Werd tijd, geloof dat ik dit in feb tegen je zeiquote:Op maandag 6 mei 2013 22:45 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik ga binnenkort ook overstappen op sojamelk man. Ik raak echt aan de schijt van die normale melk heb ik 't idee.
Die Saar is echt een domme snol. Waarom doet zij dit programma? Ze vindt alles gek en eng, en doet daarom ook maar niksquote:
Nee, niet perse. Ik probeer het gewoon over de dag te verdelen en na m'n workout extra. Heb toch bijna 200gr per dag nodig dus ik zit er meestal onder ipv over.quote:Op maandag 6 mei 2013 22:45 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ah oke gewoon een shake in de middag oid. Niet persee voor (voor voor..) het trainen. Ik geloof niet in preworkout shakes.
idd. Die andere is wel goed te doenquote:Op maandag 6 mei 2013 22:46 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Die Saar is echt een domme snol. Waarom doet zij dit programma? Ze vindt alles gek en eng, en doet daarom ook maar niks
tering vent, das een halve lunch in totaalquote:Op maandag 6 mei 2013 22:39 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Nee hoor, ben wel geīnteresseerd in wat jij op een dag eet. iig eet je wel heel erg weinig voor een vent als jij.
Vandaag heb ik gegeten:
- shake: 5 aardbeien, 1 banaan, whey powder en magere melk
- 1 minneola
- 4 spelt boterhammen met olijfmayonaise, cottage cheese, 6 plakken kipfilet, 1 tomaat, peper en zout
- kom brinta, magere melk, 65gr brinta
- halve banaan
- handje amandelen
- wheyshake (pre-workout)
- wheyshake (post-workout)
- zilvervliesrijst, 250gr steak, doperwten en broccoli
Straks nog een shake en wat kwark met fruit denk ik.
Die kijk ik ook.quote:
hehe, ja ik was 't vergeten. Nu je er weer over begint herinnerde ik het me weer.quote:Op maandag 6 mei 2013 22:46 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Werd tijd, geloof dat ik dit in feb tegen je zei.
Yes, weet ik. Ben echter niet zo goed met al die schema's, joh.quote:Op maandag 6 mei 2013 22:45 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Als je beter wat vet kunt verliezen kun je beter je spieren behouden ipv ze kwijtraken. Je weet dat je lichaam eerst je spier verteert en dan pas je vet als je je dieet niet aanpast aan je doel?
Was vorige keer dat ik keek ook. Gingen ze op een gayparkeerplaats een item maken, maar toen durfde ze niet uit te stappen om te filmen en dook ze weg als er een man richting hun auto kwam. Maak dan geen programma.quote:Op maandag 6 mei 2013 22:46 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Die Saar is echt een domme snol. Waarom doet zij dit programma? Ze vindt alles gek en eng, en doet daarom ook maar niks
Wat bedoel je?quote:Op maandag 6 mei 2013 22:47 schreef Jimbo het volgende:
[..]
tering vent, das een halve lunch in totaal
Dan snap ik het. Kan me niet voorstellen dat het fijn is om met een buik vol melk te gaan sportenquote:Op maandag 6 mei 2013 22:46 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Nee, niet perse. Ik probeer het gewoon over de dag te verdelen en na m'n workout extra. Heb toch bijna 200gr per dag nodig dus ik zit er meestal onder ipv over.
Heb ik ook gezien ja. Nu zit ze in een parenclub, maar vindt het te eng om te kijkenquote:Op maandag 6 mei 2013 22:48 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Was vorige keer dat ik keek ook. Gingen ze op een gayparkeerplaats een item maken, maar toen durfde ze niet uit te stappen om te filmen en dook ze weg als er een man richting hun auto kwam. Maak dan geen programma.
Dat is best gay.quote:Op maandag 6 mei 2013 22:48 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Was vorige keer dat ik keek ook. Gingen ze op een gayparkeerplaats een item maken, maar toen durfde ze niet uit te stappen om te filmen en dook ze weg als er een man richting hun auto kwam. Maak dan geen programma.
Je kunt 't wel grofweg berekenen op internet. Als je een klein beetje kijkt op de verpakking wat er in zit en het enigszins bijhoudt heb je al winst t.o.v. hoe je het nu doet.quote:Op maandag 6 mei 2013 22:47 schreef Happel het volgende:
[..]
Yes, weet ik. Ben echter niet zo goed met al die schema's, joh.
Ik doe 't sinds kort ook overdag met water en alleen 's ochtends met melk. Werd er misselijk van man.quote:Op maandag 6 mei 2013 22:48 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Dan snap ik het. Kan me niet voorstellen dat het fijn is om met een buik vol melk te gaan sporten
Ja, is niet m'n favoriet maar is natuurlijk echt iets wat beter gaat hoe vaker je het doet. Ook qua techniek.quote:Op maandag 6 mei 2013 22:49 schreef Insomnia_ het volgende:
Doen jullie ook hardlopen?
Ik ben nu beetje begonnen na 2 jaar niet cardio, maar god echt m'n hele lichaam killed me na hardlopen
Drink het ook vaak met water. Goed te doenquote:Op maandag 6 mei 2013 22:50 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik doe 't sinds kort ook overdag met water en alleen 's ochtends met melk. Werd er misselijk van man.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |