abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:08:12 #1
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_126689733


De jongens luisteren naar de namen Ruben (9) en Julian (7). Ruben is 150/160 cm lang, heeft een mager postuur en een litteken in de wenkbrauw boven zijn rechteroog. Hij heeft donkerblond haar met slag erin. Julian is 140/150 cm lang, heeft een normaal postuur, sproeten in het gezicht en een litteken op zijn neus. Hij heeft donkerblond, stijl haar.

Getuigen die de jongens hebben gezien worden verzocht contact op te nemen met de politie via telefoonnummer 0900-8844. De jongens zijn 6 mei rond 20.00 uur voor het laatst gezien. Alle informatie over de jongens vanaf dit tijdstip kan belangrijk zijn om de jongens terug te vinden.

quote:
Sinds maandagavond 6 mei zijn de 9-jarige Ruben en 7-jarige Julian uit Zeist vermist. Na de vondst van het lichaam van de vader in het Doornse Gat op 7 mei, werd een grootscheepse zoekactie gestart. Politie, burgers en media in binnen- en buitenland zoeken onverminderd door. Tot op heden zijn de jongetjes nog niet gevonden.

Ruben en Julian werden maandagavond rond 20.00 uur voor het laatst gezien in Vleuten door een bekende van de familie. In de ochtend van 7 mei is de vader van de jongens dood aangetroffen in het recreatiegebied het Doornse Gat. Hij pleegde zelfmoord. Zijn auto werd ook aangetroffen in het Doornse Gat. Het gaat hier om een zilverblauwe Hyundai Getz, met kenteken 08-NT-BV. Op het moment dat hij gevonden wordt, is nog niet duidelijk dat de man zijn kinderen bij zich zou moeten hebben. Na onderzoek blijkt aan het einde van de middag dat de kinderen bij hun vader zouden moeten zijn.

Start grootscheepse zoekactie
Op dat moment begint de grootscheepse zoekactie. Er volgt een nationaal en Europees Amber Alert. Het hele recreatiegebied van het Doornse Gat wordt in de avond en nacht van 7 op 8 mei uitgekamd door politieagenten, speurhonden en militairen van het Korps Mariniers, ondersteund door een politiehelikopter. Er is tot 02.15 uur gezocht, maar de broertjes zijn hier niet aangetroffen.

Op woensdag 8 mei breidt het onderzoek zich uit naar het Limburgse Beek. Uit onderzoek blijkt dat de vader op maandagavond 22.15 uur in Beek getankt heeft. Later blijkt dat de twee jongens op dat moment nog in de auto zaten.

Een melding op 8 mei was voor de politie aanleiding om in het Bunderbos in Elsloo te gaan zoeken. Vanaf ongeveer 20.00 uur werd met hulp van politie, defensie, speurhonden en sonarapparatuur een zoektocht gestart. Rond 22.00 moest de zoektocht gestaakt worden, vanwege de invallende duisternis en het moeilijk begaanbare terrein. Op donderdag 9 mei werd de zoekactie hervat en afgerond. De jongens zijn niet aangetroffen. Die dag deed de politie een oproep om eventuele camerabeelden van bedrijven en particulieren te delen met de politie.

Op vrijdag 10 mei starten de eerste burgeracties. In overleg met de politie zoeken honderden mensen in Doorn, Leersum en Rhenen. Die dag is bekend geworden, naar aanleiding van ingezonden camerabeelden, dat de auto van de vader op dinsdag 7 mei omstreeks 01.40 uur is gezien op de Rijnbrug bij Rhenen. Vrijdagavond doet de politie live een oproep tijdens de uitzending van Tros Vermist. Hierbij tonen ze een kaartje van de vermoedelijke route die de vader in de nacht van 7 op 8 mei gereden moet zijn.


Er wordt gezocht naar een aantal spullen:


De vader van de kinderen is in het bezit van een identieke soort schoenen. Deze schoenen droeg hij niet, zijn niet meer bij hem thuis, in de auto of op de plek waar hij dood werd aangetroffen. Wie weet waar deze schoenen zijn?


Een deel van een soortgelijke sleepkabel is aangetroffen op de plek waar de vader zich van het leven heeft beroofd. Wie weet waar mogelijk de rest van de sleepkabel is gebleven?


In de nabije omgeving van de plek waar de vader dood werd aangetroffen is deze spanband gevonden. Of de spanband iets met de zaak te maken heeft en waar de spanband vandaan komt, is de politie niet bekend. Het kan bijvoorbeeld zijn dat de vader deze spanband recent, al dan niet in combinatie met de sleepkabel of andere goederen heeft aangeschaft. De politie wil graag in contact komen met mensen die hier iets over kunnen melden.


Updates:
http://www.nu.nl/binnenla(...)imburgse-elsloo.html
http://nos.nl/artikel/504661-nieuwe-zoektocht-broers-zeist.html

Overzichtkaart waar al gezocht is en waar ze zijn geweest
http://goo.gl/maps/TO2Ew

Amber Alert:
http://www.amberalertnederland.nl/default.aspx?lang=nl
Inmiddels ook internationaal

Tijdlijnen:
http://www.rtl.nl/compone(...)_ruben_en_julian.xml

http://www.hartvannederla(...)ing-ruben-en-julian/

Liveblog Utrecht

https://twitter.com/FloortjeHVNL

Overzicht van de Politie over de zaak Julian en Ruben:
https://www.politie.nl/ge(...)oertjes/de-zaak.html

Laatste nieuws door politie op 14-05-2012:
http://www.politie.nl/nie(...)miste-broertjes.html

Meest gestelde vragen aan de politie:
https://www.politie.nl/mi(...)gestelde-vragen.html

Kleding vermist
http://www.politie.nl/nie(...)ngzaakbroertjes.html
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:10:00 #2
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_126689869
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:06 schreef Leandra het volgende:

[..]

Hoe kun je zoiets nou niet weten als je samenwoont en dat hele BJZ-verhaal zo'n impact op hem heeft?
Als ze dat echt niet wist dan heeft hij op allerlei fronten de heleboel bij elkaar gelogen en het mogelijk al veel langer gepland.
Dat zou me niks verbazen. De afspraak was origineel op 25 april, maar doordat hij zei dan niet te kunnen is dat verzet naar 7 mei.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_126689906
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:06 schreef Leandra het volgende:

[..]

Hoe kun je zoiets nou niet weten als je samenwoont en dat hele BJZ-verhaal zo'n impact op hem heeft?
Als ze dat echt niet wist dan heeft hij op allerlei fronten de heleboel bij elkaar gelogen en het mogelijk al veel langer gepland.
Ik weet dat de ouders en de nieuwe vriendin van mijn ex bijna niets over onze zaak weten. Hij praat er niet over.
pi_126689936
Waar praten jullie eigenlijk over hier :P Er is toch helemaal geen nieuws meer?
blablablabla
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:10:54 #5
403563 highwire
I'm in the Zone
pi_126689940
Ik denk dat het prikken met stokken leuk is om een eventueel graf te vinden, of een holling onder de grond, maar vaders was niet achtelijk. Mocht hij, of wie dan ook, daadwerkelijk de kids begraven hebben, lijkt het mij dat hij het zou afdekken met een grote plaat, hout/metaal en dat zou afdekken met een cm of 30 aarde, blaadjes erop, takken erop... Jagers doen dit all day long met vallen, maar dan zonder plaat ;) ...is geen rocket science :)
pi_126689950
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:10 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Dat zou me niks verbazen. De afspraak was origineel op 25 april, maar doordat hij zei dan niet te kunnen is dat verzet naar 7 mei.
Woonde hij samen met z'n huidige vriendin? Ook dat is me ontgaan dan. Of wordt daar gewoon van uitgegaan?
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
pi_126689958
Hoelang was het zijn vriendin?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:11:28 #8
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_126689972
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:11 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Woonde hij samen met z'n huidige vriendin? Ook dat is me ontgaan dan. Of wordt daar gewoon van uitgegaan?
Ja, hij woonde samen.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 21:11:53 #9
184769 crew  Deisyy
pi_126690008
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:10 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Dat zou me niks verbazen. De afspraak was origineel op 25 april, maar doordat hij zei dan niet te kunnen is dat verzet naar 7 mei.
Post achterhouden, telefoontjes verzwijgen, het zou allemaal zomaar kunnen.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:12:09 #10
403563 highwire
I'm in the Zone
pi_126690024
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:11 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Ja, hij woonde samen.
Whiskers, weet je zeker dat hij samenwoonde? Ik las namelijk van de week iets over dat hij niet bij haar woonde? I could be wrong ;)
pi_126690025
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:10 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Dat zou me niks verbazen. De afspraak was origineel op 25 april, maar doordat hij zei dan niet te kunnen is dat verzet naar 7 mei.
Blijkbaar was die vriendin niet zo erg begaan met de kinderen. Ze wist immers ook niet welk shirt Julian aan had.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:12:21 #12
345970 Doodloper
Is een hardloper.
pi_126690041
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:10 schreef Elan het volgende:
Waar praten jullie eigenlijk over hier
ja ik weet niet ik typ gewoon random dingen zo van feojfewiwfeweufowepwkipoafiopewipfewapi enzo

wat is dat nou voor vraag :') ga eens lezen dan ofzo
We zullen zien, zei de blinde.
pi_126690062
quote:
7s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:12 schreef Doodloper het volgende:

[..]

ja ik weet niet ik typ gewoon random dingen zo van feojfewiwfeweufowepwkipoafiopewipfewapi enzo

wat is dat nou voor vraag :') ga eens lezen dan ofzo
Oke sorry :@
blablablabla
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:12:46 #14
403563 highwire
I'm in the Zone
pi_126690067
quote:
7s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:12 schreef Doodloper het volgende:

[..]

ja ik weet niet ik typ gewoon random dingen zo van feojfewiwfeweufowepwkipoafiopewipfewapi enzo

wat is dat nou voor vraag :') ga eens lezen dan ofzo
lol :)
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:12:54 #15
345970 Doodloper
Is een hardloper.
pi_126690077
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:12 schreef Elan het volgende:

[..]

Oke sorry :@
ja :(
We zullen zien, zei de blinde.
pi_126690079
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:12 schreef highwire het volgende:

[..]

Whiskers, weet je zeker dat hij samenwoonde? Ik las namelijk van de week iets over dat hij niet bij haar woonde? I could be wrong ;)
Ja, hij woonde samen met haar, in Vleuten.. Wil je naam en adres soms? 8)7
Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:13:36 #17
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_126690138
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:12 schreef highwire het volgende:

[..]

Whiskers, weet je zeker dat hij samenwoonde? Ik las namelijk van de week iets over dat hij niet bij haar woonde? I could be wrong ;)
Ja.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:14:00 #18
403563 highwire
I'm in the Zone
pi_126690171
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:12 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Ja, hij woonde samen met haar, in Vleuten.. Wil je naam en adres soms? 8)7
Neuh, dank je... denk vindt ik wel als ik zou willen ;)

Maar dat maakt het geheel een stuk duidelijker, alszijnde, dat zij dus schijnbaar niets wist... of juist wel wist :)
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:14:22 #19
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_126690203
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:11 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Post achterhouden, telefoontjes verzwijgen, het zou allemaal zomaar kunnen.
Dat soort dingen pleiten dan niet voor hem.... vooral niet als het gaat om andere zaken waar hij verklaringen over heeft afgelegd.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_126690214
OjeeSojee twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 20:59:02 @JulianRubenNL @Jeffrey0317 #PolitieHeli vliegt pas'n uurtje of 4 heen en weer over #UtrechtseHeuvelrug */... reageer retweet
JulianRubenNL twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 20:59:56 @OjeeSojee @Jeffrey0317 Die meldingen hebben wij ook : 1+1=?.. wachten op Politie voor verklaring #vermistebroertjes reageer retweet
pi_126690216
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:14 schreef highwire het volgende:

[..]

Neuh, dank je... denk vindt ik wel als ik zou willen ;)

Maar dat maakt het geheel een stuk duidelijker, alszijnde, dat zij dus schijnbaar niets wist... of juist wel wist :)
Dat zij dat wel of niet weet is speculatie
Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:15:12 #22
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_126690255
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:12 schreef Wazigwijfke het volgende:

[..]

Blijkbaar was die vriendin niet zo erg begaan met de kinderen. Ze wist immers ook niet welk shirt Julian aan had.
Nou ja zeg. Zij wordt er ook maar mee geconfronteerd dat haar vriend niet alleen zichzelf heeft verhangen, maar waarschijnlijk ook de kinderen heeft vermoord. Ik denk dat ik ook niet helemaal helder meer zou weten hoe en wat.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_126690347
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:15 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Nou ja zeg. Zij wordt er ook maar mee geconfronteerd dat haar vriend niet alleen zichzelf heeft verhangen, maar waarschijnlijk ook de kinderen heeft vermoord. Ik denk dat ik ook niet helemaal helder meer zou weten hoe en wat.
precies!
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:17:14 #24
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_126690430
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:15 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Nou ja zeg. Zij wordt er ook maar mee geconfronteerd dat haar vriend niet alleen zichzelf heeft verhangen, maar waarschijnlijk ook de kinderen heeft vermoord. Ik denk dat ik ook niet helemaal helder meer zou weten hoe en wat.
Dat geloof ik wel, maar er klopt gewoon iets niet in dat stuk van het verhaal.
Zijn omgeving weet kennelijk niet beter dan dat hij met de kinderen op vakantie gaat, en weet niets van die afspraak bij BJZ op het moment dat ze op vakantie zijn?

Dat maakt hem echt behoorlijk minder geloofwaardig.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_126690438
off-topic - wat staat die franse griet overdreven te zingen, dat is geen kanshebber denk ik - wel leuk jurkje
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:17:28 #26
264694 blanket
its human nature
pi_126690465
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:15 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Nou ja zeg. Zij wordt er ook maar mee geconfronteerd dat haar vriend niet alleen zichzelf heeft verhangen, maar waarschijnlijk ook de kinderen heeft vermoord. Ik denk dat ik ook niet helemaal helder meer zou weten hoe en wat.
Helemaal mee eens...denk dat ze niet eens meer weet wat ze zelf aanhad. Toch verschrikkelijk voor haar en zijn familie ook. De vd Schuitjes kunnen nog iemand de schuld geven. Eenzaam verdriet voor de fam. Denis.
How does it feel..when you're alone and you're cold inside.
pi_126690495
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:12 schreef Wazigwijfke het volgende:

[..]

Blijkbaar was die vriendin niet zo erg begaan met de kinderen. Ze wist immers ook niet welk shirt Julian aan had.
Nou in dat geval ben ik ook niet begaan met mijn kind, ik weet soms 's middags niet eens meer welke jas ze die ochtend droeg.
No one can make you feel inferior without your consent - Eleanor Roosevelt
pi_126690496
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:16 schreef Rachilda het volgende:

[..]

precies!
Ze wst anders nog wel precies dat hij die dag een rooie gstar boxer aan had.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 21:17:56 #29
184769 crew  Deisyy
pi_126690508
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:14 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat soort dingen pleiten dan niet voor hem.... vooral niet als het gaat om andere zaken waar hij verklaringen over heeft afgelegd.
Nee inderdaad, maar het blijft natuurlijk speculeren hier, we proberen alle info die we krijgen logisch te verklaren, maar het kan zijn dat we er helemaal naast zitten.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:18:20 #30
403563 highwire
I'm in the Zone
pi_126690531
Gisteren het volgende aan de pliesie gestuurd :

Het is mogelijk een goede om alle camerabeeld van de afgelopen 2 weken na te kijken welke mogelijk ook de vader hebben gespot op de route terwijl hij voorbereide...

Wanneer er voor de overbrugging van cam 1 naar cam 2 bijv. 10 min. nodig was, en vaders daar een keer bijv. 30 min. over heeft gedaan, en het op de route ligt welke hij onlangs reedt, zou dat mogelijk wijzen op de locatie van de kids...

Hierbij denkende aan dat de vader na cam1 van de hoofdweg het bos inreed, en vlak voor cam2 terug de hoofdweg op...

Dat zou ik gedaan hebben om een dwaalspoor te creeren...
pi_126690545
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:17 schreef Wazigwijfke het volgende:

[..]

Ze wst anders nog wel precies dat hij die dag een rooie gstar boxer aan had.
Dat weet je niet. Die onderbroek wordt vermist..
Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 21:18:53 #32
184769 crew  Deisyy
pi_126690575
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:17 schreef Rachilda het volgende:
off-topic - wat staat die franse griet overdreven te zingen, dat is geen kanshebber denk ik - wel leuk jurkje
Hier zijn andere topics voor.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:19:05 #33
345970 Doodloper
Is een hardloper.
pi_126690596
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:18 schreef highwire het volgende:
Gisteren het volgende aan de pliesie gestuurd :

Het is mogelijk een goede om alle camerabeeld van de afgelopen 2 weken na te kijken welke mogelijk ook de vader hebben gespot op de route terwijl hij voorbereide...

Wanneer er voor de overbrugging van cam 1 naar cam 2 bijv. 10 min. nodig was, en vaders daar een keer bijv. 30 min. over heeft gedaan, en het op de route ligt welke hij onlangs reedt, zou dat mogelijk wijzen op de locatie van de kids...

Hierbij denkende aan dat de vader na cam1 van de hoofdweg het bos inreed, en vlak voor cam2 terug de hoofdweg op...

Dat zou ik gedaan hebben om een dwaalspoor te creeren...
alle camerabeelden van alle camera's in nederland van 2 weken?

:')
We zullen zien, zei de blinde.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:19:25 #34
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_126690628
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:18 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Dat weet je niet. Die onderbroek wordt vermist..
Klopt. Ik heb niet gelezen dat zij dat verklaard zou hebben.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:19:37 #35
403563 highwire
I'm in the Zone
pi_126690646
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:19 schreef Doodloper het volgende:

[..]

alle camerabeelden van alle camera's in nederland van 2 weken?

:')
Ze kunnen gewoon een 'grep' uitvoeren op kenteken hoor ;)
pi_126690669
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:17 schreef blanket het volgende:

[..]

Helemaal mee eens...denk dat ze niet eens meer weet wat ze zelf aanhad. Toch verschrikkelijk voor haar en zijn familie ook. De vd Schuitjes kunnen nog iemand de schuld geven. Eenzaam verdriet voor de fam. Denis.
Nou ja, wat heb je aan een ander de schuld geven? Krijg je daar de kinderen mee terug. Ze zal zich eerder zelf iets verwijten.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:20:10 #37
345970 Doodloper
Is een hardloper.
pi_126690703
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:19 schreef highwire het volgende:

[..]

Ze kunnen gewoon een 'grep' uitvoeren op kenteken hoor ;)
oja want die camera's bij tankstations en langs restaurantjes hebben allemaal nummerbordherkenning
We zullen zien, zei de blinde.
pi_126690709
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:17 schreef Wazigwijfke het volgende:

[..]

Ze wst anders nog wel precies dat hij die dag een rooie gstar boxer aan had.
;)
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:20:23 #39
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_126690725
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:19 schreef Doodloper het volgende:

[..]

alle camerabeelden van alle camera's in nederland van 2 weken?

:')
Van 6/ nacht 7 mei lijkt me genoeg hoor. Later reed hij er echt niet meer langs :P
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:20:28 #40
403563 highwire
I'm in the Zone
pi_126690736
Alleen door diverse wetten worden beelden niet altijd opgeslagen, wat echter de ontdekking van van de week wel verdacht maakt :)
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:20:41 #41
345970 Doodloper
Is een hardloper.
pi_126690750
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:20 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Van 6/ nacht 7 mei lijkt me genoeg hoor. Later reed hij er echt niet meer langs :P
hij/zij bedoelt van de 2 weken ervoor volgens mij :D
We zullen zien, zei de blinde.
pi_126690808
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:17 schreef Wazigwijfke het volgende:

[..]

Ze wst anders nog wel precies dat hij die dag een rooie gstar boxer aan had.
- misschien heeft hij alleen rode onderbroeken
- misschien heeft hij nog de nadruk gelegd op zijn rode onderbroek voordat hij wegging
- misschien heeft forensisch onderzoek (vezels) uitgewezen dat hij die onderbroek aanhad
- misschien zat er nog een klein gescheurd stukje van zijn onderbroek aan zijn broek
- zo valt er nog meer te bedenken
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:21:37 #43
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_126690830
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:17 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat geloof ik wel, maar er klopt gewoon iets niet in dat stuk van het verhaal.
Zijn omgeving weet kennelijk niet beter dan dat hij met de kinderen op vakantie gaat, en weet niets van die afspraak bij BJZ op het moment dat ze op vakantie zijn?

Dat maakt hem echt behoorlijk minder geloofwaardig.
Je moeder wist toch ook dat ze weg gingen?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_126690885
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:20 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Van 6/ nacht 7 mei lijkt me genoeg hoor. Later reed hij er echt niet meer langs :P
Ik zag gisteren overigens wel een stukje bij de NOS, waar Kersseboom uitsprak dat er 'aanwijzingen waren dat hij die onderbroek die dag droeg'.. Weet niet of Jens dat gister zelf ook zo gemeld heeft.
Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:23:02 #45
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_126690943
quote:
13s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:17 schreef geppie het volgende:

[..]

Nou in dat geval ben ik ook niet begaan met mijn kind, ik weet soms 's middags niet eens meer welke jas ze die ochtend droeg.
Nou ik sta soms behoorlijk te zoeken bij de opvang ja.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:23:10 #46
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_126690950
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:21 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Je moeder wist toch ook dat ze weg gingen?
Is dat zo? Want dan is het wel écht vreemd
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:23:54 #47
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_126691011
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:22 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

Ik zag gisteren overigens wel een stukje bij de NOS, waar Kersenboom uitsprak dat er 'aanwijzingen waren dat hij die onderbroek die dag droeg'.. Weet niet of Jens dat gister zelf ook zo gemeld heeft.
Volgens mij alleen dat hij niet thuis lag, niet in de auto en dat hij geen onderbroek aan had toen ze hem vonden.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 21:24:23 #48
184769 crew  Deisyy
pi_126691050
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:23 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Is dat zo? Want dan is het wel écht vreemd
:D
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  zaterdag 18 mei 2013 @ 21:24:31 #49
403563 highwire
I'm in the Zone
pi_126691067
Ja, camarabeelden van Rijkswaterstaat van de 1 a 2 weken voor de 'verhanging'.

Namelijk, hij was niet achtelijk... en wist mogelijk dat hij door cams registreerd kon worden...

Dus als hij het heeft voorbereid en wist waar bijv. cam1 en cam2 hingen, kon hij het bos in na cam2, en voor cam1 weer terug de hoofdweg op waardoor het lijkt alsof er geen detour is geweest...

Het kan dus zijn dat de vader de bewuste nacht op voorhand al wist waar hij de detour zou maken en door camera's geregistreerd zou worden, niet denkende aan de tijdsnotatie.
pi_126691080
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 21:23 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Volgens mij alleen dat hij niet thuis lag, niet in de auto en dat hij geen onderbroek aan had toen ze hem vonden.
Ik zal even kijken of ik dat fragment kan vinden.
Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')