Het is een prima nummertje. Wel weer een typisch ESF liedje, dus niet echt origineel. Noorwegen is qua originaliteit vele malen beter.quote:
Wanneer het een typisch ESF liedje is is het nooit een goed nummerquote:Op zondag 12 mei 2013 18:26 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Het is een prima nummertje. Wel weer een typisch ESF liedje, dus niet echt origineel. Noorwegen is qua originaliteit vele malen beter.
quote:Op zondag 12 mei 2013 18:27 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Wanneer het een typisch ESF liedje is is het nooit een goed nummer
Ga toch heen, zou ze een vader Abrahampje doen?quote:Morgen bekijkt een fysiotherapeut hoe ernstig de situatie is en of haar mogelijke deelname aan het songfestival in gevaar komt.
Haha, idd. En anders kan die Giant haar ook wel het podium opdragenquote:Op zondag 12 mei 2013 18:44 schreef Greys het volgende:
Ze staat goddomme 3 minuten stil op het podium, wat een gezeik
Jah. Dat ze niet op de landenfeestjes wilde zijn snap ik best. Maar op de openingsparty ontbreken omdat je een spiertje met bowlen hebt verrekt komt weer veel te diva overquote:Op zondag 12 mei 2013 18:51 schreef grazz het volgende:
Ik vind het echt jammer dat ze niet op de openingsparty verschijnt. Niet dat ze nou meer punten zal krijgen door wel aanwezig te zijn, maar tis toch een officieel moment waarbij alle artiesten aanwezig horen te zijn. De buitenlandse pers zal er ook aanwezig zijn en verslag doen. De punten moeten uit het buitenland komen en een beetje sympathie wekken kan toch zeker ook geen kwaad. Ik vind het maar vreemd.
Via deze link is het trouwens te volgen: http://www.eurovision.tv/page/webtv?program=83923
Wat ze over zichzelf afroept hier is dat als ze het NIET haalt nu, dat men dan gaat roepen dat ze maar wat meer aan PR had moeten doen daarquote:Op zondag 12 mei 2013 18:54 schreef grazz het volgende:
Ik wil gewoon dat Anouk het ver schopt en vrees dat er straks allemaal weer negatief gezeik komt omdat ze niet aanwezig is. Tsja ze hoort toch bij de favorieten.
quote:Anouk heeft tijdens een partijtje blowen een spier in haar rechterpink verrekt. Ze bereidt zich in Malmö momenteel voor op haar deelname aan het Eurovisie Songfestival.
Door de blessure is het onduidelijk of Anouk maandag tijdens de repetitie de microfoon wel met de gehele rechterhand vast kan houden. De Nederlandse delegatie bezint zich op eventuele oplossingen. Mogelijk zal een in oranje gestoken mimespeler op klompen de microfoon voor Anouk vasthouden.
quote:Op zondag 12 mei 2013 19:03 schreef Steve het volgende:
Ik zie d'r dinsdag al zitten in een rolstoel daar op het podium..
Niet alleen depri, maar ook nog eens gezongen door het meest hysterische brandalarm van Albaniequote:Op zondag 12 mei 2013 17:03 schreef Greys het volgende:
[..]
Daar was (en ben, nog een beetje) ik ook bang voor.
Maar toen dacht ik aan Albanië van vorig jaar... meer depri kon je het echt niet krijgen. En dat werd uiteindelijk 5e of 6e in de finale. Dus we houden hoop
Dat zou wel erg flauw zijnquote:Op zondag 12 mei 2013 19:06 schreef TheVulture het volgende:
Het zou me ook niks verbazen als het weer een stunt is van Centraal Beheer en er vanavond een spotje uitgaat van haar op een bowlingbaan
Die meid die op haar hangt verraadt de boelquote:
Lijk jij ook als je je adem inhoudt en de lucht naar je wangen verplaatstquote:Op zondag 12 mei 2013 19:45 schreef grazz het volgende:
Haha ja. Maar haar gezicht lijkt wel opgeblazen
quote:Op zondag 12 mei 2013 19:46 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Lijk jij ook als je je adem inhoudt en de lucht naar je wangen verplaatst
Idd. Ze kan toch ook op krukken lopen ofzo, ik vind het echt een aanstellerquote:Op zondag 12 mei 2013 19:49 schreef Kidney_bean01 het volgende:
nou kijk, ik snap dat ze er geen zin in heeft, maar als je kijkt op de stream hoe elk land groot wordt aangekondigd voor de opening vanavond + alle pers, vind ik het toch stom van Anouk
http://www.svtplay.se/video/1211378/opening-ceremony
Als je het mij vraagt, had ze gewoon geen zin erin.. maar sommige dingen moet je gewoon doenquote:Op zondag 12 mei 2013 19:54 schreef grazz het volgende:
[..]
Idd. Ze kan toch ook op krukken lopen ofzo, ik vind het echt een aansteller
Stel dat het wel waar is, heb ik wel liever dat ze morgenavond fit is in plaats van daar een feestje te bouwen voor de incrowd... dat gaat het verschil niet maken qua punten, morgenavond welquote:Op zondag 12 mei 2013 19:54 schreef grazz het volgende:
[..]
Idd. Ze kan toch ook op krukken lopen ofzo, ik vind het echt een aansteller
Is ook niks voor Anoukquote:Op zondag 12 mei 2013 19:01 schreef TheVulture het volgende:
Dat bowlen was wel al aangekondigd maar ik vind het ook net iets te toevallig allemaal
Ze hoeft geen feestje te bouwen tot in de late uurtjes, maar ff je gezicht laten zien is denk ik wel goed, zeker op zo'n officieel feest.quote:Op zondag 12 mei 2013 20:02 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Stel dat het wel waar is, heb ik wel liever dat ze morgenavond fit is in plaats van daar een feestje te bouwen voor de incrowd... dat gaat het verschil niet maken qua punten, morgenavond wel
Tja, de winnaar goed, maar ook een hoop totale missers qua voorspellingen en sowieso maar 4 in beide top 10 lijstjes. Ik hecht er niet veel waarde aanquote:Op zaterdag 11 mei 2013 01:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Hun voorspelling van vorig jaar:
1. Sweden: Loreen with “Euphoria” (9.25)
2. Albania: Rona Nishliu with “Suus” (Personal) (7.75)
2. Italy: Nina Zilli with “L’Amore è Femmina” (Out of Love) (7.75)
4. Switzerland: Sinplus with “Unbreakable” (7.4)
5. Serbia: Zeljko Joksimovic with “Nije ljubav stvar” (7.25)
6. Cyprus: Ivi with “La La Love” (7.13)
6. Ireland: Jedward with “Waterline” (7.13)
8. United Kingdom: Engelbert Humperdink with “Love Will Set You Free”
9. Norway: Tooji with “Stay” (6.9)
10. San Marino: Valentina Monetta with “The Social Network” (6.88)
De eckte uitslag:
1 Zweden Engels Loreen Euphoria 372
2 Rusland Oedmoerts en Engels Boeranovskije Baboesjki Party for everybody 259
3 Servië Servisch Željko Joksimović Nije ljubav stvar 214
4 Azerbeidzjan Engels Sabina Babayeva When the music dies 150
5 Albanië Albanees Rona Nishliu Suus 146
6 Estland Estisch Ott Lepland Kuula 120
7 Turkije Engels Can Bonomo Love me back 112
8 Duitsland Engels Roman Lob Standing still 110
9 Italië Engels en Italiaans Nina Zilli L'amore è femmina (out of love) 101
10 Spanje Spaans Pastora Soler Quédate conmigo 97
Oh zeker wel, dat gaan ze echt wel noemen.quote:Op zondag 12 mei 2013 20:10 schreef Drrk het volgende:
Toch is het wel jammerlijk dat de Nederlandse afvaardiging het nu dus echt puur en alleen bij de persconferenties gehouden heeft.Hoop dat de buitenlandse presentatoren het divagedrag van Anouk niet meenemen in hun aankondiging van de inzending dinsdag...
Die kunnen toch gewoon gaan?quote:Op zondag 12 mei 2013 20:17 schreef Greys het volgende:
Ik vind het alleen al sneu voor die backings, die hadden er vast wel zin in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |