Het is uitgelekt, de politie wil het tot dusverre ook nog niet bevestigen. Het is wel heel erg slordig en erg triest voor de familie en vriendenquote:Op maandag 27 mei 2013 08:59 schreef vencodark het volgende:
Wel raar dat de familie niet van tevoren nu is ingelicht.
Dit denk ik ookquote:Op maandag 27 mei 2013 08:51 schreef Leandra het volgende:
Als die hoofdsponsor van de club waar Visser gespeeld heeft ook als maffioso betiteld wordt dan verwacht ik eerder dat daar de connectie zit.
Vergeet je niet GPS in je schoenen te laten plaatsenquote:Op maandag 27 mei 2013 09:00 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Lijkt me wel van belang. Zelf ben ik volgende maand twee weken in Murcia, genieten van de zon gaat toch wel wat moeizamer als je weet dat roofmoordbendes jacht maken op lange blonde Hollanders.
De theorie werd een paar uur later bevestigd toen de zoektocht draaide lokaliseren twee lichamen. Hoewel afgelopen nacht hebben we hard gewerkt om te identificeren zonder twijfel, zowel de toestand van de lichamen en hun fysieke kenmerken, zowel als Lodewijk Ingrid langer zijn dan zes meter hoog, wat aangeeft dat het zou kunnen zijn de twee Nederlanders vermist twee weken geleden.quote:Op maandag 27 mei 2013 08:31 schreef TC03 het volgende:
http://www.laverdad.es/mu(...)es-201305270759.html
Vertaald met Google Translate:
[ afbeelding ]
De Engelse vertaling heeft het over 'six feet' i.p.v. 'zes meter'. Raar dat er zo'n verschil in zit.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:12 schreef tong80 het volgende:
[..]
De theorie werd een paar uur later bevestigd toen de zoektocht draaide lokaliseren twee lichamen. Hoewel afgelopen nacht hebben we hard gewerkt om te identificeren zonder twijfel, zowel de toestand van de lichamen en hun fysieke kenmerken, zowel als Lodewijk Ingrid langer zijn dan zes meter hoog, wat aangeeft dat het zou kunnen zijn de twee Nederlanders vermist twee weken geleden.
De reden dat ze naar Murcia waren was inderdaad het achterstallig salaris innen. De vorige keer dat ze het hadden geprobeerd zijn ze al bedreigd en van de weg afgeduwd met de auto.. Ik begreep dat het om Russische maffia gaat.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:02 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dit denk ik ook
Vreselijk om zo aan je einde te moeten komen
Bron?quote:Op maandag 27 mei 2013 09:23 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
De reden dat ze naar Murcia waren was inderdaad het achterstallig salaris innen. De vorige keer dat ze het hadden geprobeerd zijn ze al bedreigd en van de weg afgeduwd met de auto.. Ik begreep dat het om Russische maffia gaat.
De dochter van die man is mn jaargenoot van studie. Ze zit n al 2 weken in Murcia met zusje en moeder dus ex-vrouw). Arme hunquote:
Ondanks die gebeurtenissen gingen ze alweer?quote:Op maandag 27 mei 2013 09:23 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
De reden dat ze naar Murcia waren was inderdaad het achterstallig salaris innen. De vorige keer dat ze het hadden geprobeerd zijn ze al bedreigd en van de weg afgeduwd met de auto.. Ik begreep dat het om Russische maffia gaat.
Tja, meer weet ik ook niet.. Je zou toch ook denken laat die centen maar zitten na zoiets.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:27 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ondanks die gebeurtenissen gingen ze alweer?
En Severein was toch miljonair?
Sommige mensen laten zich dan nog niet afschepen.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:27 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Tja, meer weet ik ook niet.. Je zou toch ook denken laat die centen maar zitten na zoiets.
Ja maar ik geloof wel dat ze dat geld (achterstallig salaris) nu perse wilden hebben en niet wilden opgeven.quote:Op maandag 27 mei 2013 08:51 schreef Leandra het volgende:
Als die hoofdsponsor van de club waar Visser gespeeld heeft ook als maffioso betiteld wordt dan verwacht ik eerder dat daar de connectie zit.
he bahquote:Visuele herkenning van de stoffelijke resten zou niet meer mogelijk zijn. Daarover wil de Nationale Politie verder niet uitweiden. (ANP)
Vreemd dat de media het eerst weten, voordat de familie het te horen krijgt.quote:Op maandag 27 mei 2013 08:53 schreef SEMTEX het volgende:
Da's kut, dat je als familie nog geen zekerheid hebt
Ze waren echter wel in staat om de lengte vast te stellen, langer dan 1,80 m. Echter, het gebrek aan nauwkeurigheid in de lengte doet vermoeden dat ze misschien niet meer in één stuk waren.quote:
Gebeurd helaas vaker, de media zit er met de neus boven op altijd en voor je het weet staat het overal.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:56 schreef Felagund het volgende:
[..]
Vreemd dat de media het eerst weten, voordat de familie het te horen krijgt.
Het wordt al gekker en gekker in deze wereld.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:48 schreef Njosnavelin het volgende:
Wat verdrietig dat het zo is afgelopen
quote:Op maandag 27 mei 2013 10:02 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Het wordt al gekker en gekker in deze wereld.
Gisteren hier in Zutphen ook een meisje van 22 jaar vermoord in haar eigen huis ppff waar ben je nog veilig.
Bij wie ben je nog veilig?
Was dat maar waar dat het alleen de laatste 5 gebeurd.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:04 schreef Silenus het volgende:
[..]Ja want moordpartijen zijn echt iets van de laatste 5 jaar. Heel triest allemaal, maar dit gebeurde 300 jaar geleden natuurlijk ook.
quote:Op maandag 27 mei 2013 10:13 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Was dat maar waar dat het alleen de laatste 5 gebeurd.
Alleen gebeurd het volgens mij nu veel vaker dan 300 jaar geleden!
Dat is niet zo raar, gezien de explosieve bevolkingsgroei in de laatste 300 jaar.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:13 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Was dat maar waar dat het alleen de laatste 5 gebeurd.
Alleen gebeurd het volgens mij nu veel vaker dan 300 jaar geleden!
Onzin, toen gebeurde het veel vaker alleen was er nauwelijks media om er aandacht voor te vragen. Als je arm was, zoals 90% van de mensen, kon het ook niemand schelen dat je vermist/vermoord/verkracht was.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:13 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Was dat maar waar dat het alleen de laatste 5 gebeurd.
Alleen gebeurd het volgens mij nu veel vaker dan 300 jaar geleden!
Je zit er nu vooral meer bovenop. De wereld is een stuk kleiner geworden.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:13 schreef Dotteke het volgende:
Was dat maar waar dat het alleen de laatste 5 gebeurd.
Alleen gebeurd het volgens mij nu veel vaker dan 300 jaar geleden!
Nee, dat lijkt maar zo, dat komt gewoon omdat het internet nu een stuk sneller is dan toen ....quote:Op maandag 27 mei 2013 10:13 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Was dat maar waar dat het alleen de laatste 5 gebeurd.
Alleen gebeurd het volgens mij nu veel vaker dan 300 jaar geleden!
Ghehequote:Op maandag 27 mei 2013 10:18 schreef Jian het volgende:
[..]
Nee, dat lijkt maar zo, dat komt gewoon omdat het internet nu een stuk sneller is dan toen ....
quote:Op maandag 27 mei 2013 10:18 schreef Jian het volgende:
[..]
Nee, dat lijkt maar zo, dat komt gewoon omdat het internet nu een stuk sneller is dan toen ....
Met de auto geparkeerd in de stad?quote:Op maandag 27 mei 2013 10:35 schreef CherryOnTop het volgende:
Ik heb de hele tijd gedacht dat ze verdwaald waren o.i.d.
Soms weet je gewoon niet meer waar je 'm neer hebt gezet op vakantie.quote:
Wij zijn ook wel eens een flinke wandeling gaan maken buiten de stad terwijl de auto daar gewoon nog geparkeerd stond.quote:
Dat kan ook nog jaquote:Op maandag 27 mei 2013 10:51 schreef Silenus het volgende:
[..]
Soms weet je gewoon niet meer waar je 'm neer hebt gezet op vakantie.
Zijn ze niet gewoon begraven? Dan is er gewoon sprake van ontbinding. gaat vrij snel, en zeker in een warmer klimaat.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:59 schreef SEMTEX het volgende:
Ze zijn zodanig toegetakeld dat ze niet meer te herkennen zijnWTH
Dat verwacht je niet.
Kan..maar niet het meest waarschijnlijke imo met een afspraak gepland later op de dag.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:57 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Wij zijn ook wel eens een flinke wandeling gaan maken buiten de stad terwijl de auto daar gewoon nog geparkeerd stond.
Of het hoofd ontbreekt.quote:Op maandag 27 mei 2013 11:00 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zijn ze niet gewoon begraven? Dan is er gewoon sprake van ontbinding. gaat vrij snel, en zeker in een warmer klimaat.
Op het nieuws was zojuist dat ze zodanig zijn toegetakeld dat ze niet te herkennen zijn, daarna zullen ze inderdaad begraven zijn.quote:Op maandag 27 mei 2013 11:00 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zijn ze niet gewoon begraven? Dan is er gewoon sprake van ontbinding. gaat vrij snel, en zeker in een warmer klimaat.
Die lichamen zullen wel in een zuurbad hebben gelegen als alleen de lengte nog kon worden vastgesteld.quote:Op maandag 27 mei 2013 11:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Op het nieuws was zojuist dat ze zodanig zijn toegetakeld dat ze niet te herkennen zijn, daarna zullen ze inderdaad begraven zijn.
Wat een afschuwelijk nieuws!
Mijn eerste gedacht was verbrand. Beide niet prettig in ieder gevalquote:Op maandag 27 mei 2013 11:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Die lichamen zullen wel in een zuurbad hebben gelegen als alleen de lengte nog kon worden vastgesteld.
Ik denk dat dat toetakelen na de dood is gebeurd... Puur om herkenning te voorkomen en niet als gevolg van heftig verzet. Georganiseerde misdaad was het toch...quote:Op maandag 27 mei 2013 11:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Op het nieuws was zojuist dat ze zodanig zijn toegetakeld dat ze niet te herkennen zijn, daarna zullen ze inderdaad begraven zijn.
Wat een afschuwelijk nieuws!
Dat ligt er natuurlijk aan of ze eerst de verdachte op het spoor waren en vonden en daarna de lichamen pas vonden of dat ze eerst de lichamen vonden.quote:Op maandag 27 mei 2013 11:15 schreef Marrije het volgende:
Het verbaasd mij dat ze al een verdachte hebben. Want je zou toch denken dat die citroenboomgaard niet bij de tuin van de dader hoort.
Ok maar dan nog, je begraaft iemand toch niet in je eigen tuin als je in zo'n gebied woont?quote:Op maandag 27 mei 2013 11:16 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat ligt er natuurlijk aan of ze eerst de verdachte op het spoor waren en vonden en daarna de lichamen pas vonden of dat ze eerst de lichamen vonden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |