Eens, al denk ik dat de klimmer ook anders opgereden zou zijn zonder peloton zo vlak op de hielen. Wellicht een viertal dat bij elkaar bleef tot de finish.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:35 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Kelderman de sterkste van de kopgroep was. Misschien was het allemaal anders gelopen als het peloton had laten begaan en ze met z'n allen aan die klim waren begonnen, maar toch.
quote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:38 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Trein had denk ik ook materiaalpech vlak voordat moment!
Kelderman was niet de sterkste van de kopgroep, hij heeft zich vergaloppeerd op het klimmetje en werd eerder teruggepakt dan bijvoorbeeld een Pirazziquote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:32 schreef Meulendijks90 het volgende:
Zo frustrerend, het zit ook niet mee. Eerst is Kelderman de sterkste uit de vluchtgroep en dan komt er een achtervolging van teams die daarna alleen maar tijd verliezen. Om daarna Gesink eindelijk een grote etappe binnen handbereik zien hebben, waar zijn materiaal het laat afweten. Vloeken voor die TV.
Die Pirazzi is ook wel echt ongelooflijk goed in vorm. Als die iets meer hersenen zou hebben, had ie al drie etappes kunnen pakken.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:40 schreef Blik het volgende:
[..]
Kelderman was niet de sterkste van de kopgroep, hij heeft zich vergaloppeerd op het klimmetje en werd eerder teruggepakt dan bijvoorbeeld een Pirazzi
ja lekker ben jij...quote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:43 schreef Zelva het volgende:
Toptien voor Gesink met die 23 seconden eraf.
Voor de tweede plaats.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 16:42 schreef johannes_vermeer het volgende:
Mexicanobakker voorspelt Betancur.
In de film zal het de dag na de dood van zijn vader zijn. Is hij gevallen, waardoor hij hevig bloedend rondrijdt. Dan begeeft zijn ketting het en wordt hij pas op vijftig meter van de meet gepasseerd. De man die wint is, zo leerden wij van eerder in de film, zijn grootste aartsrivaal.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:20 schreef ItaloDancer het volgende:
Als het een boek of film zou zijn geweest, zou ik zeggen: onrealistisch, sterk aangedikt door de auteur ten behoeve van het drama-element
De Italiaanse Wim Vansevenantquote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:49 schreef wimderon het volgende:
Gavazzi vandaag weer als laatste binnengekomen, die is ook een imposante reeks aan het neerzetten![]()
en in de Hollywood-remake trouwt hij op het eind nog met de rondemissquote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:53 schreef Redefine het volgende:
[..]
In de film zal het de dag na de dood van zijn vader zijn. Is hij gevallen, waardoor hij hevig bloedend rondrijdt. Dan begeeft zijn ketting het en wordt hij pas op vijftig meter van de meet gepasseerd. De man die wint is, zo leerden wij van eerder in de film, zijn grootste aartsrivaal.
Zo ongeveer zou het dan worden
Ho ho. Je vergeet nog even dat hij in Parijs op de Champs Elysée (in Hollywood weten ze niet dat het altijd een massasprint wordt), zijn aartsrivaal uit het geel en wint in extremis de Tour.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:57 schreef Drebbelman het volgende:
[..]
en in de Hollywood-remake trouwt hij op het eind nog met de rondemiss
twitter:BlancoCycling twitterde op dinsdag 21-05-2013 om 18:07:07.@RGUpdate: "This is unbelieveable. I wanted to win the stage and felt very well. I'm very dissapointed I couldn't fight for the victory." reageer retweet
Inderdaad, dat valt mij ook op.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 18:08 schreef marcodej het volgende:
Wel mooi. Gister zeiden we dat ie niet kon sprinten. Vandaag had ie dat sprintje heus wel gewonnen.
Wie zei dat dan?quote:Op dinsdag 21 mei 2013 18:08 schreef marcodej het volgende:
Wel mooi. Gister zeiden we dat ie niet kon sprinten. Vandaag had ie dat sprintje heus wel gewonnen.
Dat viel mij ook op ja.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 18:08 schreef marcodej het volgende:
Wel mooi. Gister zeiden we dat ie niet kon sprinten. Vandaag had ie dat sprintje heus wel gewonnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |