Het station van Luik is prachtig!quote:Op zaterdag 4 mei 2013 00:46 schreef ehouse het volgende:
Luik is inderdaad lelijk. Daar trap je nog liever op de gaspedaal dan ff te stoppen.
Lelystad en Almere, ter wereld?quote:Op zaterdag 4 mei 2013 11:41 schreef Kerol het volgende:
Almere, Lelystad, echt heel lelijk. Tevens vond ik Malaga ook tegenvallen maar dat is nog veel mooier dan eerste twee genoemde namen.
Nog nooit in een Belgische stad geweest?quote:Op zaterdag 4 mei 2013 11:44 schreef Kerol het volgende:
Ben nog niet in elke stad geweest. Dit is tot nu toe.
Neequote:Op zaterdag 4 mei 2013 11:45 schreef TienVingers het volgende:
[..]
Nog nooit in een Belgische stad geweest?
Ja, en Brugge en delen van Antwerpen zijn ook wel mooiquote:Op zaterdag 4 mei 2013 11:45 schreef Kerol het volgende:
[..]
Nee. Hoorde dat Gent wel heel mooi is dus daar wil ik eens heen. De rest kan ik dus beter vermijden?
Het centrum is mooi, de rest is om te janken zo lelijk. En smerig, maar dat is in elke Belgische stad.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 11:45 schreef Kerol het volgende:
[..]
Nee. Hoorde dat Gent wel heel mooi is dus daar wil ik eens heen. De rest kan ik dus beter vermijden?
Gaaf. Brutalisme is een sterk ondergewaardeerde architectuurstroming, hoewel er de laatste jaren meer en meer erkenning voor komt. Nog even en dit soort gebouwen komen op de monumentenlijst.quote:
grijs beton kan mooi zijn maar dan graag in combi met veel glas en metaal.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 12:10 schreef k_man het volgende:
[..]
Gaaf. Brutalisme is een sterk ondergewaardeerde architectuurstroming, hoewel er de laatste jaren meer en meer erkenning voor komt. Nog even en dit soort gebouwen komen op de monumentenlijst.
LA is love & hate. Ik vind het heel mooi, maar dat is heel persoonlijk denk ik dan.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 14:09 schreef Mr.West het volgende:
LA is echt vreselijk lelijk.
Jakarta is opzich best mooi, maar zo vol gepropt met gebouwen en mensen dat het gewoon lelijk is geworden.
Ik heb er ook gewoond en juist dat verval vond ik daar mooi (in tegenstelling tot Charleroi dat is gewoon echt lelijk verval). De romantiek van een wandeling rond het paleis van justitie, die enorme kolos waar de bomen in de dakgoten groeiden. Voor mij stond dat symbool voor het hele justitiele apparaat van dat land, waar ' s werelds bekendste kinderlokker op simpele wijze ontsnaptquote:Op zaterdag 4 mei 2013 03:50 schreef BankAardappel het volgende:
Ik heb een tijdje in Brussel gewoond, en België is vaak grauw en verpauperd, ook Brussel. Vond het erg vreemd toen ik er woonde, ook in de goede buurten werden huizen vaak slecht onderhouden. De gebouwen zijn van origine vaak geeneens zo lelijk, maar zijn gewoon verpauperd. De voordeuren vallen soms van narigheid bijna uit elkaar. En dan ben ik geeneens in de slechtste delen geweest van Brussel.
Ik vind Brussel ook wel mooi, snap niet dat mensen het zo afbranden. Vooral dichter bij het centrum enzovoorts. Daar staan nog wel mooie historische panden en gebouwen.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 15:06 schreef Maanlander het volgende:
[..]
Ik heb er ook gewoond en juist dat verval vond ik daar mooi (in tegenstelling tot Charleroi dat is gewoon echt lelijk verval). De romantiek van een wandeling rond het paleis van justitie, die enorme kolos waar de bomen in de dakgoten groeiden. Voor mij stond dat symbool voor het hele justitiele apparaat van dat land, waar ' s werelds bekendste kinderlokker op simpele wijze ontsnapt![]()
Helemaal nette strakke spic en span aangeharkte steden zoals je die in Duitsland vind of Denemarken bijvoorbeeld daar krijg ik de kriebels van. Dat is offtopic want ze zijn niet altijd lelijk, maar ik voel me er niet op mijn gemak.
Louvain la Neuve, is iemand daar wel eens geweest?
Louvain-la-Neuve is een heel speciaal verhaal. Een volledig "nieuwe" stad, opgetrokken na de rellen tijdens de jaren zestig, die in België vooral in Leuven plaats vonden (met als slogan "Leuven Vlaams").quote:Op zaterdag 4 mei 2013 15:06 schreef Maanlander het volgende:
[..]
Louvain la Neuve, is iemand daar wel eens geweest?
Meen je.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 12:06 schreef k_man het volgende:
Beijing.
Er zijn natuurlijk mooie dingen te zien daar; de Verboden Stad, wat imposante tempels, etc. De mooi stukjes zijn echter omgeven door een overweldigende zee van kitsch, smakeloosheid en een totaal gebrek aan enige vorm van goede smaak. Vrijwel alles wat er de afgelopen 30 jaar in Beijing gebouwd is - en dat is heel, heel veel - is afgrijselijk lelijk.
Noem eens drie mooie gebouwen in Beijing die tussen de vijf en dertig jaar geleden gebouwd zijn.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 19:07 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Meen je.Vond Peking ontzettend gaaf, ook veel gebieden buiten de toeristische trekpleisters om zijn mooi. Ook de hutongs (armzalige oude arbeiderswijken) die er natuurlijk verschrikkelijk uitzien, vond ik prachtig omdat daar zo'n ongekende vibe heerst.
Zijn ze die hutongs niet stuk voor stuk aan het slopen?quote:Op zaterdag 4 mei 2013 19:07 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Meen je.Vond Peking ontzettend gaaf, ook veel gebieden buiten de toeristische trekpleisters om zijn mooi. Ook de hutongs (armzalige oude arbeiderswijken) die er natuurlijk verschrikkelijk uitzien, vond ik prachtig omdat daar zo'n ongekende vibe heerst.
Pff, dat is vooral moeilijk omdat ik geen idee heb hoe al die dingen heten. Weet nog wel de naam van de Bird's Nest.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 19:10 schreef k_man het volgende:
[..]
Noem eens drie mooie gebouwen in Beijing die tussen de vijf en dertig jaar geleden gebouwd zijn.
CCTV gebouw.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 19:10 schreef k_man het volgende:
[..]
Noem eens drie mooie gebouwen in Beijing die tussen de vijf en dertig jaar geleden gebouwd zijn.
Dat is allemaal van de laatste vijf jaar.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 21:22 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
CCTV gebouw.
Olympisch Stadion
Heel het financiële district van Guomao, vlakbjj Yonganli.
Guomao en CCTV niet?quote:Op zaterdag 4 mei 2013 22:04 schreef k_man het volgende:
[..]
Dat is allemaal van de laatste vijf jaar.
quote:
Heel veel films en video's over LA natuurlijkquote:Op zondag 5 mei 2013 01:06 schreef DarkAccountant het volgende:
[..]
Beste shots ooit van LA, en ook die muziek erbij van Badalamenti.![]()
Ik mis nog het shot waarbij de agenten over de stad LA heenkijken en beseffen dat er "iets niet klopt".
Eindhoven is mooiquote:Op zondag 5 mei 2013 01:23 schreef wenfer2 het volgende:
Almere, Lelystad, Eindhoven, Heerenveen, Heerlen, Zoetermeer.
Oh en Dortmund, wat een verschrikkelijke stad is dat zeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |