. Dat is censuur.quote:
Dat zeg ik nietquote:Op donderdag 6 juni 2013 08:28 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nee, gewoon zoals het er staat. Jij vraagt of iedereen die het niet met je eens is, geruimd kan worden. Dat is censuur.
Firefly en iedereen die zegt dat je verantwoordelijkheid moet nemen en initiatief moet tonen.quote:Op donderdag 6 juni 2013 09:35 schreef Re het volgende:
iedereen mag overal komen (nou ja behalve firefly dan) dus niet zo dramaqueenen, en er is nog nooit iemand geband voor alleen een mening
We dwalen af, Re. Mijn punt is duidelijk denk ik ?quote:
I rest my case...quote:Op donderdag 6 juni 2013 09:54 schreef Re het volgende:
jij begint te miepen omdat je geband wordt om een mening, dat is niet zo
Waar zie jij mij zeggen dat ik wel skills heb ?quote:Op donderdag 6 juni 2013 09:59 schreef Re het volgende:
ja een zwakke case, dat wel...
het is nou eenmaal zo dat je in een topic waar het over skills gaat je wat andere tegenspraak kan verwachten als dat je een topic hebt wat gaat over het gebrek aan skills...
en dan gaan lopen miepen omdat mensen zonder skills je lopen te trollen omdat je skills hebt? ah gossie toch... grow a pair
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |