Moet dat nou zo negatief?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:38 schreef Chai het volgende:
[..]
Geef niet joh, vind het niet zo raar dat je je niet op je gemak voelde tussen die gekken onder invloed. Gewoon nog een keer met kleinere groep gaan, las hier volgens mij ergens dat je dat sws al van plan was.
Ik vond het wel leuk hoorquote:Op maandag 13 mei 2013 20:40 schreef haan33 het volgende:
Maar Dima, als je het niet naar je zin hebt had je het moeten zeggen. Dan hadden wij als FOK!er gezamelijk een plan kunnen bedenken.
quote:
quote:Op maandag 13 mei 2013 20:44 schreef haan33 het volgende:
Politiekcorrect FOK! komt weer opdragen
Piye helemaal pleasen, het is immers een neger die niet steelt!!
Kom op jongens, dat Piye een baas was wisten jullie al, maar om zijn piemel op FOK! af te zuigen, buy a cake
Was je op de meet dan?quote:Op maandag 13 mei 2013 20:33 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Je had ook moeten komen, konden we samen muurbloempje zijn,nu voelde ik me zo alleen.
Ik wilde je trouwens complementeren met jouw kledingkeuze, het pastte allemaal prima bij elkaar #nohomoquote:
Nee je bent een communistquote:Op maandag 13 mei 2013 20:52 schreef Piye het volgende:
En ik ben wel een OG.Crippin' since I was 12 nigga.
quote:Op maandag 13 mei 2013 20:48 schreef Piye het volgende:
Ik ben gewoon onzettend leuk, zelfs wanneer ik steel.
toch nog stiekem een beetje of dimarchiii gelet.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:50 schreef haan33 het volgende:
[..]
Ik wilde je trouwens complementeren met jouw kledingkeuze, het pastte allemaal prima bij elkaar #nohomo
Merci.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:50 schreef haan33 het volgende:
[..]
Ik wilde je trouwens complementeren met jouw kledingkeuze, het pastte allemaal prima bij elkaar #nohomo
Ik kleedde hem met mijn ogen uitquote:Op maandag 13 mei 2013 20:52 schreef Meloewa het volgende:
[..]
toch nog stiekem een beetje of dimarchiii gelet.
Ik weet niet wat het is, maar zit er een magneet in je UI? Ik blijf er maar naar starenquote:
quote:Op maandag 13 mei 2013 20:55 schreef haan33 het volgende:
[..]
Ik weet niet wat het is, maar zit er een magneet in je UI? Ik blijf er maar naar staren
quote:
Dima, je bent een baas. Gewoon een rustige jongen, maar als je een opmerking maakt, zit 'ie wel!quote:
Dat is CY toch?!quote:Op maandag 13 mei 2013 20:55 schreef haan33 het volgende:
[..]
Ik weet niet wat het is, maar zit er een magneet in je UI? Ik blijf er maar naar staren
Jij bent aardig.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:38 schreef Chai het volgende:
[..]
Geef niet joh, vind het niet zo raar dat je je niet op je gemak voelde tussen die gekken onder invloed. Gewoon nog een keer met kleinere groep gaan, las hier volgens mij ergens dat je dat sws al van plan was.
Hey chicka, ga ons niet lopen vergelijken. We zijn Turks en daar houdt het mee op. Heel de tijd dat gefocus op het Turks zijn. Er bestaat maar één mensenras weetje.quote:Op maandag 13 mei 2013 18:39 schreef Ambipur het volgende:
[..]
I know bitch. We delen dezelfde Turkse genen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |