Er zijn media bedrijven die de voorkeur geven aan betrouwbaarheid ipv wie het snelste met een bericht komt.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:30 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Vreemd dat bv op nu.nl niks staat. Is toch wel de meest bezochte nieuwssite.
Nu geeft meestal de voorkeur aan teringirritante reclamequote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:35 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Er zijn media bedrijven die de voorkeur geven aan betrouwbaarheid ipv wie het snelste met een bericht komt.
Hm je hebt wel gelijk, nu.nl geeft meestal de voorkeur aan snelheid en pageviews
Gewone politie doet dat niet.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:36 schreef MolFan het volgende:
Je zou die gaten maar moeten openen als politie zijnde bah bah
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:37 schreef Ryan3 het volgende:
Op radio 1 hoorde ik net dat er een stuk grond is afgezet, waar de bodem omgewoeld lijkt...
quote:
De omgewoelde plek is weer vrijgegeven. Het waren bij nader inzien molshopenquote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:38 schreef nummer_zoveel het volgende:
Hoezo loos alarm?
Dus het was die man met die schop?
Why? Jeroen is al dood en de moeder en beide kinderen hebben er juist belang bij dat de privacy in deze wordt opgeheven.quote:
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:41 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
De omgewoelde plek is weer vrijgegeven. Het waren bij nader inzien molshopen
Zou wat zijn als achteraf blijkt dat ze er wel liggen maar dan dieperquote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:41 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
De omgewoelde plek is weer vrijgegeven. Het waren bij nader inzien molshopen
Ach dat privacy gelul hou op zeg. Google is diegene die alles van je weet etc etc, mensen vergeten dat en lopen te janken wanneer de politie eens goed wil ingrijpen want privacyquote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:41 schreef eight het volgende:
[..]
Why? Jeroen is al dood en de moeder en beide kinderen hebben er juist belang bij dat de privacy in deze wordt opgeheven.
Denk je dat nou echtquote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:41 schreef MolFan het volgende:
[..]
[..]
Zou wat zijn als achteraf blijkt dat ze er wel liggen maar dan dieper
gaat dit om die ene plek die gemeld is door een man of door die plek waar 2 omgewoelde plekken zijn, gemeld door een vrouwquote:
De plek van de vrouwquote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:43 schreef Marrije het volgende:
[..]
gaat dit om die ene plek die gemeld is door een man of door die plek waar 2 omgewoelde plekken zijn, gemeld door een vrouw
Dan is er nog altijd verschil tussen vrijwillige keuze en dwangquote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:42 schreef MolFan het volgende:
[..]
Ach dat privacy gelul hou op zeg. Google is diegene die alles van je weet etc etc, mensen vergeten dat en lopen te janken wanneer de politie eens goed wil ingrijpen want privacy
Ow wist niet dat een camera op de weg dwang was? Je kan ook een andere route nemen? Zoals je ook een andere zoekmachine kunt nemen? Niks dwang aan dus.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:44 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Dan is er nog altijd verschil tussen vrijwillige keuze en dwang
Patrick Diks?quote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:46 schreef Greys het volgende:
Die zaak van een paar maanden geleden (ff offtopic hoorMaar kan topic niet meer vinden daarvan...), die man die ineens spoorloos was, is die nou ooit nog gevonden? Ook nog niet geloof ik? Hoe heette dat topic ook alweer?
Zal wel in Thailand ofzo zitten i guess hoor je best vaakquote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:46 schreef Greys het volgende:
Die zaak van een paar maanden geleden (ff offtopic hoorMaar kan topic niet meer vinden daarvan...), die man die ineens spoorloos was, is die nou ooit nog gevonden? Ook nog niet geloof ik? Hoe heette dat topic ook alweer?
Zo ver ik weet niet gevonden. Ook maar een heel wazig verhaal dat.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:48 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh ja dank je. Ik kon er echt niet meer op komen!
Manke vergelijkingquote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:46 schreef MolFan het volgende:
[..]
Ow wist niet dat een camera op de weg dwang was? Je kan ook een andere route nemen? Zoals je ook een andere zoekmachine kunt nemen? Niks dwang aan dus.
Wat is er mank aan kerel? Google is geen dwang en het rijden op een bepaalde weg is geen dwang want er zijn wegen zat waar geen camera's hangen en waar je alsnog je bestemming kunt bereiken.quote:
blijf maar ontopicquote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:50 schreef MolFan het volgende:
[..]
Wat is er mank aan kerel? Google is geen dwang en het rijden op een bepaalde weg is geen dwang want er zijn wegen zat waar geen camera's hangen en waar je alsnog je bestemming kunt bereiken.
Je bent niet grappig.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:02 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
iemand een pooltje op welke dag ze gevonden worden? ik zeg - nooit!
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:02 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
iemand een pooltje op welke dag ze gevonden worden? ik zeg - nooit!
overhypte shit dit. elke dag gaan er mensen dood, ook kids. mensen zijn gewoon verveeld en vinden alles boeiend. denk na.quote:
Dat kan, je bekrompen mening boeit me niet zoveel. Ik merkte alleen op dat je niet grappig bent.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:05 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
overhypte shit dit. elke dag gaan er mensen dood, ook kids. mensen zijn gewoon verveeld en vinden alles boeiend. denk na.
grappig is zo een mening en zeker van jou boeit dat me niet.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:06 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat kan, je bekrompen mening boeit me niet zoveel. Ik merkte alleen op dat je niet grappig bent.
Vreemd dat je er dan wel op in gaat. Maar het zal.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:06 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
grappig is zo een mening en zeker van jou boeit dat me niet.
ik wel hoor, ik verveel me atm. net als iedereen in dit topic anders boeide het je niet.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:07 schreef GGMM het volgende:
[..]
Vreemd dat je er dan wel op in gaat. Maar het zal.
Houd eens op met dat persoonlijke gehakketak op elkaar.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:08 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
ik wel hoor, ik verveel me atm. net als iedereen in dit topic anders boeide het je niet.
Ik vind het ook zo eigenwijs dat die lui dat toch blijven doen, ook al heeft de politie het van alle kanten ontraden...quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:09 schreef henkde_j het volgende:
Wat een zwetsneus die van het burgerinitiatief
Zo'n wereldverbeteraar die niet snapt dat hij het onderzoek frustreert.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:09 schreef henkde_j het volgende:
Wat een zwetsneus die van het burgerinitiatief
De enige reden die ik daar zelf voor kan bedenken is dat ie het dus lang wil laten duren voordat ze gevonden worden... Zodat moeders lang(er) in de zorgen zit.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:10 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
nog zo eens iets dat ik me afvraag - waarom heeft ie ze niet gewoon in een park begraven in de buurt - als ze al dood zijn. helemaal naar limburg op en neer om daarna zelfmoord te plegen is ook zo eens wat.
e radio dat hij en zijn kids vroeger daar eens op vakantie waren geweest. misschien iets als "willen jullie nog een keer terug? " maar ok vreemd blijft het wel. er lijken me snellere manieren te vinden in de buurt waar hij zich verhangen heeft.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:12 schreef Greys het volgende:
[..]
De enige reden die ik daar zelf voor kan bedenken is dat ie het dus lang wil laten duren voordat ze gevonden worden... Zodat moeders lang(er) in de zorgen zit.
dat is dus het probleem, de regionale politie juicht het weer toe dat ze helpen.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:10 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik vind het ook zo eigenwijs dat die lui dat toch blijven doen, ook al heeft de politie het van alle kanten ontraden...
Hoeft niet perse natuurlijk, omgewoelde/omgegraven grond is na regen nog steeds wel zichtbaar als omgewoelde grond. En een weggegooide schep oid blijft ook alsnog wel liggen.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:25 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
ach die sporen zijn straks toch allang weg met dit weer. 1 dag goede regen en schrijf het maar op je buikje.
dat verdwijnt ook niet door zoekende mensen. als het gebied beperkter wordt kunnen ze alsnog luchtfoto's gaan maken alhoewel ik niet weet hoeveel zin dat heeft met alle blaadjes enzo.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoeft niet perse natuurlijk, omgewoelde/omgegraven grond is na regen nog steeds wel zichtbaar als omgewoelde grond. En een weggegooide schep oid blijft ook alsnog wel liggen.
hihihi paragnostenquote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:39 schreef hartloper het volgende:
Een groot aantal paragnosten inschakelen, en de kant op gaan waar van de meeste paragnosten zeggen wat er kan zijn gebeurd / waar de kids zijn?
Ja, 100.000 paragnosten dan idd.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:39 schreef hartloper het volgende:
Een groot aantal paragnosten inschakelen, en de kant op gaan waar van de meeste paragnosten zeggen wat er kan zijn gebeurd / waar de kids zijn?
Zo ken ik er nog een paar.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:39 schreef hartloper het volgende:
Een groot aantal paragnosten inschakelen, en de kant op gaan waar van de meeste paragnosten zeggen wat er kan zijn gebeurd / waar de kids zijn?
Maar dan moeten ze natuurlijk wel eerst weten waar ze moeten zoeken. Er is nu zo'n groot gebied waar ze zouden kunnen zijn. We weten niet eens of er graven zijn natuurlijkquote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:16 schreef Resistor het volgende:
Toch lijkt het nu de graven relatief vers zijn het niet zo moeilijk ze te vinden. Er is een hoop grond omgewoeld, en er is wat zand 'over' omdat er nu 2 lichamen bij zijn gekomen. Stort zelf maar eens 2 zakken van 40 liter tuinaarde los in de tuin (formaat kinderlichaam)
Marianne Beukenkamp Zojuist reed ik met de auto op de Zeisterweg (N224), tussen de Doornseweg (N227) en de Piramide van Austerlitz. Ik ben geen prof paragnost, maar heb wel meegedaan met Het Zesde Zintuig op RTL 4, vanwege mijn paranormale capaciteiten. Mijn gevoel bij het bosperceel ten noorden van deze N224, voordat we aankwamen bij de Piramide, was overweldigend! Daar moet gezocht worden. Was de vader van de jongens bekend bij de Piramide met bijbehorende grote speeltuin? Is hij daarom met de jongens in de bewuste maandagnacht daar geweest? Hopelijk hebben jullie iets aan deze tip. Het is maar een gevoel, maar dit gevoel is zo enorm, en ik moet het 'in de groep gooien'.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:41 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
paragnosten worden enkel gebruikt als de politie niets meer heeft en nog wat aandacht wilt vragen voor de case. paragnosten
ja ga die mensen hun tijd verdoen.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:53 schreef hartloper het volgende:
misschien doet marianne er dan ook verstandig aan om de politie te bellen, zodat die kunnen beoordelen of daar verder gezocht moet worden
Wat ongelofelijk ziek ook eigenlijk nu ik er nuchter over nadenkquote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoeft niet perse natuurlijk, omgewoelde/omgegraven grond is na regen nog steeds wel zichtbaar als omgewoelde grond. En een weggegooide schep oid blijft ook alsnog wel liggen.
je moet er eens nuchter over nadenken wat er elke dag in het slachthuis gebeurtquote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:55 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Wat ongelofelijk ziek ook eigenlijk nu ik er nuchter over nadenkJezus, echt waar
Daar komt mijn biefstukje vandaanquote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:57 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
je moet er eens nuchter over nadenken wat er elke dag in het slachthuis gebeurt
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:10 schreef Xeanor het volgende:
Tsja, als hij fan was van Dexter ga je die kinderen nooit meer vinden.
Als hij fan was van Dex dan zou hij weten dat Dex dit nooit zou doen iig...quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:10 schreef Xeanor het volgende:
Tsja, als hij fan was van Dexter ga je die kinderen nooit meer vinden.
Klopt!quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:21 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als hij fan was van Dex dan zou hij weten dat Dex dit nooit zou doen iig...
Mm, moet-ie gereedschap hebben meegenomen om een diep graf te graven... dat zou zijn vriendin moeten weten dan...quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:23 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Klopt!
Maargoed: die lichamen worden enkel gevonden als hij ze niet goed heeft verstopt. Ik denk overigens dat hij dat niet heeft gedaan, maar toch. Het is nog altijd mogelijk dat ze gewoon in het open ergens liggen in een bos.
Op een trein?quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:24 schreef Specularium het volgende:
Die paragnosten moeten ze op een trein zetten, met hun inspelen op de zwakte van anderen.
Op een trein naar Doorn denk ik om daar de plek aan te wijzen? Of hebben de daar geen station?quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Op een trein?
Naar Oost-Europa, of wat bedoel je?
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:26 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Op een trein naar Doorn denk ik om daar de plek aan te wijzen? Of hebben de daar geen station?
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:26 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Op een trein naar Doorn denk ik om daar de plek aan te wijzen? Of hebben de daar geen station?
zie ook:quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:49 schreef MissBitchy het volgende:
[..]
Marianne Beukenkamp Zojuist reed ik met de auto op de Zeisterweg (N224), tussen de Doornseweg (N227) en de Piramide van Austerlitz. Ik ben geen prof paragnost, maar heb wel meegedaan met Het Zesde Zintuig op RTL 4, vanwege mijn paranormale capaciteiten. Mijn gevoel bij het bosperceel ten noorden van deze N224, voordat we aankwamen bij de Piramide, was overweldigend! Daar moet gezocht worden. Was de vader van de jongens bekend bij de Piramide met bijbehorende grote speeltuin? Is hij daarom met de jongens in de bewuste maandagnacht daar geweest? Hopelijk hebben jullie iets aan deze tip. Het is maar een gevoel, maar dit gevoel is zo enorm, en ik moet het 'in de groep gooien'.
Je moet gewoon circa 100.000 paragnosten uitnodigen en dan kijken waar ze naar toe lopen in dat bos, de wet van de grote getallen gaat dan werken...quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:31 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
zie ook:
paragnosten, waarzeggers en andere spirituele malloten horen in een gesticht thuis.
Het lichaam van de man is gevonden, dus daar kunnen ze eens goed naar kijken. Kijken of er aarde onder zijn nagels zit bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mm, moet-ie gereedschap hebben meegenomen om een diep graf te graven... dat zou zijn vriendin moeten weten dan...
Lijkt me toch eerder een spur of the moment thing dit.
Wat een briljant idee! Ik wed dat ze daar bij het forensisch instituut nog helemaal niet aan hebben gedacht, misschien kan je ze beter even bellen, want ik denk niet dat ze hier meelezen.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:58 schreef debeterebob het volgende:
Het lichaam van de man is gevonden, dus daar kunnen ze eens goed naar kijken. Kijken of er aarde onder zijn nagels zit bijvoorbeeld.
wees niet bang!quote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat een briljant idee! Ik wed dat ze daar bij het forensisch instituut nog helemaal niet aan hebben gedacht, misschien kan je ze beter even bellen, want ik denk niet dat ze hier meelezen.
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat een briljant idee! Ik wed dat ze daar bij het forensisch instituut nog helemaal niet aan hebben gedacht, misschien kan je ze beter even bellen, want ik denk niet dat ze hier meelezen.
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat een briljant idee! Ik wed dat ze daar bij het forensisch instituut nog helemaal niet aan hebben gedacht, misschien kan je ze beter even bellen, want ik denk niet dat ze hier meelezen.
Hups, terug in je dwangbuis jij.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:08 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
ik vind dat je je eigen kinderen mag vermoorden. darwin zou het ok vinden.
Niet volgens RTL4 hoor. Verschillende van die lui die een show hebben of hebben gehad.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:31 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
zie ook:
paragnosten, waarzeggers en andere spirituele malloten horen in een gesticht thuis.
Die politieman lijkt het verhaal stiekem ook niet serieus te nemen (i.t.t. tot pa Vaatstra). Of valt jullie dat niet op?quote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:29 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
nogmaals de reden dat de politie uberhaupt meedoet is om voor bepaalde zaken weer aandacht te krijgen.
is toch ook wel een beetje naar dat je redelijk wat strepen hebt en dan met een vaag blatend figuur opgescheept zitquote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:31 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Die politieman lijkt het verhaal stiekem ook niet serieus te nemen (i.t.t. tot pa Vaatstra). Of valt jullie dat niet op?
Ja, ik vraag mij af of ook aan handen is te zien als je bijvoorbeeld iemad hebt gewurgd ofzoquote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:58 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Het lichaam van de man is gevonden, dus daar kunnen ze eens goed naar kijken. Kijken of er aarde onder zijn nagels zit bijvoorbeeld.
twitter:JulianRubenNL twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 20:53:48De politie is nu bezig met het in kaart brengen van de route van de vader aan de hand van GPS gegevens van zijn mobiel. #vermistebroertjes reageer retweet
En waarom deden ze dat dan niet eerder?quote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:55 schreef K4rJ4kC het volgende:
twitter:JulianRubenNL twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 20:53:48De politie is nu bezig met het in kaart brengen van de route van de vader aan de hand van GPS gegevens van zijn mobiel. #vermistebroertjes reageer retweet
omdat ze niet meteen als gekken met die telefoon gaan spelen zonder eerst alles veilig te stellen, te backuppen, weetikwatquote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:00 schreef PureEvil het volgende:
[..]
En waarom deden ze dat dan niet eerder?
Equote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:01 schreef Doodloper het volgende:
[..]
omdat ze niet meteen als gekken met die telefoon gaan spelen zonder eerst alles veilig te stellen, te backuppen, weetikwat
En dat duurt 3 dagenquote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:01 schreef Doodloper het volgende:
[..]
omdat ze niet meteen als gekken met die telefoon gaan spelen zonder eerst alles veilig te stellen, te backuppen, weetikwat
Blijkbaar. Het is geen CSI he. Even de telefoon in een computer prikken en HOPPA, een map met hotspots.quote:
ja moeten ze vooral openbaar maken en veel aandacht aan geven. altijd slimquote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:55 schreef K4rJ4kC het volgende:
twitter:JulianRubenNL twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 20:53:48De politie is nu bezig met het in kaart brengen van de route van de vader aan de hand van GPS gegevens van zijn mobiel. #vermistebroertjes reageer retweet
Wat is daar niet slim aan?quote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:06 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
ja moeten ze vooral openbaar maken en veel aandacht aan geven. altijd slim
Het is nooit goed. Als ze niets laten horen is het niet goed. Laten ze wel horen waar ze mee bezig zijn is het ook niet goed.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:06 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
ja moeten ze vooral openbaar maken en veel aandacht aan geven. altijd slim
ze moeten alleen die info geven die ze nodig hebben om nieuwe info te ontvangen. het is verdikkie geen soap!quote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:07 schreef Messina het volgende:
[..]
Het is nooit goed. Als ze niets laten horen is het niet goed. Laten ze wel horen waar ze mee bezig zijn is het ook niet goed.
Dan kunnen ze beter niets openbaren.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:08 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
ze moeten alleen die info geven die ze nodig hebben om nieuwe info te ontvangen. het is verdikkie geen soap!
* FkTwkGs2012 pakt de popcorn erbij
Het kan geen kwaad om deze info openbaar te maken.quote:
tuig is zich vaak niet bewust van allerlei zaken. dat moet je zo houden.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:13 schreef Specularium het volgende:
[..]
Het kan geen kwaad om deze info openbaar te maken.
Je draaft een beetje door in je trollhouding.
Pa staat op uit zijn graf om het tegen te houden?quote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:14 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
tuig is zich vaak niet bewust van allerlei zaken. dat moet je zo houden.
Natuurlijk moet het publiek de route van die vader weten, meer kans dat er goede camerabeelden komenquote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:06 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
ja moeten ze vooral openbaar maken en veel aandacht aan geven. altijd slim
Morgen gaat de zoektocht dus weer verder.twitter:VermistNL twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 21:57:01Zoektocht morgen om 11 uur verder! Vrijwilligers politie ondersteunen hen! meer informatie:http://t.co/p7w2YQhmKR #vermistebroertjes reageer retweet
maar wat heeft zoeken voor nut in een bos dat door specialisten is doorzocht vraag je je dan af.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:59 schreef webb2012 het volgende:
Morgen gaat de zoektocht dus weer verder.twitter:VermistNL twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 21:57:01Zoektocht morgen om 11 uur verder! Vrijwilligers politie ondersteunen hen! meer informatie:http://t.co/p7w2YQhmKR #vermistebroertjes reageer retweet
Nee.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:08 schreef Evertjan het volgende:
de jongens zijn toch dood? dat mogen we nu toch wel vaststellen?
Al is er maar 1% kans.quote:
Grote kans van wel imoquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:08 schreef Evertjan het volgende:
de jongens zijn toch dood? dat mogen we nu toch wel vaststellen?
Die kans lijkt mij eerder 0,0000001 %, ik kan geen scenario verzinnen waarin ze nog leven.quote:
Als ze afgeleverd zijn bij een handlanger, die de kinderen naar het buitenland heeft genomen.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:22 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Die kans lijkt mij eerder 0,0000001 %, ik kan geen scenario verzinnen waarin ze nog leven.
1.Ontvoerd.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:22 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Die kans lijkt mij eerder 0,0000001 %, ik kan geen scenario verzinnen waarin ze nog leven.
Dat is echt fantastischtwitter:JulianRubenNL twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 22:18:48Organisatie hoopt op 450 mensen, kom indien mogelijk met fiets. #vermistebroertjes reageer retweet
Kun jij niet ergens anders gaan lachen? Ergens waar geen internet is bij voorkeur.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:24 schreef K4rJ4kC het volgende:
Dat is echt fantastischtwitter:JulianRubenNL twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 22:18:48Organisatie hoopt op 450 mensen, kom indien mogelijk met fiets. #vermistebroertjes reageer retweet
![]()
Sorry maar je moet toch blijven lachen vooral tijdens dit soort tragische dingen
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:24 schreef K4rJ4kC het volgende:
Dat is echt fantastischtwitter:JulianRubenNL twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 22:18:48Organisatie hoopt op 450 mensen, kom indien mogelijk met fiets. #vermistebroertjes reageer retweet
![]()
Sorry, maar je moet toch blijven lachen vooral tijdens dit soort tragische dingen.
Lijken mij beide geen optie.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:24 schreef Wilskracht het volgende:
[..]
1.Ontvoerd.
2.Man heeft kinderen bij (on)bekende achtergelaten.
Niet zo zuur joh.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:25 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Kun jij niet ergens anders gaan lachen? Ergens waar geen internet is bij voorkeur.
Punt 2, nee zeker niet. Dan had degene zich wel gemeld.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:24 schreef Wilskracht het volgende:
quote:
Op vrijdag 10 mei 2013 22:22 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Die kans lijkt mij eerder 0,0000001 %, ik kan geen scenario verzinnen waarin ze nog leven.
1.Ontvoerd.
2.Man heeft kinderen bij (on)bekende achtergelaten.
ja sorry ik weet dat het verkeerd is maar ik word ook een beetje ziek van al dat tragische gedoequote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:25 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Kun jij niet ergens anders gaan lachen? Ergens waar geen internet is bij voorkeur.
preciesquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:27 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Die grap was ook mijn automatische reflex
Als hij het zorgvuldig heeft voorbereid kan hij het ook beter voor elkaar gekregen hebben ze levend te laten verdwijnen. Just saying.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:27 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Lijken mij beide geen optie.
Kans lijkt mij groter dan ze voorlopig helemaal niet gevonden worden omdat de daad wellicht zorgvuldig is voorbereid.
Ik vraag me toch af welk nut dat zou hebben, en wat voor voordeel die vader daarbij zou hebben.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:24 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Als ze afgeleverd zijn bij een handlanger, die de kinderen naar het buitenland heeft genomen.
Daar ben ik het mee eens, het lijkt idd zorgvuldig en niet spontaan. Dus ik denk 60/40.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:28 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Als hij het zorgvuldig heeft voorbereid kan hij het ook beter voor elkaar gekregen hebben ze levend te laten verdwijnen. Just saying.
1% kans ben optimistischquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:27 schreef hartloper het volgende:
[..]
Punt 2, nee zeker niet. Dan had degene zich wel gemeld.
En een ontvoering is ook niet voor de hand liggend.
De jongens zijn denk ik vrijwel zeker dood.
Of vermoord door papa, of omgekomen van de honger/dorst.
Helaas, dat zeer zeker. Zeer triest.
laten we wel reeel blijven
Wat die vent heeft gedaan is heel Nederland op zijn kop willen zetten, zoals nu gebeurd.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:31 schreef mar1m het volgende:
quote:
Op vrijdag 10 mei 2013 22:28 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Als hij het zorgvuldig heeft voorbereid kan hij het ook beter voor elkaar gekregen hebben ze levend te laten verdwijnen. Just saying.
Daar ben ik het mee eens, het lijkt idd zorgvuldig en niet spontaan. Dus ik denk 60/40.
Wel een zeer optimistische en onrealistische schatting als je het mij vraagt. Ik acht het eerder op 90 / 10 verhouding wat betreft niet meer in leven of nog wel in leven met één of ander ingewikkeld en vergezocht plan met medeplichtigen.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:31 schreef mar1m het volgende:
[..]
Daar ben ik het mee eens, het lijkt idd zorgvuldig en niet spontaan. Dus ik denk 60/40.
meest logische lijkt het wel, familiedrama etc etcquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:30 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik vraag me toch af welk nut dat zou hebben, en wat voor voordeel die vader daarbij zou hebben.
Bovendien is het geen gezin met 'buitenlandse roots' ofzo, dus ik zie niet in met welk doel zoiets zou zijn opgezet.
Als hij simpelweg niet wilde dat de kinderen bij zijn ex-vrouw terugkwamen dan is veruit de eenvoudigste weg helaas ook de meest tragische, maar helaas ook de meest aannemelijke, en dat is dat hij ze dan van het leven zal hebben beroofd.
Als hij dacht dat de kinderen niet zonder hem zouden kunnen dan is ook die laatste optie de enige optie.
Eigenlijk zijn alle scenarios waarin de broertjes nog leven niet erg aannemelijk, hoe tragisch dat ook is.
dat kan weleens waar zijn dat dwaalspoor wellicht de eerste goede speculatie in deze reeksquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:32 schreef hartloper het volgende:
[..]
Wat die vent heeft gedaan is heel Nederland op zijn kop willen zetten, zoals nu gebeurd.
Misschien is hij wel bewust in Limburg gaan tanken.
Maar zijn de kids weer gewoon meegenomen naar de omgeving van de plek waar hij gevonden is.
Dit doet hij puur om de moeder te treiteren denk ik.
Die jongens zijn dood vrees ik, om moeder te pakken (helaas)
die deed ik eergister al aangevenquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:35 schreef K4rJ4kC het volgende:
[..]
dat kan weleens waar zijn dat dwaalspoor wellicht de eerste goede speculatie in deze reeks
Opgehangen aan een boomquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:35 schreef Frutsel het volgende:
[..]
meest logische lijkt het wel, familiedrama etc etc
Maar waarom zijn de kinderen dan niet, zoals wel vaker, in de buurt van de vader gevonden?
Is het 100% zeker dat het zelfmoord is? (Geen idee hoe hij het gedaan heeft trouwens?)
Ontvoering en een moord op de vader, met een in scene gezette zelfmoord? Of denk je dan te ver...
Je zou gewoon denken dat de jongens dan allang gevonden zouden zijn
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:35 schreef Frutsel het volgende:
Is het 100% zeker dat het zelfmoord is? (Geen idee hoe hij het gedaan heeft trouwens?)
twitter:JulianRubenNL twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 21:10:22@Honingpot @Ikwilhelpen Dat is al vaker gesuggereerd vandaag. Zou mogelijk zijn, maar lijkt me sterk. Verhangen aan een schommel lijkt het reageer retweet
Of onzekerheid voor het leven en dan zijn ze heel goed weggestopt waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:37 schreef hartloper het volgende:
Wat nu gebeurd, die moeder dusdanig in paniek maken (leven ze nog ja of nee) is zijn doel geweest denk ik. Eerst flink in spanning laten een tijdje, en dan binnenkort de klap van kids dood. Twee klappen die hij dan toedient .
Mijn excuusquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:38 schreef mar1m het volgende:
[..]
Aan een balk van een schommel opgehangen.
Gek genoeg wat dat ook mijn eerste gedachte wat betreft de in scene gezette zelfmoord. Maar volgens mij zijn ze bij de recherche en het forensisch instituut in staat om sporen die daarop zouden wijzen te onderscheiden.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:35 schreef Frutsel het volgende:
[..]
meest logische lijkt het wel, familiedrama etc etc
Maar waarom zijn de kinderen dan niet, zoals wel vaker, in de buurt van de vader gevonden?
Is het 100% zeker dat het zelfmoord is? (Geen idee hoe hij het gedaan heeft trouwens?)
Ontvoering en een moord op de vader, met een in scene gezette zelfmoord? Of denk je dan te ver...
Je zou gewoon denken dat de jongens dan allang gevonden zouden zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |