Hoe komt het?quote:Op donderdag 9 mei 2013 15:02 schreef Qwea het volgende:
Godsfuck, ik ben me een partij gruwelijk misselijk
Ik kwam net ff kijken of er al nieuws was van Boe.quote:Op donderdag 9 mei 2013 15:03 schreef Qwea het volgende:
Ooh en we hebben nu van 1 winkel een 3d model van een keuken en prijs.ik ga zo eerst maar eens instorten op de bank. Ben benieuwd hoe het met mijn beertje is.
Denk van de tramadol van gisterenquote:Op donderdag 9 mei 2013 15:05 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Hoe komt het?
[..]
Ik kwam net ff kijken of er al nieuws was van Boe.
betaald? Ik krijg alleen maar een koekje hoorquote:Op donderdag 9 mei 2013 15:22 schreef sararaats het volgende:
ik ben jaloers op jullie omdat jullie betaald werken
Donkere tong wijst op oververhitting, toch? Wat is zijn temp?quote:Op donderdag 9 mei 2013 15:40 schreef Qwea het volgende:
Nou, boe loopt IMHO nog steeds kut. Maak me nog steeds zorgen en zijn tong is nig steeds rood / roder / donkerder dan anders.
Gisteren ook al tig keer gemeten, normaal.quote:Op donderdag 9 mei 2013 15:44 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Donkere tong wijst op oververhitting, toch? Wat is zijn temp?
Was wel oke weer....bij het eerste tuincentrum was het echt achterlijk druk.....bij de 2e lekker rustig....en daarna aan de poets, want ik krijg het hele weekend visite!quote:Op donderdag 9 mei 2013 17:53 schreef Oognip het volgende:
Ik dacht dat het rot weer zou worden vandaag, maar het valt ontzettend mee. Het was net heerlijk op het terras in het zonnetje
Leuke visite?quote:Op donderdag 9 mei 2013 17:58 schreef Laysa het volgende:
[..]
Was wel oke weer....bij het eerste tuincentrum was het echt achterlijk druk.....bij de 2e lekker rustig....en daarna aan de poets, want ik krijg het hele weekend visite!
Nou, ik was ook verbaasd, super lekker!quote:Op donderdag 9 mei 2013 17:53 schreef Oognip het volgende:
Ik dacht dat het rot weer zou worden vandaag, maar het valt ontzettend mee. Het was net heerlijk op het terras in het zonnetje
Ik ook. Maak me continue zorgenquote:Op donderdag 9 mei 2013 18:24 schreef Laysa het volgende:
Ah Boeboe
Ik hoop dat de boel eens snel gaat aanslaan bij hem
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |