Wind mee, viaduct af?quote:Op maandag 6 mei 2013 12:09 schreef kanovinnie het volgende:
Topsnelheid gister was 45.4 voor de geintereseerden
De kleinste van Rose Extreme en Continental zijn zadeltasjes die echt niet tegen een RadioShack broek aanschuren maar waar wel één biba en één bandenlichter in passen.quote:Op maandag 6 mei 2013 11:25 schreef kanovinnie het volgende:
Zegguh, mijn zadeltasje schuurt blijkbaar mijn koersbroeken kapot. Hebben meer mensen hier last van? Zit er aan te denken om alles gewoon in een zwarte bidon te flikkeren, ik heb meestal toch maar 1 bidon nodig. En als ik dan een belachelijke afstand ga fietsen dat ik er 2 nodig heb kan ik voor die ene keer wel even het zadeltasje erop plakken.
OF kent iemand hier een zadeltasje die niet de broek openschuurt?
Volgens mij is gewicht wel de laatste reden om je benen te scheren.quote:Op maandag 6 mei 2013 12:16 schreef KolonelBroodje het volgende:
Zo mijn beentjes geschoren... alle beetjes gewicht eraf helpen
Hm, dat maakt 't wat moeilijker. Ik zal ff kijken of ik een leuke route tot in Frankrijk op gpsies kan zetten, op basis van mijn archiefroutes.quote:Op maandag 6 mei 2013 09:24 schreef nodisch18 het volgende:
[..]
Nee, ik moet het hebben van mijn topografisch inzicht (geluk) en verder dat boekje waar een paar kaartjes in staan. Eventueel kan ik natuurlijk nog wel wat landkaarten kopen hier bij de plaatselijke reisboekenwinkel.
Ik heb gewoon een good old handpompje, niks mis mee zolang je maar een goeie koopt.. Bij die patronen lijkt het me lastiger de druk goed te regelen en ben je toch altijd afhankelijk van patronen (ik ben het type wat heeeel snel iets vergeet mee te nemen, mn handpompje zit altijd aan de bidonhouderquote:
Viaduct op volgens mij, wind schuin.quote:
Handpomp en CO2 patronen op een trainingsrit. Toer- of clubrit uitsluitend CO2 patronen, handpomp kun je dan wel lenen.quote:
[Soignee alert aan] Niets aan een fiets wat een prof ook niet heeft[Soignee alert uit]quote:Op maandag 6 mei 2013 12:51 schreef iScream. het volgende:
[..]
Ik heb gewoon een good old handpompje, niks mis mee zolang je maar een goeie koopt.. Bij die patronen lijkt het me lastiger de druk goed te regelen en ben je toch altijd afhankelijk van patronen (ik ben het type wat heeeel snel iets vergeet mee te nemen, mn handpompje zit altijd aan de bidonhouder)
Tuurlijk is dat te groot. het probleem is vooral dat ie wel heel laag hangt, en dat ie meteen vanaf je zadelpen dik is. Zo'n klein tasje ( Dees bijv. ) past veel beter in de holte onder je zadel, en die ruimte wordt dan ook echt benut.quote:
Vast wel. Overigens kun je een buitenband ook zonder lichters eraf halen (scheelt ook weer kans op een lekke band doordat je m lekprikt met een lichter)quote:Op maandag 6 mei 2013 13:22 schreef kanovinnie het volgende:
Passen daar 2 bandenlichters, 2 biba's en een multitool in?
Zadel die scheefgaat, dingetjes stellen. Vind het gewoon fijn om mee te hebben. Hoe haal jij een buba eraf zonder bandenlichter?quote:Op maandag 6 mei 2013 13:25 schreef Gripper het volgende:
[..]
Vast wel. Overigens kun je een buitenband ook zonder lichters eraf halen (scheelt ook weer kans op een lekke band doordat je m lekprikt met een lichter)
En een multitool hoeft echt niet mee. Wat zou je met een tool kunnen fixen als er onderweg iets kapot gaat?
Die Rose Extreme is exact dezelfde, staat niet op hun site maar in Biketown voor 6,95. En het voordeel van dit tasje is dat het niet eens tegen je zadelpen zit aan te schuren. Maar of je er 2 BiBa's in krijgt... ik betwijfel he. Nooit geprobeerd overigens.quote:Op maandag 6 mei 2013 13:19 schreef Gripper het volgende:
[..]
Tuurlijk is dat te groot. het probleem is vooral dat ie wel heel laag hangt, en dat ie meteen vanaf je zadelpen dik is. Zo'n klein tasje ( Dees bijv. ) past veel beter in de holte onder je zadel, en die ruimte wordt dan ook echt benut.
Zelf met zachte kantoorhandjes is dat geen enkel probleem. Moeten het wel vouwbanden zijn uiteraard.quote:Op maandag 6 mei 2013 13:29 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Zadel die scheefgaat, dingetjes stellen. Vind het gewoon fijn om mee te hebben. Hoe haal jij een buba eraf zonder bandenlichter?
Gewoon de tanden erinquote:Op maandag 6 mei 2013 13:29 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Zadel die scheefgaat, dingetjes stellen. Vind het gewoon fijn om mee te hebben. Hoe haal jij een buba eraf zonder bandenlichter?
Ik wil juist geen spul in mijn shirt....quote:Op maandag 6 mei 2013 13:31 schreef iScream. het volgende:
[..]
Gewoon de tanden erinKun je dan niet beter 1 of 2 losse imbussleuteltjes meenemen? En een tweede biba kan heus mee in je shirtzakje
Nieuw soort ijzerdieet? ;-) Ik heb zelf altijd een biba in mijn shirt, merk er eigenlijk niks van dat ik dat bij me heb.quote:Op maandag 6 mei 2013 13:41 schreef Captain_Fabulous het volgende:
2 losse imbussleuteltjes in je shit teveel gewicht?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |