Stimmt. Met zangeres moet ik echt gaan zoeken, komt zo niet in me op....quote:
quote:Op woensdag 22 mei 2013 20:12 schreef Moody het volgende:
Stuit ik net eens even op een geniaal nummer:
Album net binnengehaald, de rest is qua niveau wat minder, maar toch mooi geheel. Beetje fusion tussen prog rock en brit rock. Ze schijnen al wat albums gemaakt te hebben, die heb ik dan gemist. Nooit zo'n fan geweest van prog rock, maar het laatste album schijnt wat minder "prog" te zijn
Wat wil je met zo'n bandnaamquote:Op woensdag 22 mei 2013 20:33 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
Beste nummer van Amplifier imo. Knalt uit je speakers
Ha, met de combinatie bandnaam- titel van het nummer mag je inderdaad geen ballad verwachtenquote:Op woensdag 22 mei 2013 20:34 schreef Moody het volgende:
[..]
Wat wil je met zo'n bandnaam
Klinkt goedToch maar eens in verdiepen.
Dat is lang geleden! Ik zie dat twee hele albums aan mij voorbij zijn gegaan. Die eerste stond in 2006/2007 verdomme in een oplage van enkele tientallen in de cd-rekken van de Mediamarkt! Hun synthese van Arctic Monkeys en Nirvana was destijds erg verfrissend, ik vond het briljant. Zijn ze soms gedropt door hun label?quote:Op dinsdag 21 mei 2013 00:44 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Grappig dat je Bromheads noemt, dat zijn stiekem hele oude bekenden. Sheffield's finest. Oh wacht... Menig popzaaltje/kroeg zien afbreken rondom 2006 als Bromheads Jacket. Debuut stond vol met geweldige punksongs met grappige teksten, daarna als duo (drums en gitaar/zang) verder gegaan en ook hun naam doormidden gesplitst, en toen is het nooit meer echt wat geweest wat mij betreft. Had gisteren graag hun eerste gig in 6 jaar alhier gezien op London Calling Tolhuistuin, maar ik heb het niet gered.
Hangt er vanaf welk album je bekijkt. wat een veelzijdige bandquote:Op woensdag 22 mei 2013 20:27 schreef Moody het volgende:
Mercury Rev vind ik ook een toppertje op dreampop-terrein....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
Denk niet dat een label ooit zo'n punt was voor deze band. Was allemaal een beetje in eigen beheer, niet? Sowieso hebben ze tussen 2008 en 2012 amper wat gedaan.quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:05 schreef tim. het volgende:
[..]
Dat is lang geleden! Ik zie dat twee hele albums aan mij voorbij zijn gegaan. Die eerste stond in 2006/2007 verdomme in een oplage van enkele tientallen in de cd-rekken van de Mediamarkt! Hun synthese van Arctic Monkeys en Nirvana was destijds erg verfrissend, ik vond het briljant. Zijn ze soms gedropt door hun label?
Die halve covers erinquote:
quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:14 schreef Norrage het volgende:
Na dat geweldige Channel Orange vorig jaar eigenlijk nog nooit het debuut van Franky geluisterd, maar dat 2011 album is ook wel alleraardigst zegZeker, Novacane heb ik erg vaak gedraaid.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nu we toch in die hoek zitten, is er al iets bekent over de nieuwe van The Weeknd? Het enige dat ik weet is dat z'n 'debuut' Kiss Island gaat heten, maar weet iemand al een release datum?
The Weekndquote:Op woensdag 22 mei 2013 23:38 schreef kciR het volgende:
[..]
Zeker, Novacane heb ik erg vaak gedraaid.
Nu we toch in die hoek zitten, is er al iets bekent over de nieuwe van The Weeknd? Het enige dat ik weet is dat z'n 'debuut' Kiss Island gaat heten, maar weet iemand al een release datum?
Volgens mij heeft dat album het best aardig gedaan, hoor.quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:37 schreef Norrage het volgende:
[..]
Die halve covers erin
Echt heel goed manIk dacht altijd dat dat eerste album supersuf was en dat hij met CO ineens doorbrak, maar deze is ergens wel beter zelfs. WAarom is hij hier niet mee doorgebroken?
Ik zat op musicmeter te lezen, en tot net voor CO had het pas 10 ratings (als ik het goed geinterpreteerd heb). Ik baseer het daar een beetje op. Maar misschien was NL er gewoon laat bijquote:Op woensdag 22 mei 2013 23:45 schreef DO2 het volgende:
[..]
Volgens mij heeft dat album het best aardig gedaan, hoor.
Hij heeft wel in een aantal eindlijstjes gestaan in 2011 als ik het goed herinner.. (Niet die van mij overigens, toen was het totaal niet wat ik had verwacht. Ik verwachtte OddFuture stijl. Na Channel Orange kon ik hem beter waarderen)quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:48 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik zat op musicmeter te lezen, en tot net voor CO had het pas 10 ratings (als ik het goed geinterpreteerd heb). Ik baseer het daar een beetje op. Maar misschien was NL er gewoon laat bij
Ik weet het, ik weet het...ik noem alles wat geen "artiestennaam" is meervoud...waarom weet ik nietquote:Op donderdag 23 mei 2013 00:04 schreef kciR het volgende:
[..]
Oh en The Weekend is in z'n eentje, maar dat boeit verder niet
Haha! Scherp!quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:06 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik weet het, ik weet het...ik noem alles wat geen "artiestennaam" is meervoud...waarom weet ik niet
oh en het is The Weeknd
Ik durf ze niet te rangschikken. Weeknd klinkt wat vetter, maar Frank is wel heel wat veelzijdiger zeker op CO.quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:20 schreef DO2 het volgende:
Ik vind The Weeknd eigenlijk nog veel interessanter dan Frank Ocean.
Ik ben helemaal geen R&B liefhebber, maar als het zo uitdagend, spannend en onheilspellend klinkt als The Weeknd maak ik graag een uitzondering.
Ik ben het daar eigenlijk 90% van de keren eens, en hun recensies zijn ook superleuk geschreven meestal (itt p4k). Weeknd laag gerate? Soms is er wel eens een misser...topsite dat AMGquote:Op donderdag 23 mei 2013 00:30 schreef DO2 het volgende:
Overigens is The Weeknd ook een artiest die op Allmusic niet begrepen wordt.
Valt me de laatste tijd steeds meer op dat ik me slecht kan vinden in de waarderingen die ze daar artiesten toekennen.
Maakt voor de beleving verder niet uit, natuurlijk.
Maar ik vraag me wel steeds vaker af wat voor malloten daar eigenlijk zitten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |